Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Apakšā tas kadrs pie Doņeckas lidostas,vai nu ļoti līdzīgs purns:D
9.janvāris 2021, 18:36 | links
 
mjuniors [11:46]: Gobzems tik glumš, kad vienalga no kurienes nauda nāk. Patika man viens komentārs, kāda jēga viņu vēlreiz izvirzīt, ja viņš tur reiz bija un nespēja atrast kopīgu valodu.Un skumjākais, ka ievēlēs taču....

raihs, 9.janvāris 2021, 11:55

Nu tak - tagad Leiputrijas čipi no gaisa birs, nezinās, kurā vietā iebāzt.
Tā viņš Zolitūdes upurus aizstāvēja, tā viņš valdībā darbojas, bet neko vairāk par skandāliem nav varējis līdz šim radīt.
A un noteikumus aicināja pārkāpt.
9.janvāris 2021, 18:02 | links
 
raihs [09.01.21]: mjuniors [15:02]: Rezultāti mazi asarīši...Kam lemts rāpot, nelidos :)) Šis gan 2 mēnešus pirms coww3
Par šo teicienu man senos laikos viens kolēga: "Tu iedomājies! Rāpo tārpiņš pa skrejceļu. Lidmašīna tieši ceļās, pārbrauc tārpiņu. Tārpiņš pielīp pie šasijas un paceļas gaisā. Tas nekas ka *irsa lupatās, bet viņš lido".
9.janvāris 2021, 17:43 | links
 
mjuniors [09.01.21]: Rezultāti mazi asarīši...

Kam lemts rāpot, nelidos :)) Šis gan 2 mēnešus pirms coww3
9.janvāris 2021, 17:37 | links
 
udens2 [16:24]: priekš kam peipi ja ir alūksnes ezersAlūksnes ezers ir tāds intetrsants, ne vienmēr dod zivi. Vismaz es viņu labi nepārzinu kur un kā. Jāzin kur tā zivs ir.
Peipuss tomēr ir citas sajūtas, ekskursija, plašais skats.. un rauda smuka ja ir.

mjuniors, 9.janvāris 2021, 17:10
nu man labāk aluksne,tur ir cerība lielos asarus šat tad pavilkt,peipis parsvarā ar garantiju ir sprīdinieki,rauda neinteresē vispār
9.janvāris 2021, 17:31 | links
 
Shm_didzis [09.01.21]: Esmu pārliecināts, ka Saeimā viņi tiks, tu nenovērtē cilvēku stulbumu mūsu valstī...
+ izņemot "mūsu valstī". Kā varam redzēt, idiotu pietiek gan ASV, gan Francijā, gan krievijā, utt... Manuprāt, idiotu procents ir līdzīgs visās valstīs (šur tur gan bik lielāks, īpaši uz austrumiem). Gluži kā ar homoseksuālistiem- ap 10%, neatkarīgi no valsts piederības... Vienīgā atšķirība, ka p*dariem nav savas partijas, bet idiotiem-ir! Diskriminācija!
9.janvāris 2021, 17:31 | links
 
mjuniors [09.01.21]: Ja Kariņa laikā cīņa ar covid uzlabosies, tad esošās partijas nostabilizēsies uz vēl kādu laiku.
ZZS laikam lielāks spēlētājs kā gobzems.

P.s. šobrīd esmu Alūksnē vīri ap salu copē. Paprasīju ledus ap 20 cm. Rezultāti mazi asarīši.Vēl pagaidīšu tekošos augstumus un būs jāatklāj sezona ar.. peipuss būtu īsta dāvana.
Peipuss? Ar regulāru covid testu pie robežas? :)
9.janvāris 2021, 17:25 | links
 
udens2 [09.01.21]: priekš kam peipi ja ir alūksnes ezers
Alūksnes ezers ir tāds intetrsants, ne vienmēr dod zivi. Vismaz es viņu labi nepārzinu kur un kā. Jāzin kur tā zivs ir.
Peipuss tomēr ir citas sajūtas, ekskursija, plašais skats.. un rauda smuka ja ir.
9.janvāris 2021, 17:10 | links
 
Shm_didzis [09.01.21]: Esmu pārliecināts, ka Saeimā viņi tiks, tu nenovērtē cilvēku stulbumu mūsu valstī...
Nu, iepriekš tika viņš pateicoties Kaimiņam. Tagad tur uzticība ir sašķelta.
Otrs, skaļākie ne vienmēr nozīmē viņu daudzumu un vai tie bļāvēji vēl iet balsot?!
Tāpēc es šobrīd apšaubu viņa ietekmi, lai vēl par viņu runātu.
9.janvāris 2021, 17:07 | links
 
Ja Kariņa laikā cīņa ar covid uzlabosies, tad esošās partijas nostabilizēsies uz vēl kādu laiku.
ZZS laikam lielāks spēlētājs kā gobzems.

P.s. šobrīd esmu Alūksnē vīri ap salu copē. Paprasīju ledus ap 20 cm. Rezultāti mazi asarīši.Vēl pagaidīšu tekošos augstumus un būs jāatklāj sezona ar.. peipuss būtu īsta dāvana.

mjuniors, 9.janvāris 2021, 15:02
priekš kam peipi ja ir alūksnes ezers
9.janvāris 2021, 16:24 | links
 
raihs [11:55]: Un skumjākais, ka ievēlēs taču....Neticu, es prognozēju vairāk par tiem 2% nebūs. Kaut vai pirms Zsv un jaunā gada akcijnieki bija aktivitāte lielāka, tagad visi paēduši un pakoduši ir mierīgi. Sniegs nācis palīgā vai kas. Un tagad kovids plosas vairāk un viņu galvenie saukļi, maskas nost, covida nav, vakcinacija tiek apgāzta. Atbirs kāds sekotāju bariņš.
A pārējie, kas piebalso, diemžēl jāsak cilvēkiem vienkārši pa dzīvi neiet un tad vainu meklē esošā varā. Labā ziņa viņu nav daudz, bet protams tāpēc viņus ignorēt noteikti nevajadzētu.

mjuniors, 9.janvāris 2021, 14:55


Esmu pārliecināts, ka Saeimā viņi tiks, tu nenovērtē cilvēku stulbumu mūsu valstī...
9.janvāris 2021, 15:25 | links
 
Ja Kariņa laikā cīņa ar covid uzlabosies, tad esošās partijas nostabilizēsies uz vēl kādu laiku.
ZZS laikam lielāks spēlētājs kā gobzems.

P.s. šobrīd esmu Alūksnē vīri ap salu copē. Paprasīju ledus ap 20 cm. Rezultāti mazi asarīši.Vēl pagaidīšu tekošos augstumus un būs jāatklāj sezona ar.. peipuss būtu īsta dāvana.
9.janvāris 2021, 15:02 | links
 
raihs [09.01.21]: Un skumjākais, ka ievēlēs taču....
Neticu, es prognozēju vairāk par tiem 2% nebūs. Kaut vai pirms Zsv un jaunā gada akcijnieki bija aktivitāte lielāka, tagad visi paēduši un pakoduši ir mierīgi. Sniegs nācis palīgā vai kas. Un tagad kovids plosas vairāk un viņu galvenie saukļi, maskas nost, covida nav, vakcinacija tiek apgāzta. Atbirs kāds sekotāju bariņš.
A pārējie, kas piebalso, diemžēl jāsak cilvēkiem vienkārši pa dzīvi neiet un tad vainu meklē esošā varā. Labā ziņa viņu nav daudz, bet protams tāpēc viņus ignorēt noteikti nevajadzētu.
9.janvāris 2021, 14:55 | links
 
mjuniors [11:46]: Gobzems tik glumš, kad vienalga no kurienes nauda nāk. Patika man viens komentārs, kāda jēga viņu vēlreiz izvirzīt, ja viņš tur reiz bija un nespēja atrast kopīgu valodu.Un skumjākais, ka ievēlēs taču....

raihs, 9.janvāris 2021, 11:55


Kāda starpība? Jēgas nekādas, bet Gobzems vismaz komunicē cilvēcīgāk, nu vai marginālāk, kā teiks snobiskie pašpašludinātie inteliģenti :D
A tā, no tā, kas atrodas pie varas resursu vairāk nepaliks... Neviena partija nekad nespēj savas programmas un solījumus pierādīt ar skaitļiem...

Nu, piemēram, apsolam, ka minimālā alga 1000EUR. OK, nav problēmu, loģiski, ka, lai šādu solījumu izpildītu, ekonomikā ir jāparādās konkrētai summai X. Labticīgi cerēt, ka uz burvju mājiena šāda summa pēkšņi uzradīsies, kaut kā naivi, attiecīgi to var tikai atņemt kādam, kam tā pašlaik ir un pārdalīt... Nu tad lūdzu, dārgā partija, norādiet savu redzējumu no kāda avota ekonomikā šī nauda parādīsies. Viss, plikti cipari.

Vēl jau ir otra pieeja... Var kā anekdotē, kur krokodils Gena izpildīja vēlēšanos, kad garāmgājējs lūdza lai viņam krāns būtu līdz zemei... Nokoda kājas :)
Tā arī var - minimālo algu pacelt uz konkrētu ciparu, bet devalvēt pirktspēju vai arī tupa palielināt bezdarbu, radot visiem strādājosiem to noteikto minimālo algu, tikai strādājošo skaitu samazināt, tad kopējās naudas pietiktu...
9.janvāris 2021, 14:12 | links
 
mjuniors [09.01.21]: Gobzems tik glumš, kad vienalga no kurienes nauda nāk. Patika man viens komentārs, kāda jēga viņu vēlreiz izvirzīt, ja viņš tur reiz bija un nespēja atrast kopīgu valodu.
Un skumjākais, ka ievēlēs taču....
9.janvāris 2021, 11:55 | links
 
Gobzems tik glumš, kad vienalga no kurienes nauda nāk. Patika man viens komentārs, kāda jēga viņu vēlreiz izvirzīt, ja viņš tur reiz bija un nespēja atrast kopīgu valodu.

mjuniors, 9.janvāris 2021, 11:46

,,Taisnība ar līkumu,,.
9.janvāris 2021, 11:55 | links
 
Gobzems tik glumš, kad vienalga no kurienes nauda nāk. Patika man viens komentārs, kāda jēga viņu vēlreiz izvirzīt, ja viņš tur reiz bija un nespēja atrast kopīgu valodu.
9.janvāris 2021, 11:46 | links
 
"Likums un taisnība"..

mjuniors, 8.janvāris 2021, 17:44


Skatos, Gobzems sametis čuras kopā ar ex Saskaņas Юльку А(О)блигацию Stepaņenko. ex. Tautpartijietis Ārgalis un ex. Ušakova preses sekretārs Točs arī tur. Tad jau skaidrs, no kurienes nauda un idejas nāk.
9.janvāris 2021, 01:06 | links
 
andreiko [08.01.21]: Latvijas valdība

https://youtu.be/nm5G-1Et0LE
Bija tāds Tonis te, kas visu laiku spamoja, viņaprāt, ļoti svarīgus video.

Tagad SPAMA stafete, skatos, ir pārņemta.

Tak nomet mieru bik, ir iespēja cilvēkiem nepastarpināti izmantot youtube.com :DDDD
8.janvāris 2021, 23:39 | links
 
Hardcore priekš Raihiņa


https://youtu.be/WmhbOgSKF9k
8.janvāris 2021, 23:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager