Lielupe

Vakar 6 krimināļi,šodien2viens smuks žanis(aizpeldēja tālāk)un viena 63cm zaļā. Kaut kas bišķi grabina...
12.maijs 2023, 20:16 | links
 

Kkas grabina,bet viegli nav!...71cm.vēderā daži ikri un asarēns!!
11.maijs 2023, 21:42 | links
 
Šodien Lielupē uz velcīti švaki, 1 mēriņš 53 cm. un smuks, līdakas apskādēts, zandartiņš, riktīgs kaitēklis, nokoda voblerim ceturto daļu mēlītes.

copis, 10.maijs 2023, 20:23


Kas tas pa vobleri ja nokož 1/3 !
10.maijs 2023, 21:35 | links
 

Šodien Lielupē uz velcīti švaki, 1 mēriņš 53 cm. un smuks, līdakas apskādēts, zandartiņš, riktīgs kaitēklis, nokoda voblerim ceturto daļu mēlītes.
10.maijs 2023, 20:23 | links
 
Сегодня,около 18.00 недалеко от канала Варкалю найдены рыбацкие принадлежности.Оставившего просьба позвонить 26014200.
9.maijs 2023, 18:53 | links
 

Te tas cietušais
9.maijs 2023, 18:21 | links
 
Vakar vienā lokālā bedrē, pieteicās šis, pēc dažiem metieniem, iespējams, viņa pāridarītāja. Metrus desmit aizslīdēja līdz bedres pretējai malai un norāvās. Džigs no krasta.
9.maijs 2023, 18:19 | links
 
Vakar vienā lokālā bedrē, pieteicās šis, pēc dažiem metieniem, iespējams, viņa pāridarītāja. Metrus desmit aizslīdēja līdz bedres pretējai malai un norāvās. Džigs no krasta.
9.maijs 2023, 18:19 | links
 
Vakar uz velcīti ari reizes piecas uzsit pa vobleri bet garām,reizēm kāds asaris piebaksta bet savādāk...
9.maijs 2023, 17:58 | links
 

Lielupe!kkas grabina,bet gariem zobiem!
Cope ar Ralflauren vairāk kā 10h garumā!!!nomētājām bb visas malas,dziĺumus,kantes utt..man 3copes,kolēģim 5 un rudais!:))viss uz cūkām,ņem bet neuzsēžas!Laiks copei pasakains,ik pa brìtiņam pačilojām,paši uzēdām un atkal pie darba...tā nemanot pagāja
skaista diena uz upes!:)paldies kolēģim par kompāniju!;))
...a zivis gan būs citreiz!
9.maijs 2023, 17:07 | links
 
Kkāds marazms, taisnoties, par atļautā laikā, vietā un rīkiem, paturētu zivi !!!
Hujevaju !!

Jon-Hill, 5.maijs 2023, 09:15

Hau, tā ir. Dēļ valsts liegumiem (ne dēļ īdētājiem), izveidoju vairākus dīķus un ķeru kad grību(esmu ģaļinieks), zivis tik pāšpatēriņam. Un ziniet, šo divdesmit gadu laikā pietiek i draugiem, i sev, i dīķos zivis priecīgas.
6.maijs 2023, 22:21 | links
 
blēņas tas viss, niekošanās! lielo galvu ar fuksīti pārzāģē uz pusēm, ja neiet katlā un izvāra 2kāršo zivju zupu!! MMM kāds buljons no līdakas sanāk... krokodilus uz zoodārzu jāiet skatīties :) vai dabas muzeju :))

ku jūs ar savām galvelēm, vo kur "zivtiņa" bijusi...
6.maijs 2023, 19:26 | links
 

Kkas līdzīgs būs!
...a patiesība ir tur ārā!;))ja neko nepārkāpj,nav jātaisnojas un nevinam NAV tiesību kko pārmest!
6.maijs 2023, 15:23 | links
 
RaimisD [06.05.23]: Trešo žāvēju nojumē.
Bija rudens un kaltēšana notika švaki.
Pēc kāda mēneša nolakoju to ar matu laku un eksponēju uz sienas
Nācās izmest ārā, smirdēja nejēgā.

Tā ka atmetu šādu domu.
Man tas pats, tāpēc sapratu, ka šoreiz pa taisno atdošu profesionāļiem (vēlāk varu iemest kas sanāca, pēc 2 mēneši būšot). Kas attiecas uz paturēšanai/ nepaturēšanu mans viedoklis, ka patiesība ir kaut kur pa vidu. T.i. Vienu paņemt ir ok šad tad, piecas protams nekad neņemtu.
6.maijs 2023, 15:18 | links
 

Sarmītes studija taisa smukas galvas!cena ap 200 e
...es pats!ne sāls ne skudras!tikai kārtīgi gļotas jānomazgā pirms karināt uz nagliņas,lai nepelē!mana recepte pirtī,pa vakariem bik iekurinu un ideāli!7-10 dienas!ir gadījies,kad tiek muša un ir tārpi,bet tas po..liekas pat labi,ka izēd lieko gaļu.beigās ar dārza laisāmo izskloju baltos un viss ok...vēl bik pakaltē un viss!...bildē apakšējā(12kg)un vēlviena pat nav lakota jo neredzu jēgu!:)
6.maijs 2023, 15:11 | links
 
Bebrs [06.05.23]: Vienkāršākais ir līdakas galvu kārtīgi nobērt ar sāli un likt caurvējā kaltēties. Kad izkaltusi, notīra lieko sāli un viss. Bet ja līst, tad laika apstākļi ievieš korekcijas, jo sāls atkal uzsūc mitrumu un galva paliek mitra. Principā, tas pats ir kaltējot voblas, ja līst, tad sāls paņem mitrumu atpakaļ.
Vienkāršāk jā bet vai estētiskāk tas gan jautājums...čomam 11kg līdakas galca izžāvēta, bet nu telpai tā skaistuma nepiedod
6.maijs 2023, 15:07 | links
 
Vienkāršākais ir līdakas galvu kārtīgi nobērt ar sāli un likt caurvējā kaltēties. Kad izkaltusi, notīra lieko sāli un viss. Bet ja līst, tad laika apstākļi ievieš korekcijas, jo sāls atkal uzsūc mitrumu un galva paliek mitra. Principā, tas pats ir kaltējot voblas, ja līst, tad sāls paņem mitrumu atpakaļ.
6.maijs 2023, 14:01 | links
 
Maacos [05.05.23]: Plus zivs tiks godināta kārtīgi, jo taksidermijā aizies smuks 3 ciparu skaitlis
Nu tas tā nopietni.
Mani taksidermijas mēģinājumi izgāzās ar blīkši

Pirmo galvu izštukoju novārīt :D
Sanāca labs buljons, tik no galvas īsti nekas pāri nepalika.

Otro pēc rūdīta copmaņa ieteikuma ieliku skudru pūznī, lai apskrubina.
Process notika raiti, bet pa nakti galvu lapsa nopīzdoja :(

Trešo žāvēju nojumē.
Bija rudens un kaltēšana notika švaki.
Pēc kāda mēneša nolakoju to ar matu laku un eksponēju uz sienas
Nācās izmest ārā, smirdēja nejēgā.

Tā ka atmetu šādu domu.
6.maijs 2023, 13:33 | links
 
Maacos [05.05.23]: Es ir tas čoms :) vēlreiz apliecinu, ka kolēģis galīgi nav pie vainas par to 109cm. Un vēlreiz atvainojos. Vienkārši 40 gadus gaidīju savu metru, un vienmēr teicu, ka pirmo paņemšu. Plus zivs tiks godināta kārtīgi, jo taksidermijā aizies smuks 3 ciparu skaitlis P.S. Tikko investējos arī GoPro, lai skaistās emocijas paliek foršākā formātā, tā kā c&r piekopšu vēl cītīgāk.
Apsveicu ar pirmo metru!
Atlaist vai paturēt katra privāta darīšana.
Taisnoties tiešām nav pamata.

Es agrāk ņēmu cik var panest, tad vienā brīdī tu saproti, ka tev to nevajag. Esi guvis vienreizējas emocijas. Esmu ķēris vienu un to pašu līdaku vairākas reizes. Būtu pirmajā reizē viņu nositis otras fantastiskas cīņas nebūtu.

Ei tu 7nieci vēl apēd, jāsauc visi attālie radi un kaimiņi.
Reiz sačakarēju sev karmu, kamēr domāju ko ar viņu iesākt, kā pagatavot sapūdēju sešinieci.
Vēl mēnesi vai vairāk netiku pat pie zemmēra.
6.maijs 2023, 13:18 | links
 
Maacos [05.05.23]: 109 paņēma čoms, pirmais metrs un gribēja uzlikt galvu pie sienas.
tur tā interesanti sanāca, šis iebrauca 'bāzē 15 min pirms manis, zvanu saka, davai es uz 5 metieniem iebraukšu. es atbraucu, stāvu uz laipas un skatos šis kaut ko čakarējas upes vidū. pēc 10 min izbrauc, un atvainojs. sorry sorry vienu paņēmu, domāju nu kas ta tur vienu...skatos laivā stāv mamma uz 110 uz aci :D izrādās iebraucis, uzlicis peldošo džerku, iemetis upes vidū 2 apgriezieni un ir. Starp citu tas pats kas pagājšgad maijā Lielupē ņem upes vidū peldošos džerkus.. laikam sildās.

Os555, 3.maijs 2023, 16:37

Es ir tas čoms :) vēlreiz apliecinu, ka kolēģis galīgi nav pie vainas par to 109cm. Un vēlreiz atvainojos. Vienkārši 40 gadus gaidīju savu metru, un vienmēr teicu, ka pirmo paņemšu. Plus zivs tiks godināta kārtīgi, jo taksidermijā aizies smuks 3 ciparu skaitlis P.S. Tikko investējos arī GoPro, lai skaistās emocijas paliek foršākā formātā, tā kā c&r piekopšu vēl cītīgāk.
Tak nav ko taisnoties. Marazmātiskajiem īdētājiem tāpat nekad nebūs labi. Elegants loms. Apsveicu.
6.maijs 2023, 11:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager