Lielupe

Tomas [25.01.23]: Es uzrakstiju ka veci saka copet-ne jau vilkt.
Tas ir dazadas lietas. Ja kas.
Kāpēc domā, kā vimbas? Un kāpēc tās ir labas ziņas?
25.janvāris 2023, 12:28 | links
 
Es uzrakstiju ka veci saka copet-ne jau vilkt.
Tas ir dazadas lietas. Ja kas.
25.janvāris 2023, 11:37 | links
 
Labas zinas. Veci saka copet vimbas ap Jelgavu.

Tomas, 25.janvāris 2023, 09:38

Mjā, svētdien divi dzetenīgos kombinzonos "sildījās" ziemeļvējā pie promenādes apmēram pret slidotavu. Katram 2 fīderi bija iemesti.

FishMV, 25.janvāris 2023, 09:55


Tad jau neko nevilka, ja divi fīderi. Būtu vimba, tad ar vienu tik spētu štepselēt :D Sestdien neviena tur nebija. Es ar spiningu pa pludmali nogāju, asarus nemanīju, aizbraucu prom. Ā, viens peldētājs bija :)
25.janvāris 2023, 10:19 | links
 
Labas zinas. Veci saka copet vimbas ap Jelgavu.

Tomas, 25.janvāris 2023, 09:38


Mjā, svētdien divi dzetenīgos kombinzonos "sildījās" ziemeļvējā pie promenādes apmēram pret slidotavu. Katram 2 fīderi bija iemesti.
25.janvāris 2023, 09:55 | links
 
Labas zinas. Veci saka copet vimbas ap Jelgavu.
25.janvāris 2023, 09:38 | links
 
mirtins [25.01.23]: Čau visiem , varbūt kāds ir ķēris uz grunti tetelē , vai netālu no tās , varbūt kautkas ir raustījis?

Andis.B123, 24.janvāris 2023, 22:10

Biju nedēļas nogalē ar spiningu pie Jelgavas. Ūdens paliels, duļķains un zāli nes. Nevienu grunteņotāju neredzēju. Jelgavā pārītis ar pludiem, bet neredzēju, ka kaut ko vilktu.
Okey , paldies
25.janvāris 2023, 09:00 | links
 
Čau visiem , varbūt kāds ir ķēris uz grunti tetelē , vai netālu no tās , varbūt kautkas ir raustījis?

Andis.B123, 24.janvāris 2023, 22:10


Biju nedēļas nogalē ar spiningu pie Jelgavas. Ūdens paliels, duļķains un zāli nes. Nevienu grunteņotāju neredzēju. Jelgavā pārītis ar pludiem, bet neredzēju, ka kaut ko vilktu.
25.janvāris 2023, 08:55 | links
 
Čau visiem , varbūt kāds ir ķēris uz grunti tetelē , vai netālu no tās , varbūt kautkas ir raustījis?
24.janvāris 2023, 22:10 | links
 
Willy [23.01.23]: Kas kuram prātā?!:))
Pie Gaujas saticis esmu ļoti bieži viņu. Filozofs par dzīvi! Līdakai nārsts vēl kā līdz Romai!
24.janvāris 2023, 05:09 | links
 

Kas kuram prātā?!:))
23.janvāris 2023, 20:36 | links
 
RaimisD [23.01.23]: Willy [43m]: Šodien ar lāpstu!:)...pie krasta 2,7cm ledus,lai tiktu iekšā sākumā ar busu maucu ūdenī,tad laivā un slapju muguru...
Kkas grabina!2gb...kopā 3,4kg,tas gan ar visām dēlēm!zivs kūtra! Krāsas košas,lēna tīšana BB...Tā forši,laiks labs,mušas nekož!Nemiera gars Willy :)
Smuka zivtiņa.
Ejot tempā uzmanies no peldošajiem ledus gabaliem, ka nesaskādē motorīti.
Tā ir!trakot nevar!!upe diezgan tīra,bet Gātē gan peld visādi mieti!un baigā straume uz ezeru!
23.janvāris 2023, 17:21 | links
 
Willy [23.01.23]: Šodien ar lāpstu!:)...pie krasta 2,7cm ledus,lai tiktu iekšā sākumā ar busu maucu ūdenī,tad laivā un slapju muguru...
Kkas grabina!2gb...kopā 3,4kg,tas gan ar visām dēlēm!zivs kūtra! Krāsas košas,lēna tīšana BB...Tā forši,laiks labs,mušas nekož!
Nemiera gars Willy :)
Smuka zivtiņa.
Ejot tempā uzmanies no peldošajiem ledus gabaliem, ka nesaskādē motorīti.
23.janvāris 2023, 17:04 | links
 

Šodien ar lāpstu!:)...pie krasta 2,7cm ledus,lai tiktu iekšā sākumā ar busu maucu ūdenī,tad laivā un slapju muguru...
Kkas grabina!2gb...kopā 3,4kg,tas gan ar visām dēlēm!zivs kūtra! Krāsas košas,lēna tīšana BB...Tā forši,laiks labs,mušas nekož!
23.janvāris 2023, 16:36 | links
 
Briedis12 [22.01.23]: Sveiki,esmu karpu makšķernieks ,kurš mēģina ķert karpas dažādos savvaļas ezeros un upēs,šogad ir mērķis noķert Lielupē kādu karpu ,ir zināms ,ka šī zivs apgrozas ap Vītoliņiem pie Valgundes un Staļģenes pusē ,labprāt uzklausītu kāda zinoša cilvēka viedokli par karpām Lielupē un arī kādā ezerā .Droši var rakstīt privāti.
Paldies!
Ar karpām ir tā,vasarā pie saulrieta jāskatas kur uzlec, tad var tur sēdēt
22.janvāris 2023, 14:00 | links
 
Sveiki,esmu karpu makšķernieks ,kurš mēģina ķert karpas dažādos savvaļas ezeros un upēs,šogad ir mērķis noķert Lielupē kādu karpu ,ir zināms ,ka šī zivs apgrozas ap Vītoliņiem pie Valgundes un Staļģenes pusē ,labprāt uzklausītu kāda zinoša cilvēka viedokli par karpām Lielupē un arī kādā ezerā .Droši var rakstīt privāti.
Paldies!
22.janvāris 2023, 13:36 | links
 
Willy [22.01.23]: nelietotaajs [Vakar]: Šodien kādas 4 h pavizinājos Spuņciema rajonā. Zivi vietām rāda daudz, bet cope nekāda. Uz DS un džigu ne piesitiena. Uz velci vēl švakāk!:)
Ekstrēmu arī izbaudīju, gaitā uzskrienot virsū peldošam ledus gabalam. Paldies tam kungam, ka tiku cauri tik ar nelielu izbīli!Kur ielaidies?mežiņā pretī Straupciemam?lielais žanis atmiņā!?;)
Nē. Laidos iekšā no Jūrmalas puses, pretī Spuņciemam. Tur ērta ielaišana. Vienīgi, par cik ūdens augšā, dikti dziļi bij' jābrauc ūdenī, lai laivu varētu no piekabes nolaist, jo lēzens krasts. Par cik garie zābaki mājās, tad nācās nedaudz pavingrot, uz no no piekabes pārvietojoties caur auto bagāžnieku!:)
Jā, lielais žanis tas bija super. Bet diemžēl tādi bieži netrāpās, vismaz man.
22.janvāris 2023, 13:22 | links
 
nelietotaajs [21.01.23]: Šodien kādas 4 h pavizinājos Spuņciema rajonā. Zivi vietām rāda daudz, bet cope nekāda. Uz DS un džigu ne piesitiena. Uz velci vēl švakāk!:)
Ekstrēmu arī izbaudīju, gaitā uzskrienot virsū peldošam ledus gabalam. Paldies tam kungam, ka tiku cauri tik ar nelielu izbīli!
Kur ielaidies?mežiņā pretī Straupciemam?lielais žanis atmiņā!?;)
22.janvāris 2023, 10:53 | links
 
daddy_j [22.01.23]: Ekstrēmu arī izbaudīju, gaitā uzskrienot virsū peldošam ledus gabalam. Paldies tam kungam, ka tiku cauri tik ar nelielu izbīli!

nelietotaajs, 21.janvāris 2023, 22:31

Opā... vispār ja Tas Kungs, tad ar lielo, ja laivu ražotājs kungs, tad uzvārds/modelis prasās...

...es saku - ziemas copē galvenais, lai dibens sauss!! :))
Abiem kungiem! Gan Tam, gan tam!:)
Bet ledus gabals nebija diezko liels, tāpēc ar nepamanīju viļņos. Apm 2x1 m
22.janvāris 2023, 10:46 | links
 
Ekstrēmu arī izbaudīju, gaitā uzskrienot virsū peldošam ledus gabalam. Paldies tam kungam, ka tiku cauri tik ar nelielu izbīli!

nelietotaajs, 21.janvāris 2023, 22:31


Opā... vispār ja Tas Kungs, tad ar lielo, ja laivu ražotājs kungs, tad uzvārds/modelis prasās...

...es saku - ziemas copē galvenais, lai dibens sauss!! :))
22.janvāris 2023, 09:32 | links
 
nelietotaajs [21.01.23]: Šodien kādas 4 h pavizinājos Spuņciema rajonā. Zivi vietām rāda daudz, bet cope nekāda. Uz DS un džigu ne piesitiena. Uz velci vēl švakāk!:)
Ekstrēmu arī izbaudīju, gaitā uzskrienot virsū peldošam ledus gabalam. Paldies tam kungam, ka tiku cauri tik ar nelielu izbīli!
Tagad prātīgi!Pa Gāti ar 5metrīgi alkšņi peldēja...
21.janvāris 2023, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager