Liepājas ezers

MFB! Vai tad tik drūmi ir ar to ezeru? Man šķiet, ka lielāko postu nodarīja pilsētas kanalizācijas laišana ezerā visus garos padomijas gadus, daudz gan to smirdīgo "trubu" bija...
Bet pašlaik nemaz tik melna tā bilde nav.
Nevajag būt īgņam, tad nešķitīs, ka čaļu copes atskaites ir lielīšanās ar lomu :) Tavā galerijā bildīte liek domāt, ka esi "gaļinieks" :)
Kas tā liek Tavai sirdij asiņot, kas ir tas bardaks?Vai tie tīkli, vai ka čaļi ķer zivis? Man arī tīkli nepatīk, bet zivis garšo. Un es priecājos, ka ezeru vairs nepiedirš ar kanalizāciju. Man tā ir palikusi atmiņā kā bērnības ezera smaka, brrr...
19.jūnijs 2016, 17:23 | links
 
Personīgi tevi nepazīstu(laikam pāris reizes pie upes esam tikušies),bet izklausies kā deputāts.Runā aplinkus.Tieši tavu viedokli no iepriekšējā teksta nesadzirdēju.

MFB, 19.jūnijs 2016, 15:47


Publiski izsakos mazliet rezervētāk...:)
19.jūnijs 2016, 17:16 | links
 
Personīgi tevi nepazīstu(laikam pāris reizes pie upes esam tikušies),bet izklausies kā deputāts.Runā aplinkus.Tieši tavu viedokli no iepriekšējā teksta nesadzirdēju.
19.jūnijs 2016, 15:47 | links
 
Pajautāšu,tāda iespeja ir,bet ko tu pats domā par visu šo kas notiek ezerā?

MFB, 19.jūnijs 2016, 15:22


Ja jāvērtē kopumā, man nav iemesls būt diez ko pozitīvam, ja to sasaista ar valsts kopējām attīstības tendencēm, jo mūžīgās reformas visās nozarēs ne par ko labu neliecina. Uzturēt šādu režīmu ir visai izdevīgi, jo vieglāk ir visādus šmuguļus taisīt...te jau katrs, lai domā pats, es tajā neko labu nesaredzu...:)
19.jūnijs 2016, 15:36 | links
 
Pajautāšu,tāda iespeja ir,bet ko tu pats domā par visu šo kas notiek ezerā?
19.jūnijs 2016, 15:22 | links
 
Paldies par atbildi,visticamāk būs jāaiziet pie Urtāna (kunga) izrunāt sasāpējušos jautājumus.Vienkārši gribējās šajā foma sadaļā izraisīt diskusiju kas un kā,jo forums saucas Liepājas Ezers.Manā uztverē tas nenozīmē lielīšanos ar lomu(jo cita veida info nav),izņemot protams Flakais kurš padalās ar info forumā.

MFB, 19.jūnijs 2016, 15:00


Copes lietās, pirmkārt, par copi...:) Bet šad tad der arī parunāt par aktuālām lietām makšķerniekiem, jo makšķerēšana jau nesastāv tikai no noķertajām zivīm. Domāju, ka daudziem būtu interesanti ezeru redzēt ne tikai kā ūdenstilpi, kas var dot skaistus lomus, bet kā kopēju infrastruktūru ne tikai copmaņiem, bet visiem, kas vēlas atpūsties pie ūdeņiem. Te uzreiz arī jāatgādina, ka ezers sadalās arī starp pašvaldībām, kas arī neveicina kopējo ezera attīstības stratēģijas veidošanos. Ja nemaldos, Liepājas pilsētai varētu būt tikai kāda sestā daļa no tās visas kopējās saimniecības. Ja interesē tās lietas, domāju, ka vajag arī pakonsultēties ar domes speciālistiem, kas atbildīgi par ezera jautājumiem.
19.jūnijs 2016, 15:10 | links
 
Paldies par atbildi,visticamāk būs jāaiziet pie Urtāna (kunga) izrunāt sasāpējušos jautājumus.Vienkārši gribējās šajā foma sadaļā izraisīt diskusiju kas un kā,jo forums saucas Liepājas Ezers.Manā uztverē tas nenozīmē lielīšanos ar lomu(jo cita veida info nav),izņemot protams Flakais kurš padalās ar info forumā.
19.jūnijs 2016, 15:00 | links
 
Un vēl jautājums?Ja gribas rīkoties-vai ir jau kāds kaut ko uzsācis?Un ja ir,tad kā var pievienotie?Jo šis bardaks kas darās uz ezera ir piegriezies?

MFB, 19.jūnijs 2016, 14:32


Ir apsveicama vēlme kaut ko darīt lietas labā. Uzreiz mans ieteikums - sākumā nekritizēt uzreiz visu pēc kārtas, bet iepazīties ar reālo situāciju. Pirmkārt, jau vari parunāties ar Ēvaldu Urtānu. Daudzas lietas viņš var apskaidrot un argumentēt. Noteikti vajag iepazīties ar visām tām likuma lietām, kas skar ezeru. Kā jau minēju iepriekš, daudzas lietas nevar realizēt tik vienkārši, jo ir visādas "Nature 2000" u.c. Darāmā būtu daudz. Ja tam izdodas piesaistīt finanses, kaut kas jau lietas labā notiek, bet kopumā jau tas ir mazs piliens kopējo darbu jūrā. Ja ir entuziasms un ir tiešām vēlme, iespējams, ka vajag mēģināt. :)
19.jūnijs 2016, 14:55 | links
 
Ja ir iespeja,tad varbūt pastāsti kas ir darīts inspektoru sakarā.Jo kā jau rakstīju iepriekš,esmu viņus redzējis 1 reizi 15 gados un es neesmu svētdienas maksķernieks.

MFB, 19.jūnijs 2016, 14:26


Ezerā reidus rīko gan VVD inspektori, gan arī biedrība Liepājas ezeri inspektori. Piebiedrojas arī sabiedriskie. Ja tevi interesē cipari, tad vajadzētu sazināties vai nu ar Ģirtu Liepiņu vai Ēvaldu Urtānu (Liepājas ezeri). Necik sen vēl bija publiski rakstīts par kaut kādu realizētu projektu, kas ļaus uzlabot inspektoru materiāli tehnisko bāzi. Ja no personīgās pieredzes, vienmēr pie rokas telefonā ir inspektoru telefona numuri. Ir gadījies uziet nelikumīgos tīklus. Viens zvans un jautājumi par tīklu izcelšanu ir atrisināts.
19.jūnijs 2016, 14:45 | links
 
Un vēl jautājums?Ja gribas rīkoties-vai ir jau kāds kaut ko uzsācis?Un ja ir,tad kā var pievienotie?Jo šis bardaks kas darās uz ezera ir piegriezies?
19.jūnijs 2016, 14:32 | links
 
Ja ir iespeja,tad varbūt pastāsti kas ir darīts inspektoru sakarā.Jo kā jau rakstīju iepriekš,esmu viņus redzējis 1 reizi 15 gados un es neesmu svētdienas maksķernieks.
19.jūnijs 2016, 14:26 | links
 
Uzskatu ka tā ir kārtējā atruna (tie dara savu darbu tik, cik resursi atļauj),tas nav arguments.Kaut vai neskaitot murdus ir cilvēki kas ezerā katru dienu ker zivis bez skaita un izmera ierobezojuma,vai kāds viņus kontrolē?Ir labi ja kāds ir izaudzis savā domāšanā un var piekopt CR.Bet vairums tādu nav.
Un kā jau zinat,ja zin kā un ar ko var sakert nejēgā.

MFB, 19.jūnijs 2016, 11:53


Tādi, kuriem uz likuma normām ir nospļauties, būs vienmēr, ne jau tāpēc pārvilkt treknu svītru tiem darbiem, kas ir izdarīts, īpaši jau inspektoru darbā. Es arī esmu par to, lai Liepājas ezerā varētu realizēt daudz un dažādus projektus, bet pateicoties visādiem liegumiem un "natūrām", daudzas lietas kļūst neiespējamas, jo aizsargāt puķītes esot daudz perspektīvāk kā izveidot ilgspēlējošu tūrisma infrastruktūru. Lietas jāpārskata, jo agri vai vēlu process aizies tik tālu, ka ezers, iespējams, vienkārši aizaugs, ja neko nedarīs lietas labā. Protams, ka tas nenotiks pāris gadu laikā, bet rīkoties jau vajadzētu sākt gan. :)
19.jūnijs 2016, 14:09 | links
 
Uzskatu ka tā ir kārtējā atruna (tie dara savu darbu tik, cik resursi atļauj),tas nav arguments.Kaut vai neskaitot murdus ir cilvēki kas ezerā katru dienu ker zivis bez skaita un izmera ierobezojuma,vai kāds viņus kontrolē?Ir labi ja kāds ir izaudzis savā domāšanā un var piekopt CR.Bet vairums tādu nav.
Un kā jau zinat,ja zin kā un ar ko var sakert nejēgā.
19.jūnijs 2016, 11:53 | links
 
Vai kādam no šīs sadalas patstāvīgajiem apmeklētājiem neintersē(nerūp)murdu daudzums ezerā?Un kad kāds no jums ir redzējis inspektou?Es personīgi kādu 15 gadu laikā esmu saticis 1 reizi,kaut gan pērku licenzi katru gadu uz gadu.

MFB, 19.jūnijs 2016, 09:40


Ar inspektoriem nav problēmu un tie dara savu darbu tik, cik resursi atļauj. Par murdiem jau ir cits stāsts. Makšķerniekiem tie vienmēr būs kā skabarga acīs. Šajā sakarā uzskatu, ka biedrība "Liepājas ezeri" varētu mazliet vairāk komunicēt ar sabiedrību un informēt kas ir kas ezerā, ieskaitot murdus. Diemžēl, pagaidām tāds pieejamākais veids ir zvanīt Urtāna k-gam, kurš parasti padalās ar info. Te ir viens piemērs kā to dara citur: http://www.aluksnesezers.lv/
19.jūnijs 2016, 10:17 | links
 
Vai kādam no šīs sadalas patstāvīgajiem apmeklētājiem neintersē(nerūp)murdu daudzums ezerā?Un kad kāds no jums ir redzējis inspektou?Es personīgi kādu 15 gadu laikā esmu saticis 1 reizi,kaut gan pērku licenzi katru gadu uz gadu.
19.jūnijs 2016, 09:40 | links
 
vakar darba pauzē atkal paskatījos kanālā, vīrs uz fīderi acu priekšā smuku, vismaz 1.5kg, breksi izvilka, tākā sāku domāt, moš pēc vairāku gadu nekustināšanas jāizkustina fīderis :D

Dzeerve, 18.jūnijs 2016, 13:38


Vien pareiz dom...:)
18.jūnijs 2016, 14:19 | links
 
vakar darba pauzē atkal paskatījos kanālā, vīrs uz fīderi acu priekšā smuku, vismaz 1.5kg, breksi izvilka, tākā sāku domāt, moš pēc vairāku gadu nekustināšanas jāizkustina fīderis :D
18.jūnijs 2016, 13:38 | links
 
Beaukt vai nebraukt ezerā pie attiecīga ūdens līmeņa ir katra paša ziņā,bet tā saucamie murdi kuri reāli ir jūras stāvvadi un kuru ir pilns ezers,tas gan nav normāli.
18.jūnijs 2016, 10:26 | links
 
Eridians baigais Urtāna aizstāvis jau kuro reizi, vienā maisā liekams!
Kur tas labais zāles pļāvējs ir? kāpēc nav manīts viņš Liepājas pusē? Vispār ne reizi nēsmu redzējis kad viņš kaut ko pļautu. Kur tad paliek visa tā licences nauda? kas skaitās ezera apsaimniekošana?

Gedis, 17.jūnijs 2016, 22:21

Eridians ja nemaldos ir pats Urtans!Vismaz ta tauta runa......
17.jūnijs 2016, 23:10 | links
 
Eridians baigais Urtāna aizstāvis jau kuro reizi, vienā maisā liekams!
Kur tas labais zāles pļāvējs ir? kāpēc nav manīts viņš Liepājas pusē? Vispār ne reizi nēsmu redzējis kad viņš kaut ko pļautu. Kur tad paliek visa tā licences nauda? kas skaitās ezera apsaimniekošana?
17.jūnijs 2016, 22:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager