Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ir man otrs (5) ar. Par trešo neesmu sadūšojies, lai arī te citi aģitē.. Vēl nav aizmirstas negulētās naktis. Kā saka saražot ir viens, bet auklēt cits. Lai gan Homēram bērnus tv audzināja...

mjuniors, 27.janvāris 2021, 12:54

trešais nav matemātiskais +1, tas ir plus 2 vismaz
27.janvāris 2021, 12:58 | links
 
Ir man otrs (5) ar. Par trešo neesmu sadūšojies, lai arī te citi aģitē.. Vēl nav aizmirstas negulētās naktis. Kā saka saražot ir viens, bet auklēt cits. Lai gan Homēram bērnus tv audzināja...
27.janvāris 2021, 12:54 | links
 
Mans puika (2.4g) ar strīdas ar mani un saka:"nē es esmu liels, es neesmu maziņš". Rāda ar pirkstiem 5 un saka seši. Tā, ka vajag tik interpretēt un pašam noticēt.. Un būs gan taisnība un īstenā patiesība. ;)

mjuniors, 27.janvāris 2021, 12:42


Mazs vēl. Būs viņam 5, tad zinās, ka reizēm izdevīgi būt lielam (lai vēlāk gulēt ietu), vai mazam (lai vecāki zābakus uzvelk)... :)
27.janvāris 2021, 12:51 | links
 
Atslodzei:

Gan Veselības Ministrija, gan daži forumā uzskata, ka es ar saviem 50+ esmu riska grupā un tikai VSAA uzskata mani par jaunekli, kurš var drasēt apkārt vēl vismaz 10 gadus, līdz pensijai :)

daddy_j, 27.janvāris 2021, 12:27
Na vas ješčo pahaķ i pahaķ!

BrunoL, 27.janvāris 2021, 12:36

latvijietis, da
:)
27.janvāris 2021, 12:42 | links
 
Atslodzei:

Gan Veselības Ministrija, gan daži forumā uzskata, ka es ar saviem 50+ esmu riska grupā un tikai VSAA uzskata mani par jaunekli, kurš var drasēt apkārt vēl vismaz 10 gadus, līdz pensijai :)

daddy_j, 27.janvāris 2021, 12:27

Mans puika (2.4g) ar strīdas ar mani un saka:"nē es esmu liels, es neesmu maziņš". Rāda ar pirkstiem 5 un saka seši. Tā, ka vajag tik interpretēt un pašam noticēt.. Un būs gan taisnība un īstenā patiesība. ;)
27.janvāris 2021, 12:42 | links
 
Atslodzei:

Gan Veselības Ministrija, gan daži forumā uzskata, ka es ar saviem 50+ esmu riska grupā un tikai VSAA uzskata mani par jaunekli, kurš var drasēt apkārt vēl vismaz 10 gadus, līdz pensijai :)

daddy_j, 27.janvāris 2021, 12:27

Na vas ješčo pahaķ i pahaķ!
27.janvāris 2021, 12:36 | links
 
a paskatamies citā griezuma, ja piemēram ir uzdevums apgādāt latviju ar lasi, ir svaigs nu smuks un smaržīgs , bet dārgs un ar specifisku glabāšanu un realizacijas laiks ar nekāds, un cits piedavājums - fasēts, saldēts, vakumā un lēts. tad paņemam bik svaigo, un pārejo piedzenam ar fasēto ne.
:)
27.janvāris 2021, 12:30 | links
 
Atslodzei:

Gan Veselības Ministrija, gan daži forumā uzskata, ka es ar saviem 50+ esmu riska grupā un tikai VSAA uzskata mani par jaunekli, kurš var drasēt apkārt vēl vismaz 10 gadus, līdz pensijai :)
27.janvāris 2021, 12:27 | links
 
Raudāt gribas...


raihs, 27.janvāris 2021, 12:10


Domā kaut ko izraudāsi?? :) mēs esam naski atrast atbildes uz jautājumu "Kurš vainīgs?"

Uzrzula vakar eiroņūsā bija diezgan kareivīgi noskaņota, eksporta ierobežojumus liks u.c.
27.janvāris 2021, 12:16 | links
 
 
BrunoL [27.01.21]: Dzintara tirgus- postpadomju telpa un paaudze. Nav spējīgs konkurēt ar lielajiem Pasaules brendiem! Gribēja izdzīvot, laikus bija zem kāda jāguļas.
Nē. Nav jāguļas. Madara cosmetics tam par piemēru.
27.janvāris 2021, 12:10 | links
 

Vienīgais produkts, par kuru man tiešām žēl, ka pazudis. Bija labāks par visiem importa analogiem
27.janvāris 2021, 12:03 | links
 
Dzintara tirgus- postpadomju telpa un paaudze. Nav spējīgs konkurēt ar lielajiem Pasaules brendiem! Gribēja izdzīvot, laikus bija zem kāda jāguļas.
27.janvāris 2021, 12:03 | links
 
bruno, gribi jaunai gimenei dzivokli, ņem Altum atbalstu, re kur daddy zin stāstit ka tas slikti
:)

usis, 27.janvāris 2021, 11:51


Par atbalstu kopumā un Altum neatbildēju, tiesa. :)

Manuprāt, ja šis ir KRĪZES atbalsts, tad lauvas tiesu vajadzēja tieši iedzīvotājiem, darba ņēmējiem, nevis valsts vai privātiem uzņēmumiem. Jāglābj CILVĒKRESURSI, kā te Juniors pareizi pieminēja.

Savukārt Altums ir riska kapitāla ieguldītājs. Protams, no ierēdņu viedokļa ir vienkārši atdot miljardu šiem, lai pēc saviem ieskatiem sadala... nevis papūlēties un sniegt sabalansētu valsts atbalstu dažādām nozarēm.

Saki ko gribi, bet es "brīvā tirgus rokai", kuru virza konkrēti cilvēki, ne visai ticu :)
27.janvāris 2021, 12:02 | links
 
"Dzintara" nosaukuma maiņa bija loģisks solis. Tajā logotipā ir tik pamatīgi iesūkusies naftalīna smaka un padlaiku noskaņas, ka to izsvēpēt nevarēs pat ar uguni...
27.janvāris 2021, 12:00 | links
 
Nesapratu, kā cilvēkresurss ietekmē mārketingu un produkta virzīšanu tirgū?

daddy_j, 27.janvāris 2021, 11:47

Ja pa radio dzird manu reklāmu 1 miljons.. tad Latvijas tirgus var būt tikai daži tūkstoši. Un klientu, kas noreaģēs būs mazs procents. Tad cilvēkresurss šajā gadījumā kā patērētājs skaita lielumam ir nozīme, lielumam ir nozīme!!! Pajautā sievai ;)
p.s. Ir zvanīts Latvijas radio 2 tirgu.
27.janvāris 2021, 12:00 | links
 
Usi, par mani, draudziņ, nebēdā! Manējiem dzīvoklis gan Rīgā, gan Jūrmalā jaunā projekta apartamentos.
27.janvāris 2021, 11:57 | links
 
zaraza [27.01.21]: "Dzintars" jau kā reizi uz to ielidoja, cik zinu. Menedžmentā stagnāti, kas uzskatīja, ka mārketingam neko guldīt nevajag, izbrauks uz PSRS laikā iegūtu atpazīstamību un Krievijas tirgu. Nezibrauca...
Viņi pat ar mārketingu neizbrauktu. Tur iepakojums vien bija senilāks par senilu. Viņu laika cilvēkiem vairs praktiski neko nevajag no kosmētikas, jau pensijā sen :) un tāds 30+ gadi pat krievijā vispār nepazīst Dzintaru. Kur nu vēl tādā arhaiskā iepakojumā.
27.janvāris 2021, 11:56 | links
 
tam dzintaram tas vecis milzu teritoriju izirēja, un piķi nevis attīstibā pet degunu obsčaga lika
:)
27.janvāris 2021, 11:55 | links
 
"Dzintars" jau kā reizi uz to ielidoja, cik zinu. Menedžmentā stagnāti, kas uzskatīja, ka mārketingam neko guldīt nevajag, izbrauks uz PSRS laikā iegūtu atpazīstamību un Krievijas tirgu. Nezibrauca...
27.janvāris 2021, 11:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager