Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
.."smuki asari" Baltezerā (un laikam vispār šai Rīgas galā) ir ķērušies Tev! Nevienam citam. Pie tam līdzīgus jau nu vien vilku arī es, izņemot Tavus vairākus skaistuļus! Ir ok! Katrs kko esam dabūjuši!
p.s. es parasti tik daudz nepaturu - jo kūpinu reti; filejai/cepšanai pietiek kādi seši, septiņi. :):):)

mastrojani, 7.novembris 2015, 18:32


Man jau krastā kādas divas gimenes gaida-prasa lai pabaroju:))
7.novembris 2015, 22:55 | links
 
Fish 1
Man tas celiņš patīk labāk, nekā velce. Pat šo tēmu jau kādu laiku atpakaļ te sākās kautiņš, tāpēc negribu atkārtoties. Lai nu paliek- Tu velcē, bet es ķeršu uz celiņa!
7.novembris 2015, 20:01 | links
 
Mastrojani!
Tu ironozē vai, tiešām, mani apsveic? :)
Tie jau tikai pannas asari, nekas vairāk!
Bet, tiešām, dīvaini, ka tik līdzīgi tie bija. Atlaidu tikai dažus mazos, un dažiem, liekas, smukiem, sadevu pa zobiem.
7.novembris 2015, 19:59 | links
 
nav nekāda celiña ir velce!
7.novembris 2015, 18:51 | links
 
.."smuki asari" Baltezerā (un laikam vispār šai Rīgas galā) ir ķērušies Tev! Nevienam citam. Pie tam līdzīgus jau nu vien vilku arī es, izņemot Tavus vairākus skaistuļus! Ir ok! Katrs kko esam dabūjuši!
p.s. es parasti tik daudz nepaturu - jo kūpinu reti; filejai/cepšanai pietiek kādi seši, septiņi. :):):)
7.novembris 2015, 18:32 | links
 
..jā, vētra laikam tuvojas...
Kuha apbrīnojami vienādus/lielus asarus ķēris! Nu, apsveicu, apsveicu!
Man šodien, pirmsvētras dienā, ķērās mainīgi - bija robiņi, kur raiti pavilku visādus, pārsvarā apmēram simtnieciņus. Bija vietas, kur pat mans ietiepīgums un akurātums nedeva augļus... :):):) Kopumā esmu apmierināts ar savu lomu.
Laika apstākļi, jeb Dabas māte šodien neļāva vilkt trofejasarus

mastrojani, 7.novembris 2015, 17:22


Mastrojani- vajadzēja līdz Baltezeram atlaist, tur šodien ļoti smuki asari ķērās:) no Ķīšezera taču nav tālu:)
7.novembris 2015, 17:49 | links
 
..jā, vētra laikam tuvojas...
Kuha apbrīnojami vienādus/lielus asarus ķēris! Nu, apsveicu, apsveicu!
Man šodien, pirmsvētras dienā, ķērās mainīgi - bija robiņi, kur raiti pavilku visādus, pārsvarā apmēram simtnieciņus. Bija vietas, kur pat mans ietiepīgums un akurātums nedeva augļus... :):):) Kopumā esmu apmierināts ar savu lomu.
Laika apstākļi, jeb Dabas māte šodien neļāva vilkt trofejasarus!
7.novembris 2015, 17:22 | links
 
Šodien tikai asarai kaut cik ķērās, bet arī ar gariem zobiem un pārtraukumiem. Kopā 13 gab, visi praktiski vienādi, ap 200 g. Uz džigu.
Uz celiņa nobraucu kādus 5 km, ne copes. Vētra tuvojas!
6.novembris 2015, 16:59 | links
 
Vakar laiks fantastisks,cope nekāda,viens asars uz pus kilo.
6.novembris 2015, 09:07 | links
 
Ko Jus te njematies Tautiesi !!!!!
Matadori uz ezeru neiet copet. Nav tur ko darīt !!!!
Vienigie Islama valsts patiesie madzohedi kurus redzu slajam ezera virziena, ( ta teikt pa paradumam ) saka !!!!!
A....a esmu copes gaitas tapec ka sieva nelauj majas dzert.....
Vot ta pec stundas, sava iemilitoja vieta satiksu Jurciku veco............... dzersim kopa, a piickas......... naher vajag............, tolka nav.
P.S. Kisezera vis tapat ka musbananu Republika pa vecam. naani gaters...............;-)))))))))
4.novembris 2015, 16:37 | links
 
Lielākā daļa komentu nav par copi bet basņas par kaut ko . Nabadziņi! Paši nemaz ezerā nav bijuši.
4.novembris 2015, 10:45 | links
 
mastrojani, galvenais, ka neparkojas starp Tevi un krastu :)
2.novembris 2015, 21:44 | links
 
Ezerā aizvien vēl ķeras! Biju vakar. :):):) Pat tā notika, ka mani - iebridušu spiningotāju "apurba" copmaņi ar laivu! Sviestssss...šie redzēja, ka ķeru un žviksss blieza pie manis 10 metru attālumā copēt (ja tie lasa šo, tad bikucīti pakaunaties!); pēc aizrādīšanas tomēr attālinājās...neko nenoķerot. Pie tādas kā necopes nostrādā precīzāka vietu zināšana + versatility (lasi: baigi elastīga pieeja copes procesam)!

Man līdzīgi Baltezerā iet - brauc veči garām ar laivu, es velku smukus asarus. Šie apstājas un lūr, bet ne vienkārši , bet ar binokli. Laikam gribēja mikrodžigam džiggalvas svaru un ēsmas krāsu ieraudzīt:)) pēc laika piebrauca klāt un....ne ..uja nenoķēra:) tā arī projām aizbrauca. Ne asakas visiem:)
Ne asakas visiem patīkamiem, pozitīvi noskaņotiem makšķerniekiem!

mastrojani, 2.novembris 2015, 20:34
2.novembris 2015, 21:11 | links
 
Ezerā aizvien vēl ķeras! Biju vakar. :):):) Pat tā notika, ka mani - iebridušu spiningotāju "apurba" copmaņi ar laivu! Sviestssss...šie redzēja, ka ķeru un žviksss blieza pie manis 10 metru attālumā copēt (ja tie lasa šo, tad bikucīti pakaunaties!); pēc aizrādīšanas tomēr attālinājās...neko nenoķerot. Pie tādas kā necopes nostrādā precīzāka vietu zināšana + versatility (lasi: baigi elastīga pieeja copes procesam)!
Ne asakas visiem patīkamiem, pozitīvi noskaņotiem makšķerniekiem!
2.novembris 2015, 20:34 | links
 
Šodien pilnīgi pa kāju, līdakām mute bija ciet. Man tikai viena tukšā cope, pāriniekam- divas kriminālās. Nebija ne laivu, ne zivju...
2.novembris 2015, 17:28 | links
 
Baigs klusums! Izskatās ka ne tikai man ir bēdīgi ar lomiem. Nu palaižat kādu basņu lai jautrāks prāts.

mikas, 2.novembris 2015, 10:37

Cik zinu, tad vismaz viens copmanis no Ķīša ir atgriezies apmierināts ar lomu. Omu mazliet esot pabojājis kāds "očeņ ļubopitnijs "slaviks"", kuram uznākusi vēlme pārliecināties par zivju daudzumu zem citu makšķernieku laivām, bet citādi esot gan ašuki smuki, gan citas zivis. Cienīsim citus un nezaudēsim pašcieņu loma dēļ!

eholotes, 2.novembris 2015, 10:42


Ir tipāži, kam nav zināms tādi termini kā "pašcieņa", "pieklājība", "tolerance" utt. :)
2.novembris 2015, 10:57 | links
 
Baigs klusums! Izskatās ka ne tikai man ir bēdīgi ar lomiem. Nu palaižat kādu basņu lai jautrāks prāts.

mikas, 2.novembris 2015, 10:37


Cik zinu, tad vismaz viens copmanis no Ķīša ir atgriezies apmierināts ar lomu. Omu mazliet esot pabojājis kāds "očeņ ļubopitnijs "slaviks"", kuram uznākusi vēlme pārliecināties par zivju daudzumu zem citu makšķernieku laivām, bet citādi esot gan ašuki smuki, gan citas zivis. Cienīsim citus un nezaudēsim pašcieņu loma dēļ!
2.novembris 2015, 10:42 | links
 
Baigs klusums! Izskatās ka ne tikai man ir bēdīgi ar lomiem. Nu palaižat kādu basņu lai jautrāks prāts.
2.novembris 2015, 10:37 | links
 
Kuha !!!!!
Tu m,an pastaasti par t savu nelaimi sikak, raksti uz
vedzelis@gmail.com
Kurs vispar tadas ietas astaj 'skjuniti "
Es tadas lietas atstatu publiski pieejama "skjuniti ', ja tas buutu ists 'brunjuskjunitis 'ar visadam lamatam, signalizaciju, un 'vilku bedrem '
P.S. kapec tu neesi domajios ka tas nospertas lietas ir izvazajusas slavenas pieRigas mezacukas.........??????????
Hau................
26.oktobris 2015, 13:17 | links
 
Tā kā esmu palicis bez motora un eholota, zivju meklēšana ierobežota, atliek tikai tuvākās un zināmās vietas. Šodien ar airīšiem iebraucu uz pāris stundām, necerot uz ko nopietnu. Sākumā pa kādam pannas asarim (kopā to sanāca seši), bet tad negaidīti pieķēŗās kas smagāks- smuks zandarts 49 cm. Ar to jau pietika, un cope arī beidzās.
25.oktobris 2015, 19:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager