Lielupe

Vīrs Jelgavas viss notiek. Vimbu daudz un izmērs priecē šogad. Pa dienu saulītē cope cimperlīga ( daudz barības, motilītis, pinkiji, baltie) ar tumsas iestāšanos garnele bija topā. Gribētaju daudz, normu var pielasit ātri, bet uzmanaties no kārdinājuma ņemt virsnormu, jo inspekcija strādā tur katru dienu.
26.marts 2022, 10:40 | links
 
Praviets [26.03.22]: Praviets [Vakar]: LielupeManā vietā vienmēr atradīsies copes Guru, kas visu un par visu izstāstīs..... Svarīgs ir tas info, kas iegūts par konkrētu copes vietu, laiku un apstākļiem. Tāds vienmēr ir bijis mans viedoklis. Neprasiet no manis visu un neparko. Kārtējo reizi pāris cilvēciņiem ir problēmas par ko, lai arī es nerakstītu un bildi neliktu.
Muļķības pravieti. Jebkura copes atskaite dod ieskatu zivs aktivitātes un apetītes tendencēs. Sevišķi ja runājam par vienu upi un konkretu dienu! Var redzēt, ka ar copes izpratni tu esi stipri uz jūs!
Bet ok. Tad mēs no tevis arī neprasīsim un nesagaidam tavu vāvuļošanu un čīkstēšanu par sliktajām valdībām un pārējo tuftu, ko allaž te raksti!
26.marts 2022, 10:29 | links
 
Praviets [25.03.22]: Lielupe
Manā vietā vienmēr atradīsies copes Guru, kas visu un par visu izstāstīs..... Svarīgs ir tas info, kas iegūts par konkrētu copes vietu, laiku un apstākļiem. Tāds vienmēr ir bijis mans viedoklis. Neprasiet no manis visu un neparko. Kārtējo reizi pāris cilvēciņiem ir problēmas par ko, lai arī es nerakstītu un bildi neliktu.
26.marts 2022, 10:03 | links
 
Es par to, ka, kāda pievienotā vertība ir šeit ielikt vnk foto ar zivīm, ja nevar pielikt pāris rindiņas klāt ar īsu pastāstu par procesu!? Varētu padomāt, ka šeit kāds nav zivi redzējis.:)
Ne asakas!
26.marts 2022, 04:51 | links
 
Abavnieks [25.03.22]: nelietotaajs [Vakar]: Tā izskatās!
Kad jāčīkst, tad memuārus var sadrukāt, bet par copi knapi vienu vārdu izspieda!:)Tas ir tas pats garīgi slimais debīliķis pravietis kuru nobloķēja?
Jā. Tikai par vienu burtu švakāks! :)
26.marts 2022, 04:45 | links
 
Abavniek, kāpēc tik lecīgs?
25.marts 2022, 23:35 | links
 
Tas visvairāk no kontingenta atkarīgs. Un šobrīd top vimbu vietās, da i vispār top vietās kontingents ir tāds kāds tas ir. Kad esi nostāk no civilizācijas, tad principā satiec domubiedrus reti un ar visiem var pārrunāt šo un to. Tas tāds mans viedoklis. Tiesa, labi vien, ka tā ir, un lielākā daļa makšķernieku nespēj izlobīt neko vairāka par - kur ķeras, uz ko ķeras un kur var piebraukt

Abavnieks, 25.marts 2022, 23:14


Vissliktākā runāšana ir ar ļaudīm, kam noskaņojums savākt trīs normas un vēl vairāk. Vimbu makšķerniekiem, tāpat kā sēņotājiem, kuram katram savas sēnes, vimbotājam katram savas vimbas. Nu neticu, ka izstāstor meganoslēpumus, paliek bez zivīm. Ne asakas. Cope ir jauka un relaksējoša :)
25.marts 2022, 23:28 | links
 
user1962 [25.03.22]: Zinu, ka tagad sāksies riešana. Bet, varam taču normāli. Labi, ka bija un noķēra, faktu apstiprina foto. Starp citu pie ūdeņiem liela daļa neko negrib stāstīt, pat sasveicināties negrib. Ir redzēts, ka izvelk no bunžas, kabatā apvārta un liek uz āķa. Kaut gan arī pirms 35 gadiem redzēju, ka vīrietis žaķetes iekškabatā glabāja zacenei siļķi bez nekāda iepakojuma.
Ar mani neviens nekad nav atteicies parunāt, atbildēt uz jautāto.....
25.marts 2022, 23:18 | links
 
Tas visvairāk no kontingenta atkarīgs. Un šobrīd top vimbu vietās, da i vispār top vietās kontingents ir tāds kāds tas ir. Kad esi nostāk no civilizācijas, tad principā satiec domubiedrus reti un ar visiem var pārrunāt šo un to. Tas tāds mans viedoklis. Tiesa, labi vien, ka tā ir, un lielākā daļa makšķernieku nespēj izlobīt neko vairāka par - kur ķeras, uz ko ķeras un kur var piebraukt
25.marts 2022, 23:14 | links
 
Zinu, ka tagad sāksies riešana. Bet, varam taču normāli. Labi, ka bija un noķēra, faktu apstiprina foto. Starp citu pie ūdeņiem liela daļa neko negrib stāstīt, pat sasveicināties negrib. Ir redzēts, ka izvelk no bunžas, kabatā apvārta un liek uz āķa. Kaut gan arī pirms 35 gadiem redzēju, ka vīrietis žaķetes iekškabatā glabāja zacenei siļķi bez nekāda iepakojuma.
25.marts 2022, 23:02 | links
 
nelietotaajs [16m]: Tā izskatās!
Kad jāčīkst, tad memuārus var sadrukāt, bet par copi knapi vienu vārdu izspieda!:)Tas ir tas pats garīgi slimais debīliķis pravietis kuru nobloķēja?

Abavnieks, 25.marts 2022, 22:49


Nu nesaki par viņu tā ... Gan jau Tev arī kādi trūkumi piemīt. Tāpat kā man, kā visiem.
25.marts 2022, 22:57 | links
 
nelietotaajs [25.03.22]: Tā izskatās!
Kad jāčīkst, tad memuārus var sadrukāt, bet par copi knapi vienu vārdu izspieda!:)
Tas ir tas pats garīgi slimais debīliķis pravietis kuru nobloķēja?
25.marts 2022, 22:49 | links
 
Tā izskatās!
Kad jāčīkst, tad memuārus var sadrukāt, bet par copi knapi vienu vārdu izspieda!:)
25.marts 2022, 22:40 | links
 
Labi viņas ķeras uz trizubura āķiem ar svinu
25.marts 2022, 21:10 | links
 
Praviets [25.03.22]: Lielupe
Bet, ja divos teikumos..., uz ko, kā? Baroji vai pļentaks?
25.marts 2022, 20:40 | links
 

Lielupe
25.marts 2022, 20:34 | links
 
Lielupe
25.marts 2022, 20:33 | links
 

Vai kādam gadijumā nav zināms vai šajā vietā var ar auto piebraukt? Paldies jau iepriekš.
25.marts 2022, 20:04 | links
 
Gribu pamainīt savu vimbu lokāciju, pie baltās kāpas ir vērts mēģināt, vai vimbas tur nav ?

xctaps, 25.marts 2022, 14:31
25.marts 2022, 19:11 | links
 
Gribu pamainīt savu vimbu lokāciju, pie baltās kāpas ir vērts mēģināt, vai vimbas tur nav ?
25.marts 2022, 14:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager