Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
A varbūt policijai uzprasīt?...
9.septembris 2015, 21:02 | links
 
A varbūt neīstā stunda.
9.septembris 2015, 19:17 | links
 
Šodien pie Policijas akadēmijas "pludmalē" blakus kanālam, no 17:15 līdz 18:15 (tikko izbraucu). Ar gumiju un ar vizuli neviena cope. Varbūt neīsta vieta?
9.septembris 2015, 18:31 | links
 
Katram savas metodes un rezultāti. Agrāk visi brida no 1 līdz 30 maijam . Bija interesanti. Man liekas arī līdaku maijā bija vairāk kad bija jābrien.
9.septembris 2015, 15:04 | links
 
Skutams !!!!!
Da ko nju es................. ezera esmu jau skiet no gadiem 6 apmeram............. ( kad mamma no setas laida prom ):-)))))))
A zina pa siem 35 gadiem nekas ipasi mainijies nav.......... vienigi zivis palikusas mazak stipri........, visadi verkji krutaki un dargaki.....
Un 'siltais kanals 'virs nav nekads siltais........... parasts licis, ko veel sacakareja apm lidz 5 gadi atpakalj tie job.... zemes smelaji...........
Be nju da b u nepiecakareesi, vis lenam aizaug un nostajas sava vietas...........
Taga veel pa dienu tie udensmototraktoristi udeni sakulj nevajadzigi.................., bet ta vis pa vecam............. vienigi istie vecie zivju mataodori baigi iet mazuma.........., sanak ka es jau savos 40it esmu peskaitams pie vecajiem;-))))))
Bet Jaunciema, Suzu, Dabaslieguma, Juglas puse man ir samera miglaina bilde............. protams daudz tu ir buts, bet lai teiktu ka es tur ko labi zinu........ bus melots.
Vienkars slinkums, man ezers ir 2o min no majam............. a tas pats Jaunciems, vai Langa, man ir ka "Peskom do Kitaja "
P.S.Nesen zinas teica ka Anazones dzungljos taga baigi laba cope esot, balti delfini ( saldudens ) riktigi njemot. A kur tur Afrika, piranjas baigi labi kjeroties :-))))))))))
8.septembris 2015, 15:01 | links
 
Lūk , beidzot viens sakarīgs copmanis parādījies šajā sadaļā:) Smols ,cepuri nost!
8.septembris 2015, 14:44 | links
 
Tral !!!!!
Labdien......................
Es tev teiksu ka istens pieKisezera aborigens..................
Naher tev tas laiva sun kauc ko meklet..................
Panjem spini lai no krasta var metat, ( nju tadam stelem kats ir vismaz 2,7 -3 m, vismaz garakus es redzejis nesmu ), un ............ pastaigajies metadams no krasta..........piem idiali var aizstaigaties izmetajoties no"Silta kanala " gar akademiju ved tacina "uz 'auksto kanalu " kur agrak staveja lidmasina Alksnja kara akademijas, taga traktori Beljasu.
Labi gutu ka tu panjemtu līdz garos brienamzabakus, nju brisanas kombinzons............. tas nju galigi nav vajadzigs, un manuprat Kisiti ir lieks navarots. Pirmajas reizes neko labu neliec vizulu vieta, bus apravieni, kamēr sapratisi kas ir kas..... sakuma vispar iesaku uzlikt kauc kadu pasmagu Padumju bleki, ar triszuburi kuru apraut galigi nebus zeel.
Esmu domajis nedaudz nopelnit maizei, skidrajam cepumam ar ikriem ;-))))) turot un izirejot laivu pie ezera privatmaja, jo izskatas ka tadu gribetaju ka tu nav mazums.
Loti neiesaku tev metat 9 pats to nekad nedaru ) mo buvgruziem kur bija vecais laivu kooperatiivs..........tur smagi apravieni garanteti. Pavasari normali pipari tur ari uz gruntenem nesez, jo pasmagi raujas nost gruntenes barotavas.
Ta ka Tral, nav ko mekleties...........vajag tikai rakt, tobis copeet.............
A kapec vispar ta laiva vajadziga ezera, isti man nav saprotams !!!!
Lidaka ir tur kur ir baribas baze, tobis maljoki, a tie ka zinams ir pie krasta, niedreem.
Lai veicas.............. ja kas interese jauta.
P.S.Aizvakar pa vakaru, nakti, ritu biju ezera, ij naani ( tobis nekas )
Nebija nje apdulis izzbadejies zutis nati, nje lidaka vakara, rita.
A stasts par zandartu copi Kisi........tas ir cits stasts.Runajos ar vienu spina matadoru kam es ticu, ta sams no laivas apmeram menesi atpakalj dabujis Zanderi 3,9 kg. ara nacis pavisam nopunkojies un viegli ;-)))))
8.septembris 2015, 14:23 | links
 
Vakar sešas līdakas pašas ielēca sačokā.
8.septembris 2015, 12:08 | links
 
Mikas !!!!!!
Mjaaa, divaina lieta ir tas sacoks..... ir bijis kad pievelk smuki zivi kurpat pie kajam, bet ta njem un aiziet....
Ta es prasu........... eee, tautieti..... a kur tev ir sacoks ????
Tautiets atbild, eeeeee, koleega sacoks............. kauc kur ir...... biskki japamekle mantas............
Lidzigi ir nazi, kam jabut pie saniem uz jostas ( ja vajag ar to sagriezt skidro cepumu ari :-))) )
Ta man ir gadijies prras.a tev nazis ir liidzi............ es ka isstens mezadjadja atbildu, nju man ta nazis ir allaz līdz.......... a kur tev nazis tautiet !!!!!!
sams atbild............. a zina, es sodien ne to jaku panjeemu.. sajai kabata palika nazis......... vooo.
Nju ta nav anekdote, bet no dzives reali dzirdets............ nju plostotaji ar puljiem aizbrauc laivot........... japumpe laiva, a kura ta pumpis ???? eeee, a pumpis ta liidzi njepanjeemas :-))))
Vot ta ir tautiesi...........labak lai protams ta nekaad negadas, nje ar sacoku, nje pumpi :-)))))))))

Smols, 7.septembris 2015, 16:04

Es vakar spiningu aizmirsu mašīnā ielikt

Fedgars, 7.septembris 2015, 21:27
8.septembris 2015, 11:59 | links
 
Mikas !!!!!!
Mjaaa, divaina lieta ir tas sacoks..... ir bijis kad pievelk smuki zivi kurpat pie kajam, bet ta njem un aiziet....
Ta es prasu........... eee, tautieti..... a kur tev ir sacoks ????
Tautiets atbild, eeeeee, koleega sacoks............. kauc kur ir...... biskki japamekle mantas............
Lidzigi ir nazi, kam jabut pie saniem uz jostas ( ja vajag ar to sagriezt skidro cepumu ari :-))) )
Ta man ir gadijies prras.a tev nazis ir liidzi............ es ka isstens mezadjadja atbildu, nju man ta nazis ir allaz līdz.......... a kur tev nazis tautiet !!!!!!
sams atbild............. a zina, es sodien ne to jaku panjeemu.. sajai kabata palika nazis......... vooo.
Nju ta nav anekdote, bet no dzives reali dzirdets............ nju plostotaji ar puljiem aizbrauc laivot........... japumpe laiva, a kura ta pumpis ???? eeee, a pumpis ta liidzi njepanjeemas :-))))
Vot ta ir tautiesi...........labak lai protams ta nekaad negadas, nje ar sacoku, nje pumpi :-)))))))))

Smols, 7.septembris 2015, 16:04


Es vakar spiningu aizmirsu mašīnā ielikt
7.septembris 2015, 21:27 | links
 
Labdien brali makskernieki, gribu uzzinat vai kads brauka spiningot lidakas ar laivu uz Kisezeru(vai kadu citu rigas rajona ezeru) no Ciekurkalna un apkaimes un ja ir briva vieta laiva var panemt lidzi laivasbiedru ? Pats spinigosanu saku pamazam petit sovasar un pagaidam laivu neesmu iegadajies, bet ar lielo prieku piemaksatu degvielai un paspiningotu ar citiem makskerniekiem !
7.septembris 2015, 19:31 | links
 
Mikas !!!!!!
Mjaaa, divaina lieta ir tas sacoks..... ir bijis kad pievelk smuki zivi kurpat pie kajam, bet ta njem un aiziet....
Ta es prasu........... eee, tautieti..... a kur tev ir sacoks ????
Tautiets atbild, eeeeee, koleega sacoks............. kauc kur ir...... biskki japamekle mantas............
Lidzigi ir nazi, kam jabut pie saniem uz jostas ( ja vajag ar to sagriezt skidro cepumu ari :-))) )
Ta man ir gadijies prras.a tev nazis ir liidzi............ es ka isstens mezadjadja atbildu, nju man ta nazis ir allaz līdz.......... a kur tev nazis tautiet !!!!!!
sams atbild............. a zina, es sodien ne to jaku panjeemu.. sajai kabata palika nazis......... vooo.
Nju ta nav anekdote, bet no dzives reali dzirdets............ nju plostotaji ar puljiem aizbrauc laivot........... japumpe laiva, a kura ta pumpis ???? eeee, a pumpis ta liidzi njepanjeemas :-))))
Vot ta ir tautiesi...........labak lai protams ta nekaad negadas, nje ar sacoku, nje pumpi :-)))))))))
7.septembris 2015, 16:04 | links
 
Vakar vakarā divas labas līdakas kas netika līdz sačokam un rezultātā pa nullēm. Diezgan labi pūta.
7.septembris 2015, 08:22 | links
 
Šodien no rīta divatā 4 kg smuku asaru, bet ar baigo cīņu un kaitināšanu. No enkura divi- trīs, un viss, meklē atkal.
6.septembris 2015, 22:45 | links
 
Nebija nemaz tik daudz copetaju! Cope gan shvaka. Viena līdaka ,viens zandarts un kādi 7 lieli asari.
5.septembris 2015, 18:39 | links
 
Labdien !!!
Kāds veel kolchozas Kisezera ?????
Ezers taks ir milzigi liels, no Juglas līdz Vecmilgravja tiltam !!!!
Sena Kalmiku paruna veesta "Cuka dublus atrod " :-))))))))
Tobis copee kolchozu atrod un veido tads kolchoza individs kam tas kolchozs ir loti nepieciesams :-)))))
Svaki ir ezera ar to kolhozu... piiem. laivu sezonas atklasana viena lici sezot uz breksiem uzskaitiju labi ja 5 !!1 laivas, a grak.......... kad zivis bija taadas !!! ka bez apaksbiksem bija bail udeni liist :-)))) taja pasa lici, analoga laika bija laivu vismaz 30mit.
Tobis,...... slava kolchoziem un kolchozniekiem. ;-))))
5.septembris 2015, 16:43 | links
 
Man gan patīk sabiedriba! Pirmdien uz darbu tamdell jaker kamēr var! A uz ko Ķīšezera ķert līdakas ir kāds supervobleris?:)
4.septembris 2015, 17:27 | links
 
Rit būs kolhozs. Es laižu garām.
4.septembris 2015, 16:51 | links
 
Jauki ka līdakas aktivizejushas! Man jauks,brīnišķīgs rīts un 1,5 kg asaru. Līdaku nemaniju. Riti Ķīšezera vienmēr ir skaisti. Tagad jau pēc ceturtās copes dienas pēc kārtas jūtos tur kā mājas. Bija ūdens policija pārbaudīja dokumentus. Makšķernieku musumala šodien maz. Redzes kā būs rit.
4.septembris 2015, 15:30 | links
 
Vakar bija jauks brīdis kad palaidu atpakaļ divnieci. Man viņa bija trešā un nahren vajadzīga. Tiksimies pēc gada.?
4.septembris 2015, 09:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager