Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Take it easy.. :))
6.februāris 2021, 16:09 | links
 
Šo es jau teicu pagājušo vasaru, rudeni. Politikai nav jānodarbojas ar vīrusa eksistenci. Likumi ir domāti, kas pilda. Vīruss dzīvo savu dzīvi. Tas ir kā gluži teikt politiķiem jālemj cik zivis dienā janoķer, tas nekas kad viņas šodien neņem. Bet par to katru dienu vajag vaimanāt, bļitkas ne tādas utt. Vīruss ir normāla dabas sastāvdaļa. Sūdīgāk mums ir, bet tā ir normāla sastāvdaļa. Dabas notikumus nav izkodis neviens. Bricis katru dienu melo ar prognozēm, bet nē mēs katru dienu barojam savu ego, kas būs vēlāk.. tieši tas pats ar covid idiotismu barojam, atkal kas būs vēlāk.. nekas nebūs.. vīrus pāries kā pārgājis iepriekšējus miljons gadus. Samierinies.. Ekonomika tiek pakāsta, dzīves gadi ar. Labi varbūt ir, kas arī sāk izvērtēt savu dzīvi un nedzenās iepriekš tā, kā to darija līdz šim. Nebūtu covids būtu kaut kas cits un būs. Zviedrija cilvēktiesībām nekāpa pāri. Un ne parvelti saka zviedru domāšana mums ir vairākus simtu gadu priekšā. Ja jums vajag valdību, kas izlemj par jums ko darit, lūdzu.. balsojiet, piekrītat.
6.februāris 2021, 16:08 | links
 
Domaataajs [06.02.21]: Igaunijas iedzīvotāji daudz nopietnāk attiecoties pret ierobežojumiem, varbūt tāpēc.
Leišiem arī uzlika toreiz karantīnu, kad bija 4000 dienā, tagad laikam, ka kaut kadi 600 + bijis vakar.
A mums atkal vairāk kā iepriekš.
Neredzēju gan pagaidām cik komandantstundas pārkāpēju, bet tādi kas blandās apkārt un iet ciemos kafiju padzert un tāpat vien papļāpāt, mums ir. Un vīrusa noliedzēji joprojam ar putām uz lūpām cīnās par saviem ideāliem.
Nedomātāj, kāda saistība slimības izplatībai ar komandantstundu? Komandantstunda ir pēdējais, kas var ietekmēt pandēmiju, un ir pasakainu idiotu pieņemts likums. Un tā atcelšana ir pierādījums tam, tāpat kā preču iegādes ierobežojumi veikalos...
6.februāris 2021, 15:50 | links
 
Igaunijas iedzīvotāji daudz nopietnāk attiecoties pret ierobežojumiem, varbūt tāpēc.
Leišiem arī uzlika toreiz karantīnu, kad bija 4000 dienā, tagad laikam, ka kaut kadi 600 + bijis vakar.
A mums atkal vairāk kā iepriekš.
Neredzēju gan pagaidām cik komandantstundas pārkāpēju, bet tādi kas blandās apkārt un iet ciemos kafiju padzert un tāpat vien papļāpāt, mums ir. Un vīrusa noliedzēji joprojam ar putām uz lūpām cīnās par saviem ideāliem.
6.februāris 2021, 15:29 | links
 
Zvanu vakar paziņam uz Igauniju.
-Čau, ko dari?
-A neko, sēžu bārā.
Kur, kur, ibio? Bāri strādā, skolnieki mācās, sporta nodarbības notiek, lielveikali vaļā... Un slimo mazāk par mums! Nu kā tā var būt???
6.februāris 2021, 15:05 | links
 
Ievērojamais amerikāņu psihologs Alberts Elliss savulaik teica: “Cilvēka neapmierinātību rada nevis notikumi, bet gan viņa uzskati.”
Tas ir citāts no šī raksta.
https://jauns.lv/raksts/sievietem/426725-pandemiskas-dusmas-kapec-covid-19-padara-cilvekus-tik-agresivus
6.februāris 2021, 13:50 | links
 
Arī variants.
Bet mūsu valdības komunikācija ar iedzīvotājiem un lēmumu pieņemšana ir zem kritikas.
Un, protams, joprojām ir vīrusa noliedzēji un noteikumu neievērotāji.
https://jauns.lv/raksts/arzemes/426789-ar-virusu-vilciena-pec-zalites-vacija-karantinas-parkapejiem-draud-arests
6.februāris 2021, 13:40 | links
 
raihs [05.02.21]: Mēs jau ģimenē sapriecājāmies, ka vismaz kaut kas no pleciem nost, un huju! Debīliķi

Atslepenota info..
6.februāris 2021, 10:51 | links
 
Es nerunāju par to, vai pieņemtais lēmums ir pareizs vai nepareizs, es runāju par to, *uļi muldēt!? Pirms 3 dienām situācija bija tieši tāda pati, mazie iešot skolā. Šodien, ai, neiešot gan, jo situācija esot kļuvusi sliktāka. Atvainojiet, tā sanāca... Bulšits

raihs, 5.februāris 2021, 22:16


To jau mediji uzpūta, tas ka valdība izskata dažādas iespējas un piedāvājumus ir skaidrs, 2dien jau minēja, ka valdībā nav vienprātība, bet mediji pasniedza to ka nu tas ir jau pieņemts.
5.februāris 2021, 22:54 | links
 
Raimonds62 [9m]: raihs [19:39]: Man atkal tas sviests par 1+2 klasi izbesīja. Nu tak nesoli, ibio! Kurš lika solīt??? Tagad 10x riebīgāka sajūta! Mēs jau ģimenē sapriecājāmies, ka vismaz kaut kas no pleciem nost, un huju! DebīliķiVienā Vidzemes skolā bērni dabūja vīrusu un izdalīja citiem. Vajag ? PiesakiesEs nerunāju par to, vai pieņemtais lēmums ir pareizs vai nepareizs, es runāju par to, *uļi muldēt!? Pirms 3 dienām situācija bija tieši tāda pati, mazie iešot skolā. Šodien, ai, neiešot gan, jo situācija esot kļuvusi sliktāka. Atvainojiet, tā sanāca... Bulšits

raihs, 5.februāris 2021, 22:16


Gaidījām sakarīgu lēmumu, bet sapi-a jau esošo situāciju. Par visu padomāts ...
5.februāris 2021, 22:18 | links
 
Raimonds62 [05.02.21]: raihs [19:39]: Man atkal tas sviests par 1+2 klasi izbesīja. Nu tak nesoli, ibio! Kurš lika solīt??? Tagad 10x riebīgāka sajūta! Mēs jau ģimenē sapriecājāmies, ka vismaz kaut kas no pleciem nost, un huju! DebīliķiVienā Vidzemes skolā bērni dabūja vīrusu un izdalīja citiem. Vajag ? Piesakies
Es nerunāju par to, vai pieņemtais lēmums ir pareizs vai nepareizs, es runāju par to, *uļi muldēt!? Pirms 3 dienām situācija bija tieši tāda pati, mazie iešot skolā. Šodien, ai, neiešot gan, jo situācija esot kļuvusi sliktāka. Atvainojiet, tā sanāca... Bulšits
5.februāris 2021, 22:16 | links
 
raihs [05.02.21]: Man atkal tas sviests par 1+2 klasi izbesīja. Nu tak nesoli, ibio! Kurš lika solīt??? Tagad 10x riebīgāka sajūta! Mēs jau ģimenē sapriecājāmies, ka vismaz kaut kas no pleciem nost, un huju! Debīliķi
Vienā Vidzemes skolā bērni dabūja vīrusu un izdalīja citiem. Vajag ? Piesakies
5.februāris 2021, 22:09 | links
 
Man atkal tas sviests par 1+2 klasi izbesīja. Nu tak nesoli, ibio! Kurš lika solīt??? Tagad 10x riebīgāka sajūta! Mēs jau ģimenē sapriecājāmies, ka vismaz kaut kas no pleciem nost, un huju! Debīliķi
5.februāris 2021, 19:39 | links
 
Zarāzij, tad tev būs jātirgo obligātajos komplektos, kā padomijas gados. Piemēram, komplektiņš - viens vobleris plus divi ruļļi havajas papīra. Vai arī Savamurrā gumiju paciņa plus Librese ar spārniņiem. Tas tā, lai dūšīgāk lido! :)
5.februāris 2021, 19:15 | links
 
Nebija pat jālasa, kad diagnoze zināma. https://www.apollo.lv/7173055/miris-arsts-kurs-omskas-slimnica-arsteja-navalniju

mjuniors, 5.februāris 2021, 15:37
nemaz nav pārsteigums
5.februāris 2021, 18:27 | links
 
Norvēģi izskata sputņika iepirkšanu...Godīgi sakot, pie visa šī bardaka, kas notiek Eiropā, tas ir ļoti pat saprotami...
https://www.nrk.no/urix/den-russiske-sputnik-vaksinen-kan-bli-godkjent-i-norge-1.15360654?fbclid=IwAR2ZCYlrIKNZxzvXiL9nvwLwSbuNZZPIyaNx-ySvWPshoLclw4GTXkZOtbA
5.februāris 2021, 16:49 | links
 
Nebija pat jālasa, kad diagnoze zināma. https://www.apollo.lv/7173055/miris-arsts-kurs-omskas-slimnica-arsteja-navalniju
5.februāris 2021, 15:37 | links
 
Pieņemu, ka viens otrs gribēja jau tad, kad tikko referendums bija noticis, bet ko darīt, ja "gudrākā" tautas daļa zina labāk.
Tāpat kā daudzi zina visas patiesības par valdību sazvērestībām un vīrusiem.

Domaataajs, 4.februāris 2021, 19:47


Vieniem Dievs ir devis spārnus, bet otriem – ar kāju pa pakaļu.

Lido jau visi, bet cik atšķirīgas izjūtas un perspektīvas... :)
5.februāris 2021, 08:37 | links
 
Visi visu zina.
https://www.youtube.com/watch?v=4XhkLiooOlI
4.februāris 2021, 19:47 | links
 
nez pēc cik ilga laika britiem sagribēsies referendumu par iestāšanos ES:Dhttps://www.la.lv/britu-gala-pust-eiropas-ostas

udens2, 4.februāris 2021, 19:26

Pieņemu, ka viens otrs gribēja jau tad, kad tikko referendums bija noticis, bet ko darīt, ja "gudrākā" tautas daļa zina labāk.
Tāpat kā daudzi zina visas patiesības par valdību sazvērestībām un vīrusiem.
4.februāris 2021, 19:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager