Hokejs. Slovākija 2019

Viss par 2019. g. PČ Hokejā.
Shm_didzis [10.05.19]: Beigās arī čempioni zviedri dabūn pa mandarīniem kārtīgi no čehiem 2:5... Săkums interesants
Gaidīsim līdzīgu pārsteigumu no mūsējiem!
10.maijs 2019, 23:45 | links
 
Beigās arī čempioni zviedri dabūn pa mandarīniem kārtīgi no čehiem 2:5... Săkums interesants
10.maijs 2019, 23:43 | links
 
Shm_didzis [10.05.19]: Slovāki uguņo, izpederēja amīšus...
Jap. Laikam pirmais mazais pārsteigums šogad čempī
10.maijs 2019, 23:31 | links
 
Artx [10.05.19]: Fishmens [22m]: Artx [11m]: Fishmens [9m]:izrādas tu esi no viena klubiņa ar to gailiti! Sedēji viņam blakus un rociņu turēji, kad šamais biksiņās lika un titulus sev kronēja, lai nebūtu jābrauc uz strelku kuru pats izprasīja!? Malacis! Labāk nomierinies puika! Mums te visiem nav pret pakašķēties un ne pie kā laba tas nenovedīs!Labi, pasmējušies esam par Tevi, aizej pakārto nagliņas pa plauktiņiem, vai skrūvītes, nezinu par kādu nodaļu esi atbildīgs, bet nervus nomierinās.
Piedod, bet nāksies tevi sarūgtināt! Kārtot plauktiņus iespējams ir tavs līmenis puikiņ, bet man ar šo veikalu darba attiecību nav. Man vienk bija ērti tur tikties!
Ok, samīļojieties šodien abi, kā parasti un jums garīgais uzlabosies!
Jūs abi esat kā viens vesels! Pat rakstāt un domājat vienādi! Ļoti saderīgs pāris! Man gan pret pi...iem metas zosāda un vēlme ar tomātiem nomētāt. Neuzskatu tos par veseliem. Bet, lai jau jums abiem veicas! :)))
10.maijs 2019, 23:31 | links
 
Slovāki uguņo, izpederēja amīšus...
10.maijs 2019, 23:27 | links
 
Fishmens [10.05.19]: Artx [27m]: Fishmens [9m]: Artx [13m]: Karlis_K [7m]: Hoķis izsauc vētrainas emocijas :) pat pielipējzivs klāt, kura nelaiž vaļā Abavnieku ne pa ko!Vai ne :D es par to pašu, Fishmene ups Fishmens,tak neprātīgi gribēja noskaidrot Abavnieka orientāciju, nu ož pēc peder**ta.Cienītais, nezinu kādu segu tu dali ar savu draudziņu abav nieciņu, bet tavs draudziņš pats pieteicās par peder....tu! Ja kungi vēlas, varu iekopet šī gailēna citātu!
Tā pec tu, cienītais, pievērsies labak hoķim un neblamē savu čonu!Draudziņu, nieciņu.... Kā tev patīk tie mīļvārdi, ak tu jel :D Es pat nebrīnos, ka Tu strādā senukai, tur jau pārsvarā veči arī apgrozās, gan jau ir kur aci uzmest :D Fishmens jeeziņ, cik ilgi vēl kaunu sev taisīsi?:))) izrādas tu esi no viena klubiņa ar to gailiti! Sedēji viņam blakus un rociņu turēji, kad šamais biksiņās lika un titulus sev kronēja, lai nebūtu jābrauc uz strelku kuru pats izprasīja!? Malacis! Labāk nomierinies puika! Mums te visiem nav pret pakašķēties un ne pie kā laba tas nenovedīs!
Slimniek, taču nomierinies, attaisi savas gaiļu orientăcijas tēmu un sēdi tur, ko pied++rs šo tēmu?
10.maijs 2019, 23:22 | links
 
Fishmens [10.05.19]: Artx [11m]: Fishmens [9m]:izrādas tu esi no viena klubiņa ar to gailiti! Sedēji viņam blakus un rociņu turēji, kad šamais biksiņās lika un titulus sev kronēja, lai nebūtu jābrauc uz strelku kuru pats izprasīja!? Malacis! Labāk nomierinies puika! Mums te visiem nav pret pakašķēties un ne pie kā laba tas nenovedīs!
Labi, pasmējušies esam par Tevi, aizej pakārto nagliņas pa plauktiņiem, vai skrūvītes, nezinu par kādu nodaļu esi atbildīgs, bet nervus nomierinās.
10.maijs 2019, 23:04 | links
 
Artx [10.05.19]: Fishmens [9m]: Artx [13m]: Karlis_K [7m]: Hoķis izsauc vētrainas emocijas :) pat pielipējzivs klāt, kura nelaiž vaļā Abavnieku ne pa ko!Vai ne :D es par to pašu, Fishmene ups Fishmens,tak neprātīgi gribēja noskaidrot Abavnieka orientāciju, nu ož pēc peder**ta.Cienītais, nezinu kādu segu tu dali ar savu draudziņu abav nieciņu, bet tavs draudziņš pats pieteicās par peder....tu! Ja kungi vēlas, varu iekopet šī gailēna citātu!
Tā pec tu, cienītais, pievērsies labak hoķim un neblamē savu čonu!Draudziņu, nieciņu.... Kā tev patīk tie mīļvārdi, ak tu jel :D Es pat nebrīnos, ka Tu strādā senukai, tur jau pārsvarā veči arī apgrozās, gan jau ir kur aci uzmest :D Fishmens jeeziņ, cik ilgi vēl kaunu sev taisīsi?
:))) izrādas tu esi no viena klubiņa ar to gailiti! Sedēji viņam blakus un rociņu turēji, kad šamais biksiņās lika un titulus sev kronēja, lai nebūtu jābrauc uz strelku kuru pats izprasīja!? Malacis! Labāk nomierinies puika! Mums te visiem nav pret pakašķēties un ne pie kā laba tas nenovedīs!
10.maijs 2019, 23:00 | links
 
Fishmens [10.05.19]: Artx [13m]: Karlis_K [7m]: Hoķis izsauc vētrainas emocijas :) pat pielipējzivs klāt, kura nelaiž vaļā Abavnieku ne pa ko!Vai ne :D es par to pašu, Fishmene ups Fishmens,tak neprātīgi gribēja noskaidrot Abavnieka orientāciju, nu ož pēc peder**ta.Cienītais, nezinu kādu segu tu dali ar savu draudziņu abav nieciņu, bet tavs draudziņš pats pieteicās par peder....tu! Ja kungi vēlas, varu iekopet šī gailēna citātu!
Tā pec tu, cienītais, pievērsies labak hoķim un neblamē savu čonu!
Draudziņu, nieciņu.... Kā tev patīk tie mīļvārdi, ak tu jel :D Es pat nebrīnos, ka Tu strādā senukai, tur jau pārsvarā veči arī apgrozās, gan jau ir kur aci uzmest :D Fishmens jeeziņ, cik ilgi vēl kaunu sev taisīsi?
10.maijs 2019, 22:50 | links
 
belijs23 [10.05.19]: Tas ir tikai pozitīvi, ka ir šāda sadaļa. Čehi izlīdzina!
Tā spēle tiešām ir hokeja skatītājiem baudāma!
Meistari, asumi, emocijas un cīņa
10.maijs 2019, 22:49 | links
 
Artx [10.05.19]: Karlis_K [7m]: Hoķis izsauc vētrainas emocijas :) pat pielipējzivs klāt, kura nelaiž vaļā Abavnieku ne pa ko!Vai ne :D es par to pašu, Fishmene ups Fishmens,tak neprātīgi gribēja noskaidrot Abavnieka orientāciju, nu ož pēc peder**ta.
Cienītais, nezinu kādu segu tu dali ar savu draudziņu abav nieciņu, bet tavs draudziņš pats pieteicās par peder....tu! Ja kungi vēlas, varu iekopet šī gailēna citātu!
Tā pec tu, cienītais, pievērsies labak hoķim un neblamē savu čonu!
10.maijs 2019, 22:44 | links
 
raihs [10.05.19]: Akella [19:36]: Apsveiksim Krieviju ar Uzvaru!!!cccp laikos latvieši juta līdzi jebkurai komandai, kura spēlēja pret okupantu izlasi. Kad mordora sabruka, un krievija kļuva par vienu no 15 izjukušās kolonijas valsti, personiski es sāku neitrāli attiekties pret krievu uzvarām- galu galā kāda man starpība, uzvar krievi, zviedri vai somi... Un hoķi jau viņi spēlē labi un smuki...
Bet tad nāca putins, Abhāzija, Gruzija, Ukraina, "russkij mir", utt, un atkal latvieši jūt līdzi jebkurai komandai, kura spēlē pret krieviju... lai arī cik labi viņi to darītu... Vari mums te ko pārmest?
Tieši tā. Man personīgi, nezinu kādēļ, bet tas ir asinīs. Interesantas ir spēles, kur piedalās Krievija. Jo vienmēr gribas just līdzi tiem, kas pret viņiem.
Kaut gan sportu nevajag jaukt ar politiku, nacionālo piederību utt.
Bet bļin, tak tie krievi pat lielos sporta pasākumos izdarās pretīgi, pat necienīgi.
Tad beigās tas viss noved tikai pie tā, ka var priecāties, ja viņi neuzvar.
10.maijs 2019, 22:43 | links
 
Abavnieks [10.05.19]: Fishmens [10m]: Abavnieks [8m]: jorsiks [4m]: Uz ko skatās modernators?Kas Tev nepatīk antiņ?! :D
Ko nekunksti pie visām pārējām tēmām, kuras nav tieši saistītas ar makšķerēšanu?Abavnieciņ, nu nelamājes tak! Tu tak esi zolīds puika zolīdā sabiedrībā! Pievaldi nervus! Būs labi!Pamuļķīt. Iemācies beidzot rakstīt. Zolīds?! Nopietni?! :D ignorēju Tevi, bet šis izraisīja smieklus :D
Nu beidz tak lamāties! Vai tad es tev ko sliktu pateicu? Biju rupjš? Nav zolīdi, kad tads gailītis kāds esi tu uz džekiem savu knābīti klabina! Gailēniem ir sava vietiņa! Ne viens tev neko sliktu nav nodarījis, bet tu atkal palaid muti! Ka nesanak atkal auzās iebraukt! Esi tak beidzot pieaudzis un mēģini tikt galā ar savām uzmanības deficīta problēmām!
10.maijs 2019, 22:40 | links
 
Tas ir tikai pozitīvi, ka ir šāda sadaļa. Čehi izlīdzina!
10.maijs 2019, 22:37 | links
 
Akella [10.05.19]: Apsveiksim Krieviju ar Uzvaru!!!
cccp laikos latvieši juta līdzi jebkurai komandai, kura spēlēja pret okupantu izlasi. Kad mordora sabruka, un krievija kļuva par vienu no 15 izjukušās kolonijas valsti, personiski es sāku neitrāli attiekties pret krievu uzvarām- galu galā kāda man starpība, uzvar krievi, zviedri vai somi... Un hoķi jau viņi spēlē labi un smuki...
Bet tad nāca putins, Abhāzija, Gruzija, Ukraina, "russkij mir", utt, un atkal latvieši jūt līdzi jebkurai komandai, kura spēlē pret krieviju... lai arī cik labi viņi to darītu... Vari mums te ko pārmest?
10.maijs 2019, 22:35 | links
 
Karlis_K [10.05.19]: Hoķis izsauc vētrainas emocijas :) pat pielipējzivs klāt, kura nelaiž vaļā Abavnieku ne pa ko!
Vai ne :D es par to pašu, Fishmene ups Fishmens,tak neprātīgi gribēja noskaidrot Abavnieka orientāciju, nu ož pēc peder**ta.
10.maijs 2019, 22:35 | links
 
Karlis_K [10.05.19]: Hoķis izsauc vētrainas emocijas :) pat pielipējzivs klāt, kura nelaiž vaļā Abavnieku ne pa ko!
Nebūs tik traki kā vakar politikas sadaļā :)
10.maijs 2019, 22:35 | links
 
jorsiks [10.05.19]: jorsiks [14m]: Uz ko skatās modernators?Kas Tev nepatīk antiņ?! :D
Ko nekunksti pie visām pārējām tēmām, kuras nav tieši saistītas ar makšķerēšanu?

Abavnieks, 10.maijs 2019, 22:18
Vaita es tevi apsaucu?
Man vienkārši hoķis dikti patīk :) viss ok. Es tik tā
10.maijs 2019, 22:34 | links
 
Hoķis izsauc vētrainas emocijas :) pat pielipējzivs klāt, kura nelaiž vaļā Abavnieku ne pa ko!
10.maijs 2019, 22:33 | links
 
jorsiks [14m]: Uz ko skatās modernators?Kas Tev nepatīk antiņ?! :D
Ko nekunksti pie visām pārējām tēmām, kuras nav tieši saistītas ar makšķerēšanu?

Abavnieks, 10.maijs 2019, 22:18

Vaita es tevi apsaucu?
10.maijs 2019, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager