Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Idiņš tu, no tās potes nezini kas būs pēc kāda laika, to ko laižs iekšā tā ir pretinde! Un nav pārbaudīta tai ir vajadzīgi daudzi gadi lai būtu skaidrībā!

Guntars777, 3.aprīlis 2021, 01:07
redzu ka esi speciālists:)tavs viedoklis ir ļoti svarīgs
3.aprīlis 2021, 02:27 | links
 
Domaataajs [02.04.21]: Sapratāt, ja, ir ok.
https://www.apollo.lv/7215909/karins-musu-ekonomika-turas-stabilak-neka-jebkurs-to-prognozeja-vel-pirms-pusgada
Jo vairāk tautu drāž jo labāk turas! Mēs dziļā pakaļā jau esam
3.aprīlis 2021, 01:10 | links
 
udo733 [02.04.21]: Manuprāt neko patreiz nevajadzētu vērt vaļā.Sapotēt maksimali cik var šomēnes un tad 10maijā sākt ko domat par vaļā vēršanu.
Idiņš tu, no tās potes nezini kas būs pēc kāda laika, to ko laižs iekšā tā ir pretinde! Un nav pārbaudīta tai ir vajadzīgi daudzi gadi lai būtu skaidrībā!
3.aprīlis 2021, 01:07 | links
 
oficiāli?
2.aprīlis 2021, 22:56 | links
 
60 valstis atzinuši putinu par slepkavu.(iztočnik)
2.aprīlis 2021, 12:51 | links
 
 
Nu ja pieaugs saslimstība tuvāko pāris nedēļu laikā, tad atkal klapēs visu ciet.
2.aprīlis 2021, 12:07 | links
 
Manuprāt neko patreiz nevajadzētu vērt vaļā.Sapotēt maksimali cik var šomēnes un tad 10maijā sākt ko domat par vaļā vēršanu.
2.aprīlis 2021, 10:08 | links
 
vīri ģeopolitiku bīda un par Krieviju uztraucas... a man mazs prieciņš, ka no 07.04. piprabodīte varēs iziet no narkotočkas cienīgā darba režīma ar slēgtam durvīm un stingru feiskontroli :)

vot bodes tirdzniecības centros gan uzmetuši, ko es saprast nespēju, it kā tur tauta bariem būtu bijusi, tāpat godīgi piezvanīja un pa vienam gāja cik nu telpa atļauj...

Vēl tik fiksi jāuzdzemdē "jāizstrādā iekšējās kontroles sistēma (dokumentēta) epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanai, kas ietver apmeklētāju aprēķinu, iekšējās procedūras un kontroles, kā arī atbildīgo personu, lai kontroles institūcijas var objektīvi pārliecināties par prasību izpildi"

Tipa varētu dažos teikumos "Cilvēku skaita kontroli atbildīgā persona -pārdevējs veic ar vizuālā novērojuma metodi, pēc fenotipa analīzes, nosakot apmeklētāju eksemplāru sugas atbilstību cilvēkam (Homo Sapiens Sapiens). Pēc tam izskaita subjektu esktremitātes, izmantojot veikala aprīkojumā esošo elektronisko skaitļošanas iekārtu tehniskās iespējas, šo skaitli izdala ar 4, un piefiksē. Tādejādi tiek aproksimizēti iegūts cilvēku skaits veikalā, kas tad arī tiek salīdzināts ar par etalonstandartu noteikto pieļaujamo skaitu atbilstoši kvadratūrai. Ja skaits ir mazāks vai vienāds ar noteikto maksimumu, tad , vizuāli pārliecinoties par masku esamību, tiem tiek iegrūsts nagos groziņš (ko viņiem nafig nevajag) un tie tiek ielaisti telpās!
Ja skaits lielāks, tad ar kliedzienu "pis prom, mājās skorbuls!" virsnormas apmeklētāji tiek izvadīti no telpām. Šaubu gadījumā, ja apmeklētāju skaits nav īsti saprotams un skaitīšanas process nevedas, procedūra rekomendē veikt iekšeju dezinfekciju acu gaišumam. :DDD

A vot vēl šitas interesants "aizliegts organizēt un reklamēt īstermiņa (īsāks par 7 dienām) speciālos piedāvājumus, kas varētu motivēt apmeklētājus tūlītēji doties un uzturēties tirdzniecības vietā, tādejādi radot pulcēšanās risku"

A ilgtermiņa ilgāk pa 7 dienām vai beztermiņa , nu tipa "kamēr prece noliktavā" var ?

zaraza, 1.aprīlis 2021, 22:06


Man gan ir pat ļoti skaidrs, kāpēc bodes tirdzniecības centros neatvēra. Es iedomājos, kas notiktu visā Alfās, SPicēs, Dominās, utt. ja parautu vaļā tur visas bodes, brīvdienās tur nebūtu, kur apgriezties.
2.aprīlis 2021, 01:17 | links
 
Vismaz man visstulbākā lieta ir tie 25m3 uz 1 apmeklētāju... Man sanāk 20m2, ja gribu iekaist divus...

raihs, 1.aprīlis 2021, 22:19



man līdzīgi... bet vēl jānoprecizē tas "jānodrošina 25 m2 uz 1 apmeklētāju (t.sk. tehniskās iekārtas); ja telpa mazāka, var atrasties tikai 1 apmeklētājs"...

tad 25m2 vai 25m2 VIENĀ TELPĀ... pie manas 2-istabu veikala konfigurācijas tas maina lietas būtību...
1.aprīlis 2021, 23:00 | links
 
Vismaz man visstulbākā lieta ir tie 25m3 uz 1 apmeklētāju... Man sanāk 20m2, ja gribu iekaist divus...
1.aprīlis 2021, 22:19 | links
 
vīri ģeopolitiku bīda un par Krieviju uztraucas... a man mazs prieciņš, ka no 07.04. piprabodīte varēs iziet no narkotočkas cienīgā darba režīma ar slēgtam durvīm un stingru feiskontroli :)

vot bodes tirdzniecības centros gan uzmetuši, ko es saprast nespēju, it kā tur tauta bariem būtu bijusi, tāpat godīgi piezvanīja un pa vienam gāja cik nu telpa atļauj...

Vēl tik fiksi jāuzdzemdē "jāizstrādā iekšējās kontroles sistēma (dokumentēta) epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanai, kas ietver apmeklētāju aprēķinu, iekšējās procedūras un kontroles, kā arī atbildīgo personu, lai kontroles institūcijas var objektīvi pārliecināties par prasību izpildi"

Tipa varētu dažos teikumos "Cilvēku skaita kontroli atbildīgā persona -pārdevējs veic ar vizuālā novērojuma metodi, pēc fenotipa analīzes, nosakot apmeklētāju eksemplāru sugas atbilstību cilvēkam (Homo Sapiens Sapiens). Pēc tam izskaita subjektu esktremitātes, izmantojot veikala aprīkojumā esošo elektronisko skaitļošanas iekārtu tehniskās iespējas, šo skaitli izdala ar 4, un piefiksē. Tādejādi tiek aproksimizēti iegūts cilvēku skaits veikalā, kas tad arī tiek salīdzināts ar par etalonstandartu noteikto pieļaujamo skaitu atbilstoši kvadratūrai. Ja skaits ir mazāks vai vienāds ar noteikto maksimumu, tad , vizuāli pārliecinoties par masku esamību, tiem tiek iegrūsts nagos groziņš (ko viņiem nafig nevajag) un tie tiek ielaisti telpās!
Ja skaits lielāks, tad ar kliedzienu "pis prom, mājās skorbuls!" virsnormas apmeklētāji tiek izvadīti no telpām. Šaubu gadījumā, ja apmeklētāju skaits nav īsti saprotams un skaitīšanas process nevedas, procedūra rekomendē veikt iekšeju dezinfekciju acu gaišumam. :DDD

A vot vēl šitas interesants "aizliegts organizēt un reklamēt īstermiņa (īsāks par 7 dienām) speciālos piedāvājumus, kas varētu motivēt apmeklētājus tūlītēji doties un uzturēties tirdzniecības vietā, tādejādi radot pulcēšanās risku"

A ilgtermiņa ilgāk pa 7 dienām vai beztermiņa , nu tipa "kamēr prece noliktavā" var ?
1.aprīlis 2021, 22:06 | links
 
Moi volodja fjūrer. MV-F.
1.aprīlis 2021, 21:07 | links
 
Raih, vates paliek vates nav jēgas pat pievērst uzmanibu.
1.aprīlis 2021, 21:05 | links
 
... naudu kāš uz pilnu klapi kā nu tik māk.

MV-F, 1.aprīlis 2021, 20:32

A kāpēc nekāst, ja jau tauta saka, lai citi lielie dara, ko tad nu mēs tur. Paši tak atsakās darīt, tikai gaida, ka citi darīs.
1.aprīlis 2021, 21:00 | links
 
MV-F [14:52]: Pabriks aicina Rietumvalstis "dot skaidrus signālus Krievijai"

Saklausījušies Baidenu, pamostas arī Vienotības pirdēji

Labāk pagaidām piekusējuši. Saprastu ka Francija to teiktu vai Vācija, un tad mūsēji. Nē kā vienmēr vajag izcelties.Kādēļ Latvijai būtuu jāklusē? Tie mēsli mūs okupēja un turēja būrī 50 gadus, un mēs vislabāk zinam krievijas patieso seju! Kas mēs kaut kāda viņu vasaļvalsts esam? Ekonomiski atkarīgi???

raihs, 1.aprīlis 2021, 15:00

Es saprastu ka mēs būtu kodolvalts, tad varētu sprēgāt uz Krieviju. Bet mūsu gadījumā varam dabūt pa mizu, un ASV būs pof... par to.
Man kaut kā negribas ukrainas scenāriju.
Ir jādomā citi veidi kā piežmiegt.
Lai to pirmkārt dara lielvalstis, tām lielāka ietekme un mazāka iespējamība uz militāru konfliktu.
Putleers jau nesūtīs uz šejieni tankus, iesūtīs specdienestus kas sakūdīs Latgles pierobežas pilsētu ieedzīvotājus un būs Donbass Nr.2

MV-F, 1.aprīlis 2021, 17:03

A ko? Mums te sēdēt un māt ar galvu?
Ja klusēsi, neviens tevi neievēros uzkāps virsū un kirdik tev būs, a tā vismaz pamana un zina, ka tāds esi.
O, jā, Krimas krievi tagad tik laimīgi, ka vairs nav Ukrainas sastāvā,. Protams, ka mūsējie pierobežā to arī zina, bet tikai no propagandas kanāliem.
1.aprīlis 2021, 20:58 | links
 
... naudu kāš uz pilnu klapi kā nu tik māk.
1.aprīlis 2021, 20:32 | links
 
... ak jā, vēl tik daudz sporta halles ir pa novadiem..
1.aprīlis 2021, 20:31 | links
 
Ceturtdien, 1. aprīlī, atvērts vakcinācijas centrs Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā.

Drīz varēs dzelzceļa staciju, ostu angārus un lidostu pārvērst par vakcinācijas centru, u.t.t.
Ekonomika iet uz augšu:DDD
1.aprīlis 2021, 20:28 | links
 
MV-F [14:52]: Pabriks aicina Rietumvalstis "dot skaidrus signālus Krievijai"

Saklausījušies Baidenu, pamostas arī Vienotības pirdēji

Labāk pagaidām piekusējuši. Saprastu ka Francija to teiktu vai Vācija, un tad mūsēji. Nē kā vienmēr vajag izcelties.Kādēļ Latvijai būtuu jāklusē? Tie mēsli mūs okupēja un turēja būrī 50 gadus, un mēs vislabāk zinam krievijas patieso seju! Kas mēs kaut kāda viņu vasaļvalsts esam? Ekonomiski atkarīgi???

raihs, 1.aprīlis 2021, 15:00


Es saprastu ka mēs būtu kodolvalts, tad varētu sprēgāt uz Krieviju. Bet mūsu gadījumā varam dabūt pa mizu, un ASV būs pof... par to.
Man kaut kā negribas ukrainas scenāriju.
Ir jādomā citi veidi kā piežmiegt.
Lai to pirmkārt dara lielvalstis, tām lielāka ietekme un mazāka iespējamība uz militāru konfliktu.
Putleers jau nesūtīs uz šejieni tankus, iesūtīs specdienestus kas sakūdīs Latgles pierobežas pilsētu ieedzīvotājus un būs Donbass Nr.2
1.aprīlis 2021, 17:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager