Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Pa lielam po uz šo pasākumu man iestājās jau kādā ap 2005.g. Kad redzēju rezultātus Apvienota Karaliste Latvijai iedod 12. Punktus. :D. Latvijas čaklais darba spēks ap 100k spēj pārbalsot 55 miljonu iedzīvotāju, kam noteikti griež pa vīlītēm mūsu dziedošais akcents. Otrs, kaimiņu būšana. Trešais, kas tās par dziesmām.. Šovs. Vienīgais, labums ir pašiem mūziķiem, kam reklāma pa visu pasaule par velti. Izcili sevi reklamēt un vietai pat nav nozīmes.
Nākamajā priekšnesumā droši fonā jāreklamē mūsu valsts arodi, kalēji utt. Kaut vai Raihs izkaļ gredzenu trijās minūtēs. :D
Noteikti būs kam interesēs Tīnas tērpu šuvēji utt.
Kaut kā viegli uz to visu skatos.
Gluži tas pats ar hokeju.. Čaļi, lai pelna ceļa zīmēs uz Nhl.
21.maijs 2021, 12:31 | links
 
Šis labs:

Savu viedokli pauda arī Samantas Tīnas ilggadējais producents, ar kuru viņas ceļi kādu laiku ir šķīrušies, - Juris Millers: "Aicinu nenosodīt Samantu Tīnu, jo viņas galmā nevienam nepietika drosmes pateikt, kur karaliene kļūdās un kas bija jādara citādāk."

Nulle paškritikas un citu kritiku neklausāmies, gan jau tagad nāk āra teksts: "kāpēc tā, es tak visu izdarīju pareizi"?
21.maijs 2021, 11:58 | links
 
Lai neliktos galīgi atpalicis, nupat uzspiedu jutubē to The Moon Is Rising, izturēju 30sek :D ku riebīgs muzons!

Karlis_K, 21.maijs 2021, 00:21
Kuš, neraksti neko sliktu par to dziedātāju. Man jau atnāca vēstule, ar tekstu "Ko tu dir... par Samantu Tīnu?". Izrādās, šamai pat vismaz viens fans ir :)

Bebrs, 21.maijs 2021, 00:24
Par dziedātāju neko sliktu varbūt, jāatbalsta ir savējie bet dziesma ir sū.. vismaz pēc manas muzikālās gaumes. Pusminūti to var izturēt, tāpat kā Kārlis. Bet par gaumēm nestrīdas, protams.

Domaataajs, 21.maijs 2021, 10:25

Piekrītu. Iztērē krietnu naudu, daudzi veltījuši garas stundas utt. un rada tādu štruntu.
Atceros, ka Ūdrītis kaut kad tika palūgts piedalīties kādas labdarības kopdziesmas radīšanā - apsēdās uz soliņa, nodungoja pie sevis melodiju, un sakarīgs dziemas pants bija gatavs dažās minūtēs.
21.maijs 2021, 11:45 | links
 
Interesanti tagad viņas diplomdarbā "Kā uzvarēt Eirovīzija" atzīmi samazinās un būs neieskaitīts?
21.maijs 2021, 11:20 | links
 
Samanta Ķīna ir Poļakova no Tukumsa. Tēvs - Poļakovs (paši jūtiet no kurienes), māte - skolotāja Ināra. Māsa strādā policijā, tāpēc uzvedieties klusi un rāmi. :)
21.maijs 2021, 11:17 | links
 
Lai neliktos galīgi atpalicis, nupat uzspiedu jutubē to The Moon Is Rising, izturēju 30sek :D ku riebīgs muzons!

Karlis_K, 21.maijs 2021, 00:21
Kuš, neraksti neko sliktu par to dziedātāju. Man jau atnāca vēstule, ar tekstu "Ko tu dir... par Samantu Tīnu?". Izrādās, šamai pat vismaz viens fans ir :)

Bebrs, 21.maijs 2021, 00:24

Par dziedātāju neko sliktu varbūt, jāatbalsta ir savējie bet dziesma ir sū.. vismaz pēc manas muzikālās gaumes. Pusminūti to var izturēt, tāpat kā Kārlis. Bet par gaumēm nestrīdas, protams.
21.maijs 2021, 10:25 | links
 
Mjunior, nevis valdība, bet viena ļoti konkrēta partija, saucas JKP, atgriezusies populisma straumē...
21.maijs 2021, 08:30 | links
 
mjuniors [21.05.21]: Valdība manāmi pagurusi un sāk padoties presingam..
https://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/pedeja-bridi-saeima-uzdod-valdibai-izstradat-kartibu-ka-hokeja-cempionata-ielaist-skatitajus.d?id=53217477
Njā... Pārstrādājušies nabadziņi!
Kā našā rašā - otdohnutj bi vam!
21.maijs 2021, 08:15 | links
 
 
Izrādās, šamai pat vismaz viens fans ir :)
Bebrs, 21.maijs 2021, 00:24


Tas ir viņas plastiskais ķirurgs.
21.maijs 2021, 00:26 | links
 
Lai neliktos galīgi atpalicis, nupat uzspiedu jutubē to The Moon Is Rising, izturēju 30sek :D ku riebīgs muzons!

Karlis_K, 21.maijs 2021, 00:21

Kuš, neraksti neko sliktu par to dziedātāju. Man jau atnāca vēstule, ar tekstu "Ko tu dir... par Samantu Tīnu?". Izrādās, šamai pat vismaz viens fans ir :)
21.maijs 2021, 00:24 | links
 
Man liekas viņa pat pēc tautības nav latviete.. :/
21.maijs 2021, 00:22 | links
 
Lai neliktos galīgi atpalicis, nupat uzspiedu jutubē to The Moon Is Rising, izturēju 30sek :D ku riebīgs muzons!
21.maijs 2021, 00:21 | links
 
-Darba intervijā darba devējs jautā, pastāsti kādas tev ir īpāšības?
- Esmu pārāk godīgs, pasaku ko domāju
- Es uzskatu tas ir labi, ka esi atklāts utt..
- Man pie dirsas ko tu doma!
21.maijs 2021, 00:17 | links
 
Jums čaļi sasodīt daudz brīvā laika, eirovīzija, pat kalvītī klausāties! Jebšu mākat to izniekot :D
21.maijs 2021, 00:15 | links
 
Kalvīti paklausījos, teikšu labāku oratoru politikā neēsmu dzirdējis. Šamējais teica, iespļaus saujā un ej pēc pāris stundām :)
21.maijs 2021, 00:13 | links
 
Interesanti, kā varēs sajūgt kopā ēveselību ar biļešuservis.lv :D
21.maijs 2021, 00:10 | links
 
Rīt Hokejs, kam divas potes tie ies dzīvajā lūrēt!?
21.maijs 2021, 00:08 | links
 
Dakterei čalis prasija, vakarā aliņu var? Šamā- kaut tūlīt var, ja nepieciešams, kkā tā.

usis, 21.maijs 2021, 00:02

Šito Raiha kungs nezināja, tāpēc viņam sākās lomkas drebuļi.. Es to nepieļaus.. ;)
21.maijs 2021, 00:07 | links
 
Dakterei čalis prasija, vakarā aliņu var? Šamā- kaut tūlīt var, ja nepieciešams, kkā tā.
21.maijs 2021, 00:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager