Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
a kur copējat Ķīsī? nekad neesmu bijis. vēlams PM.
26.janvāris 2015, 19:45 | links
 
Var teikt ka es ar kliistu mekleedams smukaaku asari,tachu sveetdien bija diivaini.Pirmais caurums un var teikt ka apmeeram 7kg no viena aalinjgja,kaa Peipii.Arii izmeers ljoti atshkjiriigs,vareeja buut 50g un vareeja buut arii 250g.Kaut kas taads vairaak ir noveerojams uz peedeejaa ledus,kad tuvojaas naarsts
26.janvāris 2015, 18:57 | links
 
Uzkāpam Ķīsītī pēc 13.00,ātrāk tikt uz copi kavēja darbs .Pa diviem tikai 8 pannenieki,arī mazo bija maz.Ņēma neaktīvi,knapi pieturot.Tas uz motili.
Bļitku pat nevilkām laukā.Copmaņu bija neredzēti maz.Un tie paši ātri aiztinās.Vienam onkam varēja manīt ,ka maisiņā lieli asari un diezgan daudz.Laikam jau no agra rīta bija sēdējis.
Ne asakas visiem.
26.janvāris 2015, 18:48 | links
 
arvis_an man tāpat, biju ķīsī 7dien, nebija pat viena cope, negribēja ne tārpus, ne balansieri... Caurumi bija ap 60 saurbti. Laikam jāiet no Jaunciema un Mīlgrāvja puses...
26.janvāris 2015, 18:02 | links
 
johanson
es daru tā pat, ja atrodu sakarību tajā ko daru. Šī tehnika vismaz šajās brīvdienās man nestrādāja pilnīgi galīgi, pat ne maz... varēju urbt daudz, bet tas izmēru vai skaitu nepalielināja. Bet var jau būt, ka vienkārši nemācēju :)
26.janvāris 2015, 12:21 | links
 
Es parasti Ķīšezerā nekad pie viena āliņģa nesēžu - taisu vairākus un apstaigāju, jo parasti pirmie piesakās lielākie, tad aiziet "ložmetējs" no sīkajiem - tad eju prom pie nākamā āliņģa. Noķeru 1-3 smukus asarus un atkal sīkie. Atkal eju tālāk un tā pa riņķi... Tā staigājot var salasīt cepamus asarus. Var sēdēt un skaldīt sīkos - gan jau, ka pienāks arī kāds lielāks, bet nu katram savs copes stils...
26.janvāris 2015, 12:08 | links
 
Vismaz man vakar bija sajūta, ka urbties vispār nav jēgas... varēja sēdēt vienā lunkā un ik pēc minūtēm 10-20 viens pienāk un piesakās...izmērs gan laimes spēle, varbūt smuks panninieks, varbūt mazais. Tieši tāpat kā urbjoties...kaut kā man šo dienu cope neuzrunāja...nezinu...bija sajūta, ka īsti nesapratu loģiku pēc kādas asaris bija pierunājams, šķiet vairāk viss bija veiksmes rokās, tas man tracina visvairāk, ka atslēgu neatradu, jo izmēģināju dažādas tehnikas un zivi dabuju uz visām :) bet bezjebkādas sakarības
26.janvāris 2015, 11:10 | links
 
Ja sabore ap 150 caurumu tad jutas tpt ;) bez tam šogad šī bija tik 3 reize uz ledus. ;)
26.janvāris 2015, 11:00 | links
 
Ledus 10 cm kas tad tur par urbshanu?Gjagjas veel ar vergaam shancee :)
26.janvāris 2015, 10:54 | links
 
Jaa,setdien esot bijusi laba cope.Dzirdeeju no riita autobusaa gjedi runaaja ka sestdien uz uudas virs 4 kg liidaku izceelushi
26.janvāris 2015, 10:53 | links
 
Lai vai kā tur būtu, rītā braukšu revanšēties, tikai šoreiz ar mormišku. Divus gadus neesmu tārpu peldinājis, lkm būs jāmācas no jauna ;) šodien pleci jūtami no vakardienas urbšanas :)
26.janvāris 2015, 10:48 | links
 
Gals ta viens, bet tas tik un tā diezgan stiepts jēdziens :D Pats 6dien uzrāpos pie Langas (no benzīntanka) bet pa vēlu... zinu, ka paziņas tika pie lomiem 3-5 kg katrs ar izlases asarīti sākot no 100 uz augšu...
7dien uzrapos gan pie ozo, gan arī pēc tam pārbraucu pie garāzām (tām, kas uzreiz aiz tilta) šad, tad pa kādam, daudz sīkie un kopumā nepārāk, bet nu pa abām dienām šmorīts sanāca :)
26.janvāris 2015, 10:46 | links
 
RuuMan liekas, ka Meisters domāja garāžas, kas aiz Mīlgrāvja tilta. Langa tomēr vēl labu gabaliņu tālāk.

arvis_an, 26.janvāris 2015, 09:26

Arvi. Tās garažas ir pie bijušās mantiņu rūpnīcas. Piebraukt ari var utt.:)
26.janvāris 2015, 10:39 | links
 
Kjiisha gals tad viens :)
26.janvāris 2015, 10:37 | links
 
Vakar Ķīsī norikšojām gan daudz KM, no bariem izvairoties, savu zivi meklējot, tomēr rezultāti izpalika tikmēr, ka mēr nesākām tārpus peldināt. Dzelzi negribēja ne-pa-kam.... bet mums , savukārt, patīk bļitkot :) Līdz ar to zivju resursi cieta minimāli, tagad jāuzmanās no kaķa atriebības :)
26.janvāris 2015, 10:09 | links
 
Ruu
Man liekas, ka Meisters domāja garāžas, kas aiz Mīlgrāvja tilta. Langa tomēr vēl labu gabaliņu tālāk.
26.janvāris 2015, 09:26 | links
 
Ja paskatās kartē, tad Langa ir pie Carnikavas ceļa gala. (Jaunciema gatve).
26.janvāris 2015, 09:17 | links
 
Meister turpat arii ir Langa
26.janvāris 2015, 09:04 | links
 
Es biju pie garāžām, kas atrodas pārbraucot kanālu. Kur ir Langa ;)?
Cik runāju ar citiem copmaņiem, viņiem rezultāts līdzīgs kā man un j0nim, bet kas māk tam nāk :)
Tiešām sen nebiju bijis Ķīsī, taču izskatās ka šogad būšu biežāks viesis šai pusē.
25.janvāris 2015, 23:30 | links
 
Baraa seedeet tieshaam nevajag,asarim nepatiik tas trobelis
25.janvāris 2015, 21:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager