Alūksnes rajons

Deerejhon, Andžus gaida pirmo ledu -tas notiekās Alūksnes ezerā :))
8.oktobris 2011, 19:26 | links
 
Kas notiek aluksnes ezeraa,ir doma aizlaist paspiningot
8.oktobris 2011, 19:12 | links
 
Gaidu pirmo ledu, kad varēs ščukinennus dzenāt ar šķērsenēm :))
3.oktobris 2011, 15:16 | links
 
Andzus cik tad var vilkt visas šā gada zivis esi noķēris jāgaida jaunais gads un citiem arī jāatstāj!!!
2.oktobris 2011, 20:54 | links
 
Teikšu kā ir: katram ezeram ir savs copes un necopes laiks, vismaz Latgalē točna. Vot galvenais ir atrast to pareizo. A to var saprast tikai copējot dažādos un tad tu tiec atalgots ar kārtīgiem lomiem nedēļas garumā un tad akal jāmeklē cits.
30.septembris 2011, 14:55 | links
 
:D Es vēl viņiem parādīšu :D
Bet no pieredzes saku, ka rudens Alūksnes ezerā nekad nav bijis zivīgs periods, vismaz man. Vasarā ir daudz daudz labāki lomi.
Ir cerība, protams, rudenī, noķert trofejnieci līdaku. Vot uz pirmā ledus gan ir cita ģēela- tad cope ir.
30.septembris 2011, 10:38 | links
 
Andž brāl',vai tik tie zanderu gariņi Tev tagad neriebj?;)))
30.septembris 2011, 10:30 | links
 
Vakardien. Uz mailēm asari-ļoti ļoti švaki un negribīgi, uz dzīvā līdakas-ne copes, uz velci-ne copes. Uz maiļšsota viena nokoda āķi un viss. Pilnīgs tukšums. Asari, zandarti, līdakas neķeras ne no rīta, ne pa dienu, ne vakarā, ne pa nakti.
Laikam jāvelk laiva laukā un jāgaida pirmais ledus :))
30.septembris 2011, 10:15 | links
 
Svētdien pa dienu nesanāca iebraukt. Iebraucu šodien pēcpusdienā, nesen kā mājās- pilnīgs vakuums.
26.septembris 2011, 23:07 | links
 
aspens,liels paldies apr informaciju ;) Ne asakas
26.septembris 2011, 21:59 | links
 
http://www.jaunsetas.lv/index.php?id=0
Te būs links-tālāk pats.
26.septembris 2011, 10:02 | links
 
Labvakar visiem :)
Vai ir Aluksnes ezeraa laivu noma?
25.septembris 2011, 22:13 | links
 
šoreiz man 2 kg līdaka, un ciemiņiem no Valmieras arī 2 kg līdaka ...
25.septembris 2011, 20:31 | links
 
Svētdien mēģināšu pa dienu paķert, redzēs, kā būs :))
24.septembris 2011, 00:44 | links
 
Gan Peipī,gan Burtniekā labākā zandartu cope no plkst.10-16 Tas gan makšķerējot uz maili un džigojot. Interesantākais,ka visu jūniju,pašā pusdienlaikā no 12-13 piesakās pa labam zutiņam.
23.septembris 2011, 15:35 | links
 
Zušus esmu mēģinājis pa dienu- bez rezultātiem.
Uz zandartiem esmu sēdējis no kādiem 15tiem-16tiem pēcpusdienā, copes ir bijušas tik uz vakara pusi. Vasarā ķēru tikai pa nakti. Nav kautkā ticības dienai, jo nekad neesmu noķēris zandartu pa dienu.
23.septembris 2011, 15:23 | links
 
Pamēģini pa dienu!Alūksnes ezerā nav gadījies pacopēt,bet citos ūdeņos labākā cope dienā.
23.septembris 2011, 08:28 | links
 
šovakar viens zandartbērns, kurš aug tālāk un viss, baigais vējš sacēlās, kā satumsa, tinos mājās. Vispār jau, ķeras zuši. Bet ne man :D Es tos nemāku lāga ķert, divus vakarus nosēdēju pa tukšo :D Bet ir, kas velk. Pagaišnedēļ pa druskai ķērās asareļi. Doma ir pameklēt kimlakus un kādu ščuku, nākamnedēļ, ja sanāks. Vispār jau velcētāji braukā, šo to jau noķer. Bet man tā velcēšana nu neiet pie sirds.
Ā, un iekšezerā pilns ar auslejiem, daži pannas izmēra :D
22.septembris 2011, 22:25 | links
 
Kimlaki izķerti,līdakas neķeras(tikai līdaciņas)Andžus klusībā kautko ķer neko neziņo,vispār baigais klusums!
22.septembris 2011, 21:50 | links
 
Vakar peec pusdienlaika viss apklusa, redzeeju, kaa pazinja ieceela 3kg zandartu, man viena 1.5kg un viss.
19.septembris 2011, 11:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager