Liepājas ezers

Jāizfilē un kotletes, liekas, ka sulīgākas un garšīgākas nekā līdakas.
4.septembris 2016, 08:50 | links
 
Vakar vakarā tiku pie 2 mēra līdaciņām un vēl dažas nopurinājās.
Pašā vakarā nokļuvu ruduļu barā,kas kāri ķēra MJ gumijas.
Kādus padsmit (300-600g) izvilku,bet visi pār bortu,jo vēl līdz šim neesmu atklājis pagatavošanas recepti,lai tie man šķistu lietojami uzturā.

krakskis, 1.septembris 2016, 09:06

konservi...
3.septembris 2016, 22:46 | links
 
Tā nu sanāca, ka tikai šodien tā pa īstam šovakar pamēģināju jau daudziem iemīļoto DS (dropšots). Jāsaka, ka viena laba padarīšana, noteikti būs praktiskajā copē jāizmanto biežāk. Nebija jau tā, ka zivis bija dikti aktīvas, bet no padsmit copēm kādas 7-8 realizētas. Izmērs nebija liels, tāds standartiņš 150-250 grami. Bet visi asari gaišie. Ne asakas! ;)
3.septembris 2016, 21:24 | links
 
sorit.dambitis.vejs pus nejega.lidaka 1 57 cm 1,1 kg.asari 20 gab.no 100 lidz 300 gr.lai cik tas divaini nebutu tresa dala uz roteriti.maza gumija atkal tika piesmieta.
2.septembris 2016, 19:33 | links
 
Mazliet šodien izklaides pēc aizstaigājām arī līdz dambītim paķert "uz dzīvo". Lielas cerības nelikām, kaut kā tas laiks nelikās piemērots, bet beigās uz diviem salasījām ap 20 asaru un pāris līdaciņu, viena no tām bija mērā. Asari gan nelieli, varētu būt,ka lielākais ap 250 grami, diez vai lielāks. Bet tā pašķaidīt ikdienu ar cita veida copi nemaz nav slikti. Ne asakas! ;)
1.septembris 2016, 21:26 | links
 
vakar no 18.00 lidz 20.30 golodova dambitis.asari 14 gab. no 150 idz 350 gr.tikai uz dzivo.maza gumija tika pilnigi ignoreta.sausmjgj neaktivi.
1.septembris 2016, 09:21 | links
 
Vakar vakarā tiku pie 2 mēra līdaciņām un vēl dažas nopurinājās.
Pašā vakarā nokļuvu ruduļu barā,kas kāri ķēra MJ gumijas.
Kādus padsmit (300-600g) izvilku,bet visi pār bortu,jo vēl līdz šim neesmu atklājis pagatavošanas recepti,lai tie man šķistu lietojami uzturā.
1.septembris 2016, 09:06 | links
 
šodien sakarā ar stipro vēju pamēģināju tepat kanālā, gāzenes/tiltu rajonā. šo to pierunāt var, izmērs ne visai labs! strādā mj un dažādas pavadas/Ds sistēmas
29.augusts 2016, 20:52 | links
 
Sveiki, esmu gais izmeiģinat Tirdzniecības Kanālu (no Juras mola.) Pagaidām nesanāca atnākt agri no rīta. Gāju meiģīnat vēla vakara, copes izdevis dabūt tikai uz gruntsmakšķeri. Palikt pa nakti nau vērts! Līdz iestājas tada tumsa kad vajag slēgt lukturi - zivis atsakās copēt.

SergejSH, 29.augusts 2016, 13:14



Ko izdevās noķert kamēr nebija tumšs?
29.augusts 2016, 14:54 | links
 
Sveiki, esmu gais izmeiģinat Tirdzniecības Kanālu (no Juras mola.) Pagaidām nesanāca atnākt agri no rīta. Gāju meiģīnat vēla vakara, copes izdevis dabūt tikai uz gruntsmakšķeri. Palikt pa nakti nau vērts! Līdz iestājas tada tumsa kad vajag slēgt lukturi - zivis atsakās copēt.
29.augusts 2016, 13:14 | links
 
Tirzniecibas kanals - https://www.google.lv/maps/dir/56.5199692,20.9835757//@56.5212541,20.9789757,16z
Paldies par informaciju.
Ar cienu, Sergejs.
Kurā kanālā un no kura mola? Tagad tā kā būtu aktīvi brekšiem jāsāk ķerties.

andriskkk, 27.augusts 2016, 12:05
27.augusts 2016, 17:01 | links
 
Kurā kanālā un no kura mola? Tagad tā kā būtu aktīvi brekšiem jāsāk ķerties.
27.augusts 2016, 12:05 | links
 
Sveiki, liels liels jautajums. var but varat jaunam Liepajniekam. Kas ķeras Kanala no Mola? un vai ir verts meiginat pludinu ?
27.augusts 2016, 11:29 | links
 
gggg
26.augusts 2016, 14:00 | links
 
jaa,Dzeerve,redzeju,kaa tu cinijies ar lini.pirmais iespaids pa gabalu,ka bus kartiga lidaka.kad izvilki sapratu ka nav lidaka.domaju,vot jauneklim paveicies-bus baisais trofejasaris.gandriz skaudiba uzmacas.eju garam,skatos-forss linis.domaju,ka busi nejausi aizkabinajis,bet reka - sis uzkeries konkreti.apsveicu.pie reizes iemetisu savu atskaiti.vakar vakara straume un zakie punki.apnika tirit mikrodzigam no aka punkus.stradaju ar mailiti.3 kaltini atpakal.sausais atlikums 4 asarisi ap 130 g.ablomovics.domaju neiesu sodien.bet kaa rakstija Jaunsudrabins - kas dzerajam krogs tas copmanim upe.protams aizlikos sorit uz ezeru.cits skats uz dzivi.straume minimala,punki kaut ka pieplakusi.vareja lietot ari dzigu.rezultats cerigs - 2 mera lidakas 17 asari 200 - 350 g verte,1 bonuss 550 g.eksotisku bonusi diemzel nebija.pie reizes pastastins par linu miermiligumu. tas notika pagasvasar x upite Vidzeme.vispar mes tur upite keram foreles un neliela uzpudinajuma,ja pietika laika un velesanas piekerstijam lidakas un asarus.varbut,ka lini tur bija visu laiku,tikai mes vinus nekeram.viena diena man 2 tadus uz 1 kg izdevas aizkabinat un izvilkt,viens pie krasta nospruka.interesanti,ka bijam paliela kompanija,bet parejiem netrapijas.es liietoju mikrodzigu,parejie rotinus un voblerus.it ka teoretiski viniem butu vairak iespeju- 3zaru aki,uz voblera 2 tadi.tas nu taa. lini mus ieintereseja,iebarojam,lkeram uz pludina,lini keras uz sliekas labi.bet ne par to ir stasts.pec kada laika esam taja vieta.jauniesi aizmauc kurs forelles,kurs lidakas.man paliek uzdevums sagadat asarus vakarinam.soreiz asariem kaut kads klimakss - praktiski ignore gan gumijas,gan roterisus.nu ta kompanija paliks bada.mainu taktiku - sakeru mailites.tas nostrada.pa kadam spurainim sur tur izcelu.akis pie smalkas volframa pavadinas lai kaltini neskere akiti nost.pie balkena iemetiens,copite.kats ripa.domaju -bus laba lidaka.uzrraukumam nav pamata,pavadina vieta.pretinieks ilgi nenak augsa ar purnu ece grunti.redzu siluets klucveidigs.lidaka ta tocno nav.galva rosas domas par rekordasari vai monstroza forele.beidzot roka.esmu soka.linis virs kilograma.akis ar volframa pavadinu un mailiti konkreti mute.te nu biija -piesardzgais un miermiligais- zverigs plesona.pirms kadiem gadiem man vecs skolas biedrs stastija,ka Plauzu ezera nokeris lini uz mailiti.es zinu tas dzeks nav cuguna lejejs,bet toreiz es vinam ta isti nenoticeju.redz kaa sanak.
24.augusts 2016, 21:55 | links
 
Tas VVD papīrs juridiski tikpat lielā vērtē kā tualetes papīrs. Tīklus izcelt man netraucē arī sazvanoties ar Arti un sarunājot - vai nu gaidīt viņu vai nu pats. Tā kā - nemiez pudelē, Eridian, normāli veči maliķiem pa degunu var iedot arī bez VVD klātbūtnes :)

Bet par Arti prieks, būs viņam nopietnāks rīks, ar kuru bagarēt ezeru.
24.augusts 2016, 20:02 | links
 
Ir akcija - piedalies ar mums - Arti - nākošnedēļ, visi, kuri apglezno ar smukiem tekstiem Tramvaja tiltu no apakšas:) Ir jauna kruta insp - motorlaiva - piedalāmies kontrolē, arī tie , kuri nebija spējīgi iegūt VVD papīru. Bail nav?
24.augusts 2016, 19:47 | links
 
Arti, kad pavizināsi?! :D
24.augusts 2016, 12:39 | links
 
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager