Kā gāja copē (atskaites)?

2 gadu atskaite par vienu vietu.

Sākšu ar to, ka strādāju Ķīpsalā un tur blakus ir Zunda kanāls. Nav gluži tā vieta, kuru izvēlētos makšķerējot, bet ja tieši blakus darbam ir ūdenstilpne ar zivīm, tad nepārprotami sanāks tur pacopēt.:)


Par pagājušogadu: Vasaras beigās copēju pus stundu līdz stundu no rīta ar spiningu, pārsvarā bija 1-3 asari katru rītu, pienāca rudens un tad kādas 5 dienas pēc kārtas ejot un mēģinot vispār nebija ne cope... Es izmantoju visu laiku fosforizēto slaido māneklīti (ēdamgumiju).
Pārsvarā bija mazi asarīši, bet ar savām acīm redzēju, kā viens milzītis paseko manam māneklim līdz pašam krastam un aizpeld projām mani ieraugot, tā arī nepagaršojis mānekli. Diezgan sasodīti iespaidīgs asaris tas bija un laikam arī gudrs.

Šogad arī pēc atvaļinājuma periodā sāku atkal copēt katru rītu, arī tas pats- katru rītu 1-3 asari 30min-1h periodā. Bet mēģināju arī pusdienlaikā 30 min un pēc darba 1 h bet tad ļoti švaki... Viņiem tomēr no rīta patīk vairāk. Bija daudz smuki rāvieni, kurus neizdevās realizēt... laikam paņēma ēsmu , bet izspļāva. (Man ir offset āķis ar ēdamgumiju)
18.septembris 2021, 23:01 | links
 
Šodien no 06:30 līdz apm 11:30 Lielupe no Gātes kanāla un uz augšu..... nulle! Vaaar būt viena cope bija. Gan velcējot, gan mētājot, ne kā. Kaimiņu laivā gan vienu ap metru manīju ieceļam, par ko protams prieks. Čaļi uz lielajām gumijām darbojās. Man būs citreiz! Laivu samērā maz.
19.septembris 2021, 12:41 | links
 
Mana lielā diena!:)))

Willy, 18.septembris 2021, 13:21

Tu arī pie lielajiem mammukiem tiki no 10:00-11:00 kā Ikomasa kungs? :))
19.septembris 2021, 19:59 | links
 
MT9 [19.09.21]: Mana lielā diena!:)))

Willy, 18.septembris 2021, 13:21
Tu arī pie lielajiem mammukiem tiki no 10:00-11:00 kā Ikomasa kungs? :))\

;D Norča nekad ātrāk par 10:00 tur nav bijis!...man pirmais metrs bij 6:30 otrs ap 9:00
19.septembris 2021, 20:15 | links
 

Lielupē ir ūdens!:Dbet nekas negrabina!:(
20.septembris 2021, 19:52 | links
 
Lielupē ir ūdens!:Dbet nekas negrabina!:(

Willy, 20.septembris 2021, 19:52


Gan jau sportisti no Rīgas visas tavas zivis izvilka.
20.septembris 2021, 20:45 | links
 
2x 117cm - viena noteikti no Lielupes un otra man šķiet arī - vēl pie tam no Gātes rajona.
20.septembris 2021, 20:46 | links
 
Davis-Di [20.09.21]: 2x 117cm - viena noteikti no Lielupes un otra man šķiet arī - vēl pie tam no Gātes rajona.

Zinu,zinu-man visur kameras!;D
20.septembris 2021, 21:00 | links
 
Drīz būsi apēdis visus Norča metrus
22.septembris 2021, 10:14 | links
 

Lielupē kkas grabina!:)dreifējot gar krastiem kko salasīt var.smukas copes uz bb.viena pie laivas ar izlecienu grāba manu tjūneto Peto,bet garām...vēl viena smuku mutuli uztaisīja un čau...laivā 3līdakas-86,81 un pie 60.
Viss uz Rapala Peto ar vecu,salodētu un sakrāsotu asti!:)..
Laivas bij...kāds kko noķēra!biju no 7-12.lielākā ap 8:40!:)
22.septembris 2021, 14:40 | links
 
Labs. Ko iesāksi ar zivēm:)
Man kkā gadījās . Pārvedu mājās 6nieci. Nelielu daļu apēdām, kamēr domājām ,ko ar pārējo darīt. Zivs sabojājās, nācās izmest ārā. Pēc tāda izgājiena saņēmu karmisko sodu, mēnesi copi neredzēju. Kopš tā laika lielāku par 2kg nepaturu.
22.septembris 2021, 16:31 | links
 
RaimisD [22.09.21]: Labs. Ko iesāksi ar zivēm:)
Man kkā gadījās . Pārvedu mājās 6nieci. Nelielu daļu apēdām, kamēr domājām ,ko ar pārējo darīt. Zivs sabojājās, nācās izmest ārā. Pēc tāda izgājiena saņēmu karmisko sodu, mēnesi copi neredzēju. Kopš tā laika lielāku par 2kg nepaturu.

Sen rējējus neesi dzirdējis!?;D...zivis iemainīju pret zivīm!;)sešiniece ir pats labums!Notestēšu kā garšo 10kg!
Tie kas katru dienu tādas velk,saka,ka neesot ēdama!:D
22.septembris 2021, 18:38 | links
 
Willy [22.09.21]: Sen rējējus neesi dzirdējis!?;D...zivis iemainīju pret zivīm!;)sešiniece ir pats labums!Notestēšu kā garšo 10kg!
Tie kas katru dienu tādas velk,saka,ka neesot ēdama!:D
Ooo normāls dīls sanāca:))
Paņēmi ar rezervi , īstajam rudens ,,žoram,, esi gatavs ;)
Pagaršosi 10nieci, pastāsti. Jā, tā runā, ka neesot ēdama
22.septembris 2021, 19:04 | links
 
RaimisD [22.09.21]: Willy [39m]: Sen rējējus neesi dzirdējis!?;D...zivis iemainīju pret zivīm!;)sešiniece ir pats labums!Notestēšu kā garšo 10kg!
Tie kas katru dienu tādas velk,saka,ka neesot ēdama!:DOoo normāls dīls sanāca:))
Paņēmi ar rezervi , īstajam rudens ,,žoram,, esi gatavs ;)
Pagaršosi 10nieci, pastāsti. Jā, tā runā, ka neesot ēdama

Mož lielās daudz silikonu pierijušās!?došu ziņu!;)
22.septembris 2021, 19:21 | links
 
Desmitniece garšo pēc lidakas,un tie kas stāsta ka lielās nau ēdamas ir sausas,vienkārši nekad mūžā viņas nau ēduši...
22.septembris 2021, 19:52 | links
 
Zivju kotletes viss aiziet labi!++
22.septembris 2021, 20:30 | links
 
Desmitniece garšo pēc lidakas,un tie kas dirš ka lielās nau ēdamas ir sausas,vienkārši nekad mūžā viņas nau ēduši...

copis, 22.septembris 2021, 19:52

+++++
Tik maza piebilde.
Nezinu kā no mazjiem purva ezeriem, bet lielajos kā Burtnieks, lielās mamzeles labas. No Peipusa zvejniekiem reiz paņēmām 20+(ar 20kg svariem nevarēja nosvērt). Trekna kā labi barots surķis un smaržo pēc gurķiem. Rjapuškas noēdusies!
Ja atklāti, man lidaka ne visai, šad tad zandartojot piezvejā gadās, tad paņemu ja 5+. Kotletēs. Galvenais- atfilēt no ādas. Tā atbrivojos no specifiskās līdakzivīgās piegaršas un aroma. Protams, gaumes lieta.
22.septembris 2021, 20:37 | links
 
copis [22.09.21]: Desmitniece garšo pēc lidakas,un tie kas dirš ka lielās nau ēdamas ir sausas,vienkārši nekad mūžā viņas nau ēduši...
Tieši tā!man nav ne mazāko šaubu,ka zivs būs bomba!un galdā tiks celta man īpašā dienā!:)
...zivis gatavoju tikai pats!:)un ja es ko daru,tad daru!:)
22.septembris 2021, 21:36 | links
 
Villy:Tevi jau kūpināt zivi nau jāmāca tāda desmitniece kūpināta super garšiga.....
22.septembris 2021, 21:46 | links
 
Nu nezinu... pagasgad panemu 8nieci pusi atdevu bralena gimenai pusi sev. Savu dalu pusi kotletes pusi ola/milti... kotletes super bet cepta diez ko nav. Bralens savu pusi bija gatavojis cepene un esot garsigi bijis. Gaumes lieta...:)
23.septembris 2021, 10:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager