Juglas ezers

Cope Juglas ezerā - spiningošana, pludiņmakšķerēšana, gruntenes...
Skumīga vēsts.
Līdzjūtība tuviniekiem
1.jūlijs 2014, 22:41 | links
 
Vakar 18-21pl 1 līdaka 70 cm.
2.jūlijs 2014, 01:04 | links
 
Vakar 18-21pl 1 līdaka 70 cm.
2.jūlijs 2014, 01:04 | links
 
to Trapers
Apsveicami ;-)
p.s. no kura gala biji?
2.jūlijs 2014, 11:19 | links
 
Kanālā kas iziet no Juglas ezeru uz Ķīšezeru ir atļauts spiningot?
18.jūlijs 2014, 18:12 | links
 
esmu dzirdeejis ka taa veel skaitaas juglas upe nevis kanaals,tas kas aiziet uz baltezeru tas esot kanaals(ar visaam no taa izrietosaam sekaam),bet kaa tur tiesaam iisti ir nezinu:):),kanaalos copes aizliegums laikam bija maijs.
19.jūlijs 2014, 07:03 | links
 
nu arī nezinu kā to posmu dēvēt bet šorīt tur pabiju un bez rezultāta man.
Viena cope gan bija uz Tioga gumijas, bet tā arī kārtīgi neiekodās
19.jūlijs 2014, 21:28 | links
 
Vai Juglas ezerā ir iespēja iznomāt laivu.
26.jūlijs 2014, 00:21 | links
 
Ziņas no Juglas ezera: pagājušajā vasarā izbagarēja (vietējie copmaņi sarunvalodā gan saka "izčakarēja") Brekšupīti tā, ka palika novadgrāvis - sekls, bez bedrēm un sakritušajiem kokiem. Duļķainais ūdens paralizēja visu copi ne tikai upītē, bet arī ievērojamā Juglas ezera daļā. Šogad upītē arī tā īsti vairs nav, ko darīt, bet ezera seklajā daļā novērojama pieklājīga izmēra karpu, karūsu un līņu koncentrēšanās. Diemžēl zivis noķert ir pagrūti, jo copei traucē biezais ūdensaugu paklājs un nelielais dziļums, ap 30 cm. Savukārt dziļākajās vietās uzturas nelieli ruduļi un asari, kuriem lielajām zivīm paredzētie naktstārpi ļoti labi garšo. Zivis iebarot nozīmē sabojāt sev omu uz ilgu laiku, jo turpat "ganās" gulbji, kuriem domātos epitetus es smalkjūtīgi izlaidīšu, jo šiem putniem arī ļoti garšo iebarošanas ēsma un viņi ir pieraduši, ka makšķerniekiem laivā līdzi nav nekas bīstamāks par trīsstāvīgiem netulkojamu vārdu savirknējumiem. Tā kā - bijušās papīrfabrikas nostūrī var sēdēt dziļuma malā, cerībā piemānīt kādu zandartu vai līdaku, ēsmas zivtiņas saķert nav problēmu. Bieži vien ēsmas zivtiņas arī ir viss dienas loms, tad rodas fantāzijas par tēmu "bet Gena vakar Juglas ezerā noķēra samu uz 26 kg"... :D
Ne asakas, es braucu uz copi, kamēr vēl nelīst.
16.augusts 2014, 16:40 | links
 
No pieciem līdz pusdesmitiem vakarā uz dzīvo zivtiņu trīs pieklājīga izmēra asari, viena līdakas un vakarā - arī zandarta cope, tak piecērtot nekas neuzķērās. Maziņas plēsoņas.
Uz naktstārpu paņēma tikai gliemene. :D dreisena, ja precīzāk.
17.augusts 2014, 23:40 | links
 
Nu ko shodien 2 līdakas ,viena 2kg,otra amnestēta ap 1kg. Iebraucu no Juglas tilta puses.asari gan klusēja gan pie salinjas gan manas vecajās medību vietas. Es jau domāju ,ka bushu aizmirsis ,ka ir visu dienu ar airiem. Bet neko sports ari vajadzīgs.
26.augusts 2014, 21:59 | links
 
ahhh...es dēļ zemā spiediena un šitā neprognozējamā lietus šonedēļ noslinkoju un tā arī neiebraucu, bet redzu ka ar visu to zivis ķeras :)
27.augusts 2014, 13:41 | links
 
šodien juglas ezera viena mēra līdaka un viens skaists asaris -abas uz lucky john gumiju TAIL -atlaistas:))
30.augusts 2014, 14:29 | links
 
Bijām ar bračku 1x Juglā, kauns atzīties , kā Rīdziniekam :D Cope švaka...zemmēri...Lielākās redzēju tik lēpēs izlecam svecē :) tauta pa vati/lēpēm ganījās, redzēju viens mēru izcēla...kopumā diena laba, kājas iesauļotas, cope švaka. Tauta nekautrējas ar benzīniekiem braukāt- 3 - 4 laivas toč manīju...cik atceros tur liegums bija iekšdedzes dzinējiem...vēl pārsteidza dziļās bedres ar 14m.
6.septembris 2014, 20:12 | links
 
opā, nemaz nezināju, ka ir arī 14m, līdz šim +/- 10-12m biju atradis, kur tāds dziļums, ja nav noslēpums?
un kā vispār ar copi, brīvdienās tautas visai daudz ir!
21.septembris 2014, 20:31 | links
 
tas bija netālu no upes, tikai mazā pleķī...parsvarā tur 10-12. Vēl piedevā kajakam devējs ir pie pašas ūdens virsmas un tas parasti rāda biku vairāk nekā piem/ gumijniecē, kur devēks savus 20-30 cm zem ūdens ( vismaz man.)Ar kajaku man visas tiplnes biku dziļākas nekā ar pūsli.
21.septembris 2014, 20:40 | links
 


tur galā, pa kreisi no upes.

rekure eho screens - bija uz pumpām baltās zivis

21.septembris 2014, 20:49 | links
 
pie otras upes ietekas, ja tā to var saukt tagad ir tie 14 m?
es pats ar parasto metodi mēru, man enkuriņš ~14m garš, tad nu parasti paliek kādi 2 -3 pāri :)

starpcitu, ko tur tajās bedrēs labu rāda, spriežot pēc velcēšanas, vien pa retai zālītei, ar zivīm pašvaki
21.septembris 2014, 21:09 | links
 
nu jā, par precizitāti nezinu, bet tagad tāpat ūdens visur augšā. kā mēra. toties redz , ka agri no rīta ūdens virsslānis krietni aukstāks.
21.septembris 2014, 21:12 | links
 
bet nu tur apakšā arī kas ir, vai nu tās pašas izsūknētās smiltis ar pāris zālītēm?
21.septembris 2014, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager