Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Effective Love Spells in South Africa +27735257866 UK USA,Spain,Italy,Canada,UAE,Malta,Brunei,Japan,Ireland,Turkey,Luxembourg,Iceland,Norway,Australia,Qatar,Croatia,Austria,Denmark,Netherlands,Romania,Belgium,Greece,Belarus,New Zealand,Switzerland,Cyprus,Poland,Estonia,Egypt,Fiji,Wales,The Bahamas,Taiwan,Indonesia,Singapore,Czech Republic,Serbia,Palau,Lithuania,Malaysia,France,Bulgaria,German,Jordan,Chile,Algeria,Zambia,Zimbabwe,Botswana,Lesotho,Sweden,Philippines,Honduras,Finland,Hungary,Mexico,Macedonia,Argentina,DRC,China,Hong Kong,Myanmar,Kuwait,South Korea,Algeria,Morocco,Tunisia,Libya,Sudan..Love spells strengthens your relationship, by making, your love strong and stable for life time Love spells reunite lovers by making them fallback for you and forget the past miserable relationship hence giving it strength. Restore the love interest, passion & watch as your ex-lover is consumed with desire for your kind of love & affection after using these power bring back lost love spells. Do you suspect that your lover is planning to breakup with you or is about to divorce you. Do you want your lover to love you alone without cheating on you? Marriage love spells are there to help you with honesty problems in your marriage, love problems in your marriage, lack of mutual understanding in your marriage, lack of respect in a marriage & lack of commitment in a marriage..Call +27735257866 (Call/WhatsApp) OR Email:sheikhmbuga5@gmail.com https://maamarazaq.doodlekit.com http://bestlovespells.over-blog.com https://mamarazaq.blogspot.com https://maamarazaqspellscaster.podbean.com
2.februāris 2021, 21:17 | links
 
manam paziņam no zolika ir savs humora kanāls jutubā u viņam atnāca piedāvājums no jutuba - 3000 eiro un ritdien + 1000000 laikus un sekotājus un jūs esat trendā

a-ha-ha, tiem laikiem un parējēm feikiem var ticēt tikai mazie bērni un mūžīgie kalpi -))

Llort, 2.februāris 2021, 21:05
man ar uz epastu nāca vēstules no zimbabves prinča kas mantojis daudzus miljonus un nav kur likt,bet lai varētu pārskaitīt vajag 3000 eiro aizskaitīt viņiem.:))
2.februāris 2021, 21:11 | links
 
"Uz ielas veica aptauju..." navralnija štābs veica aptauju?

kungi, mācīties cienīt vismaz paši sevis, ja citus uzskatāt par muļķiem ...
2.februāris 2021, 21:09 | links
 
manam paziņam no zolika ir savs humora kanāls jutubā u viņam atnāca piedāvājums no jutuba - 3000 eiro un ritdien + 1000000 laikus un sekotājus un jūs esat trendā

a-ha-ha, tiem laikiem un parējēm feikiem var ticēt tikai mazie bērni un mūžīgie kalpi -))
2.februāris 2021, 21:05 | links
 
Neko viņi nav nomīzuši, ja var okupēt Ukrainas teritoriju un ih tam ņet.. Muldēšana tieši tādā pašā stilā. Un ar tv Navaļnijs ir propogandēts kā valsts nodevējs. Uz ielas veica aptauju ko domā par viņu, lielāka dala izteicās, pats indēšanu ir inscinējis un tas viss ir tejātris. Tā, ka ar mūsu domāšanu krievu loģiku nesaprast..
2.februāris 2021, 21:01 | links
 
Nu, ko cariņš Pļutins nomīza un iesēdināja Navaļniju.
Bet tas arī bija gaidāms, jo tēlaini izsakoties Navaļnijs iečurāja mutē Pļutinam:
1. Izdzīvojot pēc indēšanas
2. Publiskojot visu slepkavnieku bara vārdus un visu pārējo.
3. Atgriežoties krievijā
4. Publicējot filmiņu par Pļutina pili un visu bandu, kuru jau noskatījušies ap 110 miljoni.
2.februāris 2021, 19:47 | links
 
Domaataajs [30.01.21]: Augstākā zināšanu forma ir empātija, jo tā pieprasa mazināt mūsu ego un dzīvot cita pasaulē.
Александр Радионович Бородач
30.janvāris 2021, 20:50 | links
 
,,Iedomīgs pūslis,,- tā senos laikos Tonis raksturoja personāžu kam ir tiesības uz visu, nekas nav arī tagad mainījies
30.janvāris 2021, 20:47 | links
 
Kāds politiķis esot teicis apmēram tā:
Viedoklis patiešam ir viszemākā cilvēces zināšanu forma. Tā neprasa ne atbildību, ne izpratni.
Augstākā zināšanu forma ir empātija, jo tā pieprasa mazināt mūsu ego un dzīvot cita pasaulē.
30.janvāris 2021, 20:42 | links
 
AndrisABC [30.01.21]: Raih, katram ir tiesības uz savu viedokli.
Esi pārliecināts, ka šajā jautājumā ir vērts ieklausīties cilvēka viedoklī, kurš pats ir apgalvojis ka viņam nospļauties uz citiem?
Man savukārt ir tiesības uz viedokli par tavu viedokli.
30.janvāris 2021, 20:09 | links
 
Raih, katram ir tiesības uz savu viedokli.
Esi pārliecināts, ka šajā jautājumā ir vērts ieklausīties cilvēka viedoklī, kurš pats ir apgalvojis ka viņam nospļauties uz citiem?
30.janvāris 2021, 19:14 | links
 
Otro reizi mūžā politikas sadaļā ieraugu, ka te veči savā starpā var arī mīļi parunāt. Iepriekšējo reizi tēma bija par kaķiem :)

Jurik, 30.janvāris 2021, 04:03

Oi Jurik....te arī pediņu tēma ir svēta...
30.janvāris 2021, 13:43 | links
 
Otro reizi mūžā politikas sadaļā ieraugu, ka te veči savā starpā var arī mīļi parunāt. Iepriekšējo reizi tēma bija par kaķiem :)
30.janvāris 2021, 04:03 | links
 
Šoreiz paldies! Man bij grūti saņemties ielikt to bildi, jo nu "mīļā miera labad"! :)
30.janvāris 2021, 00:46 | links
 
AndrisABC [27.01.21]: Sasteigt nevajag, katram bērnam ir tiesības uz laimīgu bērnību, kuru nenozog mazie brāļi-māsas :)


daddy_j, 27.janvāris 2021, 13:01

Mani un māsu mamma izaudzināja bez tēva. Mums nebija daudz kā tāda, kas bija citiem. Bet lai es teiktu ka man nebija laimīga bērnība?! Ne jau naudā ir laime, bez tās protams arī nevar iztikt. Šito, "katram bērnam ir tiesības uz laimīgu bērnību", lai neradītu bērnus ir izdomājuši savtīgi cilvēki kuriem galvenais ir pašu nevis bērnu laime.

Ak dies...
"savtīgi cilvēki", kuriem nerūp vēl neuztaisītu bērnu laime...
30.janvāris 2021, 00:24 | links
 
Sasteigt nevajag, katram bērnam ir tiesības uz laimīgu bērnību, kuru nenozog mazie brāļi-māsas :)


daddy_j, 27.janvāris 2021, 13:01


Mani un māsu mamma izaudzināja bez tēva. Mums nebija daudz kā tāda, kas bija citiem. Bet lai es teiktu ka man nebija laimīga bērnība?! Ne jau naudā ir laime, bez tās protams arī nevar iztikt. Šito, "katram bērnam ir tiesības uz laimīgu bērnību", lai neradītu bērnus ir izdomājuši savtīgi cilvēki kuriem galvenais ir pašu nevis bērnu laime.
27.janvāris 2021, 14:45 | links
 
Pilnmēness ne tikai te sāk virmot, FB Kivičš ar atkal ceļ tejātri.. tas tā, ja kādam patīk asumiņi un savā dzīvē pamaz var palasīt... :D
27.janvāris 2021, 13:44 | links
 
:D, Usi, smejies, bet sievai sencis ir dvīnis un dzimtā tradīcija turpinās. Tā, ka par trešo tiešām ir kārtīgi jāpadomā, jo viens vēl prāta jāpatur ir..

mjuniors, 27.janvāris 2021, 13:05

man vienam čomam bij 3 , nu paaugušies visi skolā, uzklapēs vēl mazo, aha, hop dvīņi
:)
27.janvāris 2021, 13:08 | links
 
:D, Usi, smejies, bet sievai sencis ir dvīnis un dzimtā tradīcija turpinās. Tā, ka par trešo tiešām ir kārtīgi jāpadomā, jo viens vēl prāta jāpatur ir..
27.janvāris 2021, 13:05 | links
 
Ir man otrs (5) ar. Par trešo neesmu sadūšojies, lai arī te citi aģitē.. Vēl nav aizmirstas negulētās naktis. Kā saka saražot ir viens, bet auklēt cits. Lai gan Homēram bērnus tv audzināja...

mjuniors, 27.janvāris 2021, 12:54


Sasteigt nevajag, katram bērnam ir tiesības uz laimīgu bērnību, kuru nenozog mazie brāļi-māsas :)

man ir 3 bērni un 8 mazbērni (no kuriem 3 atskrēja 2020.), tā ka drēbi pazīstu :)

Covidēšanās laikā TV un kompis ir neatņemama audzināšanas sastāvdaļa.
27.janvāris 2021, 13:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager