Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Jā, Lembergs tas gan ir viens gudrs vīrs, cik veikli tas apzadzis valsti, uzpircis politiķus, "žurnālistus", novācis lieciniekus. Nu tomēr iesēdies cietumā ar dēlu, bet toties paspējis nospērt visvairāk naudas mafiozi sacensībās un kārtīgi patraucējis valstij normāli attīstīties:)

cibins, 2.marts 2021, 08:45


Konkrētus faktus lūdzu uz galda.
Tev ir ko nozadzis?
Būtu labi ja te kāds Ventspilnieks uzrakstītu savas domas, gan sliktas, gan labas, par Lembergu, citādi te tiek citēts TVnetā rakstītais.
3.marts 2021, 08:58 | links
 
bļin, nu ir tak tie latvieši viena nepateicīga tauta... sēž pie elektrības, INTERNETA, pilnām bākām un ledusskapjiem un vēl gudri izrunājas... :(

paskatieties Euronews to pašu Mjanmu, kur militārā diktatūra, vai Jemenu, kur 16 miljoniem draud bada nāve...a viņiem Kariņa frizūra nepatīk...visā EU ir slikti, toties RU vakcīnas par puscenu jau piedāvā...
2.marts 2021, 12:03 | links
 
Par ambāli Kariņu jau pat runāt nav vērts, kaut kāds pindoss te atvilcies ar savām rietumu izglītībām un kontaktiem, nesaprot, kā pie mums lietas kārtojamas. Traucē tikai mūsu enerģiskajiem ministriem Petravičai, Girgenam, Vitenburgam, Bordānam, Gerhardam, Viņķelei (Pavļutam) uc ar pilnu krūti strādāt:)
2.marts 2021, 08:53 | links
 
Jā, Lembergs tas gan ir viens gudrs vīrs, cik veikli tas apzadzis valsti, uzpircis politiķus, "žurnālistus", novācis lieciniekus. Nu tomēr iesēdies cietumā ar dēlu, bet toties paspējis nospērt visvairāk naudas mafiozi sacensībās un kārtīgi patraucējis valstij normāli attīstīties:)
2.marts 2021, 08:45 | links
 
andreiko [02.03.21]: Man jau grūti ko komentēt, jo pazīstu šos tipāžus personiski. Nav jau korekti, bet - Lembis ir čigānu fraijers no Jēkabpils, taču ar dāsnu sirdi.
Kariņš? Pilnīgs ambālis.
Andreiko, kur Puzes mājā atrodas vīna ledusskapis?
2.marts 2021, 08:21 | links
 
Man jau grūti ko komentēt, jo pazīstu šos tipāžus personiski. Nav jau korekti, bet - Lembis ir čigānu fraijers no Jēkabpils, taču ar dāsnu sirdi.
Kariņš? Pilnīgs ambālis.
2.marts 2021, 08:08 | links
 
Zarazij, a ja nu šams tev dzīvību izglābis, a ja nu.

usis, 1.marts 2021, 21:39


Starp citu jā, Zarazijs jau mums tāds dūšīgs, iespējams, noķerot kovidiņu, var iegūt neatgriezeniskus veselības bojājumus vai trakāk.
1.marts 2021, 22:37 | links
 
Kaut gan personiski es arī labprāt redzētu publisku galvas nociršanu Doma laukumā :)

raihs, 1.marts 2021, 20:03

ūja, ūja, par ko galu galā?! tādus mērus tiešām citam cilvēkam var vēlēt tikai ja smagi personīgi kaut ko nodarījis, nogalinājis... a tā? tikai tāpēc, ka "visi zina, ka maita un zaglis"... vispār jau tiesa beigās viņam reāli visos smagajos "valsts zagšanas" pantos attaisnoja, to 5-cīti pēc būtības piesprieda par pilņigu hujņu, tipa no biznesa partneriem, tādiem pašiem mūdžiem, kaut kādas daļas izspiedis... nebūtu viss tas fons, neviens par tādu figņu pat i neipīkstētos, mazums kā 90tajos piķi dalīja, bet nē, visi predefinēti zin, ka "zaglis, maita, oligarhs" nevienam tiesas pierādījumus nevajag :) Demokrātija, ibio...


A ja kādu kārt, tad man Kariņš labāk patiktu, man jau personīgi pa pusgadu tas mauka stipri vairāk sliktu izdarījis, nekā visi oligarhi kopā.. uzvārds arī piemērots...
Speciāli VDD stukačiem - šis nav aicinājums uz vardarbību un valsts amatpersonas slepkavošanu, bet gan ierosinājums vēlmes formā demokrātiskā ceļā mainīt likumdošanu, kas, balstoties uz tautas izvēlētas varas lēmumu, pieņemtu normatīvos aktus, kas ļautu leģitīmam tribunālam piespriest Kariņam nāvessodu pakarot par valsts nodevību:)

zaraza, 1.marts 2021, 21:06


Paga, paga, kāds sakars piparbodītes īpašnieka problēmām ar visu tautu?
1.marts 2021, 22:35 | links
 
Zarazij, a ja nu šams tev dzīvību izglābis, a ja nu.
1.marts 2021, 21:39 | links
 
Kaut gan personiski es arī labprāt redzētu publisku galvas nociršanu Doma laukumā :)

raihs, 1.marts 2021, 20:03


ūja, ūja, par ko galu galā?! tādus mērus tiešām citam cilvēkam var vēlēt tikai ja smagi personīgi kaut ko nodarījis, nogalinājis... a tā? tikai tāpēc, ka "visi zina, ka maita un zaglis"... vispār jau tiesa beigās viņam reāli visos smagajos "valsts zagšanas" pantos attaisnoja, to 5-cīti pēc būtības piesprieda par pilņigu hujņu, tipa no biznesa partneriem, tādiem pašiem mūdžiem, kaut kādas daļas izspiedis... nebūtu viss tas fons, neviens par tādu figņu pat i neipīkstētos, mazums kā 90tajos piķi dalīja, bet nē, visi predefinēti zin, ka "zaglis, maita, oligarhs" nevienam tiesas pierādījumus nevajag :) Demokrātija, ibio...


A ja kādu kārt, tad man Kariņš labāk patiktu, man jau personīgi pa pusgadu tas mauka stipri vairāk sliktu izdarījis, nekā visi oligarhi kopā.. uzvārds arī piemērots...
Speciāli VDD stukačiem - šis nav aicinājums uz vardarbību un valsts amatpersonas slepkavošanu, bet gan ierosinājums vēlmes formā demokrātiskā ceļā mainīt likumdošanu, kas, balstoties uz tautas izvēlētas varas lēmumu, pieņemtu normatīvos aktus, kas ļautu leģitīmam tribunālam piespriest Kariņam nāvessodu pakarot par valsts nodevību:)
1.marts 2021, 21:06 | links
 
Komunisti vācu ģenerāļus kāra, tur kur tagad slavenais parks, pirms tam gan laikam no viduslaikiem nevienam publiska karināšana nebij prātā.
1.marts 2021, 20:26 | links
 
Pa lielam, protams, tauta grib asinis, bet no otras puses, lai tak nodzīvo brīvībā, galvenais, lai viņš būtu noņemts no trases... Kaut gan personiski es arī labprāt redzētu publisku galvas nociršanu Doma laukumā :)

raihs, 1.marts 2021, 20:03

Nē,asinīm jābūt,par biedinājumu citiem,ideāli ja kārtu publiski
1.marts 2021, 20:17 | links
 
Pa lielam, protams, tauta grib asinis, bet no otras puses, lai tak nodzīvo brīvībā, galvenais, lai viņš būtu noņemts no trases... Kaut gan personiski es arī labprāt redzētu publisku galvas nociršanu Doma laukumā :)
1.marts 2021, 20:03 | links
 
Kāpēc vajadzīgs konsīlijs? Cietumā ir sanitārā daļa un tur ir pietiekami cietumnieku veselību pārzinoši ārsti.
Vakar vienās ziņās tas viņa advokāts teica, ka cietumā aivaram nebūšot iespējams pildīt vingrojumus, ko ieteicis ārsts :)

Slaidais, 1.marts 2021, 19:16

es vairāk domāju ka konsīliju būs grūtāk nopirkt nekā cietuma ārstus
1.marts 2021, 19:37 | links
 
Kāpēc vajadzīgs konsīlijs? Cietumā ir sanitārā daļa un tur ir pietiekami cietumnieku veselību pārzinoši ārsti.
Vakar vienās ziņās tas viņa advokāts teica, ka cietumā aivaram nebūšot iespējams pildīt vingrojumus, ko ieteicis ārsts :)
1.marts 2021, 19:16 | links
 
tiešām tiesa nevar norīkot ārstu konsīliju lai izvērtē tā slimnieciņa veselības stāvokli??:)
1.marts 2021, 19:10 | links
 
 
 
араженных
368.120
+943
Погибших
11.112
+35
Выздоровевших
300.257
+1.320

1.marts peterburga
1.marts 2021, 15:52 | links
 
Shm_didzis [01.03.21]: Covids Igaunijā, kur viss bija zj*bis un viss vaļā:
Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta vēl 1028 cilvēkiem.
Aizvadītajā diennaktī veiktas 4900 analīzes, līdz ar to pozitīvo testu īpatsvars bijis 21%. 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju 1.martā ir 1035,01. Pirmo reizi šis rādītājs Igaunijā pārsniedzis tūkstoti.
Neba nu krievija būtu valsts, kuru stādīt kā piemēru, bet tomēr. Tīri informācijai: burtiski pirms stundas runāju ar cilvēku(Latvijas pilsoni) , kurš pašreiz dzīvo Pēterburgā. Nu viņiem ir atvērts viss, pat naktsklubi, ierobežojumu nav vispār. Šis teica, ka braucot garām slimnīcai, ātrās ekipāžas tupējušas turpat uz vietas,pie slimnīcas,tātad izsaukumu nav daudz. Viņiem ap 800 gadījumu dienā. Tas pats kas pie mums, tikai viņiem 7 miljoni pilsētā. Te negribu ne slavēt, ne pelt, bet tas viss apliecina, ka vīrusa izplatība ir TIK nesaprotama! Skaidrs ir viennozīmīgi, ka mūsu ietobežojumu variants nedarbojas totāli!
1.marts 2021, 15:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager