Liepājas ezers

Laba un argumentēta domu apmaiņa par copi Liepājas ezerā izvērsusies blogā:
http://www.copeslietas.lv/site/blogi/572-sos-cope-liepaja-var-tikt-liegta.htm
21.augusts 2010, 09:58 | links
 
ūdensdraugs , mans e - pasts gintsgg@gmail.com , es labprāt pats parakstītos , bet vākt parakstus , piedod ,man patiešam nebūs laika , tagad man sezona , jāpelna nauda ziemai , ziemā es to varētu darīt , bet tad jau būs paar vēlu .
20.augusts 2010, 21:41 | links
 
Gint! Tad Tev lūgums šo Rīgas "apdalīšanu" novērst un aktīvi iesaistīt sevi un copes kolēģus kopējā lietā. Uzmet privāti savu mailu, aizsūtīšu lapas.
20.augusts 2010, 20:43 | links
 
Murgs: tu kaut ko jauc, kaadi jumti, kaadi kompleksi nesaprotu par ko tu runaa!!!
20.augusts 2010, 20:40 | links
 
Vakar biju Salmo , neviens man nepiedāvāja parakstīties .
20.augusts 2010, 19:44 | links
 
Gint,
Es skaidri zinu, ka vāc Jelgavā, Dobelē, Ikšķilē....
Par Rīgas aktivitātēm personīgi nezinu, zinu, ka bijām vērsušies pie "Salmo"...
20.augusts 2010, 19:25 | links
 
Vai Rīgā kāds tos parakstus vāc ?
20.augusts 2010, 18:56 | links
 
Murgs,
doma ir par septembra pirmās nedēļas beigām. Sarunāsim privat vai vel labāk uz e-pastu, kad precīzi, kur un kā...
20.augusts 2010, 18:47 | links
 
udensdraugs,ap kuru datumu jānosūta tās parakstu lapas?
20.augusts 2010, 15:43 | links
 
Gatizs....tu visu laiku runā par kaut kādu jumtu,mazvērtības kompleks? ar domu biedriem šeit būs par maz NG....cik gadi tika lauzti šķēpi par lašu spiningošanu zem Rīgas hes?kamēr nesāka rādīt pa tv, tikmēr nekas nenotika!!!domāju ka situācija tagad ir tāda pat.
20.augusts 2010, 15:41 | links
 
Par NG varu teikt tikai labu- no visiem uzrunātajiem copes korifejiem LR, atsaucās un pēc savas iniciatīvas viedokli Liepājas Domei izteica tikai NG! Aktīvi iesaistījies A.Jermaks no "Latvijas Avīzes", E.Kārkliņš uc. mazāk zināmi copmaņi daudzviet Latvijā! Citiem varbūt atvaļinājumu laiks, vai ka E.Zvejam- citi, svarīgāki jautājumi jakārto..., vai vienkarši -"ir latvieši".....
20.augusts 2010, 15:26 | links
 
diemžēl situācija ir tāda kāda ir, paskaties kas notiek CL forumā un tā notiek visā makšķerēšanas jomā, arī sportā ir savas kasīšanāsun neapmierinātie, kam gribās citu organizāciju radīt u.t.t., diemžēl mana pieredze rāda, ka ja šajā valstī tiek radīta kāda it kā cēlu mērķu vadīta organizācija, tad agri vai vēlu tas viss izrādās farss un tīri politisku mēŗku sasniegšanas vai naudas pelnīšanas instruments, BET tas noteikti nenozīmē, ka nekas nav jādara, jo copmaņu tomēr ir pārāk daudz un kaut kad kāds mūs sadzirdēs, iespējams, ka tieši Liepāja būs pirmā vieta. Ja mēs varam sakārtot copes tēmu Liepājā, tad nav svarīgi kura partija to palīdz izdarīt, partijas nomainīsies, bet cope paliks
20.augusts 2010, 15:24 | links
 
Gatzz, smiekli nenāk gan, domāju, ka vērsties pie kāda potenciāli ietekmīga politiskā spēka būtu viens no risinājumiem, ka pacelt jautājumu pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām jau "augstākā līmenī". Galu galā ja kāda partija pagriežas ar seju pret 200 000 makšķerniekiem, daļu mūsu balsu viņi "sazvejos"....
20.augusts 2010, 15:18 | links
 
Tas ir labs jautaajums....bet labaak kaut ko dariit redzeet ka ir domubiedri kas ar tevi ir vienspraatis nekaa seedeet un gaidiit!!!
20.augusts 2010, 15:10 | links
 
NG....padomju laikā bija populārs teiciens: neko neredzu,neko nedzirdu,neko nevienam neteikšu!!!tagad tas varētu skanēt tā:neko negribu redzēt,neko negribu dzirdēt,neko nevienam negribu teikt!!!tad jau sanāk tā,mēs esam neorganizēts pūlis un neko bļaut nevaram!!!kapēc MF,copes raidījumi,žurnāli un visbeidzot Copes Lietas.lv.klusē un mums nepiebiedrojas!!!!varbūt tad mūs sadzirdēs,jo mēs taču nekas neesam!!!jaut:vai mūsu parakstiem vispār būs kāda vērtība???
20.augusts 2010, 15:01 | links
 
Esmu savacis kadus 50 paraxtus!!!
20.augusts 2010, 11:10 | links
 
Laikam jau man kā Latvijas sporta makšķerēšanas federācijas viceprezidentam ir jāpaskaidro pāris lietas, Latvijā nav nevienas makšķerniekus apvienojošas organizācijas, LSMF apvieno tikai tos klubus, kuri piedalās sacensībās un LSMF sākotnējie uzdevumi un mērķi ir un paliek makšķerēšanas sporta attīstība un popularizēšana, kad visi cepās par jauno MN projektu arī mēs iesniedzām veselu virkni priekšlikumu kā atvieglot comaņim dzīvi un vienkāršot lietas, diemžēl no mūsu priekšlikumiem neviens netika pieņemts.
Visas citas makšķernieku organizācijas, kuras sevi sauc par visu makšķernieku pārstāvjiem ir un paliek tikai privāti klubi vai sabiedriskas organizācijas - privāti uzņēmumi.
Tāpēc negaidiet oficiālu makšķernieku pārstāvju viedokli, jo tādu pārstāvju vienkārši nav, ir vairāk vai mazāk populāri cilvēki, kuriem ir savs viedoklis un iespējas politiski kaut ko ietekmēt, diemžēl arī Liepājas jautājums daudz vienkāršāk atrisinātos, ja jums būtu politiskā pieeja pilsētas domei.
Troksnis ir sataisīts, tas ir sadzirdēts daudzās vietās, ja turpināsiet skaļi runāt, tad dome būs spiesta kaut kā rēaģēt, bet viens ir skaidrs, ja šo jautājumu neizlems līdz vēlēšanām, tad visi liegumi tiks pieņmeti, tās ir tīri manas domas
20.augusts 2010, 09:08 | links
 
Gunchiks...pasham smiekli nenaak:D:D:D
20.augusts 2010, 08:44 | links
 
Jā, makšķernieku federācijas viedokli nebūtu par ļaunu uzzināt! Tikai līdzšinējā pieredze rāda, ka notikumi "LR perifērijā" gandrīz vienmēr ir aborigēnu pašu problēma...
Varbūt vajadzētu uzrunāt kādu politisko spēku, lai lobē mūsu intereses pirms rudens vēlēšanām? It kā doma"pilnīgi garām", tomēr mēs varam "piesolīt" savas balsis oktobrī....
20.augusts 2010, 08:25 | links
 
udensdraugs:vispār jau ar šo jautājumu būtu jānodarbojas makšķernieku federācijai vai kā viņu tur sauc.interesanti būtu uzzināt viņu domas par šo jautājumu.domāju ka tas būtu viņu pienākums aizstāvēt mūsu tiesības.vai viņi tik prot izdomāt tikai aizliegumus.2.punkts vislabākais,ar abām rokām pret murdiem un tīkliem.vēl viens ieteikums,lieguma laikā jūrā noķertu lasi ar spiningu,makšķeri,grunteni no krasta drīkst paturēt lomā 1gab dienā!!!tikpat daudzi noķerot nelaiž atpakaļ.
19.augusts 2010, 18:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager