Krēsls gumijas laivā

JANKA87 [16.04.22]: RaimisD [48m]: Nav slikti. Kā pie gumijas malas piestiprināji ? Frēzēji reni ?Tos melnos plastmasus noskrūvēju no oriģinālā un pieskrūvēju pie šī dēļa. Viņš vienkārši ieiet tajā sliedē.
Ir ganjau labi,bet kkas īsti manuprāt nav...koks,daudz skrūves,leņķi!tas viss ir ass metāls!laiva pvc...beņķis saprotu turās pie koka vai trubu konstrucijas ar oriģināliem distanceriem!pēc copes jāņem nost,pustmsā jāpieliek virsū...iemetīšu kkad savu risinājumu.beņķi pēc copes vienk izņemu,vai pirms ielieku laivā...ja Tu laivu vadā uz piekabes varbūt ir ok.
16.aprīlis 2022, 22:19 | links
 
Es ar draugu eju jūrā meklēt mencu un izmantojam parastos kempinga krēlus. Tiesa, ja laiva ir mazāka par 4-iem metriem tas varbūt problemātiski.
16.aprīlis 2022, 22:21 | links
 
skiperis [16.04.22]: Es ar draugu eju jūrā meklēt mencu un izmantojam parastos kempinga krēlus. Tiesa, ja laiva ir mazāka par 4-iem metriem tas varbūt problemātiski.

Latgales laivā ar tā čiliņā
18.aprīlis 2022, 12:43 | links
 
Es ar draugu eju jūrā meklēt mencu un izmantojam parastos kempinga krēlus. Tiesa, ja laiva ir mazāka par 4-iem metriem tas varbūt problemātiski.

skiperis, 16.aprīlis 2022, 22:21

Šiem kēsliem ir traucēklis- roku balsti, baigi ierobežo kustības ar rokām. Es lietoju līdzīgu saliekamo krēslu, tik mazliet zemāku un bez roku balstiem. Ļoti labi un ērti velcēt, pie kam ja paņem kas nopietnāks, var ar kāju pagrūst malā lai netraucē.
18.aprīlis 2022, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager