Hokejs. Dānija 2018

Prognozes un viedokļi
Cibuļskis vakar labākais. Viņam 1+1, tikai žēl ka abi punkti savos vārtos.
7.maijs 2018, 12:04 | links
 
Protams ka visas spēles ir svarīgas, bet 'pašas svarīgākās vel ir tikai priekšā. Visu cieņu Gudijam ( bet nu šī sezona nav viņa LIelā sezona) un arī aisardzība bija pussoliiti aiz soma (( klase diemžēl ir klāse - tas ir jaatziist.
7.maijs 2018, 08:51 | links
 
Vēl jau svarīgākie mači priekšā, šobrīd galvenais mērķis būtu ceturtajā vietaā tikt, priekšā D-koreja, vāci, dāņi, ar tiem būs galvenā saķeršanās. Ar jeņķiem un Kanādu visu izlikt šobrīd tā kā lielas jēgas nav. To cik somi stipri patiesībā varēs manīt tad, kad šie mačosies ar favorītiem.
7.maijs 2018, 08:04 | links
 
raihs [07.05.18]: Fishmens
Nu ieņirdz, ieņirdz... Tieši par to arī rakstīju, ka letiņi par savējiem "ieņirdz". Riebīgi ir redzēt tādu rezultātu, bet kā ir, ta ir... Bet ņirgāties un ķert kaifu no tā- tas ir slimi
A ko mums darīt? Raudāt? Viņi visi ir profiņi, kas pelna naudu ar to ka spēlē hoķi un izklaidē mūs, nevis 20 brīvprātīgie, kas aizsūtīti misijā!
Ok. Kādi esam tur arī esam! No biksiņām neizleksi!
Braukšu atriebšos uz reņģēm. Gan jau tur ar kāda no Somijas puses atpeldējuse! :)
Ne asakas!
7.maijs 2018, 07:54 | links
 
Fishmens
Nu ieņirdz, ieņirdz... Tieši par to arī rakstīju, ka letiņi par savējiem "ieņirdz". Riebīgi ir redzēt tādu rezultātu, bet kā ir, ta ir... Bet ņirgāties un ķert kaifu no tā- tas ir slimi
7.maijs 2018, 07:33 | links
 
Rihards Bukarts: "Mēs pēc ielaistajiem vārtiem sabrukām".!
Sviests kaut kāds! To saka profesionāļi!?
7.maijs 2018, 07:06 | links
 
raihs [06.05.18]: Smagas jums, veči, mentālas problēmas, visdrīzākais nerealizētas savas karjeras, varbūt mazi krāni vai augumi( khm...es ne uz vienu nenorādu). Nu kā var priecāties par savējo zaudējumu? Nu kā? Jūs tak reāli ķerat kaifu no tēmas "es tak teicu!" . Jūs baudat savējo zaudējumus, lai klusībā sev paklapētu pa plecu un nočukstētu " redz, ne es vienīgais te esmu lūzeris". Jūs esat slimi, kompleksu nomākti neveiksminieki, tas ir viss, ko varu jums pateikt... Dēļ tādiem Latvijā neiet, kā vajadzētu..
Vairāk gan izskatās, ka problēmas ir tieši tev ar krāniem un bērnības sapņiem, jo tu vienīgais te nepārtraukti par visu slimīgi cepies! Un tas, ka piem., Es ieņirdzu par mūsējo hokeistu nevarību un neprofesiolalitāti, nenozīmē, ka nēesmu patriots. Es vnk esmu reālists, nevis sapņotājs.
Un interesanti, ko tad tu ar savu lielo krānu noskrēji no tv 3 periodā? Var būt tieši tāpēc tā pakāsām!
Neskumsti! Rītdien visi atkal mūsējos slavēs par to, ka redz tomēr varam, ja gribam!:)
7.maijs 2018, 06:51 | links
 
Nu ja kādam apmierina šāda spēle tad priecājaties, es uzskatu kad ir arī jāspēlē kaut vai 5:0 uz visu atdevi, nevar galīgā pazorā aiziet. Zinot kad priekšā brīvdiena un nākamā ar šķībajiem.
7.maijs 2018, 00:09 | links
 
... domāju, ka pelnīts kāsiens, bet nu noderīgi katrā ziņā. Čaļi būs reālāki pret Dienvidkoreju.
6.maijs 2018, 23:34 | links
 
Aktiivais [06.05.18]: Klauni no Latvijas atbraukuši uz Dāniju, dzēst ārā šo sadaļu vajag.
Būsim objektīvi, tieši labi, ka šăds rezultāts un kļūdas lien ārā spēlē, kas neko nenozīmē, nevis pret tiešajiem konkurentiem, nu nevarējam šo talantīgo somu izlasi paņemt.
Tagad būs diena starpă, varēs aplaizīt brūces un izdarīt secinājumus, lai pret koreju ņemtu 3 pt.
6.maijs 2018, 23:33 | links
 
Smagas jums, veči, mentālas problēmas, visdrīzākais nerealizētas savas karjeras, varbūt mazi krāni vai augumi( khm...es ne uz vienu nenorādu). Nu kā var priecāties par savējo zaudējumu? Nu kā? Jūs tak reāli ķerat kaifu no tēmas "es tak teicu!" . Jūs baudat savējo zaudējumus, lai klusībā sev paklapētu pa plecu un nočukstētu " redz, ne es vienīgais te esmu lūzeris". Jūs esat slimi, kompleksu nomākti neveiksminieki, tas ir viss, ko varu jums pateikt... Dēļ tādiem Latvijā neiet, kā vajadzētu..
6.maijs 2018, 23:30 | links
 
Klauni no Latvijas atbraukuši uz Dāniju, dzēst ārā šo sadaļu vajag.
6.maijs 2018, 23:16 | links
 
Nu lūk! Kā jau teicu? Tg pie 0:7 somi apstāsies un mūsējie divus iebakstīs! :)
6.maijs 2018, 23:10 | links
 
Bralitis [06.05.18]: Kā neskaties ? Kā ta ar patriotismu ? ..
Tādēļ arī neskatos, ka sāp
6.maijs 2018, 22:37 | links
 
Kā neskaties ? Kā ta ar patriotismu ? ..
6.maijs 2018, 22:36 | links
 
Es vairs neskatos
6.maijs 2018, 22:34 | links
 
Vienu tā kā vajadzētu iemest, bet nu shars nav ar mūsējiem.
6.maijs 2018, 22:28 | links
 
Cibuļskis meistars. Kaut kā regulāri mūsējie mēğina kaut ko izgudrot, kad jānospēlē vienkārši.
6.maijs 2018, 22:20 | links
 
Cibuļskis :)
6.maijs 2018, 22:18 | links
 
Vits [06.05.18]: Vits [55m]: 2:5 – ja paveiksies2:5 nedrīkst, tā mana likme! Vai varbūt tu liec uz mūsējo uzvaru ar 5:2

Ok, ja paveiksies, un somi apstāsies pie 5 un tad mūseējie divus skaisti atgūs, laurus drīkstēsi paturēt ;)
Somi apstāsies pie 7, un tad mūsējie divus isbakstīs!:)
6.maijs 2018, 22:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager