Kā gāja copē (atskaites)?

Kamēr kungi te čilo Lielupē kkas grabina!:)...bet švaki!
No rīta cerībā izvelcēt kādu žanīti tā agrāk piecēlos un pēc 6 jau biju uz upes!:)bet...kas tev deva!?Līdacēns 3,6kg pagrāba žanim domāto kumosu...podstava!!!:Dtā arī pie žaņa netiku!
Vēlāk uz bb viena mazā un viena ap 2 pie laivas notinās!:)
23.septembris 2021, 14:58 | links
 
mirtins [23.09.21]: Kāpēc jālaiž vaļā? Tādēļ, ka jau sen nespēju apēst visu to, ko noķeru, bet sist nost visu pēc kārtas manā ieskatā ir nelāgi. Piemēram, pēdējā copē trāpīju uz asariem. Ķērās smukuļi daži pat pāri par 400 gramiem. Tādus divus atvedu mājās un vēl vairākus 100 - 200. Pašus lielākos kuilīšus, kas bija lielāki nekā tie 400nieki ko apēdu, palaidu vaļā. Kas man no tā, ja būtu apēdis? Nekas... Ēšanai man pietika, ko darīt, piebāzt saldētavu? Tur tāpat jau gailenes, kabači un citas vāveres pilnas šūplādes. Bet tas tikai mans viedoklis, nepretendēju uz absolūto patiesību. Nu padomā, ja Grabovskis censtos apēst visu, ko noķer, viņš būtu vēl 3 x lielāks un viņam pa acīm nāktu laukā brekšu astes :DDD Es neķeru ne 10 daļu no viņa lomiem, bet man jau tā ir pāri galvai. Cenšos baudīt procesu, priecājos par noķertajām zivīm un laižu tās vaļā. Ja sagribās kādu apēst, tad apēdu...
Te nu biedr, Tev nav taisnība. Pareizāk daļēji ir, bet lielā mērā nav. Ja NG apēstu to ko saķer - lielāks risks būtu dabūt kādu tārpu, spīdēt tumsā vai izskatīties līdzīgi 13gadīgam ūsainam puikam dēļ Omega taukskābēm nekā 3x pieņemties svarā ilgāk kā uz 'barības pārstrādes' ciklu. No zivs resns nekļūst - ēd cik gribi :)
23.septembris 2021, 14:22 | links
 
2 mirtins
+ 10
23.septembris 2021, 13:37 | links
 
Kāpēc jālaiž vaļā? Tādēļ, ka jau sen nespēju apēst visu to, ko noķeru, bet sist nost visu pēc kārtas manā ieskatā ir nelāgi. Piemēram, pēdējā copē trāpīju uz asariem. Ķērās smukuļi daži pat pāri par 400 gramiem. Tādus divus atvedu mājās un vēl vairākus 100 - 200. Pašus lielākos kuilīšus, kas bija lielāki nekā tie 400nieki ko apēdu, palaidu vaļā. Kas man no tā, ja būtu apēdis? Nekas... Ēšanai man pietika, ko darīt, piebāzt saldētavu? Tur tāpat jau gailenes, kabači un citas vāveres pilnas šūplādes. Bet tas tikai mans viedoklis, nepretendēju uz absolūto patiesību. Nu padomā, ja Grabovskis censtos apēst visu, ko noķer, viņš būtu vēl 3 x lielāks un viņam pa acīm nāktu laukā brekšu astes :DDD Es neķeru ne 10 daļu no viņa lomiem, bet man jau tā ir pāri galvai. Cenšos baudīt procesu, priecājos par noķertajām zivīm un laižu tās vaļā. Ja sagribās kādu apēst, tad apēdu...
23.septembris 2021, 13:07 | links
 
mirtins [23.09.21]: Es esmu par lielo vaļā laišanu un speciāli tās neķeru. Ja pieķeras, saudzīgi atbrīvoju, taču ir gadījies arī apēst. Pievienojos visiem, kuri uzskata, ka lielās līdakas garšas ziņā nav sliktākas par mazajām. Esmu norijis 7 nieci. Šogad noriju piecinieci. Ribu daļa aiziet uz pannas, apviļāta miltiņos. Ir gana trekna, milzīgi kauli un ļoti garšīgi var nočurkstināt. Muguras daļa aiziet gaļas mašīnā vismaz divreiz izmalt. Un ar malto gaļu jau var darīt visu ko sirds kārojas - piemalt cauraudzīti vai speķīti, pielikt sviestiņu un kotletēs. var frikadeles uztaisīt un sanāks glamūrīga zivju zupa, var ielikt pīlē un ar krējumiņu vai majonēzīti un dārzeņiem vai sēnītēm uzsautēt. Bet nu uzsvēršu vēlreiz. ja ir iespēja, ir jālaiž vaļā. Septiņnieci laikam no dīķa apēdu, tur nedrīkstēja vaļā laist. A pieciniece šogad bija aprijusi mānekli tā, ka caur pakaļu bija jāvelk laukā. Visādi citādi paturu tikai 1 - maksimums divas 1 - 2 kilo līdakas. Viss pārējais tiek laists atpakaļ. Vairāk mana ģimene neapēd, a saldētavā turēt ir muļķīgi, jo tak noķers vēl :) Visiem ne asakas!
Kapēc jālaiž vaļā? Lielās aprij gan mazos gan vidējos, laikam esi “sportists”..
23.septembris 2021, 12:47 | links
 
Es esmu par lielo vaļā laišanu un speciāli tās neķeru. Ja pieķeras, saudzīgi atbrīvoju, taču ir gadījies arī apēst. Pievienojos visiem, kuri uzskata, ka lielās līdakas garšas ziņā nav sliktākas par mazajām. Esmu norijis 7 nieci. Šogad noriju piecinieci. Ribu daļa aiziet uz pannas, apviļāta miltiņos. Ir gana trekna, milzīgi kauli un ļoti garšīgi var nočurkstināt. Muguras daļa aiziet gaļas mašīnā vismaz divreiz izmalt. Un ar malto gaļu jau var darīt visu ko sirds kārojas - piemalt cauraudzīti vai speķīti, pielikt sviestiņu un kotletēs. var frikadeles uztaisīt un sanāks glamūrīga zivju zupa, var ielikt pīlē un ar krējumiņu vai majonēzīti un dārzeņiem vai sēnītēm uzsautēt. Bet nu uzsvēršu vēlreiz. ja ir iespēja, ir jālaiž vaļā. Septiņnieci laikam no dīķa apēdu, tur nedrīkstēja vaļā laist. A pieciniece šogad bija aprijusi mānekli tā, ka caur pakaļu bija jāvelk laukā. Visādi citādi paturu tikai 1 - maksimums divas 1 - 2 kilo līdakas. Viss pārējais tiek laists atpakaļ. Vairāk mana ģimene neapēd, a saldētavā turēt ir muļķīgi, jo tak noķers vēl :) Visiem ne asakas!
23.septembris 2021, 12:35 | links
 
Nu nezinu... pagasgad panemu 8nieci pusi atdevu bralena gimenai pusi sev. Savu dalu pusi kotletes pusi ola/milti... kotletes super bet cepta diez ko nav. Bralens savu pusi bija gatavojis cepene un esot garsigi bijis. Gaumes lieta...:)
23.septembris 2021, 10:21 | links
 
Villy:Tevi jau kūpināt zivi nau jāmāca tāda desmitniece kūpināta super garšiga.....
22.septembris 2021, 21:46 | links
 
copis [22.09.21]: Desmitniece garšo pēc lidakas,un tie kas dirš ka lielās nau ēdamas ir sausas,vienkārši nekad mūžā viņas nau ēduši...
Tieši tā!man nav ne mazāko šaubu,ka zivs būs bomba!un galdā tiks celta man īpašā dienā!:)
...zivis gatavoju tikai pats!:)un ja es ko daru,tad daru!:)
22.septembris 2021, 21:36 | links
 
Desmitniece garšo pēc lidakas,un tie kas dirš ka lielās nau ēdamas ir sausas,vienkārši nekad mūžā viņas nau ēduši...

copis, 22.septembris 2021, 19:52

+++++
Tik maza piebilde.
Nezinu kā no mazjiem purva ezeriem, bet lielajos kā Burtnieks, lielās mamzeles labas. No Peipusa zvejniekiem reiz paņēmām 20+(ar 20kg svariem nevarēja nosvērt). Trekna kā labi barots surķis un smaržo pēc gurķiem. Rjapuškas noēdusies!
Ja atklāti, man lidaka ne visai, šad tad zandartojot piezvejā gadās, tad paņemu ja 5+. Kotletēs. Galvenais- atfilēt no ādas. Tā atbrivojos no specifiskās līdakzivīgās piegaršas un aroma. Protams, gaumes lieta.
22.septembris 2021, 20:37 | links
 
Zivju kotletes viss aiziet labi!++
22.septembris 2021, 20:30 | links
 
Desmitniece garšo pēc lidakas,un tie kas stāsta ka lielās nau ēdamas ir sausas,vienkārši nekad mūžā viņas nau ēduši...
22.septembris 2021, 19:52 | links
 
RaimisD [22.09.21]: Willy [39m]: Sen rējējus neesi dzirdējis!?;D...zivis iemainīju pret zivīm!;)sešiniece ir pats labums!Notestēšu kā garšo 10kg!
Tie kas katru dienu tādas velk,saka,ka neesot ēdama!:DOoo normāls dīls sanāca:))
Paņēmi ar rezervi , īstajam rudens ,,žoram,, esi gatavs ;)
Pagaršosi 10nieci, pastāsti. Jā, tā runā, ka neesot ēdama

Mož lielās daudz silikonu pierijušās!?došu ziņu!;)
22.septembris 2021, 19:21 | links
 
Willy [22.09.21]: Sen rējējus neesi dzirdējis!?;D...zivis iemainīju pret zivīm!;)sešiniece ir pats labums!Notestēšu kā garšo 10kg!
Tie kas katru dienu tādas velk,saka,ka neesot ēdama!:D
Ooo normāls dīls sanāca:))
Paņēmi ar rezervi , īstajam rudens ,,žoram,, esi gatavs ;)
Pagaršosi 10nieci, pastāsti. Jā, tā runā, ka neesot ēdama
22.septembris 2021, 19:04 | links
 
RaimisD [22.09.21]: Labs. Ko iesāksi ar zivēm:)
Man kkā gadījās . Pārvedu mājās 6nieci. Nelielu daļu apēdām, kamēr domājām ,ko ar pārējo darīt. Zivs sabojājās, nācās izmest ārā. Pēc tāda izgājiena saņēmu karmisko sodu, mēnesi copi neredzēju. Kopš tā laika lielāku par 2kg nepaturu.

Sen rējējus neesi dzirdējis!?;D...zivis iemainīju pret zivīm!;)sešiniece ir pats labums!Notestēšu kā garšo 10kg!
Tie kas katru dienu tādas velk,saka,ka neesot ēdama!:D
22.septembris 2021, 18:38 | links
 
Labs. Ko iesāksi ar zivēm:)
Man kkā gadījās . Pārvedu mājās 6nieci. Nelielu daļu apēdām, kamēr domājām ,ko ar pārējo darīt. Zivs sabojājās, nācās izmest ārā. Pēc tāda izgājiena saņēmu karmisko sodu, mēnesi copi neredzēju. Kopš tā laika lielāku par 2kg nepaturu.
22.septembris 2021, 16:31 | links
 

Lielupē kkas grabina!:)dreifējot gar krastiem kko salasīt var.smukas copes uz bb.viena pie laivas ar izlecienu grāba manu tjūneto Peto,bet garām...vēl viena smuku mutuli uztaisīja un čau...laivā 3līdakas-86,81 un pie 60.
Viss uz Rapala Peto ar vecu,salodētu un sakrāsotu asti!:)..
Laivas bij...kāds kko noķēra!biju no 7-12.lielākā ap 8:40!:)
22.septembris 2021, 14:40 | links
 
Drīz būsi apēdis visus Norča metrus
22.septembris 2021, 10:14 | links
 
Davis-Di [20.09.21]: 2x 117cm - viena noteikti no Lielupes un otra man šķiet arī - vēl pie tam no Gātes rajona.

Zinu,zinu-man visur kameras!;D
20.septembris 2021, 21:00 | links
 
2x 117cm - viena noteikti no Lielupes un otra man šķiet arī - vēl pie tam no Gātes rajona.
20.septembris 2021, 20:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager