Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
Jēgerz.. Pačukstēšu citadeles datus. Lai kā nebūtu, bet mājsaimniecību kontos ir lielāki uzkrājumi kā iepriekšējos gadus. Tā, ka nav tik sūdīg.. Cilvēki vienkārši ir neapmierināti, noguruši..
10.februāris 2021, 00:37 | links
 
Gara pieredze ... un daudzi teica ka lohs ka diferencēju riskus! Jā arī man uz 1/3 ir samazinājušies ienākumi, lai arī 2020 janvārī prognozēju pieaugumu par ~9%.

Ko es daru, jā "diršu" gudri, piedrāžu kas sūdzas un nedomā, bet mēģinu attīstīties ņemot un neņemot kredītus (ar mēru ), un attīstos.

Ja tu sēdi dīkstāvē un tev maksā, kāpēc nevari izdomāt kā pelnīt? Jā kariņš daunis, bet kas esi tu kad tev maksā un neko nedari un nevari izdomāt kā vēl nopelnīt?
10.februāris 2021, 00:23 | links
 
Atžīšos nezinu kā ir tagad ar veikaliem pepco. Tik pēdējo reizi ar pirmo aizliegumu zīme durvīs līdz 18. Jan. ciet. Kā tagad nezinu. Apskatīšos..
10.februāris 2021, 00:09 | links
 
Kur? Pepco ciet vecīt! Man sieva pateica, bez rokās turēšanas nepirkšu.

mjuniors, 9.februāris 2021, 23:07
kad nebūs ko vilkt,tad arī pirks neturot rokās,šī nu gan nav problēma par ko būtu jasatraucas.
Ir notikuši sūdi,kādu gadu būs mazas neērtibas.
Man vairāk uztrauc lai kāds rads vai draugs neaiziet ar to covidu,pārējo atgūs kad pandēmija beigsies
10.februāris 2021, 00:03 | links
 
Nē. Pirkt drēbes neciešu..
10.februāris 2021, 00:02 | links
 
usis [43m]: Mjunior, tikko pirku puikam ziemas šļucambikses, nekādu problēmu, ar uzlaikošanu, nečīkstam, ja.Kur? Pepco ciet vecīt! Man sieva pateica, bez rokās turēšanas nepirkšu.

mjuniors, 9.februāris 2021, 23:07

Varbūt pats nopērc, nevis tikai klausi sievu. :)
9.februāris 2021, 23:50 | links
 
seedoo [09.02.21]: Pirms kāda laika demonstrētājus glaimoji....opredelisj!!!
:DDD Es arī šodien, atbalstu cilvēku tiesības uz vārdu brīvību un protestiem. Tava replika mazliet sasteigta, un šie apsveikumi nebija uzslava konkrēti mūsu ārstiem. Bet to, kad pavasarī medicīna nezinājā kā cīnīties pret covid. Medicīna gājusi uz priekšu, tev jau labāk zināms..
9.februāris 2021, 23:35 | links
 
mjuniors [09.02.21]: Atceramies, paldies ārstiem, bet viņi pa lielam tiek galā ar covidu nekā netiek.. Es te nerunāju par gultu skaitu.
Pirms kāda laika demonstrētājus glaimoji....opredelisj!!!
9.februāris 2021, 23:29 | links
 
mjuniors [09.02.21]: usis [10m]: Mjunior, tikko pirku puikam ziemas šļucambikses, nekādu problēmu, ar uzlaikošanu, nečīkstam, ja.Kur? Pepco ciet vecīt! Man sieva pateica, bez rokās turēšanas nepirkšu.
Tirdzniecibas centros veikali strādā distances kontaktos, pieej pie veikala, jopt, rakstīts telefons, ko nu darīt, nu pazvani, tev laipni saka, ko vēlamies kungs pasūtīt, saki to un to, tad ieej, piemēri un esi laimīgs.
9.februāris 2021, 23:18 | links
 
Atceramies, paldies ārstiem, bet viņi pa lielam tiek galā ar covidu nekā netiek.. Es te nerunāju par gultu skaitu.
9.februāris 2021, 23:16 | links
 
abrakadabra [09.02.21]: Milzīgai nelaimei "citi risinājumi"? Var jau būt. Tieši pats esmu atvērts. Bet matene ir nežēlīga savā ziņā.
Kopš covida, nav man ilūzijas, kad atnāks tāds vīruss.. covids nobālēs..
Te ir diskusija par to, kad viens pelna, cits tagad noskatās.. Un nesaproti, kāpēc tu esi sliktāks nevajadzīgs. Kad jāmaksā nodokļi tevi atcerās, kad jādod atbalsts šķiroja (vismaz sākumā)
P.s. Es te nežēlojos vispār tik amzieri dzenu. Man ja godīgi dzīve kā tāda nav mainījusies, pirms covida vai pēc. Neciešu vienpusējus sludinātājus un netaisnību. Tas arī viss
9.februāris 2021, 23:14 | links
 
Milzīgai nelaimei "citi risinājumi"? Var jau būt. Tieši pats esmu atvērts. Bet matene ir nežēlīga savā ziņā.
9.februāris 2021, 23:09 | links
 
usis [09.02.21]: Mjunior, tikko pirku puikam ziemas šļucambikses, nekādu problēmu, ar uzlaikošanu, nečīkstam, ja.
Kur? Pepco ciet vecīt! Man sieva pateica, bez rokās turēšanas nepirkšu.
9.februāris 2021, 23:07 | links
 
abrakadabra [09.02.21]: Es vispār ahreņel. Tāda sajūta, ka pasaulē katrs pirmais domā, ka ministrijām (jūsu bijušie klasesbiedri, iespējams) ir jābūt gatavām planētas mēroga nelaimei. Un ja nav, tad akurāt divpadsmit mēnešos nu toč jākļūst x-meniem un jāizglābj pasaule. Tā nebūs! Skaidrs ir tas, ka nepietiek resursu zinātnisku datu apstrādei un reālai izmantošanai nelaimes likvidēšanā. Būs slikti un samierinieties! Andri varbūt izglābs VID subsīdijas taču globāli nelaimi nevar padarīt par laimi vnk sadrukājot papīrīšus.
Kāpēc samierināties? Uzskati jebkurai situācijai nevar pastāvēt citi risinājumi?!
9.februāris 2021, 23:04 | links
 
Mjunior, tikko pirku puikam ziemas šļucambikses, nekādu problēmu, ar uzlaikošanu, nečīkstam, ja.
9.februāris 2021, 23:04 | links
 
Es vispār ahreņel. Tāda sajūta, ka pasaulē katrs pirmais domā, ka ministrijām (jūsu bijušie klasesbiedri, iespējams) ir jābūt gatavām planētas mēroga nelaimei. Un ja nav, tad akurāt divpadsmit mēnešos nu toč jākļūst x-meniem un jāizglābj pasaule. Tā nebūs! Skaidrs ir tas, ka nepietiek resursu zinātnisku datu apstrādei un reālai izmantošanai nelaimes likvidēšanā. Būs slikti un samierinieties! Andri varbūt izglābs VID subsīdijas taču globāli nelaimi nevar padarīt par laimi vnk sadrukājot papīrīšus.
9.februāris 2021, 23:00 | links
 
Man patīk tas, kad šo runāju jau rudenī nav īsti ok ar šo visu. Toreizējie aizstāvji ir mainījuši domas.
Situācija ir nokaitinājusi visus. Es konkrēti ziemas apavus tā arī nepaspēju nopirkt. :)). Kopš kovida ierobežojumu sākām paši griezt matus, teikšu tagad pastaiga pa pilsētu ar šādu matu griezumu un makšķernieku zābakiem jau ir stilīgi, jeb puiss pa zorti.
Par sīču drēbēm vispār nerunāšu, par mazu, cauri, šis tas pazaudēts..
9.februāris 2021, 22:59 | links
 
Iespējams šeit atkārtošos, nu 2 mēneši ierobežojumi, pilnīgi nekas nav pietrūcis, nekas. Hvz, ja kāds sūknis apkurei, vai cits verķis, tač pasūti un ir, paņem uzņēmuma karti un uzreiz. Tā reālā burzma veikalos, nu pzdjc, trešdaļa vienkārši nosit laiku. Savāc smadzenes čupā, izdomā ko reāli vajag 5 min veikalā un viss. Beigsies stāvoklis, varēs izpausties.
9.februāris 2021, 22:57 | links
 
Bļeģ, nu tak apzvanat draugus ārzemēs. Daudzkur ir haoss ar aizliegumiem, atļāvumiem utml. Tad ta' nu pārsteigums.

abrakadabra, 9.februāris 2021, 22:36


Tieši tā, visur ir problēmas, visi mēģina rast risinājumus.
Raih, Jāni, Tu te čīksti visu laiku kā bāba, piedod par izteicienu. Beidzās folijs? Tad ietin tualetes papīrā, ja nespēj neko izdomāt.
9.februāris 2021, 22:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager