Lielupe

kas copmaņiem " ķer un nolaid " sāk trūkt zivju
18.maijs 2023, 10:57 | links
 
kas copmaņiem " ķer un nolaid " sāk trūkt zivju
18.maijs 2023, 10:56 | links
 
Mans personīgais viedoklis tomēr sliecas uz to, ka zivs ir resurss, kurš attiecīgi (atbilstoši sabiedrības vairākuma vēlmēm) ir arī jaapsaimnieko
18.maijs 2023, 10:35 | links
 
RaimisD [18.05.23]: Kruizers [56m]: lai gūtu prieku noķerot un apēdot vai draugs (līdzvērtīga dzīvības forma cilvēkam). Ja otrais, tad man laikam draugus nevajag:D:D:D,,Draugs nav tas ar kuru var parunāt, draugs ir tas ar kuru var paklusēt "
Ja vadamies pēc šī teiciena tad zivs ir īstā :)
Labi, tas tā jokam.

Sven kāds max paturamais izmērs ir Jūsu ieteikumā ?
Es vairāk par pašu copes procesu- āķi/ àķiem lūpà, vienam tā ir cīņa par izdzīvošanu, otram plika bauda...
18.maijs 2023, 10:31 | links
 
Kruizers [18.05.23]: lai gūtu prieku noķerot un apēdot vai draugs (līdzvērtīga dzīvības forma cilvēkam). Ja otrais, tad man laikam draugus nevajag:D:D:D
,,Draugs nav tas ar kuru var parunāt, draugs ir tas ar kuru var paklusēt "
Ja vadamies pēc šī teiciena tad zivs ir īstā :)
Labi, tas tā jokam.

Sven kāds max paturamais izmērs ir Jūsu ieteikumā ?
18.maijs 2023, 10:28 | links
 
Cope321 [18.05.23]: Davis-Di [0:54]: par pusūdens zivi sāku jau interesēties sen. tad vēl ar apbružātu pellu braukāju ar necilu eholoti. meklēju "resnās svītras" eholotes ekrānā pusūdenī. labākais Mazajā baltiņā nedēļas laikā tiku pie diviem 5+ kg zanderiem. protams tagad viss daudz modernāk, ja ir iespējas, visu var komfortam sapirkt. iesaku Youtubē paskatīt Strike pro pelagic, ar parastajām ehām mauc kā es kkur pirms padsmit gadiem sāku

svens76, 17.maijs 2023, 23:53

Svens tak mēs esam par to runājuši un es, tu un daudzi citi ir +/- līdzīgi ķēruši jau no lowrance mark sonoriem, bet tas nav ar tādu rezultivitāti + nebija tik populāri + mēs laižam vaļā, bet tagad ar live vairāk iespēju!
Man daudz piemēru, par negausību, kas sačakarē ūdeņus, un jā live nav vēl topā, bet live ir topā kā mēs runājam par lielajām plēsīgajām zivīm!

Man ir sava pārliecība, es 2022 noķeru 9 līdakas virs metra (klasikā) un visas atlaidu! Šogad neesmu nevienu līdaku vēl paņēmis, bet jau ir bijusi virs metra. Bet problēma ir tajā, ka tādi kā es, tu ir mazākumā, lai arī es paņemu pa kādai un rudenī +/- vienreiz normu ziemas krājumam!

Iepriekš paminētā Venta ar Live rāda citu bildi, ka citiem ir ok kaut nost 1m+ līdakas un salasot pat normu!Copē, gluži kā jebkurā dzīves lietā, milzu lomu spēlē tieši cilvēka attieksme. Netrūkst copmaņu, kuri uzskata, ka cope ir tikai un vienīgi gaļas iegūšanas veids un zivis zemāka dzīvības forma, kurai nav vērtības dabā. Šos minētos cilvēkus nekas un neviens neizaudzinās.
Tajā pašā laikā gaļenieks nevienā brīdī nav saucams par muļķi tehnoloģiju jomā un zivju ieguvei viņi tās arī izmantos, ja rocība atļaus.
Es kā risinājumu redzu, ka makšķerēšanas noteikumos iestrādā normu par paturamā loma minimālo un maksimālo izmēru. Tad vismaz daļa no gaļeniekiem pa retam dabūtu iekša no inspektoriem, ja trāpītu pareizā laikā tos satikt. Kamēr šādas normas nav, runas par negausību ir tikai lirika.
Man ik pa laikam uznāk pārdomas- kas tad īsti ir zivs- resurss, kuru izmantojam, lai gūtu prieku noķerot un apēdot vai draugs (līdzvērtīga dzīvības forma cilvēkam). Ja otrais, tad man laikam draugus nevajag:D:D:D
18.maijs 2023, 09:34 | links
 
Cope321 [18.05.23]: Davis-Di [0:54]: par pusūdens zivi sāku jau interesēties sen. tad vēl ar apbružātu pellu braukāju ar necilu eholoti. meklēju "resnās svītras" eholotes ekrānā pusūdenī. labākais Mazajā baltiņā nedēļas laikā tiku pie diviem 5+ kg zanderiem. protams tagad viss daudz modernāk, ja ir iespējas, visu var komfortam sapirkt. iesaku Youtubē paskatīt Strike pro pelagic, ar parastajām ehām mauc kā es kkur pirms padsmit gadiem sāku

svens76, 17.maijs 2023, 23:53

Svens tak mēs esam par to runājuši un es, tu un daudzi citi ir +/- līdzīgi ķēruši jau no lowrance mark sonoriem, bet tas nav ar tādu rezultivitāti + nebija tik populāri + mēs laižam vaļā, bet tagad ar live vairāk iespēju!
Man daudz piemēru, par negausību, kas sačakarē ūdeņus, un jā live nav vēl topā, bet live ir topā kā mēs runājam par lielajām plēsīgajām zivīm!

Man ir sava pārliecība, es 2022 noķeru 9 līdakas virs metra (klasikā) un visas atlaidu! Šogad neesmu nevienu līdaku vēl paņēmis, bet jau ir bijusi virs metra. Bet problēma ir tajā, ka tādi kā es, tu ir mazākumā, lai arī es paņemu pa kādai un rudenī +/- vienreiz normu ziemas krājumam!

Iepriekš paminētā Venta ar Live rāda citu bildi, ka citiem ir ok kaut nost 1m+ līdakas un salasot pat normu!Copē, gluži kā jebkurā dzīves lietā, milzu lomu spēlē tieši cilvēka attieksme. Netrūkst copmaņu, kuri uzskata, ka cope ir tikai un vienīgi gaļas iegūšanas veids un zivis zemāka dzīvības forma, kurai nav vērtības dabā. Šos minētos cilvēkus nekas un neviens neizaudzinās.
Tajā pašā laikā gaļenieks nevienā brīdī nav saucams par muļķi tehnoloģiju jomā un zivju ieguvei viņi tās arī izmantos, ja rocība atļaus.
Es kā risinājumu redzu, ka makšķerēšanas noteikumos iestrādā normu par paturamā loma minimālo un maksimālo izmēru. Tad vismaz daļa no gaļeniekiem pa retam dabūtu iekša no inspektoriem, ja trāpītu pareizā laikā tos satikt. Kamēr šādas normas nav, runas par negausību ir tikai lirika.
tieši šo izmēra jautājumu tagad esam pacēluši un ja viss saliksies pamainīs noteikumus, jo tehnoloģijas iet tikai uz priekšu un citu risinājumu neredzam
18.maijs 2023, 09:34 | links
 
Davis-Di [18.05.23]: par pusūdens zivi sāku jau interesēties sen. tad vēl ar apbružātu pellu braukāju ar necilu eholoti. meklēju "resnās svītras" eholotes ekrānā pusūdenī. labākais Mazajā baltiņā nedēļas laikā tiku pie diviem 5+ kg zanderiem. protams tagad viss daudz modernāk, ja ir iespējas, visu var komfortam sapirkt. iesaku Youtubē paskatīt Strike pro pelagic, ar parastajām ehām mauc kā es kkur pirms padsmit gadiem sāku

svens76, 17.maijs 2023, 23:53

Svens tak mēs esam par to runājuši un es, tu un daudzi citi ir +/- līdzīgi ķēruši jau no lowrance mark sonoriem, bet tas nav ar tādu rezultivitāti + nebija tik populāri + mēs laižam vaļā, bet tagad ar live vairāk iespēju!
Man daudz piemēru, par negausību, kas sačakarē ūdeņus, un jā live nav vēl topā, bet live ir topā kā mēs runājam par lielajām plēsīgajām zivīm!

Man ir sava pārliecība, es 2022 noķeru 9 līdakas virs metra (klasikā) un visas atlaidu! Šogad neesmu nevienu līdaku vēl paņēmis, bet jau ir bijusi virs metra. Bet problēma ir tajā, ka tādi kā es, tu ir mazākumā, lai arī es paņemu pa kādai un rudenī +/- vienreiz normu ziemas krājumam!

Iepriekš paminētā Venta ar Live rāda citu bildi, ka citiem ir ok kaut nost 1m+ līdakas un salasot pat normu!
Copē, gluži kā jebkurā dzīves lietā, milzu lomu spēlē tieši cilvēka attieksme. Netrūkst copmaņu, kuri uzskata, ka cope ir tikai un vienīgi gaļas iegūšanas veids un zivis zemāka dzīvības forma, kurai nav vērtības dabā. Šos minētos cilvēkus nekas un neviens neizaudzinās.
Tajā pašā laikā gaļenieks nevienā brīdī nav saucams par muļķi tehnoloģiju jomā un zivju ieguvei viņi tās arī izmantos, ja rocība atļaus.
Es kā risinājumu redzu, ka makšķerēšanas noteikumos iestrādā normu par paturamā loma minimālo un maksimālo izmēru. Tad vismaz daļa no gaļeniekiem pa retam dabūtu iekša no inspektoriem, ja trāpītu pareizā laikā tos satikt. Kamēr šādas normas nav, runas par negausību ir tikai lirika.
18.maijs 2023, 08:51 | links
 
par pusūdens zivi sāku jau interesēties sen. tad vēl ar apbružātu pellu braukāju ar necilu eholoti. meklēju "resnās svītras" eholotes ekrānā pusūdenī. labākais Mazajā baltiņā nedēļas laikā tiku pie diviem 5+ kg zanderiem. protams tagad viss daudz modernāk, ja ir iespējas, visu var komfortam sapirkt. iesaku Youtubē paskatīt Strike pro pelagic, ar parastajām ehām mauc kā es kkur pirms padsmit gadiem sāku

svens76, 17.maijs 2023, 23:53


Svens tak mēs esam par to runājuši un es, tu un daudzi citi ir +/- līdzīgi ķēruši jau no lowrance mark sonoriem, bet tas nav ar tādu rezultivitāti + nebija tik populāri + mēs laižam vaļā, bet tagad ar live vairāk iespēju!
Man daudz piemēru, par negausību, kas sačakarē ūdeņus, un jā live nav vēl topā, bet live ir topā kā mēs runājam par lielajām plēsīgajām zivīm!

Man ir sava pārliecība, es 2022 noķeru 9 līdakas virs metra (klasikā) un visas atlaidu! Šogad neesmu nevienu līdaku vēl paņēmis, bet jau ir bijusi virs metra. Bet problēma ir tajā, ka tādi kā es, tu ir mazākumā, lai arī es paņemu pa kādai un rudenī +/- vienreiz normu ziemas krājumam!

Iepriekš paminētā Venta ar Live rāda citu bildi, ka citiem ir ok kaut nost 1m+ līdakas un salasot pat normu!
18.maijs 2023, 00:54 | links
 
Davis-Di [17.05.23]: Visas zivis neizķers neviens un nekad. Pat pēc elektriķiem kaut kas paliek un zivju krājumi ātri atjaunojas. To labi redz populārajās foreļupēs - kādu brīdi visi brauc un ķer, tad ķer mazāk, tad pāris reizes nenoķer neko un liek upi mierā. Pēc kādiem gadiem aizbrauc pārbaudīt - ķeras atkal - kādus pāris gadus. U.t.t. Ezeros jau tāpat.
Par tiem pārtikušajiem gaļiniekiem Svenam nepiekritīšu. Ālandus jau arī neiztīrīja latvju makšķernieks parastais. Veči ar Landcruizeriem un lielo saldētavu bagažniekā stiepa mājās visu, kas kustās. Diemžēl ar televizoriem arī līdzīgi. Gan Ventā, gan Daugavā gan Ķīsī vieni brauc copēt, citi strādā un lepojas ar to.
Tas labais šajā visā ir tas, ka lielākā daļa kruto džeku nopērk tos pagaidām "dārgos" rīkus - pamēģina, saprot, ka neko nesaprot un lai tā pa īstam apgūtu ir jābūt uz ūdens katru dienu, bet laika ta naf. Īstie sūdi sāksies, kad šito visu par sviestmaizi varēs nopirkt arī tie Rīgas, Ventspils, Liepājas un Alūksnes "kormorāni", kas jau tagad stiepj mājās vairākas normas ar zemmēriem. Inspektorus ta neviens tā īpaši pavairot netaisās

never, 17.maijs 2023, 17:01

Visas neizķers tas gan, kaut kādas atmiņas paliek.
Neracionālai saimniekošanai piemēri ir, paskaties kaut uz Lubānas ezeru, Kaņieri, Enguri, Lielupi - ir jau ir vēl zivis, bet ne tā kā bija 30 gadus atpakaļ un pat Panoptix nevajadzēja!

Panoptix bieds ir lielajām zivīm, bez tā pie tām lielajām zivīm ne kurš katrs tika, tagad ar panoptix daudz trofeju meistari, bet katrs piektais kotlešu meistars, protams arī panoptix jāmācās lietot, ieraudzīt zivi, uzmest, un vēl noķert, bet tas ir daudz vieglāk un ātrāk kā gadiem pētīt ūdenskrātuvi, zivs uzvedību uz čuju un tad vēl viņu pierunāt!

Piemērs, Ventā pagājušajā gadā klapēju bedri uz žani, no krasta gan, pa kādam žanim biju izvilcis, neko nostājās džeks 2/3 metienā ar ekranu un grozamo un ar elegantu 5m metienu paņem 89cm žani deguna galā. Var jau teikt, ka es lohs, jo neizvilku un bija iespējas, bet ar ekrānu viņam bija vairāk iespēju nolikt pie paša deguna! Atļauju minēt, kas notika ar žani.
par pusūdens zivi sāku jau interesēties sen. tad vēl ar apbružātu pellu braukāju ar necilu eholoti. meklēju "resnās svītras" eholotes ekrānā pusūdenī. labākais Mazajā baltiņā nedēļas laikā tiku pie diviem 5+ kg zanderiem. protams tagad viss daudz modernāk, ja ir iespējas, visu var komfortam sapirkt. iesaku Youtubē paskatīt Strike pro pelagic, ar parastajām ehām mauc kā es kkur pirms padsmit gadiem sāku
17.maijs 2023, 23:53 | links
 
Liks jau mieru tām ūdenstilpēm, ja nekas prātīgs neķersies. Lielos ezerus būs saprātīgi jāapsaimnieko. Labs piemērs Alūksne. Pēdējos piecos gados inspektoru esmu saticis trīs reizes - visas Alūksnē. 2x ziemā, vienreiz vasarā. Tiesa - paprasīja tikai licenci. Lomu neskatījās. Rīgas ūdeņos, Lielupē nekad. Ventā sen un arī tikai licencētajā posmā. Zem Zlēkām nekad. Šogad leiši vimbas skaldīja neslēpjoties. Daugavas un Ventas lejas posmus jau vispār nav iespējams izkāst. Stingra kontrole ir mūsu pašu interesēs
17.maijs 2023, 23:30 | links
 
+ skaidrs, ka visas zivis neizķers un mazās kaut kādas paliks un teorētiski ar laiku atjaunosies, bet, pirmkārt, lai atjaunotos, kā pats saki, ir jāliek kādu laiku miers tai tilpnei, bet tas jau nenotiks. Otrkārt, trofejas zivis aug diezgan ilgi, tas nav nekāds pāris gadu un arī ne piecu jautājums..
17.maijs 2023, 19:57 | links
 
Dāvi, esat ieciklēti, ka zandarti jācopē bedrēs, it sevišķi vasaras karsonī.
17.maijs 2023, 18:52 | links
 
Visas zivis neizķers neviens un nekad. Pat pēc elektriķiem kaut kas paliek un zivju krājumi ātri atjaunojas. To labi redz populārajās foreļupēs - kādu brīdi visi brauc un ķer, tad ķer mazāk, tad pāris reizes nenoķer neko un liek upi mierā. Pēc kādiem gadiem aizbrauc pārbaudīt - ķeras atkal - kādus pāris gadus. U.t.t. Ezeros jau tāpat.
Par tiem pārtikušajiem gaļiniekiem Svenam nepiekritīšu. Ālandus jau arī neiztīrīja latvju makšķernieks parastais. Veči ar Landcruizeriem un lielo saldētavu bagažniekā stiepa mājās visu, kas kustās. Diemžēl ar televizoriem arī līdzīgi. Gan Ventā, gan Daugavā gan Ķīsī vieni brauc copēt, citi strādā un lepojas ar to.
Tas labais šajā visā ir tas, ka lielākā daļa kruto džeku nopērk tos pagaidām "dārgos" rīkus - pamēģina, saprot, ka neko nesaprot un lai tā pa īstam apgūtu ir jābūt uz ūdens katru dienu, bet laika ta naf. Īstie sūdi sāksies, kad šito visu par sviestmaizi varēs nopirkt arī tie Rīgas, Ventspils, Liepājas un Alūksnes "kormorāni", kas jau tagad stiepj mājās vairākas normas ar zemmēriem. Inspektorus ta neviens tā īpaši pavairot netaisās

never, 17.maijs 2023, 17:01


Visas neizķers tas gan, kaut kādas atmiņas paliek.
Neracionālai saimniekošanai piemēri ir, paskaties kaut uz Lubānas ezeru, Kaņieri, Enguri, Lielupi - ir jau ir vēl zivis, bet ne tā kā bija 30 gadus atpakaļ un pat Panoptix nevajadzēja!

Panoptix bieds ir lielajām zivīm, bez tā pie tām lielajām zivīm ne kurš katrs tika, tagad ar panoptix daudz trofeju meistari, bet katrs piektais kotlešu meistars, protams arī panoptix jāmācās lietot, ieraudzīt zivi, uzmest, un vēl noķert, bet tas ir daudz vieglāk un ātrāk kā gadiem pētīt ūdenskrātuvi, zivs uzvedību uz čuju un tad vēl viņu pierunāt!

Piemērs, Ventā pagājušajā gadā klapēju bedri uz žani, no krasta gan, pa kādam žanim biju izvilcis, neko nostājās džeks 2/3 metienā ar ekranu un grozamo un ar elegantu 5m metienu paņem 89cm žani deguna galā. Var jau teikt, ka es lohs, jo neizvilku un bija iespējas, bet ar ekrānu viņam bija vairāk iespēju nolikt pie paša deguna! Atļauju minēt, kas notika ar žani.
17.maijs 2023, 18:13 | links
 
never [17.05.23]: Visas zivis neizķers neviens un nekad. Pat pēc elektriķiem kaut kas paliek un zivju krājumi ātri atjaunojas. To labi redz populārajās foreļupēs - kādu brīdi visi brauc un ķer, tad ķer mazāk, tad pāris reizes nenoķer neko un liek upi mierā. Pēc kādiem gadiem aizbrauc pārbaudīt - ķeras atkal - kādus pāris gadus. U.t.t. Ezeros jau tāpat.
Par tiem pārtikušajiem gaļiniekiem Svenam nepiekritīšu. Ālandus jau arī neiztīrīja latvju makšķernieks parastais. Veči ar Landcruizeriem un lielo saldētavu bagažniekā stiepa mājās visu, kas kustās. Diemžēl ar televizoriem arī līdzīgi. Gan Ventā, gan Daugavā gan Ķīsī vieni brauc copēt, citi strādā un lepojas ar to.
Tas labais šajā visā ir tas, ka lielākā daļa kruto džeku nopērk tos pagaidām "dārgos" rīkus - pamēģina, saprot, ka neko nesaprot un lai tā pa īstam apgūtu ir jābūt uz ūdens katru dienu, bet laika ta naf. Īstie sūdi sāksies, kad šito visu par sviestmaizi varēs nopirkt arī tie Rīgas, Ventspils, Liepājas un Alūksnes "kormorāni", kas jau tagad stiepj mājās vairākas normas ar zemmēriem. Inspektorus ta neviens tā īpaši pavairot netaisās
Tātad vajag inspektoru pavairošanas plānu un iepirkumu!
17.maijs 2023, 17:19 | links
 
Visas zivis neizķers neviens un nekad. Pat pēc elektriķiem kaut kas paliek un zivju krājumi ātri atjaunojas. To labi redz populārajās foreļupēs - kādu brīdi visi brauc un ķer, tad ķer mazāk, tad pāris reizes nenoķer neko un liek upi mierā. Pēc kādiem gadiem aizbrauc pārbaudīt - ķeras atkal - kādus pāris gadus. U.t.t. Ezeros jau tāpat.
Par tiem pārtikušajiem gaļiniekiem Svenam nepiekritīšu. Ālandus jau arī neiztīrīja latvju makšķernieks parastais. Veči ar Landcruizeriem un lielo saldētavu bagažniekā stiepa mājās visu, kas kustās. Diemžēl ar televizoriem arī līdzīgi. Gan Ventā, gan Daugavā gan Ķīsī vieni brauc copēt, citi strādā un lepojas ar to.
Tas labais šajā visā ir tas, ka lielākā daļa kruto džeku nopērk tos pagaidām "dārgos" rīkus - pamēģina, saprot, ka neko nesaprot un lai tā pa īstam apgūtu ir jābūt uz ūdens katru dienu, bet laika ta naf. Īstie sūdi sāksies, kad šito visu par sviestmaizi varēs nopirkt arī tie Rīgas, Ventspils, Liepājas un Alūksnes "kormorāni", kas jau tagad stiepj mājās vairākas normas ar zemmēriem. Inspektorus ta neviens tā īpaši pavairot netaisās
17.maijs 2023, 17:01 | links
 
MV-F.1 [17.05.23]: Sportā arī atļauj to visu elektroniku lietot??? Ja jā, tad sory, tas nav copes sports. Tad tā ir sacenšanās kurš vairāk zivju ekrānā saskaite :)
LČ ja zivis ķeras, tad klasikas piekritēji ieliks kloķi es domāju, vēl jo vairāk nav skaita ierobežojuma vairs!
17.maijs 2023, 16:31 | links
 
.. nav tik traki,, situācija analoga ar maximas stāvvietu.. cik tur mašīnu,, ne šrotu, bet mašīnu !!
Un cik vēl no viņiem veči rullē, ja tā pavērojam (nu tjip ja jāgaida).. tieši tā - lēdijas labākajos gados !! :) Veči melnu muti rukā,,, ne līdz copei un ...

... un ja tā atceramies,, ar visiem jauninājumiem tā bija, ka nu tik visu izķers,, pat pīto uzskatija par visu zivju bendi,, savulaik :)
17.maijs 2023, 16:28 | links
 
Visiem gudrajiem:Ja maciņš atļāvis nopirkt gudrās tehnoloģijas ,tas nenozīmē ka zivis pašas laivā leks.. Ja tu arī to zivi redzi tev vēl ir viņa jāieintresē ar savu mānekli,spēli. Lai to visu apgūtu vajadzīgs laiks,protams ir speciālisti kas māca,kaimiņš copmanis speciāli pagaišgad brauca uz Zviedriju kur 2 dienu skola maksāja 2500eiras.Citi censoņi kādu brīdi patēlojuši supercopmaņus tirgo visu nost...

copis, 17.maijs 2023, 15:53


Bet arī jāpiekrīt tam, ka zinot kur tā zivs ir varbūtība viņu paņemt ir nesalīdzināmi lielāka. Ja agrāk meklējām ar chujku tad pašlaik piebraucam pie top vietām, uztaisām vienu 360 apgriešanos un dodamies tālāk jo ekrāni neko nerāda.
Un daudzi tirgo nost tāpēc ka tā ir pavisam cita tipa cope, kas nepatīk.
17.maijs 2023, 16:25 | links
 
Visiem gudrajiem:Ja maciņš atļāvis nopirkt gudrās tehnoloģijas ,tas nenozīmē ka zivis pašas laivā leks.. Ja tu arī to zivi redzi tev vēl ir viņa jāieintresē ar savu mānekli,spēli. Lai to visu apgūtu vajadzīgs laiks,protams ir speciālisti kas māca,kaimiņš copmanis speciāli pagaišgad brauca uz Zviedriju kur 2 dienu skola maksāja 2500eiras.Citi censoņi kādu brīdi patēlojuši supercopmaņus tirgo visu nost...
17.maijs 2023, 15:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager