Liepājas ezers

Pat atmetot ideju pa amuuriem, tomet tak prasas nedaudz tikt vala no trakajam zalem un ka pienakas izpuceet farwateru? Wai tad man nav taisniba? Nebiju tak nmaz ieminejes ka no ezera jataisa juru. Piradijums tam ka kko ir jadara lietas laba ir Tosmares ezers. Neticesi vaardiem tad pats nepaslinko un iebrien tosmarnieka, redzesi tas pasas "zaļaas draates" kuras iedzivojusas Liepajniekaa.

rkvk1992, 16.augusts 2016, 13:39


Kā jau visiem zināms, esam zem Natura 2000, un ar ezera pļaušanu ir kā ir, bet, tas ir iespējams. Tik tam ir nepieciešams laiks. Tici man, pie tā tiek strādāts, ne jau Tu vienīgais esi pamanījis ka ezers aizaug. :)
Nedaudz pacietības, un rezultāts būs!
Pats saproti ka nevar darīt tā "viens pateica ka vajag amūrus, un rīt gāžam pāris tonnas"
Visam apakšā ir zinātniskie pētījumi.
Kā arī, 24 Augustā ieradīsies zivju pētnieki Liepājā, lai saprastu kas tur ir. :)
Galvu augšā, ej uz dambīti ķert labus asarus, un gaidi.
16.augusts 2016, 14:05 | links
 
Nesatraucies pa manu gramatiku,bet gan pa sawu, pats es raxtu bez garumzimem un iisi,visiem viss ir skaidrs un izlasams. [...]

rkvk1992, 16.augusts 2016, 13:16


Iespējams, ka pašam tas šķiet krutuma kalngals tā rakstīt, bet, manuprāt, lasītājam var rasties aplams priekšstats par rakstītāju.


Starp citu, kur tos amūrus var dabūt? man sētā ir neliels dīķītis, kurš katru gadu uz rudeni ir briesmīgi aizaudzis. Amūri nograuztu visu pa tīro vai tikai jauno zālīti?
16.augusts 2016, 13:57 | links
 
Ir lasits daudz pa viniem. Tpc tik drosi plurxteju pa daudzumu,narstu utt, numurinu pieraxtiju, padies
16.augusts 2016, 13:43 | links
 
Pat atmetot ideju pa amuuriem, tomet tak prasas nedaudz tikt vala no trakajam zalem un ka pienakas izpuceet farwateru? Wai tad man nav taisniba? Nebiju tak nmaz ieminejes ka no ezera jataisa juru. Piradijums tam ka kko ir jadara lietas laba ir Tosmares ezers. Neticesi vaardiem tad pats nepaslinko un iebrien tosmarnieka, redzesi tas pasas "zaļaas draates" kuras iedzivojusas Liepajniekaa.
16.augusts 2016, 13:39 | links
 
Nesatraucies pa manu gramatiku,bet gan pa sawu, pats es raxtu bez garumzimem un iisi,visiem viss ir skaidrs un izlasams. Lab strunts pa gramatikam utt. Tomer CL forums,newis literaturas examens. Sava taisniba tew ir, nkados seminaros/saplces neesmu piedalijes,bt tomer vairakums ir mana pusee sakara ar amuuriem,zimem utt. Labi pienemsim ka mans piedavajums ir nkam nederigs,ka ar ezeru/zimem ir viss ideali. Tad ko ieteixi? Sedet uz dambiša kert zušus un zandartus kas ir salaisti ezera? Jeb tomer butu labak grozities pa sakartotu ezeru?

rkvk1992, 16.augusts 2016, 13:16

Nesatraucies pa manu gramatiku,bet gan pa sawu, pats es raxtu bez garumzimem un iisi,visiem viss ir skaidrs un izlasams. Lab strunts pa gramatikam utt. Tomer CL forums,newis literaturas examens. Sava taisniba tew ir, nkados seminaros/saplces neesmu piedalijes,bt tomer vairakums ir mana pusee sakara ar amuuriem,zimem utt. Labi pienemsim ka mans piedavajums ir nkam nederigs,ka ar ezeru/zimem ir viss ideali. Tad ko ieteixi? Sedet uz dambiša kert zušus un zandartus kas ir salaisti ezera? Jeb tomer butu labak grozities pa sakartotu ezeru?

rkvk1992, 16.augusts 2016, 13:16


Forumā var daudz rakstīt.
1. Ieraksti google.lv "amūru nārsts" lai saproti kad viņi nārsto un kādos apstākļos.
2. Piezvani manz un es Tev apstastīšu plānu kāds tiks realizēts Liepājas ezerā. Mans nr 25126460
16.augusts 2016, 13:33 | links
 
Nesatraucies pa manu gramatiku,bet gan pa sawu, pats es raxtu bez garumzimem un iisi,visiem viss ir skaidrs un izlasams. Lab strunts pa gramatikam utt. Tomer CL forums,newis literaturas examens. Sava taisniba tew ir, nkados seminaros/saplces neesmu piedalijes,bt tomer vairakums ir mana pusee sakara ar amuuriem,zimem utt. Labi pienemsim ka mans piedavajums ir nkam nederigs,ka ar ezeru/zimem ir viss ideali. Tad ko ieteixi? Sedet uz dambiša kert zušus un zandartus kas ir salaisti ezera? Jeb tomer butu labak grozities pa sakartotu ezeru?
16.augusts 2016, 13:16 | links
 
MrDaniiC pats esi vispar kadu ieteikumu izteicis pa ezera sakartosanu? Kka neesmu dzirdejis. Un kas attiecas uz amuuriem tad newiens neteica ka jagaz tos amuurus tonnam iexa. Pilnigi pietiekami ir 5-7gab uz 1hektaru,un ta ne ezeram sudi netix sataisiti un zales nedaudz izzudis. Un foruma te pat izdzirdeju gudru atbildi pa amuuru narstu, un atbilde bija pilnigi pareiza, musu udeni un klimats nelauj viniem narstot jo tevinu pieņi tiek momentali atdzeseti del auxta un mitra klimata un paliek nederigi

rkvk1992, 14.augusts 2016, 14:17


Uhh. Lasot tevis rakstīto acis sāka sāpēt. Gramatika ir šausmīga!

Un, jā, esmu vairākus ieteikumus izteicis, piedalījies semināros, piedalījies "Liepājas ezeri" sēdēs, un ticies ar E.Urtāna kungu atsevišķi.
Bet, tevi gan kaut kā neesmu manījis nevienā sēdē. :)
Veiksmi!
16.augusts 2016, 11:39 | links
 
Pa cietoksna kanalu var praktiski aizmirst,ja vel bridi atpakal mazas lidacinas copeja ta tgd praktiski viss ir beidzies, viri briziem sez linus gaida,bet ka paskatijos ta diez gan svaki, vad labak meiginat copet metalurga ezera, vel vasaras sakuma no turienes 7kg lidaka iznaca ara
16.augusts 2016, 08:20 | links
 
Kāds var nodot kādu info par cietokšņa kanālu , Ir jēga špiningot viņā jigot ?
16.augusts 2016, 00:29 | links
 
Ar šiem vējiem daudz asaru sadzīts kanāla un līdakas, ir ko patrenkāt. Asari virs 300gr un līdaka piekērās 2kg, zemmēru arī daudz.
15.augusts 2016, 22:40 | links
 
Sveiki, varbut varesiet palidzet. Nesen parvacos uz liepaju, butu noderiga jebkura padoma par to kur un ka copet. meiginaju ezera no krasta uz pludinu.
Viens Linis, divas raudinas, un nenormaligi daudz asari =) Dodiet padomus.
Paldies, ar cienu Sergejs.

SergejSH, 15.augusts 2016, 18:16


Noķerts līnis - tas jau nav slikts rādītājs.
Ja pievērsīsies copēšanai ezerā un tirdzniecības kanālā,neaizmirsti tik iegādāties licenzi.
Pārsvarā info.par copes vietām un lomiem šajā forumā ir atrodama,bet pludiņotāji un fīderisti gan ir paskopi padalīties ar veismīgās vietas atklāšanu un copes rezultātiem.
Patrreiz man labākie panākumi,lai tiktu pie zivīm,pasēdēšana ar fīderiem kanālā,"gāzenes"rajonā.Bet,nez kādēļ,brekšiem labāka apetīte diennakts tumšajā laikā.
Ja labāk tīk špiņa vicināšana,tad lielākas iespējas tikt pie vērā ņemama loma,to darīt no laivas.
Manis rakstītais vairāk attiecas uz Liepājas ezeru,bet ir arī citas vietas kur iemērkt makšķeri.
15.augusts 2016, 21:22 | links
 
Sveiki, varbut varesiet palidzet. Nesen parvacos uz liepaju, butu noderiga jebkura padoma par to kur un ka copet. meiginaju ezera no krasta uz pludinu.
Viens Linis, divas raudinas, un nenormaligi daudz asari =) Dodiet padomus.
Paldies, ar cienu Sergejs.
15.augusts 2016, 18:16 | links
 
Ka ari pussaļaa udeni izredzes ir vel niecigakas uz to vairosanos
14.augusts 2016, 14:24 | links
 
MrDaniiC pats esi vispar kadu ieteikumu izteicis pa ezera sakartosanu? Kka neesmu dzirdejis. Un kas attiecas uz amuuriem tad newiens neteica ka jagaz tos amuurus tonnam iexa. Pilnigi pietiekami ir 5-7gab uz 1hektaru,un ta ne ezeram sudi netix sataisiti un zales nedaudz izzudis. Un foruma te pat izdzirdeju gudru atbildi pa amuuru narstu, un atbilde bija pilnigi pareiza, musu udeni un klimats nelauj viniem narstot jo tevinu pieņi tiek momentali atdzeseti del auxta un mitra klimata un paliek nederigi
14.augusts 2016, 14:17 | links
 
Butu jau bijis labak ja salaistu ezera amūrus ta vieta lai atmazgat naudu ar "stikla zusiem" no kuriem 70% tika asariem vedera un pareje 30% pamuka juraa, tos pasus 30% ar laiku "biedriba liepajas ezeri" salasis murdos. Amūri ta vismaz to zali pa biskim zlembatu nost, i ezeram butu kads labums i copmaniem butu labi pretinieki

rkvk1992, 10.augusts 2016, 09:19

Labi, saladīsim amūrus, un ko tālāk? Tu esi interesējies kas notiek kad amūri savairojas? Liepājas ezers palis par jūru, bez zālēm, bez faunas! Viss tiks izrīts padsmit gadu laikā, un tad atkal čīkstēs ka nav zāles. :)

MrDaniiC, 12.augusts 2016, 13:15

Kāds vismaz piedāvā kādu risinājumu, bet Tev jau poh..., jo Tev jau ir labi arī pa dambīti staigājot. Un nevajag pārspīlēt ar to vairošanos, amūri jau nav nekādas baktērijas.

kamazs, 12.augusts 2016, 14:15


Jā, man ir labi arī pa dambīti staigāt! Es māku zivis ar tur noķert. Un? Skauž?

Lūdzu pastudē nedaudz par zivsaimniecību, un tad izsaki komentārus. Jo pagaidām redzu ka no zivsaimniecības saproti tik to ka līdaka ēd gaļu un amūri zāli. :) Bet, diemžēl ar to nepietiek! Internetā ir pieejami daudz materiālu, kā arī LLKC rīko zivsaimniecības seminārus! Iesaku apmeklēt, tev noderēs.

MrDaniiC, 12.augusts 2016, 16:39

Pēc kā tu tā spried? Nožēlojami, ka kaut ko palasot internetā, tev liekas, ka esi baigais spečuks...

kamazs, 12.augusts 2016, 19:29

Spriežu pēc tevis rakstītā.
Internetā arī iegustu informāciju, un ar to lepojos! Bet, pieredze ir laba lieta, un man laukos pieder 4 dīķi kuros tiek audzētas zivis, kopš bērnības jau esmu ar to saistīts. :)

Lab, pietiek šo bērnu dārzu. Ja tev ir superlabas idejas kā iztirīt ezeru, dodies uz pilsētas Domi ar iesniegumu. Internetā jau gudri var rakstīt, tik darišana ir kā ir :)))

Ne asakas! Tiekamies Liepājniekā.

MrDaniiC, 12.augusts 2016, 19:48

Vai tev piemeties kāds mazā krāniņa sindroms četros dīķos? Nevienam (tiešām - NEVIENAM) pilsētas domē nekrata, kas notiek ar ezeru. Karoče, pietiek dirst vienam uz otra, vajag aizbraukt uz ezeru pacopēt, kamēr vēl ir kur iemest, un kamēr vēl ir ko ķert .
13.augusts 2016, 14:32 | links
 
Butu jau bijis labak ja salaistu ezera amūrus ta vieta lai atmazgat naudu ar "stikla zusiem" no kuriem 70% tika asariem vedera un pareje 30% pamuka juraa, tos pasus 30% ar laiku "biedriba liepajas ezeri" salasis murdos. Amūri ta vismaz to zali pa biskim zlembatu nost, i ezeram butu kads labums i copmaniem butu labi pretinieki

rkvk1992, 10.augusts 2016, 09:19

Labi, saladīsim amūrus, un ko tālāk? Tu esi interesējies kas notiek kad amūri savairojas? Liepājas ezers palis par jūru, bez zālēm, bez faunas! Viss tiks izrīts padsmit gadu laikā, un tad atkal čīkstēs ka nav zāles. :)

MrDaniiC, 12.augusts 2016, 13:15

Kāds vismaz piedāvā kādu risinājumu, bet Tev jau poh..., jo Tev jau ir labi arī pa dambīti staigājot. Un nevajag pārspīlēt ar to vairošanos, amūri jau nav nekādas baktērijas.

kamazs, 12.augusts 2016, 14:15


Jā, man ir labi arī pa dambīti staigāt! Es māku zivis ar tur noķert. Un? Skauž?

Lūdzu pastudē nedaudz par zivsaimniecību, un tad izsaki komentārus. Jo pagaidām redzu ka no zivsaimniecības saproti tik to ka līdaka ēd gaļu un amūri zāli. :) Bet, diemžēl ar to nepietiek! Internetā ir pieejami daudz materiālu, kā arī LLKC rīko zivsaimniecības seminārus! Iesaku apmeklēt, tev noderēs.

MrDaniiC, 12.augusts 2016, 16:39

Pēc kā tu tā spried? Nožēlojami, ka kaut ko palasot internetā, tev liekas, ka esi baigais spečuks...

kamazs, 12.augusts 2016, 19:29


Spriežu pēc tevis rakstītā.
Internetā arī iegustu informāciju, un ar to lepojos! Bet, pieredze ir laba lieta, un man laukos pieder 4 dīķi kuros tiek audzētas zivis, kopš bērnības jau esmu ar to saistīts. :)

Lab, pietiek šo bērnu dārzu. Ja tev ir superlabas idejas kā iztirīt ezeru, dodies uz pilsētas Domi ar iesniegumu. Internetā jau gudri var rakstīt, tik darišana ir kā ir :)))

Ne asakas! Tiekamies Liepājniekā.
12.augusts 2016, 19:48 | links
 
Butu jau bijis labak ja salaistu ezera amūrus ta vieta lai atmazgat naudu ar "stikla zusiem" no kuriem 70% tika asariem vedera un pareje 30% pamuka juraa, tos pasus 30% ar laiku "biedriba liepajas ezeri" salasis murdos. Amūri ta vismaz to zali pa biskim zlembatu nost, i ezeram butu kads labums i copmaniem butu labi pretinieki

rkvk1992, 10.augusts 2016, 09:19

Labi, saladīsim amūrus, un ko tālāk? Tu esi interesējies kas notiek kad amūri savairojas? Liepājas ezers palis par jūru, bez zālēm, bez faunas! Viss tiks izrīts padsmit gadu laikā, un tad atkal čīkstēs ka nav zāles. :)

MrDaniiC, 12.augusts 2016, 13:15

Kāds vismaz piedāvā kādu risinājumu, bet Tev jau poh..., jo Tev jau ir labi arī pa dambīti staigājot. Un nevajag pārspīlēt ar to vairošanos, amūri jau nav nekādas baktērijas.

kamazs, 12.augusts 2016, 14:15


Jā, man ir labi arī pa dambīti staigāt! Es māku zivis ar tur noķert. Un? Skauž?

Lūdzu pastudē nedaudz par zivsaimniecību, un tad izsaki komentārus. Jo pagaidām redzu ka no zivsaimniecības saproti tik to ka līdaka ēd gaļu un amūri zāli. :) Bet, diemžēl ar to nepietiek! Internetā ir pieejami daudz materiālu, kā arī LLKC rīko zivsaimniecības seminārus! Iesaku apmeklēt, tev noderēs.

MrDaniiC, 12.augusts 2016, 16:39


Pēc kā tu tā spried? Nožēlojami, ka kaut ko palasot internetā, tev liekas, ka esi baigais spečuks...
12.augusts 2016, 19:29 | links
 
tiku šorīt ostā. nekādas mazlaivu aizliedzošās zīmes nav. zivis pietiks visiem, nevajag muldēt.
visas pazīmes bija, gan kaijas, gan sīkzivis un reņģes pa virsu, bet asari neatradu. kkas labs paņēma pusūdenī 4 colīgo tiogu un viss.

kkas, 12.augusts 2016, 13:38
Paldies, rīt jālaiž skatīt....ir jau iezīmēta taktika..;))
12.augusts 2016, 19:26 | links
 
Butu jau bijis labak ja salaistu ezera amūrus ta vieta lai atmazgat naudu ar "stikla zusiem" no kuriem 70% tika asariem vedera un pareje 30% pamuka juraa, tos pasus 30% ar laiku "biedriba liepajas ezeri" salasis murdos. Amūri ta vismaz to zali pa biskim zlembatu nost, i ezeram butu kads labums i copmaniem butu labi pretinieki

rkvk1992, 10.augusts 2016, 09:19

Labi, saladīsim amūrus, un ko tālāk? Tu esi interesējies kas notiek kad amūri savairojas? Liepājas ezers palis par jūru, bez zālēm, bez faunas! Viss tiks izrīts padsmit gadu laikā, un tad atkal čīkstēs ka nav zāles. :)

MrDaniiC, 12.augusts 2016, 13:15
Atļaušos oponēt un izmantot to ko saka zivju audzētāji kad iegādājos savam dīķim - mūsu platuma grādos tie nevairojas, ir vajadzīgs ļoti silts un ilgstoši silts laiks tekošā ūdenī. Tā kā salaižot kādu populāciju un pa bikim nomakšķerējot varētu sanākt labi...:)) Protams zivju speciālisti varētu arī vēl kaut ko nokomentēt sīkāk....:)
12.augusts 2016, 19:24 | links
 
piekritu par amuriem risinajums butu loti labs. un par to vairoshanos!!! Tādi draudi musu ezera nepastav. izkers vinjus diezgan atri ara. mazie dizi nekozas uz ākiem un ari tiklos nepaliek cik vienigi kados murdos. bet lielie kas ir tie istie rimas tie bus tikla pirmie un ari murdos. taka manuprat videjais aritmetiskais bus loti labs!!! Pat smiekli sanaca musu ezera kkas savairosies:D.

Skorb, 12.augusts 2016, 15:34


Liepājas ezers ir teiu ideāls zivju nārstam! Tieši tādēļ Liepājas ezerā ir tik liela zivju populācija. :)
12.augusts 2016, 16:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager