Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ja pareizi sapratu,tad visi jūs (draugi un kolēģi) skataties rus tv,izņemot divus jauniešus!?

osis, 2.februāris 2021, 22:14

Tie, laikam melu interntātu.. ar +100000 laikiem..
2.februāris 2021, 22:28 | links
 
šodien biju Uzvarā Jūrmalās galā pēc stintiem, tur vienkārši braucot garam uz sitienu saskaitīju trīs tādus lidzigus "Putina pilīm" saimniecības

KGBešniki okružajut!!! :-)) palīgāāā

"Interesani zināt,kam tad pats tici un kur smelies informāciju?"
Ļoti vienkārši! ja, mani draugi un kolēģi pārsvara ir krievi (es esmu ukrainis) , un no tiem pussimtiem cilvēkiem divi (jaunieši) atbalsta Navalniju. Bet šodien DELFos pec (rus) laikiem un dizlaikiem viss otrādi ... skaidrs, kādas melu tehnoloģijas un kur viņus izmanto ... un kurš ir galvenais negodīgais konkurents ...

Llort, 2.februāris 2021, 22:03

Rakstīšu citādāk, nevis kā atsauce uz info avotu, bet tautā runā...
*Dzirdēju kā tautā runā, kad Krievijas krieviem (īstajiem iezemiešiem) atšķirās viedoklis no tiem "krieviem", kas dzīvo ārpus krievijas. Tādēļ tava aptauja ir par mūsu krieviem, kam noteikti informācijas avots ir krievijas nepropogandas kanāli, tādēļ pieļauju ar īstajiem iezemiešiem atšķirtos
*To, ka tev ir krievi draugi mums noteikti ir jaunums un pārsteigums šim vakaram. Un noskaidrojām Delfi ir melu avots. Tas, ka šeit Latvijā informācijas nostāja var būt citāda to tu zināji jau sen. Krievijā raksta par putinu labu, šeit par Navaļņiju labu. To protams varam nosaukt arī par meliem, jo ir taču putins labāks gluži kā pasakā spogulīt, spogulīt saki man tā...
2.februāris 2021, 22:27 | links
 
šodien biju Uzvarā Jūrmalās galā pēc stintiem, tur vienkārši braucot garam uz sitienu saskaitīju trīs tādus lidzigus "Putina pilīm" saimniecības

KGBešniki okružajut!!! :-)) palīgāāā

"Interesani zināt,kam tad pats tici un kur smelies informāciju?"
Ļoti vienkārši! ja, mani draugi un kolēģi pārsvara ir krievi (es esmu ukrainis) , un no tiem pussimtiem cilvēkiem divi (jaunieši) atbalsta Navalniju. Bet šodien DELFos pec (rus) laikiem un dizlaikiem viss otrādi ... skaidrs, kādas melu tehnoloģijas un kur viņus izmanto ... un kurš ir galvenais negodīgais konkurents ...

Llort, 2.februāris 2021, 22:03




Ja pareizi sapratu,tad visi jūs (draugi un kolēģi) skataties rus tv,izņemot divus jauniešus!?
2.februāris 2021, 22:14 | links
 
vate paliek vate:)
2.februāris 2021, 22:08 | links
 
atvainojiet, man vajag skriet uz garāžu pēc ledus urbja

ar labu nakti

(uzmanīgāk ar alkoholu)
2.februāris 2021, 22:06 | links
 
šodien biju Uzvarā Jūrmalās galā pēc stintiem, tur vienkārši braucot garam uz sitienu saskaitīju trīs tādus lidzigus "Putina pilīm" saimniecības

KGBešniki okružajut!!! :-)) palīgāāā

"Interesani zināt,kam tad pats tici un kur smelies informāciju?"
Ļoti vienkārši! ja, mani draugi un kolēģi pārsvara ir krievi (es esmu ukrainis) , un no tiem pussimtiem cilvēkiem divi (jaunieši) atbalsta Navalniju. Bet šodien DELFos pec (rus) laikiem un dizlaikiem viss otrādi ... skaidrs, kādas melu tehnoloģijas un kur viņus izmanto ... un kurš ir galvenais negodīgais konkurents ...
2.februāris 2021, 22:03 | links
 
Liort, nav smuki.. Trīs veči tomēr gaida..
2.februāris 2021, 22:02 | links
 
Jautājums bij adresēts Llort
2.februāris 2021, 21:59 | links
 
Kur palika mūsu vizzinis, dikti jau gribejās man ko jaunu, pareizu uzzināt..
2.februāris 2021, 21:58 | links
 
manam paziņam no zolika ir savs humora kanāls jutubā u viņam atnāca piedāvājums no jutuba - 3000 eiro un ritdien + 1000000 laikus un sekotājus un jūs esat trendā

a-ha-ha, tiem laikiem un parējēm feikiem var ticēt tikai mazie bērni un mūžīgie kalpi -))

Llort, 2.februāris 2021, 21:05


Starp citu, tās "nakrutkas" par naudu var ļoti labi redzēt, kam nav slinkums, to bieži prkatizē tava elka pļutina propagandas kanāls Russi today saviem klipiem, lai atskaitītos caram, ka viņus baigi kāds skatās.
2.februāris 2021, 21:47 | links
 
Ёшкин Крот, facebooke, mans informācijas video avots par Navaļniju aptauju uz ielas ko cilvēki domā. Te pat nav svarīgs kauss cik par cik pret. Bet raibās atbildes izskanēja. Un tā es minēju.
2.februāris 2021, 21:46 | links
 
mjuniors, 2.februāris 2021, 21:18

viss pareizi, kas taisa aptauju, tas pēc tam taisa savu filmu: es nesaprotu - priekš kam tērēt savu laiku un ticēt filmām? ... jutubā, Holivudā
- vienalga kur?

Llort, 2.februāris 2021, 21:35[/quote]





Interesani zināt,kam tad pats tici un kur smelies informāciju?
2.februāris 2021, 21:46 | links
 
Apsveicu tevi ar to, ka saki domāt kritiski! Nākamais solis - netici tam, ka Harijs Poters lidoja ar slotu! Vel, tu laikam no sakuma neticēsi, bet Di Kaprio izdzīvoja pēc Titanika katastrofas. Un citplanētieši neuzbruka ASV, tā ir montāža! Goda vārds!

Nākamais līmenis (tev bus grūti, bet tu tiksi galā) - netici "laikiem", pat DELFIos ... , kas daudzumu var nomainīt iekšējais programists divas sekundes. Par ģerboņiem "Putina pilī" tu pats esi redzējs, ka tā ir grafika, turklāt ar kļūdu - tas ir Melnkalnes ģerbonis, aha-ha :-))

Llort, 2.februāris 2021, 21:31
Pārlasīju vairākas reizes, nespēju saprast gan, kā tu esi uzzinājis un izsekojis kam es ticu. :) Un to piļa filmu pat neesmu skatījies, bet tu kā programmists man visu izstāstīji, ka tas ir fake man nav vairs iemesla skatīties.

mjuniors, 2.februāris 2021, 21:41


Iesaku tiešām noskatīties, tur galvenā pat nav pļutina pils, bet viss kopā, kā viņš savus viņa bērnības draugus, KGB kolēģus, Pēterburgas domes laika kolēģus un drauģeļus pataisīja par miljardieriem.
2.februāris 2021, 21:44 | links
 
viss pareizi, kas taisa aptauju, tas pēc tam taisa savu filmu: es nesaprotu - priekš kam tērēt savu laiku un ticēt filmām? ... jutubā, Holivudā
- vienalga kur?

Llort, 2.februāris 2021, 21:35

Kādu filmu tu šeit mēģini izveidot?
2.februāris 2021, 21:42 | links
 
"Uz ielas veica aptauju..." navralnija štābs veica aptauju?

kungi, mācīties cienīt vismaz paši sevis, ja citus uzskatāt par muļķiem ...

Llort, 2.februāris 2021, 21:09
Tas ir labi, kad skaties kritiski uz info, bet tavs piemērs.. Navaļnija komanda veic aptauju, lai nomelnotu viņa elku- dikti loģisks tu mums esi..

mjuniors, 2.februāris 2021, 21:18

viss pareizi, kas taisa aptauju, tas pēc tam taisa savu filmu: es nesaprotu - priekš kam tērēt savu laiku un ticēt filmām? ... jutubā, Holivudā
- vienalga kur?

Llort, 2.februāris 2021, 21:35


Saprotu, ka tu, kā īsts "Die hard" vatņiks aizstāvi savu elku, bet filma jau būtībā nebija par pili, bet vispār, kā pļutins un viņa drauģeļu banda tika pie miljardiem un ja par ģērboņiem, tad ekologu, kas ieķluva teritorijā 2011. gadā fotogrāfijās tādi eksistē.
2.februāris 2021, 21:42 | links
 
Apsveicu tevi ar to, ka saki domāt kritiski! Nākamais solis - netici tam, ka Harijs Poters lidoja ar slotu! Vel, tu laikam no sakuma neticēsi, bet Di Kaprio izdzīvoja pēc Titanika katastrofas. Un citplanētieši neuzbruka ASV, tā ir montāža! Goda vārds!

Nākamais līmenis (tev bus grūti, bet tu tiksi galā) - netici "laikiem", pat DELFIos ... , kas daudzumu var nomainīt iekšējais programists divas sekundes. Par ģerboņiem "Putina pilī" tu pats esi redzējs, ka tā ir grafika, turklāt ar kļūdu - tas ir Melnkalnes ģerbonis, aha-ha :-))

Llort, 2.februāris 2021, 21:31

Pārlasīju vairākas reizes, nespēju saprast gan, kā tu esi uzzinājis un izsekojis kam es ticu. :) Un to piļa filmu pat neesmu skatījies, bet tu kā programmists man visu izstāstīji, ka tas ir fake man nav vairs iemesla skatīties.
2.februāris 2021, 21:41 | links
 
"Uz ielas veica aptauju..." navralnija štābs veica aptauju?

kungi, mācīties cienīt vismaz paši sevis, ja citus uzskatāt par muļķiem ...

Llort, 2.februāris 2021, 21:09
Tas ir labi, kad skaties kritiski uz info, bet tavs piemērs.. Navaļnija komanda veic aptauju, lai nomelnotu viņa elku- dikti loģisks tu mums esi..

mjuniors, 2.februāris 2021, 21:18


viss pareizi, kas taisa aptauju, tas pēc tam taisa savu filmu: es nesaprotu - priekš kam tērēt savu laiku un ticēt filmām? ... jutubā, Holivudā
- vienalga kur?
2.februāris 2021, 21:35 | links
 
Apsveicu tevi ar to, ka saki domāt kritiski! Nākamais solis - netici tam, ka Harijs Poters lidoja ar slotu! Vel, tu laikam no sakuma neticēsi, bet Di Kaprio izdzīvoja pēc Titanika katastrofas. Un citplanētieši neuzbruka ASV, tā ir montāža! Goda vārds!

Nākamais līmenis (tev bus grūti, bet tu tiksi galā) - netici "laikiem", pat DELFIos ... , kas daudzumu var nomainīt iekšējais programists divas sekundes. Par ģerboņiem "Putina pilī" tu pats esi redzējs, ka tā ir grafika, turklāt ar kļūdu - tas ir Melnkalnes ģerbonis, aha-ha :-))
2.februāris 2021, 21:31 | links
 
Tas, ka viņu iesēdinās, bija skaidrs jau brīdī, kad šis iekāpa samaļotā uz Moskvu. Nu nekad dzīvē apakšbikšu indētājs nepieļaus, ka viņa bargākais kritiķis blandās brīvs pa Rašu un spļauj Putjam uz pakauša.
Skumjāk būtu, ja ķurmī Navaļnijam gadītos kāda bēda. Piemēram, aizrītos ar tupeni vai neveiksmīgi nokristu no otrā stāva lāviņas...
Prātīgi domājot, nevienam jau nav īsti skaidrs, kas par fruktu ir pats Navaļnijs. Jo viņš nekādas idejas vai valstiskas pārbūves teorijas nav deklarējis. Mērķis viņam tikai viens un vienīgs - nogāzt Vovočku. Ko darīt pēc tam, nav dzirdēts. Pats kļūs par cariņu, vai ieviesīs Novgorodas seno veči?
2.februāris 2021, 21:20 | links
 
"Uz ielas veica aptauju..." navralnija štābs veica aptauju?

kungi, mācīties cienīt vismaz paši sevis, ja citus uzskatāt par muļķiem ...

Llort, 2.februāris 2021, 21:09

Tas ir labi, kad skaties kritiski uz info, bet tavs piemērs.. Navaļnija komanda veic aptauju, lai nomelnotu viņa elku- dikti loģisks tu mums esi..
2.februāris 2021, 21:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager