Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Neesi ne par mata tiesu palicis gudrāks smalkais@toni!Jātzīst gan,ka ilgi esi noturējies!
26.maijs 2021, 20:46 | links
 

Latvijas nelaimes atslēga!
Pasaules ekonomika pamazām sāk atgūties no ārkārtīgi dziļās lejupslīdes. Diemžēl Latvija, Lietuva, Ukraina un virkne citu valstu slīgst aizvien tālāk krīzes dzelmē. Kāpēc tā notiek? Šķiet, ir pienācis laiks ne vien uzdot jautājumus, bet arī rast atbildes. Izlasiet Džona Pērkinsa grāmatu - tas ir pasaulē pirmais autobiogrāfiskais stāsts par ekonomisko slepkavu īpaši slepenās grupas dzīvi, apmācību un darbības metodēm. Viņu uzdevums ir strādāt ar ASV interesējošu valstu politikas un ekonomikas līderiem. Viņu mērķis ir iedzīt verdzībā veselas valstis un tautas, uzspiežot tām megaprojektus - lamatas, kas it kā nodrošina attīstības paātrinājumu, taču patiesībā beidzas ar savulaik suverēnu valstu iekļaušanu jaunas globālās impērijas sastāvā.
26.maijs 2021, 20:25 | links
 
Aizver tak savu pāksti vecā vate, cik var žvankstēt un smirdēt! Tautas vēlme pēc brīvības un nevēlēšanās samierināties ar 27 gadus viena psihiski slima kolhoznieka nelikumīgi uzurpētu varu, vēlēšanu viltošanu, valsts apvērsumu, beztiesisku civiliedzīvotāju spīdzināšanu un tūkstošiem safabricētu tiesas spriedumu u.t.t. Tikai kremļa mediju izskalota sovoka smadzene un to visu var interpretēt kā valsts apvērsuma mēģinājumu, nemierus, kurus ūsainis psihs tiesīgs apspiest kā vien vēlas, kaut vai laupot EU lidmašīnas.
26.maijs 2021, 20:18 | links
 
Mēs varam raudāt vai smiet, tik jebkura rīcībspējīga vara rīkotos tieši tāpat. Kad lielākas varas politiskais pretinieks un ienaidnieks tiek iznīcināts svešas zemes teritorijā, sitam plaukstiņas, tagad Pasaules soģi un ārēji atbalstam varas maiņu un nemierus kaimiņzemē, pat īsti nezinot, vai tur dzīvojošās tautas vairākums to vēlas. Jā, zilajos ekrānos un tīmeklī mums stāsta, tik, cik šajos stāstos “makaronu”, laiks parādīs.

BrunoL, 26.maijs 2021, 20:00
tipisks kremļa atgremojums ko tev okupācijas vara ir iebarojusi:( Labi tu vēl,kremļa pakaļlaiža,bet normālie cilvēki jau gribēja neatkarību visus okupācijas gadus,un tieši tāpat mūs atbalstīja rietumu pasaule
26.maijs 2021, 20:16 | links
 
Mēs varam raudāt vai smiet, tik jebkura rīcībspējīga vara rīkotos tieši tāpat. Kad lielākas varas politiskais pretinieks un ienaidnieks tiek iznīcināts svešas zemes teritorijā, sitam plaukstiņas, tagad Pasaules soģi un ārēji atbalstam varas maiņu un nemierus kaimiņzemē, pat īsti nezinot, vai tur dzīvojošās tautas vairākums to vēlas. Jā, zilajos ekrānos un tīmeklī mums stāsta, tik, cik šajos stāstos “makaronu”, laiks parādīs.
26.maijs 2021, 20:00 | links
 
Gribētos saprast vai citas valsts sportista naturalizācija ir saimniecisks vai politisks lēmums? Karogi ļeninekļa vietā ir kara pieteikšana citai valstij vai tikai dekorācija?
26.maijs 2021, 19:15 | links
 
toties astoņus vārtus ieblieza,nav joka lieta,izlases veči varētu tik pamācīties ģeda:)

udens2, 26.maijs 2021, 17:31

nebrīnīšos, ja viņam būtu dubultnieks, trubultnieks utt., kuri gan hoķi uzspēlē, gan pa slimnīcām staigā... PATS tikmēr klusiņām sēž bunkurā zem kremļa un dzer brūkleņu tējiņu...

daddy_j, 26.maijs 2021, 17:35
visticamāk ka tā arī ir
26.maijs 2021, 18:32 | links
 
karoga noņemšana tāda herņa vien ir.vajadzētu nosēdināt vai notriekt kādu lidmašinu.lūk tas būtu pa īstam.žēl,ka nav ar ko.

Bjorgvins, 26.maijs 2021, 18:16


tā būtu pārmērība, labi, ka nav ar ko. :) Aizliedza šiem lidot un miers. Lai nekārdina
26.maijs 2021, 18:24 | links
 
karoga noņemšana tāda herņa vien ir.vajadzētu nosēdināt vai notriekt kādu lidmašinu.lūk tas būtu pa īstam.žēl,ka nav ar ko.
26.maijs 2021, 18:16 | links
 
pēc šitā Staķa gājiena Latvijai būs grūti runāt ar starptautiskajām sporta organizācijām.principā tas ir tā saucamais 'lāča pakalpojums".kas tas Staķis tāds ir? varbūt viņš ir provokātors?iespējams šī versija DP būs jāizskata.ja Staķis tā gribēja kasīties ar Baltkrieviju,viņam tādu iespēju bija pietiekoši līdz PČ.un būs pēc PČ.iespējams nebūs.
26.maijs 2021, 18:12 | links
 
daddy.par tām 2 valstīm es tev pilnīgi piekrītu.viņiem viss ir politizēts.un Krievijai vēl vajag pašapliecināties,ka ir lielvalsts. bet vai tāpēc Latvijai jābūt tik trulai un jānolaižas līdz viņu līmenim ?tā kā mazi bērni - viens parāda mēli, otram obligāti jārāda atpakaļ.

Bjorgvins, 26.maijs 2021, 17:52


līdzšinējā "pirkstiņa pakratīšanas" politika nav nekādus augļus nesusi, tāpēc ir labi, ja izmēģina "dakteriem" viņu pašu zāles iebrot...
26.maijs 2021, 18:04 | links
 
daddy.par tām 2 valstīm es tev pilnīgi piekrītu.viņiem viss ir politizēts.un Krievijai vēl vajag pašapliecināties,ka ir lielvalsts. bet vai tāpēc Latvijai jābūt tik trulai un jānolaižas līdz viņu līmenim ?tā kā mazi bērni - viens parāda mēli, otram obligāti jārāda atpakaļ.
26.maijs 2021, 17:52 | links
 
No Staķa FB:
"Esmu saņēmis Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) prezidenta Renē Fāzela vēstuli. Fāzela kungs lūdz Rīgas pilsētvidē atkal izkārt sarkani-zaļos Baltkrievijas karogus. Ja mēs to nedarīsim, tad ir prasība noņemt IIHF karogus.
Baltkrievijas karogi Rīgas pilsētvidē plīvo – tie ir balti-sarkan-baltie brīvās Baltkrievijas karogi. Pasaules čempionāts hokejā vispirms ir svētki sportistiem, hokeja līdzjutējiem, rīdziniekiem un Latvijas iedzīvotājiem. Bet nedrīkst aizmirst, ka dažus simtus kilometru no galvenās hokeja halles nolaupa Eiropas Savienības lidmašīnu, spīdzina un nogalina cilvēkus. To dara režīms, kas uzvedas bandītiski gan vietējā, gan nu jau arī starptautiskā līmenī.
Es to nevaru ignorēt, un Rīga to nevar ignorēt. Sportam būtu jābūt ārpus politikas, bet nemānīsim sevi, tā vairs sen nav. Baltkrievijā arestēja, vajāja un izsūtīja pasaules līmeņa atlētus, kamēr starptautiskie sporta funkcionāri bieži klusēja.
Šajā situācijā klusēt un izlikties, ka nekas nenotiek, tikai baudīt hokeju – tas man nebūtu pieņemams. Es mīlu hokeju, taču sportu nedrīkst izmantot kā savu noziegumu maskēšanas plīvuru.
Nepārspīlējot varu apgalvot – tagad esmu saņēmis vairākus desmitus tūkstošu pateicības vēstuļu no visas pasaules par to, ka Rīgā ir izkārts brīvās Baltkrievijas balt-sarkan-baltais karogs. Tikpat daudz un vēl vairāk brīvību mīlošo baltkrievu patiecības saņemtu arī IIHF, ja rīkotos līdzīgi, un paustu atbalstu baltkrievu tautai šajā grūtajā situācijā.
Starptautiskās Hokeja federācijas prezidents Renē Fāzels ir citās domās nekā es. Viņš pieprasa noņemt baltsarkanbalto Balkrievijas brīvības karogu, pretējā gadījumā pieprasot noņemt IIHF karogus. Katram šoreiz jāizvēlās sava puse, kurā nostāties – vajāta, bet brīvību alkstoša tauta, vai asiņains un nevaldāms diktators. Es esmu izvēlējies – pēc Fāzela kunga lūguma, noņemsim IIHF karogus."

Pareizi, nav ko visādiem pakļauties, ja nevēlas, varam arī IHF karogus noņemt.

LV likumi aizliedz karogus ar kāškrustu, sirpi un āmuru, pārējie var brīvi plīvot!
26.maijs 2021, 17:44 | links
 
abrakadabra.vēlu tev veiksmi ģenerāļa pakāpes iegūšanā.nedaudz baidos,ka ar 5 valodām un šahu būs druscīt par maz.vispār 5 valodas ir apsveicami. es diemžēl zinu tikai 4. daddy - tu esi huligāns.mūsu demorātiskajā valstī par bērnu fizisku aizskaršanu var dabūt reālu termiņu.un vēl mammas atskries un piekaus.nu bet mans subjektīvais vērtējums,kurš noteikti nesaskan arvalsts oficiālo - teicami. jegersz.es brīnos,ka tu vēl neesi prezidents.nu vai vismaz premjerministrs.tik gudrs cilvēks.nu man ļoti patika tava atziņa,ka galvenais spēks tajos karogu jautājumos ir Rīgas būvvalde.Staķis, Rinkēvičs,Arlietu ministrija ir tikai balasts.šitos visus var atlaist.visus jautājumus nokārtos Rīgas būvvalde.sapņaini.un kāds vēl ietaupījums valsts kasei. raih.kāds prieks,ka esi dzīvs un vesels pēc ceļojuma.un neesi ne covid,ne triperi noķēris. un atkal esi forumā.kā man patīk tava jaunības dienu bildīte.tu laikam ar viņu rokā guli,vai ne? vispār tava bildīte ar lasi ir foršāka.
26.maijs 2021, 17:43 | links
 
toties astoņus vārtus ieblieza,nav joka lieta,izlases veči varētu tik pamācīties ģeda:)

udens2, 26.maijs 2021, 17:31


nebrīnīšos, ja viņam būtu dubultnieks, trubultnieks utt., kuri gan hoķi uzspēlē, gan pa slimnīcām staigā... PATS tikmēr klusiņām sēž bunkurā zem kremļa un dzer brūkleņu tējiņu...
26.maijs 2021, 17:35 | links
 
Tēvocīti jot, par agru Tihonovskai gultu klāj!
26.maijs 2021, 17:35 | links
 
Autokrātus diemžēl savējie nevar apstādināt...
https://www.youtube.com/watch?v=52JsS7WQLh0

daddy_j, 26.maijs 2021, 17:14
toties astoņus vārtus ieblieza,nav joka lieta,izlases veči varētu tik pamācīties ģeda:)
26.maijs 2021, 17:31 | links
 
Autokrātus diemžēl savējie nevar apstādināt...
https://www.youtube.com/watch?v=52JsS7WQLh0
26.maijs 2021, 17:14 | links
 
Bjorgvin, nepiekrītu. krieviem (baltkrieviem) sports=politika, politika=sports, jau no PSRS laikiem... lai pierādītu pūstošajiem, ka komunistiskā iekārta ir progresīvāka... arī Krievijas dopinga skandāls parāda, ka tas ir VALSTS līmenī, ka uzvara par katru cenu. piekritīsi, ka tas ir tālu no Kubertēna principiem.

PS Kāpēc Krievijas sportisti neuzstājas zem saviem karogiem?? Izcils, manuprāt izcils PR gājiens ar tiem BY karogiem. IHF palūdza - uzlikām atpakaļ, bet rūgtumiņš palika. skaisti!
26.maijs 2021, 17:12 | links
 
mjā.tracis baigais.emocijas sit augstu vilni.bet mēģināsim atgriezties pie faktiem.lidmašīnas piespiedu nosēdināšana.tur bez variantiem.drausms starptautisko normu pārkāpums.principā noziegums.gan jau to izskatīs starptautiskās organizācijas un institūcijas.laikam jau Baltkrievijai un Lukašenko šoreiz nāksies pasvīst par šito cūcību.bet tam nav nekāda sakara ar sportu. tagad par sportu.jūs visi piesaucat visu ko.pat Rigas būvvaldi.bet aizmirsāt elementāru lietu.olimpiskie principi.viss starptautiskais sports balstās uz tiem.kad Kubertēns tos popularizēja,pasaulē bija daudz konfliktu.olimpisko spēļu mērķis bija mazināt karus un agresiju,vairāk sadraudzības un miera.pat senajā Grieķijā olimpisko spēļu laikā tika pārtraukti visi militārie konflikti,kašķi un ķīviņi.principā visi starptautiskie sporta pasākumi ir balstīti uz olimpiskās kustības pamatiem.Latvijas valsts,uzņemoties rīkot PČ hokejā,principā apņēmās respektēt olimpiskos principus.un arī pārējos starptautiskos līgumus un noteikumus.lai kāda būtu mūsu katra personīgā attieksme pret Lukašenko,Baltkrievijas oficiālais karogs uz šo brīdi ir tāds kāds viņš ir.un nevienam nav tiesību to noņemt un mainīt.kad baltkrievi nolems,ka viņiem būs cits karogs,tad arī nomainīs.tas,ko izdarīja Rinkēvičs ir rupjš starptautisko normu pārkāpums.droši vien viņam nāksies pat to atbildēt.iespējams kriminālkodeksa ietvaros.par Fāzelu.lai ko jūs par viņu nerakstītu,viņs ir leģitīmi ievēlēts Starptautiskās hokeja federācijas prezidents.un rīkojas saskaņā starptautiskā sporta principiem un savas kompetences ietvaros.te kāds naivi domā,ka kaut kas b;us Fāzelam.visticamāk,ka sūdi būs Latvijai.un ne mazāki kā Lukašenko.šitā izblamēties.visticamāk,ka šis bija pēdējais PČ hokejā,ko rīko Latvijā šinī gadsimtā.
26.maijs 2021, 16:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager