Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tas ka visur zog, protams, fakts. Bet nu nekaunības un mēroga ziņā tomēr kaimiņvalsts izceļas, it īpaši ar izcilām spējām sakarināt saviem piečakarētajiem pilsoņiem makaronus uz ausīm tādā mērā, ka tie vēl fano par saviem apbižotājiem un nepamana elementāras lietas, piemēram, ka Putina laikā Krievijas IKP daļa pasaulē ir sarukusi salīdzinot pat ar Jeļcina laikiem. Tas viss būtu sīkums, ja šī valsts nebūtu mums blakus un tā pilsoņu debilizācija nenotiktu agresivitātes un īpašās nacionālās izredzētības izjūtu virzienā.
10.februāris 2021, 14:33 | links
 
Arī nedaudz paskatījos- muļķiks īpaši apdāvinātajiem!
Ja arī ir un droši vien, ka ir- normāli tādas lielvalsts vadītājam. Tauta slīgst nabadzībā. Jā, daļa. Bet kur gan savādāk. Jā, Omāna, Kuveita un vēl dažas Tuvo Austrumu valstis, kurās ieguvēji no dabas resursiem visas valsts pilsoņi. Vēl Skandināvija. Lai gan somi un zviedri labklājību bauda pateicoties valsts pārvaldes modelim, sociālajām garantijām un soc. līdztiesibai. Norvēģiem- melnais pumpītis.
10.februāris 2021, 13:57 | links
 
Kaut kas nogļučīja ar to linku
rekur vēlreiz
https://vatastan.com/2021/02/10/boriss-nemcovs-par-putina-pili-un-korupciju-stastija-jau-pirms-astoniem-gadiem/

Bet jā, vells viņ zin kas tur notiek.
Manuprāt Navaļnijas Ņemcova priekšā tāds kājslauķis vien būtu bijis
Lai vieglas smiltis viņam
10.februāris 2021, 12:00 | links
 
bet galvenais jau, ka tās shēmas un naudas plūsmas nav kam iesniegt, neviens oficiāli pat netaisās pētīt, izmeklēt, vai tās patiesas, kur nu vēl virzīt uz tiesu... paklaigāja un nomierinājās...

un tikai ASV kādas sankcijas uzlika iesaistītajiem.

kā ir LV? :)
10.februāris 2021, 11:53 | links
 
Paskatījos vakar LTV to "pils stāstu", ko Navaļnijs ar putām uz lūpām stāstīja.

Man secinājums, ka tas ir nevis krievu žurnālistu, bet rietumu specdienestu "pētījums", balstīts uz "Panamas dokumentiem", kuru Navaļnijam uzdots publiskot Krievijā, jo ja par to runātu rietumi, tad krievs-vienkāršais to uztvertu kā parastu apmelojumu.

Vai tās shēmas un naudas plūsmas patiesas, grūti spriest, bet tas, ka resursiem bagātas valsts iedzīvotāji slīkst trūkumā, tas gan ir fakts...
10.februāris 2021, 11:47 | links
 
Tā neko...



Boriss Ņemcovs par Putina pili stāstīja jau pirms astoņiem gadiem

https://vatastan.com/2021/02/10/boriss-nemcovs-par-putina-pili-stastija-jau-pirms-astoniem-gadiem/
10.februāris 2021, 11:31 | links
 
 
Mans komentārs nav par to ka nicinu kādu, bet atbilde uz to ka neko nesaprotu.
Lai arī zinu tiesisko nihilismu un cilvēku stulbumu, kas ved ar mašīnu ar C19 slimi metinātāju un fīrē šteles, vai kad vīrs ir slims ar C19 sēž izolācijā, bet sieva nenodod analīzes un staigā bez garšas un ar klepu apkārt .. ar domu ka tas figņa ... vai kācilvēki braukā ar autobusu entās reizes nodot analīzes un beigās ir pozitīvi!

....
Bet tiem kas sēž malā un novēro, sākiet domāt un strādāt!

jegersz, 10.februāris 2021, 01:42

Ko te piebilst, stulbums ir neizmērams..
10.februāris 2021, 01:59 | links
 
Pārāk sarežģīti aizgāji.. Tur katram jāatbild pašam par esošo situāciju. Katram ir bijuši savi vecāki, kas ir iedevuši kaut kādu dzīves pieredzi, skatījumu. Un dzīves laikā pašam ir jāaug, bet citi no cita skatu punkta apstājas, bet citiem atkal liekas, tam gan laikam nekad nebūs gana.. Tur nevar novilkt līniju, es ar esmu domājis, kāpēc pastāv Pareto princips 80:20 un atbildes man nav. Jocīgi ir, kad dabā pastāv tādas lietas, kas mūsu spēkos nemaz ietekmējams varbūt arī nav..
10.februāris 2021, 01:50 | links
 
Matemātika ir laba, varbūtība ar, bet agri vai vēlu pozitīvs būs~!
10.februāris 2021, 01:44 | links
 
Mans komentārs nav par to ka nicinu kādu, bet atbilde uz to ka neko nesaprotu.
Lai arī zinu tiesisko nihilismu un cilvēku stulbumu, kas ved ar mašīnu ar C19 slimi metinātāju un fīrē šteles, vai kad vīrs ir slims ar C19 sēž izolācijā, bet sieva nenodod analīzes un staigā bez garšas un ar klepu apkārt .. ar domu ka tas figņa ... vai kācilvēki braukā ar autobusu entās reizes nodot analīzes un beigās ir pozitīvi!

....
Bet tiem kas sēž malā un novēro, sākiet domāt un strādāt!
10.februāris 2021, 01:42 | links
 
No filozofijas skatu punkta, vai tā ir krīze!? Paskat, viens attīstās, otrs, arī es. Un šajā laikā paskat aizdomājamies par dzīvi, paskatāmies no cita skatu punkta uz savu dzīvi...

mjuniors, 10.februāris 2021, 01:16


Es esmu paskatījies pēdējā gadā diezgan daudz.
Nav runa kas ir man un kas pieejams, strādaju gan laukos gan IT sfērā.
Esmu pircis no zemniekiem visu ko var, un promoutojis visiem paziņām, lai arī to ko pērku iespējams daļēji varētu pats noorganizēt!

Un te mēs atgriežamies pie jautājuma kurš ir pelnījis ienākumus, kas strādā vai tikai gudri "dirš"!
10.februāris 2021, 01:32 | links
 
No filozofijas skatu punkta, vai tā ir krīze!? Paskat, viens attīstās, otrs, arī es. Un šajā laikā paskat aizdomājamies par dzīvi, paskatāmies no cita skatu punkta uz savu dzīvi...
10.februāris 2021, 01:16 | links
 
Sorry, viens posts aizgāja kā reposts!
10.februāris 2021, 01:11 | links
 
Sliktāku makšķernieku būtu grūti atrast. "Ir notikuši sūdi" - tieši CIK planetāriskas nozīmes nelaimes Tev ir notikušas Tavā dzīvē bez šīs? "Kādu GADU būs MAZAS neērtības" - tas ir līdz 2022. gada februārim ? Tad nu Tu būsi tas nākotnes prognozētājs?

abrakadabra, 10.februāris 2021, 00:46
nu prognozes var katrs prognozēt,es tikai ceru ka pa gadu daudz maz savakcinēsies un viss atgriezīsies normālās sliedēs.
Jā un globāli šī pandēmija ir sūdi,tos kurus pašus,un radus neķers ši slimība,varēs teikt ka viss ir uzpūsts,tie kuri pazaudēs tuvinieku kādu,droši vien būtu ar mieru vēl lielākus ierobežojumus paciest,lai tik atgrieztu radagabalu dzīvu
10.februāris 2021, 01:11 | links
 
Es šeit vienkārši šo atstāšu. Tātad, Jēgers vienu rītu cēlās un teica - es diversificēšu (nelikšu visas olas vienā kulītē). Visi smējās par viņu, vismaz tā viņš pats saka. Tad viņš mēģina attīstīties gan ŅEMOT, gan NEŅEMOT. Tātad - gan ŅEMOT, gan NEŅEMOT! Ar mēru tas notiekot. Kas vispār ir dīkstāve? Kāds zin?

abrakadabra, 10.februāris 2021, 00:58


Savus murgus vari paturēt pie sevis.

Viena daļa dīkstāvē, nevarēju kvalificēties, jo sezonas apstākļi netiek ņemti vērā. Līdz ar to saku godīgi no valsts nēsmu saņēmis atbalstu nekādu.
Bet dotajā mirklī daru, grūti un arī caur negribu, bet attīstos ar mērķi no krīzes startēt ārā ar uzvaru...
10.februāris 2021, 01:09 | links
 
Es šeit vienkārši šo atstāšu. Tātad, Jēgers vienu rītu cēlās un teica - es diversificēšu (nelikšu visas olas vienā kulītē). Visi smējās par viņu, vismaz tā viņš pats saka. Tad viņš mēģina attīstīties gan ŅEMOT, gan NEŅEMOT. Tātad - gan ŅEMOT, gan NEŅEMOT! Ar mēru tas notiekot. Kas vispār ir dīkstāve? Kāds zin?

abrakadabra, 10.februāris 2021, 00:58


Savus murgus vari paturēt pie sevis.

Viena daļa dīkstāvē, nevarēju kvalificēties, jo sezonas apstākļi netiek ņemti vērā. Līdz ar to saku godīgi no valsts nēsmu saņēmis atbalstu nekādu.
Bet dotajā mirklī daru, grūti un arī caur negribu, bet attīstos ar mērķi no krīzes startēt ārā ar uzvaru...
10.februāris 2021, 01:09 | links
 
Pie mums 99% runā gudri nesaprotot, kas viņiem ir un kā nav! Esmu bijis daudz Āzijas valstīs, arī indijā , tad vēl Āfrikā un Dienvidamerikā.
Mans secinājums ir ka cilvēki pie mums nenovērtē ne dzīvību, ne dzīves iespējas, ne kas ir. Es pat nerunāju, ko kuram patīk ēst vai ir ko ēst!
10.februāris 2021, 01:03 | links
 
Es šeit vienkārši šo atstāšu. Tātad, Jēgers vienu rītu cēlās un teica - es diversificēšu (nelikšu visas olas vienā kulītē). Visi smējās par viņu, vismaz tā viņš pats saka. Tad viņš mēģina attīstīties gan ŅEMOT, gan NEŅEMOT. Tātad - gan ŅEMOT, gan NEŅEMOT! Ar mēru tas notiekot. Kas vispār ir dīkstāve? Kāds zin?
10.februāris 2021, 00:58 | links
 
Sliktāku makšķernieku būtu grūti atrast. "Ir notikuši sūdi" - tieši CIK planetāriskas nozīmes nelaimes Tev ir notikušas Tavā dzīvē bez šīs? "Kādu GADU būs MAZAS neērtības" - tas ir līdz 2022. gada februārim ? Tad nu Tu būsi tas nākotnes prognozētājs?
10.februāris 2021, 00:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager