Lielupe

šodien pļāpāju ar pazīstamiem inspektoriem. šie civilajās drēbēs piegājuši pie copmani paprasījuši kā ķerās.tas parāda ka maisiņā 5gb bet vēl saka ka krūmos noslēpis un uz mašīnu vēl aizstiepis. beigās 68gb. nu pats jau atzinās:) domāju tādi reidi būs tagad biežāk
1.aprīlis 2021, 14:02 | links
 
Nav , nav aizliegts ! Licenzētie posmi tik tuvāk Bauskai sākās , jāskatās netā precīzi !
1.aprīlis 2021, 13:36 | links
 
Vai no šodienas gadījumā nav aizliegums makšķerēt Lielupes baseinā, vai arī tas attiecināms uz noteiktiem upes posmiem?
1.aprīlis 2021, 13:32 | links
 
Putiks nevienmēr strādā. Manuprāt, ja vimba aktīvi iet uz nārstu un īsti nestāv pie grunts, tad jā, vajag to putiku un arī tad, ja vieta ir ar zāli apakšā. Toties citreiz viņai labāk patīk pliks āķis. Cik ķēru tumsā, vienmēr ņēma labāk bez putaplasta.
1.aprīlis 2021, 13:15 | links
 
Kas eksperimentē, tas ķer un apkārt nestāsta. Butes ķerās arī uz ķilavām, tā kā desa nav nekas tāds. Putuplasta bumbiņas nav nekas jauns. Un ar visu ēsmu ir jāpeld. Vimba no zāles īpaši ārā nelasa+ straume pavasarī liela, iespiež bez bumbiņas zālē un vimba nemaz netiek klāt. Tāpat uz parastās grunenes, svarīgi, lai ēsma plivinās vai vismaz ir uz tīras grunts, nevis kkur iespiesta drazā milzīgā pavadā.
1.aprīlis 2021, 13:05 | links
 

Protams ne par Lielupi ;)) bet šito visu mans puika noķēra uz desas ;)) ! UK ...
1.aprīlis 2021, 12:52 | links
 

Oho ;) kad biju Anglijā uz coppi , tad tur Bārbeles traki labi ņēma uz kūpinātas vai pusžāvētas desas ! Toreiz grillā tika bārbelīte ;))...
1.aprīlis 2021, 12:27 | links
 
man patīk ka veči te raujas ar tām bumbiņām var ker arī bez tārpiem bet atkarīgs kāda resnuma āķis un bumbinas izmērs
bet man patīk uz 10 nr āķja uzlikt bumbiņu un nakstārpu he he
vakar tetelē uz kūpinātās desas vimba ņēma

daksa, 1.aprīlis 2021, 11:48


Dalies pieredzē, kāds nosaukums kūpinātai desai....
1.aprīlis 2021, 12:07 | links
 
man patīk ka veči te raujas ar tām bumbiņām var ker arī bez tārpiem bet atkarīgs kāda resnuma āķis un bumbinas izmērs
bet man patīk uz 10 nr āķja uzlikt bumbiņu un nakstārpu he he
vakar tetelē uz kūpinātās desas vimba ņēma
1.aprīlis 2021, 11:48 | links
 
Sveiki vīri ! Es domāju ka ne sūda tā putuplasta bumbiņa nepaceļ āķi ! Straume pati āķi paceļ ! Vienkārši vimbai patīk tā sarkanā bumbiņa :)) ! Pamēģiniet mājās vai pie krasta ;) , bez tārpa jāā protams peld smuki bet ar tārpiem ;))....
1.aprīlis 2021, 11:20 | links
 
Minibass [01.04.21]: lapsa5 [Vakar]: Nu beidzot norma noķerta! Nodila 7gb. Pluss nerealizētas copes. Ņēma tikai uz baltajiem vai pinkiem ar putuplasta lodīti. Tas šorīt virs Jelgavas.Uz putuplasta lodīti?
Tev izskatās, ka ir maza saprašana par vimbu copi. Un ne tikai Tev vienam!
Ja netici, tad pajautā šī portāla vimbu copes "ekspertam" Abavniekam! Vimbas.... uz puķiku? :)))))
izskatas ka tu ari taja pulka kam maz saprasanas! Uz akja liek putuplasta loditi un tad tarpus! Putuplasts pacel akji ar esmu virs zemes-ta plivinas straume!
1.aprīlis 2021, 08:22 | links
 
Vakar no 17:00 - 19:00 Kalnciema pusē ķērās viskautkas - pliči, raudas, pat asari, bet vimbu nevienu tā arī neredzēju :)
1.aprīlis 2021, 08:21 | links
 
biju vakar pie garozas no 2- 6. pie Teteles part nemēģināju. Kaut ko saķēru bet švaki, kaimiņiem tas pats, pa 1 - 2 zivīm . vismaz tiem kas atbrauca pēcpusdienā. Ar šitadu tautas pieplūdumu jau darbadienās var tikai iztēloties kas būs pa 4 brīvdienām... Jau tagad daudzi ir aizsituuši labākās vietas , saslējuši telti un tad mainās tikai cilveki kompānijas ietvatos, bet vieta aizsista izskatās uz visu sezonu. Vietu protams pie upes daudz un galu gala var jau paiet ar kājām. Diemžēl ne visur ir foršas atstraumes kur ķeras bez piepūles. Vēl ir problēma ar āra dabūšanu jo daudzviet pie kants ir visadi sakārņi un velkot ārā zivs noraujas. Abet vietas kur viss ir ir forši aizsistas jau uz mēnesi

Duglas, 31.marts 2021, 13:05


Šo drusku nesaprotu, jo makšķerēt, pēc idejas, brauc, kad vēlas un ir iespējas. Tagad daļa cilvēku pavisam aptrakuši, ja runā par vimbu un bušu copi. Pieļauju, ka kādam tas ir bizness un zivis tiek tirgotas tālāk, bet nešķiet, ka tas ir attiecināms uz visiem telšu iemītniekiem. Realitātē tas kolhozs man pēdējos gadus ir atsitis vēlmi aizbraukt pa retam uz vimbu copi. Labāk braucu uz brekšu un raudu vietām Lielupē kur ir stipri mazāk tautas.
31.marts 2021, 23:34 | links
 
Kamēr pūlim kāds notikums iziet cauri, tikmēr tas jau kļūst par leģendu.
Nogrābts viens esot vakar Staļģenē, bez makšķernieka kartes un kaut kas vēl tur ne tā kā atļauts, un uzlikts par 800 eiriķiem sods.
Tādas lietas šodien vietējā sabiedrībā izskanēja.
31.marts 2021, 20:41 | links
 
Nu beidzot norma noķerta! Nodila 7gb. Pluss nerealizētas copes. Ņēma tikai uz baltajiem vai pinkiem ar putuplasta lodīti. Tas šorīt virs Jelgavas.
31.marts 2021, 16:51 | links
 
Kāds vietējais no Teteles piedāvā vimbas pa 1eur.
Man paziņa pastāstīja.
31.marts 2021, 14:32 | links
 
biju vakar pie garozas no 2- 6. pie Teteles part nemēģināju. Kaut ko saķēru bet švaki, kaimiņiem tas pats, pa 1 - 2 zivīm . vismaz tiem kas atbrauca pēcpusdienā. Ar šitadu tautas pieplūdumu jau darbadienās var tikai iztēloties kas būs pa 4 brīvdienām... Jau tagad daudzi ir aizsituuši labākās vietas , saslējuši telti un tad mainās tikai cilveki kompānijas ietvatos, bet vieta aizsista izskatās uz visu sezonu. Vietu protams pie upes daudz un galu gala var jau paiet ar kājām. Diemžēl ne visur ir foršas atstraumes kur ķeras bez piepūles. Vēl ir problēma ar āra dabūšanu jo daudzviet pie kants ir visadi sakārņi un velkot ārā zivs noraujas. Abet vietas kur viss ir ir forši aizsistas jau uz mēnesi
31.marts 2021, 13:05 | links
 
Sveiki, vai pie baltās kāpas rajona vimba ir meklējama?
31.marts 2021, 09:56 | links
 
Ivo78 [30.03.21]: Davis-Di [13:56]: Bez Tavas piekrišanas, mašinu pārbaudīt neviens nedrīkst...

Spinings27, 30.marts 2021, 13:49

Drīkst ja ir izdota Valsts policijas priekšnieka rīkojums par reidu, vai arī ja ir prokurora vai tiesneša lēmums par konkrēto AM.

Teorētiski valsts policija var veikt mašīnas pārbaudi ja ir aizdomas par likumpārkāpumu, bet tad tam jābūt ļoti labi pamatotam.
Bet VVD un Zemessargiem nav tiesību veikt kratīšanu AM.Ja pareizi atceros, tad bagāžas nodalijumu drīkst. Salonā līst nevar, bet attiecīga rīkojuma.
Drīkst atvērt bagāžas nodalījumu, un arī tad ja piekrīti, rakāties pa mantām tikai jau ar atļauju un uz konkrētu aizdomu pamata.
30.marts 2021, 23:38 | links
 
kralis [30.03.21]: Lielupē uz mikrodžigu ir reāli vimbu paspiningot? Esmu dzirdējis ka tā arī ķerot..varbūt kāds no pieredzes var kko paatāstīt kā to darīt?
ko pastāstīt? kā ar mikrodžigu ķert?:) ir trāpīts uz vimbu copi Lielupē ar mikrodžigu ķerot asari. bliež vimba kā zandarts
30.marts 2021, 22:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager