Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
nez pēc cik ilga laika britiem sagribēsies referendumu par iestāšanos ES:Dhttps://www.la.lv/britu-gala-pust-eiropas-ostas
4.februāris 2021, 19:26 | links
 
ŠUn tusiņi.. skaties kā uz nostaļģiju tā vien šķiet, kad pandora lāde vērsies vaļā apmeklēšu visus pasākumus.

mjuniors, 4.februāris 2021, 01:49

Vot, vot, visi pēc tusieņiem tik ilgojas, bet kas notiks, ja visi sāks skriet uz tiem, bet vakcinējušies nebūs.
4.februāris 2021, 12:21 | links
 
Otrs, klausos youtube, meklēju ko jaunu, veco, bet besij tajā pašā laikā youtube piedavājumi, maz kas jauns..

mjuniors, 4.februāris 2021, 01:49


Nav tik traki - piemēram, KOL jaunie gabali ir ok.
https://www.youtube.com/watch?v=PtJCnm88_cU
https://www.youtube.com/watch?v=e35Dsb7US9s
4.februāris 2021, 10:23 | links
 
MK un ministru/ministriju
komunikāciju darbinieki/padomnieki
(ar atšifrētu darbības sfēru)

Premjera birojs 2
Valsts kanceleja:
Komunikācijas departaments 7
Stratēģiskās komunikācijas departaments 5
Finanšu ministrija 6
VARAM 7
Veselības ministrija 5
Ekonomikas ministrija 5
Labklājības ministrija 4
Iekšlietu ministrija 4
Ārlietu ministrija 4
Satiksmes ministrija 6
Tieslietu ministrija 3
Izglītības ministrija 3
Zemkopības ministrija 5
Kultūras ministrija 6
Kopā: 72

Vidēji mēnešalgās (1600/mēn) 115200
Gadā kopā 1382400
Pilns raksts par to kā valsts birokrātija apgūst valsts līdzekļus - https://benedictingibjorg.wordpress.com/
4.februāris 2021, 09:00 | links
 
Šovakar kaut kā sanāca iekost mazliet.. iesāku tā pavēlāk, pēc divpadsmitiem. Īsti nesaprotu, ko lai svin.. Bērnu dārzā sīkajam kovids, būs mus ar vai ne.. fig viņu zin... Kā rīkoties? Dīvaini arī man paliek covid noliedzējam, jocīg.. bet turēšos ar domu gluži kā trerminators, slīkstu, bet īkšķi turēšu augšā..
Otrs, klausos youtube, meklēju ko jaunu, veco, bet besij tajā pašā laikā youtube piedavājumi, maz kas jauns.. Un tusiņi.. skaties kā uz nostaļģiju tā vien šķiet, kad pandora lāde vērsies vaļā apmeklēšu visus pasākumus..
Un uz priecīgas nots, palaidu vienu iekārtu ražošanā, nice..
4.februāris 2021, 01:49 | links
 
3.februāris 2021, 21:05 | links
 
Ko nu d*rs bunčik, ja Vakcinācijas biroja darbības rezultātā kaut vai ātrāk par nedēļu vai divām varēs atgriezties pie normālas dzīves, birojs jau būs atsitis savas izmaksas.
3.februāris 2021, 15:51 | citēt | ziņot | links
No Tavas mutes Dieva ausī!
Varbūt der aizdomātie, kāpēc pēkšņi apstājās vakcīnu piegādes visā ES un sākās spriedelējumi par vakcinēšanas vecumu limitu līdz 55 gadiem?

BrunoL, 3.februāris 2021, 18:16


Farmācijas bizness :( Ja piemēram ebreji vai kāda cita valsts maksā dubultā, lai tikai ātrāk novakcinētu visus, tad loģiski, ka farmācijas kompānijām mainās prioritātes.
Tāpēc jau tagad ES cīnās un uzlika vakcīnu eksporta aizliegumu.
3.februāris 2021, 18:47 | links
 
Varbūt der aizdomātie, kāpēc pēkšņi apstājās vakcīnu piegādes visā ES un sākās spriedelējumi par vakcinēšanas vecumu limitu līdz 55 gadiem?

BrunoL, 3.februāris 2021, 18:16


Valdiņš esot vainīgs... Es gan karmai neticu, bet tomēr... :)
3.februāris 2021, 18:21 | links
 
Ko nu d*rs bunčik, ja Vakcinācijas biroja darbības rezultātā kaut vai ātrāk par nedēļu vai divām varēs atgriezties pie normālas dzīves, birojs jau būs atsitis savas izmaksas.
3.februāris 2021, 15:51 | citēt | ziņot | links
No Tavas mutes Dieva ausī!
Varbūt der aizdomātie, kāpēc pēkšņi apstājās vakcīnu piegādes visā ES un sākās spriedelējumi par vakcinēšanas vecumu limitu līdz 55 gadiem?
3.februāris 2021, 18:16 | links
 
Rietumu prese sāk runāt tieši.
"Mr. Putin and his gang must feel threatened"

Wall Street Journal :
https://www.wsj.com/articles/alexei-navalnys-cause-11612309007
3.februāris 2021, 18:15 | links
 
https://pietiek.com/raksti/vakcinacijas_farss

joriks, 3.februāris 2021, 16:56


Raksts baigai ūdens, vienīgais kam var piekrist, ka Pavļutam ir jāizrevidē VM darbinieki un to kompetences, pārējais paļurināšana par tēmu.
3.februāris 2021, 17:39 | links
 
 
Visa lieta zilajās apenēs...
3.februāris 2021, 16:49 | links
 
"vate, tu domā, ka ja viņš būtu palicis Vācijā, tad utainais Pļutins tāpat būtu nosūtījis savus slepkavas pabeigt darbiņu?"

izlasi vēlreiz pats savu tekstu, ka tev ar loģiku? visi jautājumi par saindēšanas teātri var uzdot Marijai Pevchih, tieši no viņas pašlaik noslēpjas Leha ...

Llort, 3.februāris 2021, 16:38

es esmu ukrainis
Llort, 2.februāris 2021, 22:03

Nesmīdini, esi utains vatenis! Ukraiņi tevi nolinčotu par to ko te gadiem smērē, nožēlojams putinasos.

Juris_O, 3.februāris 2021, 16:11

"Ukraiņi tevi nolinčotu" - nevis ukraini, bet haholi

Llort, 3.februāris 2021, 16:34


Kāds sakars M. Pevčih ar indēšanu? To jau paveica utainā pundura pļutina specdienestu slepkavas, Bellingcat atmaskojums ļoti labi parādīja, kā tie smerdeļi vazājās līdzi Navaļnijam pa visu krieviju.
3.februāris 2021, 16:42 | links
 
"vate, tu domā, ka ja viņš būtu palicis Vācijā, tad utainais Pļutins tāpat būtu nosūtījis savus slepkavas pabeigt darbiņu?"

izlasi vēlreiz pats savu tekstu, ka tev ar loģiku? visi jautājumi par saindēšanas teātri var uzdot Marijai Pevchih, tieši no viņas pašlaik noslēpjas Leha ...
3.februāris 2021, 16:38 | links
 
es esmu ukrainis
Llort, 2.februāris 2021, 22:03

Nesmīdini, esi utains vatenis! Ukraiņi tevi nolinčotu par to ko te gadiem smērē, nožēlojams putinasos.

Juris_O, 3.februāris 2021, 16:11


"Ukraiņi tevi nolinčotu" - nevis ukraini, bet haholi
3.februāris 2021, 16:34 | links
 
Ko nu d*rs bunčik, ja Vakcinācijas biroja darbības rezultātā kaut vai ātrāk par nedēļu vai divām varēs atgriezties pie normālas dzīves, birojs jau būs atsitis savas izmaksas.

Shm_didzis, 3.februāris 2021, 15:51

tas tiesa... skāde no Covid esot 100 miljoni nedēļā (neprasiet pierādīt) no tā arī doma, ka par vakcīnām varēja maksāt 2,3 pat 10x vairāk...

daddy_j, 3.februāris 2021, 16:11


Tieši par ko arī stāsts, tikai "apdāvinātie" to nesaprot, galvenais ir jāpašausminās par algām un par biroja izveidi.
3.februāris 2021, 16:14 | links
 
Ko nu d*rs bunčik, ja Vakcinācijas biroja darbības rezultātā kaut vai ātrāk par nedēļu vai divām varēs atgriezties pie normālas dzīves, birojs jau būs atsitis savas izmaksas.

Shm_didzis, 3.februāris 2021, 15:51


tas tiesa... skāde no Covid esot 100 miljoni nedēļā (neprasiet pierādīt) no tā arī doma, ka par vakcīnām varēja maksāt 2,3 pat 10x vairāk...
3.februāris 2021, 16:11 | links
 
es esmu ukrainis
Llort, 2.februāris 2021, 22:03


Nesmīdini, esi utains vatenis! Ukraiņi tevi nolinčotu par to ko te gadiem smērē, nožēlojams putinasos.
3.februāris 2021, 16:11 | links
 
"Skaidrs, ka viņš zināja, ka tā būs, bet vienlaga brauca atpakaļ."

saprata, ka Krievijā viņam ir lielāka iespēja izdzīvot, īpaši cietumā

Llort, 3.februāris 2021, 15:27


vate, tu domā, ka ja viņš būtu palicis Vācijā, tad utainais Pļutins tāpat būtu nosūtījis savus slepkavas pabeigt darbiņu?
3.februāris 2021, 15:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager