Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Kāda izmēra asari te ziemā pārsvarā ķeras?
19.novembris 2015, 19:55 | links
 
Zivīm arī svētki,tāpēc tās neķerās.Apsveicu katru copmani un ,protams , visus pārējos svētkos!!!!!!!
18.novembris 2015, 16:21 | links
 
Sveiciens visiem svētkos!
Bet zivis ķersim citās dienās. Šodien zivīm saudzēšanas laiks. Arī svētku klimats- zems spiediens tieši laikā, lai neķertos.
18.novembris 2015, 16:09 | links
 
Vēls rudens,zivis lēnas un samērā neaktīvas.
18.novembris 2015, 13:50 | links
 
Shodienu totāla necope! Lietus gan tāds forsh! Neredzēju kā kāds būtu ko pavilcis!Ezera sabiju no 9:00 līdz 12:00 Saliju un nosalu. Totāls bezcers.
18.novembris 2015, 13:23 | links
 
Kā te ziemā ķeras zivis,vai ir nepieciešama licence?

martinsgrinb, 17.novembris 2015, 19:27

Nu te pietiks ar makšķernieks karti. Cik ES māku tā pārsvarā asari ķērās. Jāuzmanās ar uzzieshanu uz ledus. Daudzas vietas pie krastā ir dziļas bedres.
17.novembris 2015, 19:44 | links
 
Kā te ziemā ķeras zivis,vai ir nepieciešama licence?
17.novembris 2015, 19:27 | links
 
Mums ar vakar uz diviem viens zemmēra žanis un 2 cepami asari. Kantes, kas iepriekš labi strādāja, vakar klusēja.

Redzēju vēl 2 laivas ieceļot katra pa žanim, bet, ka atpakaļ kāds laistu- nē.. No tāluma pēc mēra neizskatījās, bet nu.. moš man vnk sūdīgs acumērs.. kādam jau kaut kas arī trāpījās.
16.novembris 2015, 12:22 | links
 
Šodien pilnīga necope. Laivu daudz, bet ķeseles netika vicinātas. Cik dzirdēju, nevienam nekā. Mājup braucot, uz voblera uzsēdās smuks asaris.
Tas arī viss.
Smalkais barometrs rādīja ļoti zemu spiedienu un simboliski teica, ka nevajag copēt, neķersies. Gribēju būt gudrāks par viņu- nekā!
15.novembris 2015, 17:52 | links
 
Bilde albumã
15.novembris 2015, 13:05 | links
 
Vakar pěcpusdienã uz pludu
15.novembris 2015, 13:01 | links
 
Kas attiecas uz zandarti tad shamais ir kā netirumi! Vismaz eholote nu briesmīgi daudz kā netirumi. Starp Brekšiem abiem labais tusinsh. Izmetajos gumijas mainiju dziggalvas bet njemieni nebija.
14.novembris 2015, 16:55 | links
 
Nju shodienu bija skaista! Kaut loma nekāds bet saelpojos svaigu gaisu . Tā kā jau 2 nedēļu nelietoju nikotīnu tad sākumā ar bazzam posmos uz copi. Agrāk nespēju iedomāties cope bez smekka kā randinsh bez meitenes. Nu bet kā uznāca vēlme pēc iedomāta nikotīna tā es uzed ābolus . Beigās ne domas par cigaretēm un ābolus ES tochna vairāk kādu laiku arī negribu. Nelaimīga kārtā norāvās Ponthoon Chaos. Karabīnes tādas nekādas. Vienu mērs amnestēts palika zhelmazas dzīvības. Lai paaugas un varbūt kādreiz vēl tiksimies..
14.novembris 2015, 16:48 | links
 
Šorìts izcils. Mana pumpiņa tomèr iedalìja trofejzandartu. Bildi kautkad pècàk ielikšu.
14.novembris 2015, 12:27 | links
 
Šodien pārmaiņas pēc ķēru uz celiņa. Ezerā manīju vēl kādas desmit laivas, bet neredzēju, ka kāds cits kaut ko vilktu. Zivju aktivitāte minimāla. Man šādā necopes dienā rezultāts diezgan labs- divas copes, divas smukas līdakas: 1,3 kg un 3,3 kg, 82 cm.
13.novembris 2015, 19:16 | links
 
Šis rīts sākās ar palielu nervu zāļu tiesu, nu labi, 50 gr konjaciņa.

Mīcījos es pa puniņiem 3-6 m un meklēju savus spurainos draugus. Protams, ka tos arī atradu, kur viens, kur divi, visumā pannas un nedaudz vairāk arī bija gana, šorīt tāpat plāns nebija pannai braukt, bet vairāk emocijām, un laika arī tik ap 2 h bija.

Kā parasti to galveno punktu atstāju pēdējo. Piestāju, uzliku palielāku mānekli un plūcu iekšā.

Pirmais pa tukšo, otrais tāds dīvains, bet pilnais metiens. Saprotams, ka knapmērs tas nav, bet taka īsti prom ar nemūk.

Vai viņš, vanu es kautko nesapratām, bet kad bija pa apakšu atnācis līdz laivai, ta tik laikam bija sapratis, ka viņu velk. Finālā izdarīju palielu kļūdu un pie viņa spraigajiem pumpējieniem un skrējieniem izdomāju paregulēt bremzi, protams, aizgriezu :( tālāk paši saprotat.

Viennozīmīgi mans trofejnieks vēl turpina peldēt. Eh...bija labs kaulainais:( Bet nu gan jau.
13.novembris 2015, 13:51 | links
 
Taa nebij laba cope-taa bij nirvaaniska klondaika ezera viduu! Ilgi pats tam nevareeju noticeet,jo ilgi mekleeju lielos asarus!
13.novembris 2015, 09:48 | links
 
Sveiki kolēģi!
Kur ķīsī var izīrēt normālu laivu copei?
Langas laivas var nepiedāvāt!
Thanks jau iepriekš!

itaalis, 13.novembris 2015, 09:25


Man šķiet, ka Langas Laivas ir vienīgā laivu noma Ķīsī.
13.novembris 2015, 09:32 | links
 
Sveiki kolēģi!
Kur ķīsī var izīrēt normālu laivu copei?
Langas laivas var nepiedāvāt!
Thanks jau iepriekš!
13.novembris 2015, 09:25 | links
 
Dazhus gadus atpakalj. Divus rudenjus peec kaartas kjeeru Kjiiii asarus no 600 uz augshu-sveeru taadeelj zinu. Lielaakie parasti pij 900. pashi lielaakie-tie nebij daudz kilo. Lielaakais kilo 2. Kjeeraas nonstopaa. no pusdienlaika liidz kreeslai. tad viss. Un kaadu nedeelju katru gadu. Ibio vairs negribu grabinaaties gar siikajiem peec taam copeem. tagad kaadu laiku neesmu bijis ezeraa. Un nezinu vai tie bij juurnieki vai vieteejie. Bij riktiigi daudz. Ar draudzeni copeejaam. Domaaju paarkjeeeraam normu. Un pa vidu veel liidakas. Viss uz mikro,kam nu skaitaas mikro. Rains laikam otrais nr. un 5-gr. Cope vaajpraataa laba! Tiesa gan bija. Nezinu kaa tagad.

dinno, 12.novembris 2015, 19:22



laba cope Tev bijusi:) ja protams tam var ticēt:))
12.novembris 2015, 20:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager