Liepājas ezers

Es ar ilgi par to domāju kas tas ir :D Laikam ir domāts Kuģu ceļš.
8.augusts 2016, 11:25 | links
 
Šodien neviena (!) laiva uz fārvatera nestāvēja! Viss bija ļoti solīdi! Ja visu laiku copmaņi būtu pratuši tā uzvesties, tad nekāda ūdeņu duļķošana ar aizliegumiem nebūtu notikusi. Bet tagad izskatās, ka ļaudis fārvateru sākuši respektēt. Jauki!

swimme, 6.augusts 2016, 19:53


kas ir fārvāteris?
8.augusts 2016, 09:54 | links
 
Domāju šodien asarus patramdīt,bet uz dzigu nekādas atsaucības. Tad pamēģināju vizuli uz vējenēm, pat dažus jūrniekus dabūju. Diemžēl biju sacerējies ka varēs labu kūpiņu no vējenēm uztaisīt, bet no lielās pakaļskriešanas ik pēc dažiem metieniem, uzklupieniem un noraušanās viena tik laivā....esmu šokā ...kā var tā ņemt, bet nedabūt laivā...Pavasaros tāpat notiek? Izskatās ka fīderim pluds jāstellē klāt...Eholotē arī rādīja vilni uz 2m, bet bija pietiekami lēzens...Izskrēju cauri dziga mānekļiem uz asari no sērijas tioga un esasy shineri, nekā...bet uz sīkzivtiņām daži...
6.augusts 2016, 23:03 | links
 
Šodien neviena (!) laiva uz fārvatera nestāvēja! Viss bija ļoti solīdi! Ja visu laiku copmaņi būtu pratuši tā uzvesties, tad nekāda ūdeņu duļķošana ar aizliegumiem nebūtu notikusi. Bet tagad izskatās, ka ļaudis fārvateru sākuši respektēt. Jauki!
6.augusts 2016, 19:53 | links
 
Šodien velkot laivu ārā no ezera sastapu makšķerniekus, kuri atgriezās no copes ostā starp graudu termināli un koku krautuvi. Šamie teica, ka tur esot bijusi varena leiputrija - ķērušies asari, vējenes un arī reņģes. Pats mēģināju iziet jūrā pēc reņģēm, bet bija tāds paliels vilnis - brīžam ap 2 meriem un tad nu es nolēmu atgriezties un copēt ezerā.pa ceļam ostā redzēju, ka bija ap 5-6 laivām, bet nepiebraucu paskatīt. Tur tak ne tikai nedrīkst copēt, bet ir arī zīme, ka nedrīkst pļunkāt ar mazām čaumalām. Ja jau lieli vīri nolēmuši, ka nav pēc feņas to darīt nu tad arī nemaz nebraucu tur. Zivis jau var visur noķert. Liels paldies leišiem, kuri veicināja, lai aizliedz tur copi.
6.augusts 2016, 19:38 | links
 
Vakar nebija baigi vejains un vilnains. Iebraucam rengu un vejzivju meklejumos. Ar eholoti atradam nenormalu rengu baru ,bet tiko nolaizot sistemu leja viss tas bars kusteja prom un ta ari ganijamies pakal baram bet situacija nemainijas rengu spainis palika tukss. Vejenes baxtija i velcejot i metajot bet ari ne viena ara dabuta netika. Vakar vareja manit ka vejenes ari kanala trako jo i lekaja i uz velci dauzija lidz pasai "Piemare"
6.augusts 2016, 10:24 | links
 
Process notika no D mola. Bet pagruti atrast tiesam labu vietu jo visur baigi trauce kante
6.augusts 2016, 09:49 | links
 
Rkvk Cik saprotu process notika kanālā, no krasta vai laivas? Vai nav pārāk manīgi ja no laivas šamos mēģinātu mānīt?
5.augusts 2016, 19:17 | links
 
Paldies Svimme par info, bet sola vilni 2-3m, baigā šūpāšanās var sanākt ka neizsmērē pie vārtu ieejas... :) Lai gan pakūpināt vējeni gan gribētos, bet ko var zināt, varbūt šamās akvatorijā arī ienāk...
5.augusts 2016, 19:12 | links
 
Zušos bijam 2us weekend pec kartas. Zusu daudzums nebija iepriecinoss. Bet izmers gan bija labs. Uz naktstarpu isti mums nkas nesanaca jo to brexi atri vien plukaja nost, likam virsu 2-3 videja izmera zemestarpus, kad uz rita pusi tarpi bija beigusies, nkas cits neatlika ka uzlikt jau izplukatus tarpu gabalinus kas metajas pie kajam. Uz aka sanaca ka bija 3 mazini gabalini no tarpu "atliekam" . metiens iexa un pec dazam minutem kāts jau gaja lekdams
Gala rezultata 2 zuši. 65cm un 75cm
5.augusts 2016, 12:43 | links
 
U-dens, reņģes nav izvēlīgas. Pliku āķu sistēma. Spīdīgie āķīši un viss- process notiekas. Aptuveni 5- 6 kg reņģu stundā. Izmērs gan nav sevišķi iepriecinošs, diezgan daudz sīkās trāpās. Un vējenes tvarsta noķertās reņģes. Nāk līdzi līdz pat laivai. Dažas izleca kā mārlini :) Kad iepinas reņģu sistēmā, tad gan ir jautrība :)
5.augusts 2016, 05:51 | links
 
Aiz Dienvidu vārtiem ļoti labi ņem reņģes un vējenes. Vilnīši gan drusku ir.

swimme, 4.augusts 2016, 18:01


Vari padalīties uz ko? Par tām vējenēm interesanti, ko tās te dara? Nav dzirdēts vai kāds kādu zuti izvilcis šogad akvatorijā vai kanālā?
4.augusts 2016, 22:22 | links
 
Aiz Dienvidu vārtiem ļoti labi ņem reņģes un vējenes. Vilnīši gan drusku ir.
4.augusts 2016, 18:01 | links
 
Skatos ka "Biedriba Liepajas Ezeri" ir sadzirdejusi kko no iepriex mineta pa zimem ezeraa. Ir uzstadijusi 1u zimi tuvak atteku salai (liekas ka pat atstarojosa lente ir uzlimeta) izskatas ka ari ielikta daudz maz pareiza vieta. Paldies vismaz pa to
4.augusts 2016, 11:00 | links
 
Krakskis,labs tev nu gan ķēriens,prieks,ka citiem tomēr ķeras,ja ne man!!!!:)))):)))
4.augusts 2016, 10:40 | links
 
Pagājušo nakti no pl.22:30 - 04:30 netālu no gāzenes pasēdēju ar fīderiem.
Vairākkārt norāvos spēcīgu lietu,bet par laimi mašīna blakus.
Rezultātā breksis 1.5kg,3gab 800g-1kg un vareni smuka rauda.
3 mazākos,līdz 500g amnestēju un 2gab norāvās,kuru izmērus tumsā nepiefiksēju.

Dienas licenzes cenu nezinu,jo man ir gada licenze un copēju bez kreņķiem.
3.augusts 2016, 21:54 | links
 
Gribu aizlaist pasēdēt ar fīderi pie Latvijas gāzes,varbūt kāds man var pateikt kādu licenzi man tur japērk?

ksrocker, 3.augusts 2016, 19:12

Pie gāzenes jau būs ezera licenze.
3.augusts 2016, 21:08 | links
 
Gribu aizlaist pasēdēt ar fīderi pie Latvijas gāzes,varbūt kāds man var pateikt kādu licenzi man tur japērk?
3.augusts 2016, 19:12 | links
 
Biedrība "Liepājas ezeri" ir totāli loderi un diletanti.
Vai kāds no jums ir bijis biedrības adresē Zvejnieku aleja 11- 5?
1.augusts 2016, 19:31 | links
 
https://www.instagram.com/p/BIiXnhrDaGJ/ zivis gan ir, tikai jāzin kur viņas ir un jāmāk noķert :)
1.augusts 2016, 18:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager