Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Piekrītu...līdakas paliek aktīvas un nervus izčakarē gandrīz katru copes reizi, aizvakar pat 3 gab...lai arī eju uz zandartiem. Vakar salīdzinoši pašvaki, daudz tukšas copes, bet tāpat bija kam smukākam uz mājām atbraukt.
4.septembris 2015, 08:38 | links
 
Šovakar ķīšezerā braucot cerībā uz zandartu tikām pie līdakām. 2 mēra 1 zem mērs, lielākā 1.8kg. Bija vēl labas copes, nokosti flurokarboni. Zandartu nedabūju. Visas uz velci. Neesmu eksperts, taču pieļauju, ka ķīsi aktīvizējušās līdakas. (aizvakar 3 zemmēra zandarti, pāris asari un 1 mēra līdaka).
3.septembris 2015, 21:48 | links
 
Mikas
Apskati vai drupačas matos nav sakritušas, citādi rodas sajūta, ka tev tur putni sametušies...nekā personīga, bet tavi teksti apbrīnojami...

arvis_an, 3.septembris 2015, 09:52

Arvis! Viss kārtībā! Es te mazliet pamuļķojos jo vienkārši garlaicīgi.Es domaju ka varu to atļauties jo būtība jau kāda, ka manu zivi neviens cits nenoķers. Jūs varat ar un bez eholotiem ar džigu un tviču ...manas zivis vēl peld.Ne asakas!
3.septembris 2015, 14:28 | links
 
Šodien pilnīga necope. Jā, iebraucu par vēlu, bet, tomēr... Ja nu kādam atkal lielais loms, tad man būs grūti noticēt.

Kuha, 3.septembris 2015, 13:57

Skatoties no kuras puses brauci!? Biju no kādiem 6:00 līdz 11:00 . Nu man tikai 3 kg normālu lielu asaru. Vienam pazinjam kas makšķerē kā ar 3 makšķerēm uz mailem un vienu spini kādi 4 kg. Asaris smuks vidēji 300 līdz 400 gr. Vakar bija jasatraucas lai nav pāri normai šodien biku pietruka. Rītdien braukšanu atkal. Zel viens letinsh brauca un skendejas ,kā copes nav,nav arī kaiju un vispār vis ir galīgā pakalla.
Jāskatās kad zivis ēd! Katra ūdenskrātuve tas ir cits laiks.Cita laikā nekeras....
3.septembris 2015, 14:20 | links
 
Šodien pilnīga necope. Jā, iebraucu par vēlu, bet, tomēr... Ja nu kādam atkal lielais loms, tad man būs grūti noticēt.
3.septembris 2015, 13:57 | links
 
Par dzīvo un mākslīgo piekrītu jig.lv. Un šogad pat ir bijušas vairākas reizes, ka gan izmēra gan skaita ziņā mākslīgais ielika dzīvajam vienos vārtos. Es teiktu, ka visu nosaka VIETA un ticība tam ko dari, kā arī pacietība. Zivi var noķert tur kur viņa ir, kā to izdarīt paliek paša ziņā.

arvis_an, 3.septembris 2015, 11:08

Protams, ar dzīvo noķert var tieši lielās zivis jo viņas ir gudras un ilgi dzivojušas.Tomēr čakars ir lielāks un process lēnāks. Arī man lielākā līdaka dzīvē ir tieši Ķīšezerā uz dzīvo Carnikavas pagrieziena līcī 8,5 kg.104 cm gara. Paņēma pavasarī uz mazu plaķīti. Tomēr labāks par spini nav nekas. Proces ātrs, sportisks bet lielas līdakas trāpās ļoti reti(Latvijā). Ķeram mazās un dumjās.
3.septembris 2015, 12:45 | links
 
Par dzīvo un mākslīgo piekrītu jig.lv. Un šogad pat ir bijušas vairākas reizes, ka gan izmēra gan skaita ziņā mākslīgais ielika dzīvajam vienos vārtos. Es teiktu, ka visu nosaka VIETA un ticība tam ko dari, kā arī pacietība. Zivi var noķert tur kur viņa ir, kā to izdarīt paliek paša ziņā.
3.septembris 2015, 11:08 | links
 
Uz dzīvo vienmēr ņammās labāk par mākslīgajām ēsmām.

Jonjs, 3.septembris 2015, 10:34


Copju un izvilkto zivju skaita ziņā vairumā gadījumu mākslīgās ēsmas noteikti būs pārākas, tupa taču daudz vairāk iemetienu tiek izdarīts, taču vidēji statistiskajā trofejas izmērā, pēc manas pieredzes, dzīvā ēsma noteiki ieliek... Tas varētu būt izskaidrojams ar to, ka ātru kustīgu un aktīvu mānekli daudz biežāk paķer ātrākie/kustīgākie/jaunākie/dumākie a ēsmas zivtiņa nosacīti stāv uz vietas un, pirmkārt, lielākai un uzmanīgākai zivij ir laika viņu nopētīt, apostīt, arī sīkos konkurentus nepielaist utt., otrkārt jau dzīvais praktiski vienmēr ir daudz lielāks nekā izmantojamie vidējie mānekļi - reti kad kāds uz zandartu liks 4-5 collas mānekli, a uz dzīvo bieži pat lielākus uzmauc.

Tāda mana teorija... Uzveru, ka runa ir par vidējo statistiku, izņēmumi būs vienmēr...
3.septembris 2015, 10:49 | links
 
Uz dzīvo vienmēr ņammās labāk par mākslīgajām ēsmām.
3.septembris 2015, 10:34 | links
 
Mikas
Apskati vai drupačas matos nav sakritušas, citādi rodas sajūta, ka tev tur putni sametušies...nekā personīga, bet tavi teksti apbrīnojami...
3.septembris 2015, 09:52 | links
 
Ā,nu es sapratu. Man ir vajadzigs eholots. Es tak velns nezinu kur es esmu,kas es esmu un ko daru. Un tad viņš patīkami pīkst un es skatos ekrānā un domāju vot šito zivi es neķeršu bet vot šito gan! Babamš un spainis pilns!
3.septembris 2015, 09:32 | links
 
latvians88
ar laivas ielaišanām ir pašvaki...viens variants ir Jaunciema osta, bet tur no Tevis noplēsīs, ja nemaldos 15 eur par tādu prieku, tur gan viss solīdi, ērti, plaši un skaisti. Otrs, variants ko zinu ir no garāžas kooperatīva, braucot pāri mīlgrāvja tiltam, jaunciema virzienā, aiz tilta metri 200 pa labi, cauri mežiņam iet celiņš, kurš izved uz kooperatīvu, tur sargam jāiedod pāris eur, viņš ielaidīs iekšā un pateiks kur ir slips. Vēl variants ir ķeizarmežā pie viesnīcas (kur notiek visas sacensības) tik tur vasarā uzlika maksas stāvvietas un nezinu kā tur tagad viss izskatās, iespējams vajag ielaist laivu un mašīnu aizdzīt kkur, kur tā nav jātur pa maksu. Šīs ir trīs kuras es zinu un kuras izmanto mani paziņas. Gan jau ir vēl, bet pats laivu nelaižu tādēļ nezinu kas kur un kā...
3.septembris 2015, 09:07 | links
 
Mikas , jā tu zinātu kas ir Arvis , tev mute būtu ciet , diez vai no šeit , forumā esošiem , zin šo ezeru labāk par viņu .

gintsgg, 2.septembris 2015, 17:20

A kto takaja Arvis?
3.septembris 2015, 08:56 | links
 
Nezinu...man ezerā vienīgie sliktie vēji ir lieli vēji :) Parasti tie ir Z un D virziena (atkarīgs gan kas ir padomā un uz kuru pusi nolemts doties) Visvairāk laikam patīk R virziens, bet A virzienam ar nav ne vainas... Zivis ķeras (ja viņas tiešām ezerā ir iegājušas) pie jebkura virziena, drīzāk straumes kas staigā ārā un iekšā (HES, jūras vēji) viņām prātu čakarē nekā vēji, tāds mans mazais novērojums... Arī vakar ar zivtiņu viss bija kārtībā, tik daudz, ka varbūt veiksme drusku pietrūka lai teiktu, ka bija ļoti labs loms... Šovakar paprovēs vēlreizīt...
3.septembris 2015, 08:40 | links
 
Es pie Ķīsīša dzīvoju 35 gadus, un, tomēr līdz galam to atšifrējis neesmu. Diezgan droši, ka austrumu un ziemeļu vējā neņem, arī spožā saulē un spogulī tāpat. Zems spiediens- lielie neņem. Aizdomīgi un neticami šķiet tie Pētera lomi, it sevišķi tajās dienās, kad copes, tiešām, nav. Arī šodien pēcpusdienā nebija, musons, vēja maiņa un zemais spiediens pie vainas. Jūt, ka asaris ir, bet, labākajā gadījumā tikai grābstās vai rauj asti nost. Izmāņīju tikai divus, ko var saukt par asari, bērni neskaitās.
2.septembris 2015, 22:23 | links
 
Ar tehniku man viss kaartiibaa un punkti ar kur braukt. Vienkārši sapratu ka līdz jābūt visām metodēm un tad var cerēt uz zivi.
2.septembris 2015, 21:20 | links
 
Ķīsis iraid liels un viltīgs :)
Kopš uz šo LV galu pārvācos divas sezonas periodiski mēģinam sadraudzēties.. lielīties nav ar ko un atkost likumsakarības lāgā nav izdevies, uzskatu, ka visas veiksmes bijušas cūcenes, tādēļ pēdējā laikā vairāk laika pavadu Buļļupē, vismaz man tā ir devīgāka :)
2.septembris 2015, 19:38 | links
 
Kur var ielaist laivu ezerā? Iconcept jautāja par gaileņu ielu Jaunciemā, bet laikam neviens neatbildēja.
2.septembris 2015, 19:34 | links
 
Es ar vakar biju uz Ķīsi ar laivu. Īstenībā manas Ķīša gaitas ir salīdzinoši nesenas un par to ezeru varu pateikt, ka vēl ilgi kamēr izpratīšu. Grūti dēļ pūtiena un straumes bija saprast cik gramu džiga galvu likt un uz kuru pusi mest. Ne 16gr, ne 22gr. Tā arī nesapratu. Bet vakar pabraukājot pa zināmiem punktiem un paeksperimentējot ar dažādām metodēm pie asara tiku - saķēru kādus 15 gab, lielākais 300nieks. Vēl daži bezcerīgi braukāja un vieni liekas palika uz nakti uz dzīvo.

Kalnzz, 2.septembris 2015, 12:00

Vecit! Tev eholots nav!? Noperc kaut visparastako! Vismaz sapratisi kur atrodies. Citreiz asaris uz kanti nenjem! Njem tur kur ir viņam ko ēst...
2.septembris 2015, 18:50 | links
 
Ja vēl tīrot asarus skatījos kas asarim vēdera! Nu shamie tikai taisās uz mielastu. Vienam bija tikai viena mailite! Taka copevel tikai priekšā.
2.septembris 2015, 18:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager