Hokejs. Dānija 2018

Prognozes un viedokļi
Vācija olimpiādē jau arī bija... vienīgā reize, kad jutu līdzi kādai vācu komandai jebkurā sporta veidā :)
5.maijs 2018, 20:10 | links
 
Varbūt mjuniors jauc ar Īslandi, kura nošokēja visus futbola čempī? Veči, kuri uzrauj futeni no darba brīvajā laikā, sasita profus, kuriem miljonus maksā. Lūk, tas bija fenomens, kas, domāju, vairs neatkārtosies tāpat kā Latvija EČ futbolā 2004...
5.maijs 2018, 20:03 | links
 
Ja salīdzina iedzīvotāju resursus, tad krietni pasen viena no hokeja pasaules leģendām (tas bija pirms gadiem 20 -30, vairs neatceros kurš) baigi labi noraksturoja hokeja attīstību dažādās valstīs, īpaši paslavējot Zviedriju. Viņš teica - krievi no 100 supertalantiem uzķīlē vienu Harlamovu, bet zviedri no desmit perspektīviem čalīšiem - vienu.
Iznāk desmitkārtīgs pārsvars, diemžēl rašā cilvēku, kas spēlē hoķīti, baisais miljons. Tāpēc jau krievi ir spējīgi turēt līdzi.
5.maijs 2018, 20:01 | links
 
Apsveiciens visiem ar uzvaru.
5.maijs 2018, 20:00 | links
 
Un kaa ie ar jaunzenlandiesien, kur 200k iedzivotaji un pasaukes cempi regbija? Taa, ka es viesim ar piekritu, ka daudz kas galva ar ir..

mjuniors, 5.maijs 2018, 19:16


Jaunzēlande
4,693 miljoni (2016. g.)
5.maijs 2018, 19:57 | links
 
Man prieks, ja kāds piekrīt, bet Jaunzēlandē kaut kur pie 5 miljoniem tautas.
Cipulim bija labs ātrums, diemžēl neatradās neviens, kurš viņam iemācītu, ko ar to iesākt.
5.maijs 2018, 19:37 | links
 
mjuniors [05.05.18]: Un kaa ie ar jaunzenlandiesien, kur 200k iedzivotaji un pasaukes cempi regbija? Taa, ka es viesim ar piekritu, ka daudz kas galva ar ir..
Galvā ir jābūt pareizrakstības pamatlikumiem, tam es gan piekristu:) Bet Krosbijs ir Krosbijs, un Cipulis ir Cipulis!
( te negribu viņu aizvsinot). Un tu vari burties kā gribi, vari viņam stāstīt visādas līderisma gudrības, viņš vienalga būs viduvējš spēlētājs! Nu labi, uz dažām spēlēm var viņu mobilizēt, bet ne vairām. Par Jaunzēlandes regbiju neko nezinu, gan jau ir pamats, kādēļ tā. Iespējams, tur neviens neko citu nespēlē. Un vai tiešām 200k? Slinkums wiki pētīt...
5.maijs 2018, 19:25 | links
 
Un kaa ie ar jaunzenlandiesien, kur 200k iedzivotaji un pasaukes cempi regbija? Taa, ka es viesim ar piekritu, ka daudz kas galva ar ir..
5.maijs 2018, 19:16 | links
 
tā jau gan, bet čīkstētāji uz to vien balstījās, ka daudzu labāko nav. Un nekas, Balcerim spēlē un intervijā bija redzams, ka ar galvu viss kārtībā.
Norvēģi ar 10x labāku izvēli nelīdzēja.
5.maijs 2018, 18:36 | links
 
Akmens_Viesis [05.05.18]: bet viņiem laukumā neiet 5x vairāk cilvēku, tie paši 5 vien ir, tā kā viss ir galvā.
Viņiem ir 100x lielākas atlases iespējas! Vai nu tev jāņem to, kas ir, vai nu tu vari izvēlēties labākos no labākajiem! Tas taču ir elementāri! Kāds tur "galvās"? Muļķības! Viduvējš spēlētājs nekļūs par ģēniju, pat ja tu viņam ar lāpstu pa pauri dauzīsi!
5.maijs 2018, 17:36 | links
 
Akmens_Viesis [05.05.18]: bet viņiem laukumā neiet 5x vairāk cilvēku, tie paši 5 vien ir, tā kā viss ir galvā.
Tkai ar galvu vien uzvarēt nevar ! Ja nav ātruma un tehnikas, tad galva neglābs!
5.maijs 2018, 17:28 | links
 
bet viņiem laukumā neiet 5x vairāk cilvēku, tie paši 5 vien ir, tā kā viss ir galvā.
5.maijs 2018, 17:18 | links
 
raihs [05.05.18]: Es jau ar esmu reālists un nebļauju "Latvija- čempions", un nav jau diži patīksmi visu laiku pa beigām malties, cerot tikai uz brīnumu. Bet tam tak ir savs absolūti matemātisks iemesls- iedzīvotāju daudzums! Pat ja mums būtu 5 miljoni iedzīvotāju, tad jau mums būtu trīs reizes vairāk, ko izvēlēties izlasei- trīs daugaviņi, trīs dārziņi, trīs redlihi,trīs karsumi,utt. Ideāli- viens atsaka, divi paliek! Nerunāsim jau nemaz par ru privilēģijām- viņiem ir 100x lielākas izvēles iespējas! 100 reizes, Karl!
Ar Krieviju vispār nav ko salīdzināt. Tur vienā Pēterburgas čempionātā līmenis 5x augstāks kā Latvijas čempionātos. Komandas arī katrā vecuma grupā var vairāk salasīt. A tā tikai viena pilsēta. Cik krieviem, zviedriem somiem utt tādas ir...
5.maijs 2018, 17:15 | links
 
Fishmens [05.05.18]: raihs [15:48]: Fishman, ku- kū!Padodos! :)
Lūk tā ir vīru runa!:)
5.maijs 2018, 16:59 | links
 
raihs [05.05.18]: Fishman, ku- kū!
Padodos! :)
5.maijs 2018, 16:38 | links
 
Es jau ar esmu reālists un nebļauju "Latvija- čempions", un nav jau diži patīksmi visu laiku pa beigām malties, cerot tikai uz brīnumu. Bet tam tak ir savs absolūti matemātisks iemesls- iedzīvotāju daudzums! Pat ja mums būtu 5 miljoni iedzīvotāju, tad jau mums būtu trīs reizes vairāk, ko izvēlēties izlasei- trīs daugaviņi, trīs dārziņi, trīs redlihi,trīs karsumi,utt. Ideāli- viens atsaka, divi paliek! Nerunāsim jau nemaz par ru privilēģijām- viņiem ir 100x lielākas izvēles iespējas! 100 reizes, Karl!
5.maijs 2018, 16:27 | links
 
Bet nu tas norvēģa "devītnieks" beigās bija asinis stindzinošs...
5.maijs 2018, 16:20 | links
 
Ja nav aizņemts, zīmējot uz A4 papīra piecdesmitniekus.

Nebēdā Brālīt, gan mēs zaudēsim ar kādreiz, būs arī tev traisnība.
5.maijs 2018, 16:18 | links
 
Aigarsbergs [05.05.18]: Tieši tādu jobnutiju dēļ arī gan Latvijas hokejs, gan visa valsts ir tur kur tā ir.
Bērni mājās saklausās cik viss ir briesmīgi, tad tādu aizsūta treniņos, protams, neko nesasniedz, un no tādiem nākas veidot izlasi.
Cerams ātrāk šī debīlā tautas daļa izmirs.
Hokejisti malači :)
Bēda tā, ja viņi tik drīz neizmirs- šitie varētu būt "potomstvennije", kuri no senčiem samācījušies vaimanāt. Lūk, stāv tāds "brašulis" benzīntankā aiz letes un brīvā mirklī starp apkalpošanu uzskricelē kādu draņķību netā...
5.maijs 2018, 16:16 | links
 
Bralitis [05.05.18]: nožēlojami ko tādu lasīt, Brālīt. čaļi iespēlējušies, 3 mazākumus skaisti izturēja. protams, varēja netaisīt tos pārkāpumus, bet ir kā ir. emocijas ir ok.

Akmens_Viesis, 5.maijs 2018, 14:37

Nokaunināji mani. Tagad man skumji :(
Tagad tev ir kauns
5.maijs 2018, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager