Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Re, ko par labticīgiem ieguvējiem rakstīja pirms 5 gadiem. https://www.la.lv/labticigs-vai-launticigs-ieguvejs. Cik atceros ar šito vienmēr bijusi ņemšanās, bet kaut kā, ja labticīgais ieguvējs bija "investors" vai "attīstītājs", tad lēmums (iespējams pasmērēts) bija viņam par labu un apkrāptie palika ar garu degunu...

Ja ar šito tiktu panākts, ka 2x2 vienmēr ir 4, arī būtu labi, citādi šķiet, ka lemj pēc labticīgo deguniem...

Pēc tā Delfu raksta izskatās, ka paši krāpnieki sākuši plēsties, un tai vienai (Keišai) vai nav, vai par maz samaksāts un šī aizspērusies uz policiju. Un tad sācies process, tikai "aizmirsts" Zemesgrāmatā uzlikt aizliegumu to dzīvokli tirgot... Tagad visi "laimīgie" pircēji varēs tiesāties un rullēt darījumus atpakaļ...
18.februāris 2021, 09:07 | links
 
 
Par to dzīvokli, kuru "valsts esot zaudējusi". Kā skaidro Augstākās tiesas jaunais priekšsēdis, šī lēmuma pamatā esot samērā nesens viens Satversmes tiesas spriedums, sakarā ar kuru īpašniekam šādā gadījumā esot jāņem nost (pat šaja gadījumā, kad īpašniece nomira un mantinieki nepieteicās???) un jāatdod valstij. Parastajiem tiesnešiem vienkārši tagad neesot citas alternatīvas, visi krāpnieciskie dzīvokļi (lai ar tos beigās iegādājušies labticīgie pircēji) esot jāatdod vai nu valstij vai apkrāptajiem (senos laikos). Jo tiesnešiem jārespektē un jāklausa Satversmes tiesas spriedumam, tas esot negrozāms variants. Vienīgā izeja esot šo vai kādu citu gadījumu vēlreiz iztiesāt Satversmes tiesā un panākt to, ka Satversmieši uzraksta citu spriedumu (un dzīvoklis paliek labticīgajiem ieguvējiem).
Man ir otrs, vēl īstāks variants. Katrā šādā apsurdā Temīdas variantā jaunu dzīvokli nelaimīgajam īpašniekam nopērk ... Satversmes tiesas tiesneši. Algas viņiem sulīgas, daudzos tūkstošos, lai tik ver muķus vaļā. Lai tik pērk dzīvokli Vīlipsonam.
17.februāris 2021, 21:57 | links
 
Brīnuma valsts
17.februāris 2021, 21:33 | links
 
raihs,Galvenais tak visiem kantoriem arī tiek samaksāts par pakalpojumu.
17.februāris 2021, 21:27 | links
 
Man šo nesaprast laikam... Es pērku dzīvokli, notāriem un Zemesgrāmatai jāpārbauda, vai viss ok. Bet nē, dzīvokli noņem pircējam. Absurda kalngals, manuprāt. Šķiet pat neticami, ka kaut kas tāds iespējams ...
https://www.delfi.lv/news/national/criminal/vilipsona-labticigi-ieguto-dzivokli-atzist-par-noziedzigi-iegutu-un-atdos-latvijas-valstij.d?id=52943317
17.februāris 2021, 21:22 | links
 
 
usis [15.02.21]: mjuniors [19:44]: Viss atkarīgs no tā,cik lielu atlaidi iedosi :)Atkal aritmētika, nožēlojami. Man rīt hokejs, brauksi garām, varēsi sniegu patīrīt.
:)
Vot i šet tev Rīgas laipnība.
15.februāris 2021, 22:40 | links
 
mjuniors [15.02.21]: Viss atkarīgs no tā,cik lielu atlaidi iedosi :)
Atkal aritmētika, nožēlojami. Man rīt hokejs, brauksi garām, varēsi sniegu patīrīt.
:)
15.februāris 2021, 20:06 | links
 
Viss atkarīgs no tā,cik lielu atlaidi iedosi :)
15.februāris 2021, 19:44 | links
 
mjuniors [15.02.21]: Usi,Tu daudz muti nevirini,rīt būšu Rīgā-Salmo veikalā :D
Šodien matemātika visiem aktuāla,kam ir bērni :D
Uzšauj viņam tā kārtīgi!
15.februāris 2021, 19:27 | links
 
Usi,Tu daudz muti nevirini,rīt būšu Rīgā-Salmo veikalā :D
Šodien matemātika visiem aktuāla,kam ir bērni :D
15.februāris 2021, 18:54 | links
 
Nu, aparēķinājāt jau kāda kuram laiva sanāk martā? Ar motoru vai bez..

mjuniors, 15.februāris 2021, 17:03

tie sākumskolas matemātikas olimpiāžu lauri neliek mieru, atkal vajag rēkināt, laiva ir hobijam, to nerēkina.
:)
15.februāris 2021, 17:32 | links
 
Nu, aparēķinājāt jau kāda kuram laiva sanāk martā? Ar motoru vai bez..
15.februāris 2021, 17:03 | links
 
Tagad pat! Man kantorim maksās pāri par 4k par kaut kādu apgrozāmo līdzekļu samazinājumu(varbūt cits nosaukums, neatceros). 4k! Un tas man, mazam uzņēmumam! Cik tad maksā lielajiem!? Man nafig nebūtu tā nauda vajadzīga, ļaujiet man pašam to nopelnīt! Ok, pa vienam diviem cilvēkiem vienlaikus, ok, saprotu, bet ļaujiet kases aparātu darbināt! Nekas nemainās pie mums, īpaši tas kovids nesamazinās! Tātad tas izplatās savādāk, nekā to iedomājās mūsu "galvas"! Atzīstiet kļūdas un mainiet sistēmu, kamēr pusvalsts durkās nesēž! Iegāju vakar DEPO, kaut kādi labirinti no lentām savilkti, to var pirkt, to nevar... Prasu darbiniekam, jūs saprotat jēgu, šis smejas, mēs neviens te nesaprotam ...
14.februāris 2021, 15:58 | links
 
Shm_didzis [14.02.21]: Raiham

Tu rakstīji, ka igauņiem viss zaj*biss, krogi vaļā, utt. Bet pēdējā laika statistika liecina, ka pozitīvie iet tikai uz augšu, pēdējā diennakts:
aizvadītajā diennaktī veiktas 4910 analīzes, līdz ar to pozitīvo testu īpatsvars bijis 13,6%.
Mums pozitīvo testu īpatsvars tagad turās kaut kur 6,7-8 robežās.
... Bet arvien labāk, nekā pie mums(ja paskatīsies 2 nedēļu ietvarā). Bet toties cilvēki darbojas. Šodien pa LTV2 redzēju Mārtiņu Sirmo, džeks reāli nosirmojis pa šo gadu, un tekstos pilns ar sarkasmu, lai notušētu depresīvo noskaņu. Arvien atkārtoju - es esmu PAR ierobežojumiem, iespējams, pat par daudz stingrākiem(bet īsu laiku) , bet ne par to murgu, ko mūsējie izvēlējušies...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2104015559734586&id=343180249151468&fs=0&focus_composer=0
14.februāris 2021, 15:50 | links
 
Raiham

Tu rakstīji, ka igauņiem viss zaj*biss, krogi vaļā, utt. Bet pēdējā laika statistika liecina, ka pozitīvie iet tikai uz augšu, pēdējā diennakts:
aizvadītajā diennaktī veiktas 4910 analīzes, līdz ar to pozitīvo testu īpatsvars bijis 13,6%.
Mums pozitīvo testu īpatsvars tagad turās kaut kur 6,7-8 robežās.
14.februāris 2021, 15:32 | links
 
Nerunājam par viņu. Tas būs visjaudīgāk. Angliski ir teiciens "Ignorance is bliss!", kas nozīmē, ka vienaldzība sāp daudz vairāk kā uzdirsiens.

abrakadabra, 12.februāris 2021, 23:54
:)šitas ir spēcīgi!!!mēs tā trešajā klasītē darijām:))))nerunājām ar tiem ,kas nebij mūsu bariņā:)

p.s aicinājums kādam nodarīt sāpes pieaugušā vecumā,reāli ož pēc kaut kāda mazohisma!!!

kurjers6, 13.februāris 2021, 09:09

Vispār ir šķirba starp runāt "ar" vai runāt "par". Sakāmvārds par sūda bakstīšanu, cerams, ir zināms?

Tas gudrais vārds pēc kā, jaunēkli, meklējāt dziļajā un, iespējams, caurajā kabatā ir "sadisms" nevis "mazohisms". Bet nu nav taču būtiski, vane?

Treškārt, iesaku tomēr kādreiz mūžā uzzināt politisko cīņu aizkulises. Tā vairs nav pat ne trešā klase. Tā ir dzīvniecisku instinktu vadīta cīņa par varas iegūšanu vai nezaudēšanu. Un tur nepārāk šķiro, kam pa ceļam pāršķūrē pāri.

abrakadabra, 13.februāris 2021, 21:19

nevis šķirba,bet atšķirība,no šķirbas tu esi izkritis:)protams,varam runām par vārdiņu nozīmi ,bet principā aicinājuma būtību jau tas diži nemaina:)ko tu gribi teikt ar trešo punktu ,galīgi nesaprotu...es konkrēti tavu aicinājumu nosaucu par trešklasnieka gājienu,kapēc tu to sapin ar politiku un dzīvniekiem ,man galīgi nav saprotams...:)šeit tak parasts forums neviens dzīvniekus -politiķus nespēlē...!
14.februāris 2021, 11:44 | links
 
Pēc tik spilgta, pamācoša izgājiena prasījās kāds gaismu nesošs, izzinošs vēstījums, gaidam.
13.februāris 2021, 22:28 | links
 
Nerunājam par viņu. Tas būs visjaudīgāk. Angliski ir teiciens "Ignorance is bliss!", kas nozīmē, ka vienaldzība sāp daudz vairāk kā uzdirsiens.

abrakadabra, 12.februāris 2021, 23:54
:)šitas ir spēcīgi!!!mēs tā trešajā klasītē darijām:))))nerunājām ar tiem ,kas nebij mūsu bariņā:)

p.s aicinājums kādam nodarīt sāpes pieaugušā vecumā,reāli ož pēc kaut kāda mazohisma!!!

kurjers6, 13.februāris 2021, 09:09


Vispār ir šķirba starp runāt "ar" vai runāt "par". Sakāmvārds par sūda bakstīšanu, cerams, ir zināms?

Tas gudrais vārds pēc kā, jaunēkli, meklējāt dziļajā un, iespējams, caurajā kabatā ir "sadisms" nevis "mazohisms". Bet nu nav taču būtiski, vane?

Treškārt, iesaku tomēr kādreiz mūžā uzzināt politisko cīņu aizkulises. Tā vairs nav pat ne trešā klase. Tā ir dzīvniecisku instinktu vadīta cīņa par varas iegūšanu vai nezaudēšanu. Un tur nepārāk šķiro, kam pa ceļam pāršķūrē pāri.
13.februāris 2021, 21:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager