Liepājas ezers

09.junija vakars.soreiz lidakas galigi nebija pierunajamas uz copi.nolemu parslegties un apcerigi papeldinat tarpus.tas bija vienigais vakars kad asais ziemelvejs pierima.rezultata patikams - linis 1,pusbreksi(ap 0,8 kg ) 5,labais bonuss karusinas 3 gab. 1,2kg,1,3kg,1,6kg.varetu izmantot ka esmas zivtinas,tikai kur lai atrod piemerotas lidacinas.

Bjorgvins, 11.jūnijs 2016, 13:49


Neslikti Tev gājis tārpu peldināšanā.Tā pilnībā atsvēra līdaku necopi.
12.jūnijs 2016, 07:02 | links
 
09.junija vakars.soreiz lidakas galigi nebija pierunajamas uz copi.nolemu parslegties un apcerigi papeldinat tarpus.tas bija vienigais vakars kad asais ziemelvejs pierima.rezultata patikams - linis 1,pusbreksi(ap 0,8 kg ) 5,labais bonuss karusinas 3 gab. 1,2kg,1,3kg,1,6kg.varetu izmantot ka esmas zivtinas,tikai kur lai atrod piemerotas lidacinas.
11.jūnijs 2016, 13:49 | links
 
Šorīt zudovenē līmenis zems, bet asaru aktivitāte ļoti ievērojama. Kopā ar kolēģi pēc ilgstošas nebūšanas ezerā, no viena spota katrs salasījām normu ar cienījamiem strīpaiņiem. Slīdot uz māju pusi tika izceltas trīs zemmēra līdakas un bonusā viena 2,2 kg resnule. Iespējams, ka pēc karstuma, atspirdzinošais ziemelis uzdzina zivīm apetīti. Ne asakas.
4.jūnijs 2016, 16:13 | links
 
Ja par sprāgušām zivīm, tad es šodien vairākus beigtus asarus redzēju aiz attekas salas. Ūdens līmenis arī ir ļoti nokrities un tāpēc domājams šajās karstajās dienās ūdenim temperatūra ir kritiski augsta -zivīm.
3.jūnijs 2016, 23:11 | links
 
Kādu laiciņu atpakal,aptuveni 2 nedēļas atpakaļ bridu ar kostīmu gar UPTK,un zem vadu līnijas kas iet uz salu!Un pamanīju to pašu-Lielus-beigtus-smirdīgus līņus-kuri maitāja gaisu piekrastē.
3.jūnijs 2016, 18:37 | links
 
kolēga vakar 3kg līdaku iemānīja laivā. vēl 2 līdakbērnie piepeldēja pie laivas, kaut ko apdomājās un aizpeldēja prom.
2.jūnijs 2016, 09:19 | links
 
Šovakar pie zivis tikt nemācēju.
Pat "siļķīte" neuzkodās!

krakskis, 1.jūnijs 2016, 22:44

Tu nu atradi īsto laiku !
1.jūnijs 2016, 23:18 | links
 
Šovakar pie zivis tikt nemācēju.
Pat "siļķīte" neuzkodās!
1.jūnijs 2016, 22:44 | links
 
Jums tur ir kormorāni?
Ja jā, tad 90 % domāju, ka pie vainas būs viņi. Viņi saskādē arī mierīgi 3 kg līdaku, apēst nevar, bet satraumē.
Tā sērga iet plašumā un savā pusē arī nākas atrast zivis, ar caurumiem sānos, kas nu noteikti nav no dzenskrūvēm.

andzus69, 1.jūnijs 2016, 16:54

Vot,vieni prātīgi vārdi.Motorlaivām varētu norakstīt 5%,bet diez vai vairāk.
1.jūnijs 2016, 17:05 | links
 
Jums tur ir kormorāni?
Ja jā, tad 90 % domāju, ka pie vainas būs viņi. Viņi saskādē arī mierīgi 3 kg līdaku, apēst nevar, bet satraumē.
Tā sērga iet plašumā un savā pusē arī nākas atrast zivis, ar caurumiem sānos, kas nu noteikti nav no dzenskrūvēm.
1.jūnijs 2016, 16:54 | links
 
Jautājums veterāniem, kas vispār Pērkonītē labs ķerās? Esmu tur bijis, kaut kad staigāja baigās zuves, bet nedabuju pazavērēties kas tās ir. Ziemā- asarīši un mini rauda. Kas tur labs dzīvo? Var arī PM, ja lieliem burtiem negribās stāstīt. Paldies!

matiss811, 1.jūnijs 2016, 16:26


Tur var pie līņiem tikt, smukas karūsas ķeras. Ir asari, līdakas. protams, tevis minētās raudas un cita baltā zivs. Atkarīgs no gadalaika un zivju paradumiem.
1.jūnijs 2016, 16:52 | links
 
Jautājums veterāniem, kas vispār Pērkonītē labs ķerās? Esmu tur bijis, kaut kad staigāja baigās zuves, bet nedabuju pazavērēties kas tās ir. Ziemā- asarīši un mini rauda. Kas tur labs dzīvo? Var arī PM, ja lieliem burtiem negribās stāstīt. Paldies!
1.jūnijs 2016, 16:26 | links
 
Man arī patīk copēt no malas gan eszerā, gan pērkonītē, gan Bārtā! Nezinu vai pie zivju bojāejas ir vainīgas dzenskrūves! Bet tas, ka motorlaivu braucēji neciena krasta makšķerniekus, tas ir fakts! Uzliek tik saules brilles un dragā pāri pludiņiem! :(
1.jūnijs 2016, 15:36 | links
 
Lieciet mierā motorus. Tās ir " mīlestības" sekas!
1.jūnijs 2016, 15:09 | links
 
Tad airēsim ar airiem un lai tās zāles turpina vairoties :)
1.jūnijs 2016, 14:16 | links
 
Jāpiekrīt iepriekšējam rakstītājam.Šogad vairākkārt esmu izvilcis līdakas ar saskādētām mugurām vai sāniem.
Es arī sliecos uz domu,ka zivis cietušas no motoru dzenskrūvēm.
1.jūnijs 2016, 09:38 | links
 
sveicinati cienijamie Liepajas makskernieki.vairakus gadus klusejot lasiju gan par jusu veiksmem,gan mazak veiksmigam dienam.makskeret vienalga ir forsi.tacu pedejo dienu jusu cilata sapiga tema lika registreties.beigtas zivis ir loti sapiga tema.katru gadu redzam beigtas zivis liepajas ezera un ari citos.tacu sogad ir loti daudz.es ari domaju par iemesliem un tie teoretiski ir dazadi.tacu es nevelos izvirzit versijas bet pastastit pasa redzetos faktus.es parasti keru no krasta un visbiezak no golodova dambisha.keru plesonas,vispar merka zivs ir labs asaris.tacu sogad kaut ka asaru aktivitate irpagaidam pasvaka,pilnigi nejausi asara vieta nokeru 1,5 kg breksi un turpinaju attistit ar panakumiem so temu.bet ne par to ir stasts.viena loti miglaina rita stavu dambitim apmeram pa vidu un keru savu breksi un pa kadam asaritim.dzirdu nak pilna gaita motorlaiva.blin un tiesi virsu.kaut kas dzekiem bija nobrucis ar orientaciju.migla tik tiesam bija zveriga.nonakot vizuala kontakta dzeki paguva pagriezt laivu.cope protams sacukota bet ne par to ir stasts.grieziena no laivas apaksas izleca smuka lidaka.nu izleca un izleca.nepieversu ipasi uzmanibu.pec briza skatos lidaka 1,5 kg piepeld tuvu krastam. vairakos piegajienos dabuju uzkeramaja.bija traumeta mugura un caurums sanos.paris dienas ieprieks es redzeju beigtu vimbu ar analogiskiem mehaniskiem bojajumiem.luk sadi fakti.parasti beigtas zivis ir nepievilciga kondicija vel kaiju un varnu saknabatas ta ka gruti ko konstatet. nevelos pretendet uz vienigo taisnibu tacu nemot vera ilgstosi katastrofali zemo udenslimeni un motorlaivu presingi kaut kadi secinajumi veidojas.
31.maijs 2016, 18:53 | links
 
 
Novēroju,ka gar dambi,ari kanālā,Jaunās ielas galā,daudz beigtu,lielu asaru,līņu,brekšu!!!Ne jau aiz vecuma viņi visi opā.Kaut kur ir kāda šmuce.Parunāju ar copmaņiem,pie laivu būdām arī līķīšu netrūkstot!!!

zhimis, 28.maijs 2016, 18:07
Bārtā arī tādu kapsētu maniju nedēļas divas atpakaļ,nobrīnijos,ko tie līņi un asari ,,pamiruši,, bet pēdejās dienās gan neko tādu neesmu manijis.

gugumons, 30.maijs 2016, 23:49


tas nevar būt saistīts ar lauku miglošānām un minerāl mēslu kaisīšanām??? tagat jau visās malās zemnieki ar ķīmijām ņemās..
31.maijs 2016, 06:32 | links
 
Novēroju,ka gar dambi,ari kanālā,Jaunās ielas galā,daudz beigtu,lielu asaru,līņu,brekšu!!!Ne jau aiz vecuma viņi visi opā.Kaut kur ir kāda šmuce.Parunāju ar copmaņiem,pie laivu būdām arī līķīšu netrūkstot!!!

zhimis, 28.maijs 2016, 18:07

Bārtā arī tādu kapsētu maniju nedēļas divas atpakaļ,nobrīnijos,ko tie līņi un asari ,,pamiruši,, bet pēdejās dienās gan neko tādu neesmu manijis.
30.maijs 2016, 23:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager