Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Oskar onkul !!!!
A uz ledus ir jaseez, kur liksies ziema kad sieva no majas izdzen ara, sala vienu, ar urbi, kasti un diviem polsiem :-)))))
Ta teikt japielagojas apstakljiem ;-)))
Nekjer krenkji,pajokot arri der, koroce.
A kas ir tas teiksmainais IQ, kas ka man saka apkartejie............. man nepiemiitot ;-)))
21.februāris 2013, 20:14 | links
 
P.S. Es runaaju par vasaru,ne par to kas tur notiek ziemaa.. Uz ledus neseezju.. :)
21.februāris 2013, 20:09 | links
 
Par IQ tavu saprotami ,ka vinsh nav augsts,bet nebiju domaajis ka tik beediigi.. :)))
21.februāris 2013, 20:07 | links
 
Oskar onkul !!!!!
Vai tik tev nebija kauc kaads uber kruts genetiski modificeets dzivais ??? noslepums kas aborigeniem nav pieejams. Un pasizrakta bedre, par kuras esamibu aborigeni pat nenojaus ???
Koroce X faili.
21.februāris 2013, 19:30 | links
 
Oskar onkul !!!!!
Vai tik tev nebija kauc kaads uber kruts genetiski modificeets dzivais ??? noslepums kas aborigeniem nav pieejams. Un pasizrakta bedre, par kuras esamibu aborigeni pat nenojaus ???
Koroce X faili.
21.februāris 2013, 19:30 | links
 
Seeru veests.
Ar dzilam skumjam pazinoju ka " Aukstais kanals " ( cik nu vairs kanaals bija zivju zinja ) pa vidu ir aizberts, lidz ezeram, pludmalei jau noblietets cels, kas vedis lidz ekskluzivam privatmajam.Ta ka miljas labas asaru vietas pie kanala ietekas ezera driz laikam nebus pieejamas, obidno.
Za ribalku koroce.
21.februāris 2013, 19:28 | links
 
Nu kuram tad ir garāks...!?:)))
21.februāris 2013, 19:24 | links
 
Es atkodu uz ko vinji kjeras un kur vinji naak baroties un lietinja gaaja kaa no rokas.. Citi copeejot tur pat kur es naaca un jautaaja ar kadu briinummaanekli es kjeru ,ka man kjeras un viniem ne.. Daudzi n viniem aprobezjojaas ar jigu un tapeec arii lomu nebija ,vai arii bija ljoti shvaki.. :)
21.februāris 2013, 19:21 | links
 
Oskar onkul !!!!!!!
Pamaci arri muus mulkjus " skaldit " asarus.Neviens reali neko neskalda ( kas
nu kuram ir skaldisanaa ), a atbrauc guru Oskar onkuls un tik skalda, un skalda.
P.S. Jurniek asars tiks skaldits apmeram aprilii, vieta X, lidz tam ceriba uz skaisto marta raudu.
21.februāris 2013, 19:19 | links
 
OskarsB pilniibaa piekriitu es ar vasaraa labi pavilu skaistus asarus Kiisii, ja biju pareizaa vietaa un galvenais pareizaa laikaa.
21.februāris 2013, 19:05 | links
 
Karoche kjert vajag maaceet un domaat liidzi..Es visu vasaru skaldiju asarus..,kameer daudzi zeelojaas ka asaru nav.. :D
21.februāris 2013, 18:39 | links
 
Koroce !!!!!!
Ta ka pareizrakstiiba un pieklajiba man stipri pieklibo, kas ir IQ es vispar nezinu ;-)) bazaresu koroce konkreeti.
NJEVERJU.............Stanislavska vardiem sakot, neticu par savilktajiem labajiem klilogramiem, vismaz sogad nje.
Es ir ta teikt, koroce old Ciekurkalnskijs, un uz ta ezer vazajos kops mate lava no majas iet ara ar visu varzu.
Nav tur taga zivis nava, tobis zivis protams ira, bet nenjem............ nenjem miliisi.
Ka vasaru ta ziemu, veci kjas sez savas vietas uz gruntenem bezspecigi plaata rokas un no bedam dzer snmapi un dzer snapi un dzied Cornij voron ( ir tada bediga dziesminja ).Pie tam veci seez vairak par 30 gaadu, nenjem, tapeec arri cilveeku maz.
Vakar ieskrekju " siltaja kanala " ka parasti garambraucot ( atkariiba ta teikt ) 3 veci, divi uderkrut ekipeeti, tiem nulll ( tas ap 12 ) vienam 3 littl asuki.
Vakar ari o;d aborigen aizskreeja liidz pat Suziem savaa apmaatiibaa............. par rezultatiem nez kapec vinji kluseeja ( dzirdeju snjukstus klausule ) Domaju ka snjukstus dzirdesu arri sovakar.
Vienigo skaudiigo labsajuutu rada man Latvietim tas ka nenjem nekur, arri Peipi un Kursu lici ( vismaz aptaujatajiem )
Koroce, tut ribi njet.
Jaiet peec polss, beedu manu lielu beedu........
P.S.Koroc atvaino pacani man par tuhlo bazar, bet nju taad ir pravda matuska.
Arivederciii amigos, za ribalku
21.februāris 2013, 18:29 | links
 
Kā ar asari ķīsī no Milgrāvja puses?
20.februāris 2013, 11:53 | links
 
j
15.februāris 2013, 20:03 | links
 
Shodien aizskreeju uz dazhaam stundinjaam.Ledus ok,pljurzas ar nav.Tikai no gaisa naaca.Asars ir visur paarliecinaajos,bet laukaa jaaizmaana,rikus smalkus vajag un viss notiekaas.Kopaa ap 2kg cepamu asaru,lielaakie virs 200g
10.februāris 2013, 15:48 | links
 
varbut kads var pastastit kas daras kisi gribu rit aizbraukt vai ir verts.
9.februāris 2013, 12:24 | links
 
Ezers labs ar to, ka pilnigi bez loma gruti palikt. Ledus ir biezs un ashuki nav tik aktivi. Siltakajas dienas labaki lomi bus meginot kert baltas zivis.
8.februāris 2013, 11:57 | links
 
čau,

varbuut kaads ir nesen bijis uz kjiisha, var painformeet kas notiekaas?
8.februāris 2013, 10:06 | links
 
Tev vajadzetu pamacit labas manieres arviid.
7.februāris 2013, 17:31 | links
 
Pamāci puikiņiem ģeogrāfiju,savādāk galīgi grimst tumsībā....DDD
7.februāris 2013, 09:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager