Alūksnes rajons

Tas bija 2005. gadā, tad vēl es nezināju Ancupa dziļumu.
Kā jau teicu, ezera lielākais dziļums ir 20m ar kapeikām. Gribi tici, gribi nē.
28.oktobris 2011, 13:42 | links
 
Diivaini dzirdeet par tiem Taviem 20m, ja pats atklaati komenteeji luuk sho ;)

Andzus
taa,nav taisniiba,ka lielaakais dzilums ir 15,2m!!lielaakais ir 17,5-no pirtinjas iesliipi uz kolberga pusi viena bedre!!

Kad pieauga liidz 20 ?:D
Man 18.2m pagaidaam tieshi tajaa vietaa par kuru runaajam. Un liimenis tik ljoti neiespaido raadiijumus, Ezeram 3m uzpludinaat nevar:)
Tie 15.2 ir pilniigi garaam, taadu dziljumu ir vairaak kaa viens:)
28.oktobris 2011, 13:24 | links
 
P.s.s. un vispār ir vēsturisks stāsts, kāpēc to dziļumu sauc par Ancupa dziļumu.
28.oktobris 2011, 10:52 | links
 
P.s. ezeri.lv ierakstīja 20.0 metri maksimālo dziļumu, jo es viņiem aizrakstīju. Kā jau iepriekš teicu, man ar komatiem dziļumu virs 10 m nerāda, bet tur ir bik dziļāks kā 20 m, var redzēt-iet vēl lejā, bet līdz 21 neaizgāja. Tas bija pie zema līmeņa pagājušajā karstajā vasarā.
Tā tur ezeri.lv stāvēja cipars 15.2 m, kas ir pagalam aplams.
Un pats jocīgākais, ka man to dziļumu parādīja ģeds- bez nekādiem eholotiem un GPS, bet pēc orientieriem galvā-un precīzi!!
28.oktobris 2011, 10:50 | links
 
Ir ir, 20m ar kapeikām, atkarībā no ezera līmeņa.
Daudzreiz esmu braucis tur pāri. Lai gan daudzi man netic, bet tāds dziļums ezerā ir.
Dažādos literatūras avotos figurē dažādi ezera maksimālie dziļumi-15.2m, 16.6 m, utt. Nekur vēl neesmu pareizu ezera karti un dziļumus redzējis :)
28.oktobris 2011, 10:43 | links
 
Hmm, tieshi tur man raada 18.2m, it kaa nopirku meenesi atpakalj pashu labaako Lowrance melnbalto ehaloti uz doto briidi, apmierinaats esmu pat ljoti. Domaaju, ka 21m tur nav 100%, varbuut neesmu veel traapiijis tieshi punktaa, bet neesmu nekur lasiijis vai dzirdeejis, ka ezeraa ir lielaalks dziljums par 18.6m, kaut gan ezeri.lv figuree 20.0m.
28.oktobris 2011, 10:34 | links
 
Es zinu vairākas bedres līdz 17-18 m, bet Ancupa dziļuma bedre (no Pirtiņas uz Šūpalu pusi, nav nemaz tālu no krasta) noiet līdz 20-21 m ( man eholote dziļumus virs 10 m nerāda vairs ar komatiem-rāda veselos metrus tik).
28.oktobris 2011, 10:01 | links
 
Ja paspeeshu iebraukshu shopeecpusdien. Peedeejo reiz Agris Z. velceeja, bet nemaniiju, ka vinjs buutu ko izceelis, aizmirsu vakaraa uzzvaniit, varbuut labi gaaja, jo velceeja pa vienu kursu visu laiku.
Japaar 18.2 metri, tas man dziljaakais, ko ehalote raadiijusi:)
28.oktobris 2011, 08:56 | links
 
Ir jau te arī monstri iekšā, Latvijas rekords 100 %. :)) Bet ej Tu novelc īstajā laikā īstajā vietā gar degunu :D
27.oktobris 2011, 19:29 | links
 
Andžiņ,a es zinu kur lielākas var savilkt...DDD,-nekā personīga...:D
27.oktobris 2011, 19:19 | links
 
Vakar piecas, visas pāri bortam, vakar vienam paziņam pa visu dienu ne viena piesitiena.
Šodien 4 tukšas copes, viena atspruka, un viena mēra siļķīte laivā. Cope švaka.
Plakenes, +/- 3 kg līdaka priekš Alūksnes ezera ir tīri zolīds izmērs! Parasti jau ķeras siļķītes līdz 1.5 kg, a vidējais izmērs līdakām te tāds pašvaks, nav kā Burtniekā. Es pa 3jnieci priecātos :))
Diez ko Gunča šodien labu savilka, krastā auģiku redzēju :))
27.oktobris 2011, 19:13 | links
 
briivdienaas labi savilku.
vakar uz paaris stundaam ieskreeju, lielaakaa 2.950, vispaar piecas, no kuraam 3 paar bortu...
vechi krastaa luudz paraadiit vobleru :DDD

P.S. Peedeejaas 3 reizes kaa braucu taa lielaakaa visu laiku 3 kg plus miinus 200 gr... a kaa dabuut lielaakas nezinu, veel jaamaacaas laikam daudz par velceeshanu, a mozhka jaagaida HALJAVA :D
27.oktobris 2011, 17:14 | links
 
Pa brīvdienām laikam badainākās līdakas nolasītas no velces takām :D Uz velci tik viens zemmērs šodien. Bet ne uz velci pa kādai līdaciņai un asarītim tika :)
24.oktobris 2011, 16:26 | links
 
Divas ņemamas, plus švilpīte no rīta.
23.oktobris 2011, 20:06 | links
 
Gunča malaģec :)) Es te klausos, ka citi arī ļoti ļoti labi pavilkuši vakar un šodien, pats ezerā nebiju, mēģināšu rīt :) Cerams ka kāda asaka būs pēc brīvdienu presinga palikusi :D
23.oktobris 2011, 18:45 | links
 
Šodien ieskrēju ezerā uz stundiņu,laikam biju trāpijis uz kļovu trīs laivā un divas peld tālāk,57cm61cm un65cm.Kimlaki sen jau klusē gaida mani uz pirmo ledu,šogad 1,6kg lielākais asarīts.
23.oktobris 2011, 18:31 | links
 
Es parasti ar ģedu braucu :) šad tad arī viens.
Asars neņem, vai nemāku atrast.
Bet neesmu asaru specs :D Jāprasa Gunčam, katrā ziņā viņš katru gadu uz pirmā ledus tiek virsū uz kimlakiem-1-1.4 kg tādiem, vispār ar asariem ir tā- jābūt īstajā vietā īstajā laikā, sarežģīti ar viņiem te, ar lielajiem es domāju.
21.oktobris 2011, 18:43 | links
 
andzus69 tu parasti braukā viens vai divatā laivā.Un kā ar asariem šogat,ņem,vai tikai sūkā:))
21.oktobris 2011, 15:47 | links
 
p.s. tāds čujs, ka novembra beigās "sāks vilkt ciet", un būs ledus.
21.oktobris 2011, 15:22 | links
 
Šodien "pazāģēju" ezeru. rezultāts-4 šukas, no kurām vienu zemmēra amnestēju. Sāk kustēt pamazām.
Visu nākamo nedēļu sola ideālu laiku. Jābūt!!!
21.oktobris 2011, 15:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager