Liepājas ezers

Flakais, 12.oktobris 2016, 17:21



Autortiesības ir? :D
12.oktobris 2016, 19:19 | links
 
12.oktobris 2016, 17:21 | links
 
Šodien papildinājām Liepājas ezera līdaku krājumus. Video pieejams manā facebook profilā.
12.oktobris 2016, 16:32 | links
 
Vīri kanalā jau gaida vēdzeles?

azaris, 11.oktobris 2016, 19:07


Vakar vakarā kādu brīdi pasēdēju,bet izsēdēju tikai 1 zivi un tas bija ķīsis.
11.oktobris 2016, 19:47 | links
 
Vīri kanalā jau gaida vēdzeles?
11.oktobris 2016, 19:07 | links
 
sodien no rita nesanaca,aizgaju pecpusdiena,jutu jau ka nebus ka bija,tak vajadzeja parbaudit,viss ka pec notim - zemais udens limenis,skaidras debesis un nosacitais aukstums savu bija izdarijusi. lielie asari bija devusies kaut kur cela vai atkapusies no dambisa nesasniedzama attaluma.katra punkta pa kadam vietejam stripainitim.un tas viss.varetu teikt nokeru gandriz neko un izmers nekads.paldies ezeram par lielisko ieprieksejo copes sesiju.un gaidisim kad atkal kaut kas interesants piepeldes pie dambisa.
11.oktobris 2016, 18:38 | links
 
kaut ka atskaites par ezeru kluse.domaju,ka ari es noznaugsos.ta ka MrDaniic tomer ielikas,tomer atskaitisos.pec nedelas prombutnes atkal ezera.un atkal golodova dambitis.tris dienu [8.,9.,10.okt.] copes sesija.beidzot bija uzradusies lielie asari.cope vairak ka teicama.videjais svars ap 350 gr.pa visu sesiju 13 bonusi virs 500 gr.lidaku aktivitate zema. pirma diena neviena.talak pa 2 diena no 1,0 lidz 1,3 kg.interesanti,ka loti maz entuziastu uz dambisa. praktiski darbojos viens sava nodaba.pie tadas copes un pie tam brivdienas.vai nu Liepaja visi aizgajusi pa skuju taku vai kaut kur citur pa kluso baigi rok.
11.oktobris 2016, 08:29 | links
 
Šodien ar Stakeri iebraucām Asarus paķert ar BassBoat. Bija 2 bonusi no asaru puses, un ap 10 gab smukuļu. 2h laikā, cope super. Baigi kūtrs uz ēšanu, bet, pierunāt var. :)
10.oktobris 2016, 20:48 | links
 
Vakar aizgāju meiģinat dabūt breksi uz grunteni.
Un šito "mazuli" pa ceļām paķera lidaka. Ciņā nebija ilga apmēram 5 min pirms līdaka palaida vaļā bet esmu viņu saskatīis. Nu tagad zinu isto dzivo izmeru, ko vajag likt uz trisžuburu =)
7.oktobris 2016, 11:48 | links
 
Nākoš nedēļ pavairosim līdaku skaitu Liepājas ezerā! :) Tiks ielaisti līdaku mazuļi.
6.oktobris 2016, 17:54 | links
 
Sestdien noteikti pamēģināšu abas vietas, arī es plānoju ar MJ pastrādāt, tad jau redzēšu kā veiksies! Paldies par info!
6.oktobris 2016, 15:44 | links
 
Sveiki! Jautājums nebūs īsti par tēmu, bet gribēju vaicāt vai Pērkones kanālā ir ko darīt ar spiningu, asari, līdakas? Vai galīgs tukšums tur? Neesmu tur nekad bijis, tāpēc jautāju jums, varbūt kāds no jums zinās man pateikt... Gribās pamētāt kādā nebūtā vietā, te pat, Liepājas pilsētā...

Mirbahs, 6.oktobris 2016, 14:25


Perspektīva vieta ir Golodova dambis, gara josla, kas iestiepjas ezerā, ja runājam par copi no krasta pilsētas teritorijā. Tur noteikti var tikt gan pie līdakas, gan asariem. Tik atkarīgs no laika apstākļiem (konkrēti vēja), lai ērti mānekli iemest.
6.oktobris 2016, 14:32 | links
 
Sveiki! Jautājums nebūs īsti par tēmu, bet gribēju vaicāt vai Pērkones kanālā ir ko darīt ar spiningu, asari, līdakas? Vai galīgs tukšums tur? Neesmu tur nekad bijis, tāpēc jautāju jums, varbūt kāds no jums zinās man pateikt... Gribās pamētāt kādā nebūtā vietā, te pat, Liepājas pilsētā...

Mirbahs, 6.oktobris 2016, 14:25


Ja ir ūdens, tad ir arī zivis, īpaši, ja ir savienojums ar ezeru. Pats no krasta esmu ķēris asarus un gadās arī līdakas. Strādāju ar MJ.
6.oktobris 2016, 14:29 | links
 
Sveiki! Jautājums nebūs īsti par tēmu, bet gribēju vaicāt vai Pērkones kanālā ir ko darīt ar spiningu, asari, līdakas? Vai galīgs tukšums tur? Neesmu tur nekad bijis, tāpēc jautāju jums, varbūt kāds no jums zinās man pateikt... Gribās pamētāt kādā nebūtā vietā, te pat, Liepājas pilsētā...
6.oktobris 2016, 14:25 | links
 
Tu uzraksti, ka viss slikti. Bet rakstā ir visi tie paši aizliegumi, kas bijuši n gadus kanālā. Tikpat labi varēji nelikt neko.
6.oktobris 2016, 13:50 | links
 
un ko tieši tu nesaprati?
6.oktobris 2016, 13:30 | links
 
makšķerēt nav atļauts Tirdzniecības kanālā

Juurasbullis, 6.oktobris 2016, 12:56


Un ko tu gribēji pateikt ieliekot delfinārija tipa virsrakstu, kurš neatbilst raksta saturam?
6.oktobris 2016, 13:27 | links
 
 
Liepājniek (Arī viesi)! Briest copmaņu pasēdēšana!
Kāpēc? Lai Tu varētu iepazīties ar jauniem copes kolēģiem, uzzināt ko jaunu, un padalīties pieredzē! :)

P.s ierašānās vēlama bez sievām! :D

P.s.s, sīkāka informācija rakstot man privāti šeit, vai uz mob. 25126469 (Mans nr)
5.oktobris 2016, 23:05 | links
 
Pēc bildes spriežot laukums, kurā drīkst makškerēt no laivas.... aptuveni 1.5km x 1km...
3.oktobris 2016, 18:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager