Kā gāja copē (atskaites)?

Atkal metrs+ ?? ...pieņemot, ka zandarts ir mērs :)
30.septembris 2021, 14:17 | links
 
Willy [30.09.21]: Willy [3m]: .....

..
30.septembris 2021, 13:58 | links
 
Willy [30.09.21]: ...

..
30.septembris 2021, 13:56 | links
 

...
30.septembris 2021, 13:55 | links
 
Kā jau teicu Lielupē kkas grabina!vējš it kā ne īstais,bet brīva diena un jāmauc!no rīta pie mašīnas sapratu,ka maku aizmirsu!nu ko!?pakaļ jau neiešu!braukšu godīgi!;:)...rīts agrs,pirms 6 jau laivā cerībā pa tumsu kādu žani apčakarēt!:)un...viens 46cm uz velci laivā gan!vēlāk rīts smuki nomācies,ņemu savu mazo bb kātu un sāku kapāt savas vietas!bet negrib,ne džerkus neko!vēlāk dreifējot gar zālēm viena divniece paņēma gan!prtoams manu rižo draugu Peto!lēmums pieņemts-citu neko nelikšu!vējš sāka pūst ne pa jokam,laiva uz enkura neturās un visu laiku nes krastā!man hantele 5kg!koroče čakars...3-4reizes uzmet un jau laiva zālēs.motoru nedarbinu,ar airiem atairējos un mētāju...ap 10 saule sāk spīdēt un velkot pie laivas jauno Peto ūdenī smuki var redzēt...un tad!kādus 2m no laivas redzu lielu galvu vēl pēc sekundes grābiens!wov!!!apstulbu!šī sāk ārdīties,bremze multam pievilkta gandrīz līdz galam,bet paspēju atlaist...kā pie laivas,tā šī otrādi un sačokā nekādi!beigās laivā...uz aci metrs!prcīzāk 105cm un 6,8kg....uj!gari sanāca!tā septembri noslēdzu ar trešo metru!:)
30.septembris 2021, 13:53 | links
 
Willy [30.09.21]: Lielupē kkas grabina!Norčan taisnība-metri no 10:00!:))
Atkal metrs williyam?
30.septembris 2021, 13:40 | links
 
Lielupē kkas grabina!Norčan taisnība-metri no 10:00!:))
30.septembris 2021, 10:27 | links
 
Ap Jelgavu asaris negrib ne ēst ne tusēties baros.Kā Villy saka kaut kas grabina,kaut ko jau sagrabināju,bet varētu būt labāk....
26.septembris 2021, 18:49 | links
 
Šodien Daugavā, pie Lielvārdes pilsdrupām. Pliči pliči un tikai pliči....:(. Bet ko gan varēja gaidīt ūdenslīmenis izraukstīts un 70cm zem normas.
26.septembris 2021, 18:36 | links
 
Uz zandartiem gāja šādi -

https://www.youtube.com/watch?v=z0_k1TpmLfw&ab_channel=ZVE%C5%85%C4%B6TV
26.septembris 2021, 01:50 | links
 
Protams Willy.Ja fileja tīra,nav ko lieku reizi ūdeni liet virsū.BrunoL.Kā tu pats komentēji,ka dzīvo stratēģiski izcilā vietā,tad tev tāda saldēšanas nodarbe nav saistoša.Gribi aizej uz Salacu un noķer lasi,gribi aizej uz Burtnieku noķer zandartu.Viss vienmēr svaigs.Man tā sanāk vasarā,kad esmu kopā ar ēdājiem.Darba sezonas laikā mani no ēdājiem šķir 240 km.Diemžēl nākas saldēt.Zināma pieredze uzkrāta.Sanāk labi.
25.septembris 2021, 19:25 | links
 
Par uzglabāšanu sasaldētā veidā - vai uzglabāšana saldētavā vakuummaisiņā ir būtiski labāka par uzglabāšanu kastītē, kur zivij tiek klāt gaiss? Citi saka, ka vakuumiepakojumā glabātai garša esot labāka, jo nenotiek oksidācija.

dim, 24.septembris 2021, 14:09

ja ir saldētava lāde vai skapis, var arī kastītēs, ja parastie "3 plauktiņi", tad maisiņi labāk. Gaisu vajag izspiest, gaiss maitā zivi... vakumaparāts maksā naudu.

Mana metode - zivju filejas salieku SALDĒJAMAJOS maisiņos, ieleju ~pusglāzi ūdens, gandrīs aiztaisu maisiņu, tad ielieku spainī/katlā ar ūdeni, lai izspiež lieko gaisu. Tad maisiņu ciet un saldētavā. pat pēc gada, kā vakar ķerta...

...zivju galvām, asakām un mazzivīm bujabēzei protams recepte vienkāršāka - parastā maisiņā un saldētavā...

daddy_j, 24.septembris 2021, 14:54

Tēvocīti jot, Tev gan grūša un režģīta darīšana. Vai nav vienkāršāk iemērkt mānekli sev zināmā “ledusskapī”, uzēdināt zivteli, nofilēt un ādu, asaku, galvu uz komposta kaudzi draugam kūmiņam. Frišu fileju uz čurkstošas pannnnnas!
Ja nopietni un godīgi, tad no tā, ko kūmiņam, forš buljons sanāk. Bet. Visi pārņēmušies un nevaļīgi. Pensionāram tik daudz šeftes!:)
Ta vēl tas zivs smaķis! Speciāli uzrihtēju gunskura vietu. Desmit+ gadu laikā pāris reizes šai vajadzībai izmantota!
24.septembris 2021, 15:52 | links
 
Par uzglabāšanu sasaldētā veidā - vai uzglabāšana saldētavā vakuummaisiņā ir būtiski labāka par uzglabāšanu kastītē, kur zivij tiek klāt gaiss? Citi saka, ka vakuumiepakojumā glabātai garša esot labāka, jo nenotiek oksidācija.

dim, 24.septembris 2021, 14:09


ja ir saldētava lāde vai skapis, var arī kastītēs, ja parastie "3 plauktiņi", tad maisiņi labāk. Gaisu vajag izspiest, gaiss maitā zivi... vakumaparāts maksā naudu.

Mana metode - zivju filejas salieku SALDĒJAMAJOS maisiņos, ieleju ~pusglāzi ūdens, gandrīs aiztaisu maisiņu, tad ielieku spainī/katlā ar ūdeni, lai izspiež lieko gaisu. Tad maisiņu ciet un saldētavā. pat pēc gada, kā vakar ķerta...

...zivju galvām, asakām un mazzivīm bujabēzei protams recepte vienkāršāka - parastā maisiņā un saldētavā...
24.septembris 2021, 14:54 | links
 
Tēvoc, neraudi! Reku Tavā galā pasākums. https://www.copeslietas.lv/m/zinas/3275-ligatne-pulcesies-musotaji-un-vinu-atbalstitaji.htm

Jurik, 24.septembris 2021, 14:13


Paldies draugs !! :) lai viņiem visas mušas siekstā... es domāju uz Babīti aizšaut, sen līdaka nav ēsta...
24.septembris 2021, 14:48 | links
 
daddy_j [23.09.21]: Laimīgie, kas tiek uz copi, kad grib un vēl saķer, ka var šķirot - to ēdīšu, to nē... es pat līdz CT nevaru aizbraukt, kaut paskatīties uz zivīm ...
Tēvoc, neraudi! Reku Tavā galā pasākums. https://www.copeslietas.lv/m/zinas/3275-ligatne-pulcesies-musotaji-un-vinu-atbalstitaji.htm
24.septembris 2021, 14:13 | links
 
Mazliet par zivju saldēšanu.Man bija gadījums - vienā saviesīgā pasākumā cilvēks palielījās,ka esot noķēris 3 kg līdaku.Ko viņam tagad ar to zivi darīt. Kā vēlāk noskaidrojās to līdaku esot noķeris gadu atpakaļ.Un glabājis saldētavā netīrītu ar visām iekšām.Nu es viņam silti ieteicu zivi izmest.Lai neaizņem vietu saldētavā.Cilvēks ļoti apvainojās.Mjā šis nu bija antiuzglabāšanas šedevrs.Tad nu nav jābrīnās ,ka zivs nebūs garšīga. Protams,absurdi būtu noliegt,ka ideālais variants ir gatavot svaigu zivi.Un Jānis pareizi pieminēja par dziļo saldēšanu.Diemžel sadzīvē tā parasti nav pieejama.Un tomēr ir iespējas saglabāt saldētu zivi labā kondīcijā.Es pats esmu profesionāls jūras zvejnieks.Un arī makšķernieks. Strādāju Liepājā,dzīvoju Rīgā.Tā ka nogādāt tuviniekiem zivis pārsvarā nākas saldētas.Un tā jau 40 gadus.Daži ieteikumi,mazi knifiņi.Varbūt kādam noderēs.1.visas zivis,kuras vēlaties sasaldēt izfiletēt.Jā tas ir darbs un laiks.Bet tas noteikti atmaksāsies.Var ar ādu.Labāk bez ādas.Noteikti bez asakām,jo tieši pie asakām uzkrājas asinis un bojā gan vizuālo izskatu,gan garšu.2.Zivis ko vēlaties uzglabāt sasaldētas,apstrādāt un sasaldēt uzreiz pēc atgriešanās no copes.Nevajag tīrīšanu atstāt uz rītdienu vai vēlāk.Ļoti bieža kļūda - copmanis cer pagatavot zivi svaigu.Nu kaut kas nesanāk.Pēc vairākām dienām - ē,davai sasaldēšu.Tad labāk izmest.3.Nevajadzētu zivis glabāt maisiņos.Veikalos ir nopērkamas dažāda lieluma plastmasas kastītes ar vāku.Nav dārgi.Zivis nesaspiežas un neuzņem smaržas no citiem produktiem.4.Sadzīves saldēšanas kamerās ir dažādi aukstuma režīmi.-18,-21-24 grādi.Parasti uzstāda ekonomijas nolūkos zemākos režīmos. Nežņaudzieties,uzstādat -24.Tā ir standarta temperatūra,kura ir lielajos jūras konteineros un zivis tiek vestas pa visu pasauli un uzglabātas ilgstoši.5.neuzglabājiet zivis pārāk ilgi.Ja jūs ievērosiet šos elementāros knifiņus,jums nebūs jāsūdzas,ka saldētas zivis nav garšīgas.Kaut kā tā.

Bjorgvins, 24.septembris 2021, 10:31


Par uzglabāšanu sasaldētā veidā - vai uzglabāšana saldētavā vakuummaisiņā ir būtiski labāka par uzglabāšanu kastītē, kur zivij tiek klāt gaiss? Citi saka, ka vakuumiepakojumā glabātai garša esot labāka, jo nenotiek oksidācija.
24.septembris 2021, 14:09 | links
 
RaimisD [24.09.21]: Kā teiktu Willy :) Daugavā, kaut kas grabina.
Asarēns 1,8kg svarā.
Čomi čatā iesūtīja.
Krasavčiks!;)
24.septembris 2021, 13:56 | links
 

Kā teiktu Willy :) Daugavā, kaut kas grabina.
Asarēns 1,8kg svarā.
Čomi čatā iesūtīja.
24.septembris 2021, 13:27 | links
 

Lielupe Kalncems!Re kā ceļās!!!:)mož kādam kkas grabina!?
24.septembris 2021, 11:48 | links
 
Bjorgvins [24.09.21]: Mazliet par zivju saldēšanu.Man bija gadījums - vienā saviesīgā pasākumā cilvēks palielījās,ka esot noķēris 3 kg līdaku.Ko viņam tagad ar to zivi darīt. Kā vēlāk noskaidrojās to līdaku esot noķeris gadu atpakaļ.Un glabājis saldētavā netīrītu ar visām iekšām.Nu es viņam silti ieteicu zivi izmest.Lai neaizņem vietu saldētavā.Cilvēks ļoti apvainojās.Mjā šis nu bija antiuzglabāšanas šedevrs.Tad nu nav jābrīnās ,ka zivs nebūs garšīga. Protams,absurdi būtu noliegt,ka ideālais variants ir gatavot svaigu zivi.Un Jānis pareizi pieminēja par dziļo saldēšanu.Diemžel sadzīvē tā parasti nav pieejama.Un tomēr ir iespējas saglabāt saldētu zivi labā kondīcijā.Es pats esmu profesionāls jūras zvejnieks.Un arī makšķernieks. Strādāju Liepājā,dzīvoju Rīgā.Tā ka nogādāt tuviniekiem zivis pārsvarā nākas saldētas.Un tā jau 40 gadus.Daži ieteikumi,mazi knifiņi.Varbūt kādam noderēs.1.visas zivis,kuras vēlaties sasaldēt izfiletēt.Jā tas ir darbs un laiks.Bet tas noteikti atmaksāsies.Var ar ādu.Labāk bez ādas.Noteikti bez asakām,jo tieši pie asakām uzkrājas asinis un bojā gan vizuālo izskatu,gan garšu.2.Zivis ko vēlaties uzglabāt sasaldētas,apstrādāt un sasaldēt uzreiz pēc atgriešanās no copes.Nevajag tīrīšanu atstāt uz rītdienu vai vēlāk.Ļoti bieža kļūda - copmanis cer pagatavot zivi svaigu.Nu kaut kas nesanāk.Pēc vairākām dienām - ē,davai sasaldēšu.Tad labāk izmest.3.Nevajadzētu zivis glabāt maisiņos.Veikalos ir nopērkamas dažāda lieluma plastmasas kastītes ar vāku.Nav dārgi.Zivis nesaspiežas un neuzņem smaržas no citiem produktiem.4.Sadzīves saldēšanas kamerās ir dažādi aukstuma režīmi.-18,-21-24 grādi.Parasti uzstāda ekonomijas nolūkos zemākos režīmos. Nežņaudzieties,uzstādat -24.Tā ir standarta temperatūra,kura ir lielajos jūras konteineros un zivis tiek vestas pa visu pasauli un uzglabātas ilgstoši.5.neuzglabājiet zivis pārāk ilgi.Ja jūs ievērosiet šos elementāros knifiņus,jums nebūs jāsūdzas,ka saldētas zivis nav garšīgas.Kaut kā tā.
Bet kā ir ar mazgāšanu pirms likt iztīrītu zivi saldētavā?
Dažreiz,ja fileja smuka un tīra, tikai noslauku ar papīra dvieli!
24.septembris 2021, 11:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager