Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
jegersz [13m]: Mana hipotēze, ka pie tādiem ierobežojumiem kā Igaunijā, šobrīd Latvijā būtu tāds pats rezultāts kā šobrīd(bet pie milzīgiem ierobežojumiem) . Tur ar to inficēšanos kaut kas notiek ne tā, kā mēs un mūsu vadītāji iedomājas... Mistika...

raihs, 6.februāris 2021, 16:43

Ierobežojumiem ir jēga, ja viņus ievēro. Pie mums ievēro? Gandrīz visi mazie veikali strādā gan copes, gan sporta, gan santehnikas, frizētavas un manikīri slēpjas bet strādā ... utt. tas ir kā sev iešaut kājā, nevis saņemties uz 2-3 nedēļām un miers, bet nē visi pa kluso fīrējas, bučojas un brīnās, ko mums tik liela statistika.Ierobežojumiem ir jēga, ja tie darbojas! Un follijas pirkšana vai nepirkšana nav tas gadījums!!! Nerunājot jau par idiotisko komandantstudu! Es neko negribu nevienam pārmest, bet KĀ tā var būt, ka Igaunijā viss notiek, bet rādītāji ir līdzīgi vai zemāki?

raihs, 6.februāris 2021, 18:08

Ierobežojumiem mēdz būt jēga, ja tos daudzmaz apzinīgi ievēro kā pagājušajā pavasarī,piemēram.
6.februāris 2021, 18:11 | links
 
Pag, bet tiešām ir grūtības kaut ko nopirkt. Nejūtu pagaidām.

usis, 6.februāris 2021, 17:49

Vairāk jāmeklē, nevar vienkārši ieiet jebkurā bodē un nopirkt. Piemēram, sēklas mazdārziņam.
6.februāris 2021, 18:09 | links
 
jegersz [06.02.21]: Mana hipotēze, ka pie tādiem ierobežojumiem kā Igaunijā, šobrīd Latvijā būtu tāds pats rezultāts kā šobrīd(bet pie milzīgiem ierobežojumiem) . Tur ar to inficēšanos kaut kas notiek ne tā, kā mēs un mūsu vadītāji iedomājas... Mistika...

raihs, 6.februāris 2021, 16:43

Ierobežojumiem ir jēga, ja viņus ievēro. Pie mums ievēro? Gandrīz visi mazie veikali strādā gan copes, gan sporta, gan santehnikas, frizētavas un manikīri slēpjas bet strādā ... utt. tas ir kā sev iešaut kājā, nevis saņemties uz 2-3 nedēļām un miers, bet nē visi pa kluso fīrējas, bučojas un brīnās, ko mums tik liela statistika.
Ierobežojumiem ir jēga, ja tie darbojas! Un follijas pirkšana vai nepirkšana nav tas gadījums!!! Nerunājot jau par idiotisko komandantstudu! Es neko negribu nevienam pārmest, bet KĀ tā var būt, ka Igaunijā viss notiek, bet rādītāji ir līdzīgi vai zemāki?
6.februāris 2021, 18:08 | links
 
usis [06.02.21]: Es aizsūtīju vienu pirkt Nameja gredzenu, droši vien tas baigi neko neatrisina.
:)
:) Paldies, viss noder!
6.februāris 2021, 18:03 | links
 
Es aizsūtīju vienu pirkt Nameja gredzenu, droši vien tas baigi neko neatrisina.
:)
6.februāris 2021, 17:59 | links
 
Mana hipotēze, ka pie tādiem ierobežojumiem kā Igaunijā, šobrīd Latvijā būtu tāds pats rezultāts kā šobrīd(bet pie milzīgiem ierobežojumiem) . Tur ar to inficēšanos kaut kas notiek ne tā, kā mēs un mūsu vadītāji iedomājas... Mistika...

raihs, 6.februāris 2021, 16:43


Ierobežojumiem ir jēga, ja viņus ievēro. Pie mums ievēro? Gandrīz visi mazie veikali strādā gan copes, gan sporta, gan santehnikas, frizētavas un manikīri slēpjas bet strādā ... utt. tas ir kā sev iešaut kājā, nevis saņemties uz 2-3 nedēļām un miers, bet nē visi pa kluso fīrējas, bučojas un brīnās, ko mums tik liela statistika.
6.februāris 2021, 17:56 | links
 
usis [06.02.21]: Pag, bet tiešām ir grūtības kaut ko nopirkt. Nejūtu pagaidām.
Man pārdot noteikti ir grūtības! Darbā *izģec! Cilvēki arī galvā slimi no mājās sēdēšanad palikuši- lūdz kaut ko pārdot pa kluso, bet pēc tam nostučī VIDam...
6.februāris 2021, 17:55 | links
 
Pag, bet tiešām ir grūtības kaut ko nopirkt. Nejūtu pagaidām.
6.februāris 2021, 17:49 | links
 
Domaataajs [15:29]: Igaunijas iedzīvotāji daudz nopietnāk attiecoties pret ierobežojumiem, varbūt tāpēc.
Leišiem arī uzlika toreiz karantīnu, kad bija 4000 dienā, tagad laikam, ka kaut kadi 600 + bijis vakar.
A mums atkal vairāk kā iepriekš.
Neredzēju gan pagaidām cik komandantstundas pārkāpēju, bet tādi kas blandās apkārt un iet ciemos kafiju padzert un tāpat vien papļāpāt, mums ir. Un vīrusa noliedzēji joprojam ar putām uz lūpām cīnās par saviem ideāliem.Nedomātāj, kāda saistība slimības izplatībai ar komandantstundu? Komandantstunda ir pēdējais, kas var ietekmēt pandēmiju, un ir pasakainu idiotu pieņemts likums. Un tā atcelšana ir pierādījums tam, tāpat kā preču iegādes ierobežojumi veikalos...

raihs, 6.februāris 2021, 15:50

Sāksim par āžiem runāt?
Vai es būtu teicis, ka komandantstunda ir kas nozīmīgs?
Nozīmīgi ir tas, ka blandās apkārt aŗī tādi, kuri ir slimi ar domu, ka lai citi arī slimo, kā arī tie, kuriem būtu jāizolējas.
Un to, kas tagad ir paredzēts sakarā ar iepirkšanos acīmredzot ir izdomājis kāds, kurš nekad uz veikalu nav gājis, kuram mājās ir apkalpojošais personāls.
6.februāris 2021, 17:43 | links
 
Es uz šo ar līdzīgi skatijos, tos pašus kareivjus, būs prakse iedurt šļirci, jeb medicīniskā pieredze. Un valstij labums. Kāpēc tur tā viss notiekas nezinu, vismaz no malas skatoties un ar mums pieejamo info no tv šķiet apsurdi. Bet tas kā dīvānu ekspertam..
No otras puses, politiķus ar negribu 100 vainot, presings liels.. un kļūdīties viegli.
Treškārt, varbūt žurnālisti vienkārši atspuguļo šo, jo easy money.. un mēs tik cepamies. P.s es nē.. :))
6.februāris 2021, 17:27 | links
 
Un zināma atslodze budžetam, kritušo proporcija nospiedoša pensijas vecumā...
6.februāris 2021, 17:26 | links
 
Nu tad kāpēc privātklīnikas, kur algas 3x lielākas neārstē kovidniekus?
6.februāris 2021, 17:25 | links
 
usis [06.02.21]: Man bik rusofobisks skatijums, pa visu šo ierobežojumu laiku kādi 5,6 latviski runājoši stāsta par masku kaitīgumu, distancēšanās stulbumu utt., krieviski toties tie stāsti ir ikdienišķa parādība, kopējā attiecība valstī 60:40,aptuveni, un tas ir protests ne tik pret ierobežojumiem, bet pret visu, politiski. Lūk arī potenciāls vīrusa izplatībai.
Tobiš, ļausim, lai kovids uzlabo nacionālo proporciju Latvijā? :)))
Nu... Man sieva saka jā, krievu palātās esot daudz vairāk... Bet viņu arī agrāk poliklīnikās bija daudz vairāk, nekā latviešu. Vismaz Rīgā
6.februāris 2021, 17:24 | links
 
Ok, vēl viena doma, varbūt nepareiza. Oponējiet. Tātad. Ierobežojumi tiek uzturēti tādēļ, ka slimnīcām nav kapacitātes pieņemt slimos. Kapacitātes nav, jo nav ārstu(nevis telpu). Valsts katru dienu zaudē miljonus visas šīs jezgas dēļ. Risinājums- palielināt ārstiem algas x3 vai pat x5, un ārsti uzradīsies! no privātklīnikām atnāks vai pat no ārzemēm atbrauks! Tas izmaksās dažus miljonus mēnesī, bet ieguvums būs n-tās reizes lielāks. Un slimnīcās varētu ārstēties nevis 1000 kovidnieku, bet 2000, tobiš varētu atļauties 2x lielāku saslimušo skaitu. (kas gan ir vēl jautājums, vsi tas tā būtu, skatoties uz Igauniju, kur bez ierobežojumiem saslimst mazāk)
6.februāris 2021, 17:21 | links
 

Varbūt, kādam noder..
6.februāris 2021, 17:19 | links
 
Man bik rusofobisks skatijums, pa visu šo ierobežojumu laiku kādi 5,6 latviski runājoši stāsta par masku kaitīgumu, distancēšanās stulbumu utt., krieviski toties tie stāsti ir ikdienišķa parādība, kopējā attiecība valstī 60:40,aptuveni, un tas ir protests ne tik pret ierobežojumiem, bet pret visu, politiski. Lūk arī potenciāls vīrusa izplatībai.
6.februāris 2021, 17:14 | links
 
Paskatijos vairākas valstis un visur tendence vienāda. Pavasarī, kad Itālija 10k saslimušo tv šausminājās, cilvēku līķu kalni. Bet tagad 50k. Klusums..
Lab, vīruss mutējas, iemācījušies mediķi kā cīnīties. Bet histērija palikusi..
6.februāris 2021, 16:58 | links
 
Paskaties karti. Grafiks Lv vs EE. Identiski.. Leišiem vienīgi pīķa stunda lielāka nokritās tagad. Tur var jautāt kāpēc tā ir.. Ne politiski, bet zinātniski gan..
6.februāris 2021, 16:51 | links
 
Mana hipotēze, ka pie tādiem ierobežojumiem kā Igaunijā, šobrīd Latvijā būtu tāds pats rezultāts kā šobrīd(bet pie milzīgiem ierobežojumiem) . Tur ar to inficēšanos kaut kas notiek ne tā, kā mēs un mūsu vadītāji iedomājas... Mistika...
6.februāris 2021, 16:43 | links
 
Fatālisms, kā jebkura cita reliģija, tāds onānisms vien ir.
6.februāris 2021, 16:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager