Lielupe

snipiens [02.07.21]: To Pravietis
Visforšākais ir aizmigt laivā. Vējiņš un straume tevi liegani aiznes kaut kur......pamosties un nezini kur atrodies. Nav jau iela, lai paprasītu uz kuru pusi airēties......:).
Iela nav,bet var ieslēgt ķobi :)...ja jau straume,tad diez vai būsi uznests pret to !:)
Gulēt var, bet jāiemet enkurs.
2.jūlijs 2021, 17:16 | links
 
To Pravietis
Visforšākais ir aizmigt laivā. Vējiņš un straume tevi liegani aiznes kaut kur......pamosties un nezini kur atrodies. Nav jau iela, lai paprasītu uz kuru pusi airēties......:).
Iela nav,bet var ieslēgt ķobi :)...ja jau straume,tad diez vai būsi uznests pret to !:)

snipiens, 2.jūlijs 2021, 16:27


A ja jau Jūrā un migla, ka krastu neredz?
2.jūlijs 2021, 17:02 | links
 
To Pravietis
Visforšākais ir aizmigt laivā. Vējiņš un straume tevi liegani aiznes kaut kur......pamosties un nezini kur atrodies. Nav jau iela, lai paprasītu uz kuru pusi airēties......:).
Iela nav,bet var ieslēgt ķobi :)...ja jau straume,tad diez vai būsi uznests pret to !:)
2.jūlijs 2021, 16:27 | links
 
Willy [02.07.21]: ...visu salikt busā-7min!:)
Willgur. Tev tur gali novītuši.
2.jūlijs 2021, 16:26 | links
 
Pravietis [02.07.21]: Dairis333 [10:52]: Visādā ziņā - Visu cieņu večiem, kam ir "iekšās"celties tik agri vairākus rītus pēc kārtas!;)....tas kā kuram sanāk!man 2:00 piecelties nav problēmu,bet visu nakti nosēdēt pie ūdens, vai laivā pagrūti!ir gadījies ka visu 6:00 no rīta salieku busā,lai brauktu mājās,bet jūtu ka miegu ciet!Liekos blakus laivai un guļu!:)

Willy, 2.jūlijs 2021, 12:10
Visforšākais ir aizmigt laivā. Vējiņš un straume tevi liegani aiznes kaut kur......pamosties un nezini kur atrodies. Nav jau iela, lai paprasītu uz kuru pusi airēties......:).
Vienreiz naktī gribēju laivā pasnaust!iekārtojos,bet odi neļāva aizmigt!:)...enkurs gan bij zālēs!
...a Babē pa dienu pāris x esmu gulējis!labs!;)
2.jūlijs 2021, 16:09 | links
 
Pravietis [02.07.21]: Dairis333 [10:52]: Visādā ziņā - Visu cieņu večiem, kam ir "iekšās"celties tik agri vairākus rītus pēc kārtas!;)....tas kā kuram sanāk!man 2:00 piecelties nav problēmu,bet visu nakti nosēdēt pie ūdens, vai laivā pagrūti!ir gadījies ka visu 6:00 no rīta salieku busā,lai brauktu mājās,bet jūtu ka miegu ciet!Liekos blakus laivai un guļu!:)

Willy, 2.jūlijs 2021, 12:10
Visforšākais ir aizmigt laivā. Vējiņš un straume tevi liegani aiznes kaut kur......pamosties un nezini kur atrodies. Nav jau iela, lai paprasītu uz kuru pusi airēties......:).
kaņierī tā bij bijis.pamodos, kad gulbis iemauca ar spārnu pa muti.biju ienests viņu teritorijā, šis mazoa sargaaja
2.jūlijs 2021, 15:05 | links
 
Dairis333 [10:52]: Visādā ziņā - Visu cieņu večiem, kam ir "iekšās"celties tik agri vairākus rītus pēc kārtas!;)....tas kā kuram sanāk!man 2:00 piecelties nav problēmu,bet visu nakti nosēdēt pie ūdens, vai laivā pagrūti!ir gadījies ka visu 6:00 no rīta salieku busā,lai brauktu mājās,bet jūtu ka miegu ciet!Liekos blakus laivai un guļu!:)

Willy, 2.jūlijs 2021, 12:10

Visforšākais ir aizmigt laivā. Vējiņš un straume tevi liegani aiznes kaut kur......pamosties un nezini kur atrodies. Nav jau iela, lai paprasītu uz kuru pusi airēties......:).
2.jūlijs 2021, 14:40 | links
 
Willy [02.07.21]: Dairis333 [10:52]: Visādā ziņā - Visu cieņu večiem, kam ir "iekšās"celties tik agri vairākus rītus pēc kārtas!;)....tas kā kuram sanāk!man 2:00 piecelties nav problēmu,bet visu nakti nosēdēt pie ūdens, vai laivā pagrūti!ir gadījies ka visu 6:00 no rīta salieku busā,lai brauktu mājās,bet jūtu ka miegu ciet!Liekos blakus laivai un guļu!:)
ar divpadsmit 24h dežūrām mēnesī rezidentūras laikā šis ir tīrais nieks
2.jūlijs 2021, 12:13 | links
 
Dairis333 [02.07.21]: Visādā ziņā - Visu cieņu večiem, kam ir "iekšās"celties tik agri vairākus rītus pēc kārtas!
;)....tas kā kuram sanāk!man 2:00 piecelties nav problēmu,bet visu nakti nosēdēt pie ūdens, vai laivā pagrūti!ir gadījies ka visu 6:00 no rīta salieku busā,lai brauktu mājās,bet jūtu ka miegu ciet!Liekos blakus laivai un guļu!:)
2.jūlijs 2021, 12:10 | links
 
Visādā ziņā - Visu cieņu večiem, kam ir "iekšās"celties tik agri vairākus rītus pēc kārtas!
2.jūlijs 2021, 10:52 | links
 
Tieši manas domas pateici!
Man reāli ir aizrāvusi zandartu cope (arī ar Panoptiku, jo var redzēt cik daudz zivju seko, bet nezināmu iemeslu dēļ nepaņem), kas liek visu laiku "funktierēt", bet nu agrie rīti nav man pa spēkam! Vakara un pat nakts cope- O.K., bet nu 2.00 no rīta celties, pietam vairķas dienas pēc kārtas - sorry, tas man ir par daudz!

Ne katrs to var izturēt. Es, ja nepaguļu vismaz 6stundas nonstopā, tad visu dienu un vēl nākamo esmu kā izvārīts. Žaņu copē agrie rīti ir kā abpusēji griezīgs žiletes asmens, - necelsies - nedabūsi, piecelsies - mocīsies. . Galu galā kaut kā jau to dilemmu atrisinu, ceļos un noķeru. Bet ka otrā dienā atkal un tā 5 rītus no vietas!? Točna dzelzs veči!

basks, 2.jūlijs 2021, 09:33
2.jūlijs 2021, 10:51 | links
 
Ne katrs to var izturēt. Es, ja nepaguļu vismaz 6stundas nonstopā, tad visu dienu un vēl nākamo esmu kā izvārīts. Žaņu copē agrie rīti ir kā abpusēji griezīgs žiletes asmens, - necelsies - nedabūsi, piecelsies - mocīsies. . Galu galā kaut kā jau to dilemmu atrisinu, ceļos un noķeru. Bet ka otrā dienā atkal un tā 5 rītus no vietas!? Točna dzelzs veči!

basks, 2.jūlijs 2021, 09:33
2.jūlijs 2021, 10:47 | links
 
Willy [02.07.21]: svens76 [18m]: basks [22m]: Ne katrs to var izturēt. Es, ja nepaguļu vismaz 6stundas nonstopā, tad visu dienu un vēl nākamo esmu kā izvārīts. Žaņu copē agrie rīti ir kā abpusēji griezīgs žiletes asmens, - necelsies - nedabūsi, piecelsies - mocīsies. . Galu galā kaut kā jau to dilemmu atrisinu, ceļos un noķeru. Bet ka otrā dienā atkal un tā 5 rītus no vietas!? Točna dzelzs veči!vakarpusē otrais cēliens:);DDD Traks!
...kā gāja?šorīt nebij migla,un cope švakāka-man!:)
bij ok
2.jūlijs 2021, 10:05 | links
 
svens76 [02.07.21]: basks [22m]: Ne katrs to var izturēt. Es, ja nepaguļu vismaz 6stundas nonstopā, tad visu dienu un vēl nākamo esmu kā izvārīts. Žaņu copē agrie rīti ir kā abpusēji griezīgs žiletes asmens, - necelsies - nedabūsi, piecelsies - mocīsies. . Galu galā kaut kā jau to dilemmu atrisinu, ceļos un noķeru. Bet ka otrā dienā atkal un tā 5 rītus no vietas!? Točna dzelzs veči!vakarpusē otrais cēliens:)
;DDD Traks!
...kā gāja?šorīt nebij migla,un cope švakāka-man!:)
2.jūlijs 2021, 09:59 | links
 
basks [02.07.21]: Ne katrs to var izturēt. Es, ja nepaguļu vismaz 6stundas nonstopā, tad visu dienu un vēl nākamo esmu kā izvārīts. Žaņu copē agrie rīti ir kā abpusēji griezīgs žiletes asmens, - necelsies - nedabūsi, piecelsies - mocīsies. . Galu galā kaut kā jau to dilemmu atrisinu, ceļos un noķeru. Bet ka otrā dienā atkal un tā 5 rītus no vietas!? Točna dzelzs veči!
vakarpusē otrais cēliens:)
2.jūlijs 2021, 09:47 | links
 
Ne katrs to var izturēt. Es, ja nepaguļu vismaz 6stundas nonstopā, tad visu dienu un vēl nākamo esmu kā izvārīts. Žaņu copē agrie rīti ir kā abpusēji griezīgs žiletes asmens, - necelsies - nedabūsi, piecelsies - mocīsies. . Galu galā kaut kā jau to dilemmu atrisinu, ceļos un noķeru. Bet ka otrā dienā atkal un tā 5 rītus no vietas!? Točna dzelzs veči!
2.jūlijs 2021, 09:33 | links
 

Esmu mājās!visu var paspēt!:))
2.jūlijs 2021, 08:33 | links
 
Artx [02.07.21]: Njaaa….
:) :) :) :) :) :)
2.jūlijs 2021, 08:26 | links
 
Willy [02.07.21]: ...visu salikt busā-7min!:)
ātri un operatīvi
2.jūlijs 2021, 08:08 | links
 
Njaaa….
2.jūlijs 2021, 08:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager