Lielupe

Sodu, draugs, var uzlikt tikai par pārkāpumu, aiz kura ir likuma pants, vai administratīvajās lietās saistošo noteikumu punkts, nevis par ieteikums !

Jon-Hill, 5.februāris 2021, 16:41

nu tad tik uz priekšu.
5.februāris 2021, 18:04 | links
 
Jon-Hill [05.02.21]: Sodu, draugs, var uzlikt tikai par pārkāpumu, aiz kura ir likuma pants, vai administratīvajās lietās saistošo noteikumu punkts, nevis par ieteikums !
Es gan šo jautājumu neesmu pētījis, bet teiktu, ka šāds sods par atrašanos mašīnā būtu "baltiem diegiem" šūts
5.februāris 2021, 17:47 | links
 
Copmanis86,, ja Ruka k-a, Valsts policijas pr-ka teiktais Tev ir :..tas,ko viens presei iepūš, !!! Nu ko, nu, neko :)
5.februāris 2021, 17:00 | links
 
Sodu, draugs, var uzlikt tikai par pārkāpumu, aiz kura ir likuma pants, vai administratīvajās lietās saistošo noteikumu punkts, nevis par ieteikums !
5.februāris 2021, 16:41 | links
 
Tuvākajās dienās, tiks lemts par atļaušanu atrasties uz ledus arī Jelgavas pilsētas teritorijā, bet pagaidām, nedrīkst.
5.februāris 2021, 16:22 | links
 
Spinings27, Basks... lasat, ko rakstu !!
Vēlreiz, lieliem burtiem : JELGAVAS NOVADA teritorijā LIEGUMA atrasties uz ledus NAV !!!

Jon-Hill, 5.februāris 2021, 12:31

Sazvaniju Jelgavas pašvaldības policiju, un noskaidroju, ka atrasties uz ledus nav ieteicams Visā Jelgavas NOVADĀ. Un ielūšanas gadijumā, ja tiks iesaistiti glābēji, būs piemērots naudas sods. Tā lūk Kungs....
5.februāris 2021, 16:17 | links
 
Jon-Hill [05.02.21]: Ar karoti mutē !

https://www.la.lv/ruks-sobrid-ir-speka-aizliegums-pulceties
Tik nianse tāda, ka likumā tādu punktu nav, jo auto nav ne iekštelpās ne ārtelpas ne nekustamais īpašums. Nu ir man ar poliči zināmi, visi saka, ka ja kāds ar uzliek sodu, lai apstrīd, jo nav tāda likuma panta, tas ko viens presē iepūš ir tikai biedēšana.
5.februāris 2021, 16:01 | links
 
picus [05.02.21]: marciic [12:02]: Diemžēl, pie mums tā notiek, kad nekompetenti cilēki, kko komentē,, krieviski ir tāds vārds - ļjapnul,, te tas pats. Liegumu nosaka konkrēta pašvaldība. Ja runājam par Lielupi tad jelgavas pašvaldība savā administratīvajā teritorijā !
Katrā ziņā Jelgavas novadam tāda lieguma nav. nezinu par Jūrmalu, Bausku uc, jo nav aktuāli,, kad būs meklēšu infu.
Ruks arī ļjapnul, un tika pieņemts kā norma, kaut juristi to atspēko,,bet neviens īsti nav ieinsēts kasīties un ir kā ir,, reāli stulbuma kalngals... es ar kaimiņu uz ojektu varu braukt vienā mašīnā, bet uz copi varu atrauties sodu !!!! IPIO ???

Jon-Hill, 5.februāris 2021, 07:31

Tak policija jau informēja, ka tās ir viltus ziņas par sodiem braucot vienā mašīnā no dažādām mājsaimniecībām. Neviens sods nav uzlikts, nevienu protokolu "cietušie" uzrādīt nevar.Nu nu man pazīstami cilvēki ir . Brauca 4 cilvēki mašīnā uz tālāku ezeru poliči pārķēra un katram uzlika pa 200 eirām sodu par pulcēšanos
Pierādījumus ēterā lūdzu... Visiem tik paziņas utt. Bet neviena reāla pierādījuma...
5.februāris 2021, 15:59 | links
 
marciic [05.02.21]: Diemžēl, pie mums tā notiek, kad nekompetenti cilēki, kko komentē,, krieviski ir tāds vārds - ļjapnul,, te tas pats. Liegumu nosaka konkrēta pašvaldība. Ja runājam par Lielupi tad jelgavas pašvaldība savā administratīvajā teritorijā !
Katrā ziņā Jelgavas novadam tāda lieguma nav. nezinu par Jūrmalu, Bausku uc, jo nav aktuāli,, kad būs meklēšu infu.
Ruks arī ļjapnul, un tika pieņemts kā norma, kaut juristi to atspēko,,bet neviens īsti nav ieinsēts kasīties un ir kā ir,, reāli stulbuma kalngals... es ar kaimiņu uz ojektu varu braukt vienā mašīnā, bet uz copi varu atrauties sodu !!!! IPIO ???

Jon-Hill, 5.februāris 2021, 07:31

Tak policija jau informēja, ka tās ir viltus ziņas par sodiem braucot vienā mašīnā no dažādām mājsaimniecībām. Neviens sods nav uzlikts, nevienu protokolu "cietušie" uzrādīt nevar.
Nu nu man pazīstami cilvēki ir . Brauca 4 cilvēki mašīnā uz tālāku ezeru poliči pārķēra un katram uzlika pa 200 eirām sodu par pulcēšanos
5.februāris 2021, 15:16 | links
 
Ar karoti mutē !

https://www.la.lv/ruks-sobrid-ir-speka-aizliegums-pulceties
5.februāris 2021, 14:12 | links
 
skiperis [05.02.21]: marciic. Tava informācija ir novecojusi . Tas raksts bija vēl pavasara pusē. Tagad citi laiki un noteikumi. Copmaņi jau ir sodīti gan tukumnieki, gan talsinieki. Kāds varētu padalīties ar savu pieredzi.
Man gribēja sodu uzlikt Daugavā pie Ikšķiles, biju 4m no krasta, sīkos lasīju dzīvajām, bet izdevās vienoties par brīdināšanu mutiski, un šie ar teica, ka Daugavā drīkst tik no Kokneses uz augšu, pārējā upē liegums izņemot zaļo noteikto zonu. Tjip dēļ HESiem. Tie gan bija pašiki un viņi reti kad ko zin pilnībā.
5.februāris 2021, 13:40 | links
 
marciic [05.02.21]: Diemžēl, pie mums tā notiek, kad nekompetenti cilēki, kko komentē,, krieviski ir tāds vārds - ļjapnul,, te tas pats. Liegumu nosaka konkrēta pašvaldība. Ja runājam par Lielupi tad jelgavas pašvaldība savā administratīvajā teritorijā !
Katrā ziņā Jelgavas novadam tāda lieguma nav. nezinu par Jūrmalu, Bausku uc, jo nav aktuāli,, kad būs meklēšu infu.
Ruks arī ļjapnul, un tika pieņemts kā norma, kaut juristi to atspēko,,bet neviens īsti nav ieinsēts kasīties un ir kā ir,, reāli stulbuma kalngals... es ar kaimiņu uz ojektu varu braukt vienā mašīnā, bet uz copi varu atrauties sodu !!!! IPIO ???

Jon-Hill, 5.februāris 2021, 07:31

Tak policija jau informēja, ka tās ir viltus ziņas par sodiem braucot vienā mašīnā no dažādām mājsaimniecībām. Neviens sods nav uzlikts, nevienu protokolu "cietušie" uzrādīt nevar.
Piekrītu es visu laiku vizinos, esmu pat apturēts ar 3 cilvēkiem copes čomiem, bet pat vārdos nejautāja kas kur ko, tik palūdza lai numuru no sniega notīru. Sākumā jau sabijos, ka dēļ cilvēkiem, bet izrādās numurs pie vainas.
5.februāris 2021, 13:35 | links
 
marciic. Tava informācija ir novecojusi . Tas raksts bija vēl pavasara pusē. Tagad citi laiki un noteikumi. Copmaņi jau ir sodīti gan tukumnieki, gan talsinieki. Kāds varētu padalīties ar savu pieredzi.
5.februāris 2021, 13:01 | links
 
 
marciic :

https://www.zz.lv/asa-hronika/virietis-tiek-pie-500-eiro-soda-par-vizinasanos-ar-auto-ar-personam-no-dazadam-majsaimniecibam-255093
..tas bija ari Valsts policijas majas lapā, tagad nezinu, varbūt izņemts !
Nu tā redz tas sazverestības teorijas rodas,,, kam ticēt, ja ne VP :)))
5.februāris 2021, 12:40 | links
 
Spinings27, Basks... lasat, ko rakstu !!
Vēlreiz, lieliem burtiem : JELGAVAS NOVADA teritorijā LIEGUMA atrasties uz ledus NAV !!!
5.februāris 2021, 12:31 | links
 
Diemžēl, pie mums tā notiek, kad nekompetenti cilēki, kko komentē,, krieviski ir tāds vārds - ļjapnul,, te tas pats. Liegumu nosaka konkrēta pašvaldība. Ja runājam par Lielupi tad jelgavas pašvaldība savā administratīvajā teritorijā !
Katrā ziņā Jelgavas novadam tāda lieguma nav. nezinu par Jūrmalu, Bausku uc, jo nav aktuāli,, kad būs meklēšu infu.
Ruks arī ļjapnul, un tika pieņemts kā norma, kaut juristi to atspēko,,bet neviens īsti nav ieinsēts kasīties un ir kā ir,, reāli stulbuma kalngals... es ar kaimiņu uz ojektu varu braukt vienā mašīnā, bet uz copi varu atrauties sodu !!!! IPIO ???

Jon-Hill, 5.februāris 2021, 07:31
Jelgavas teritorijā atrasties uz ledus ir aizliegts. Nemāni tautu. tas, ka veči sēž nenozīmē, ka drīkst.

Spinings27, 5.februāris 2021, 12:05

Ir Jelgavas pilsēta un Jelgavas novads. Tās ir dažādas pašvaldības. Varbūt vienā noteikts liegums, otrā nē? Ja kāds zin kā ir, lai pasakā!
5.februāris 2021, 12:20 | links
 
Diemžēl, pie mums tā notiek, kad nekompetenti cilēki, kko komentē,, krieviski ir tāds vārds - ļjapnul,, te tas pats. Liegumu nosaka konkrēta pašvaldība. Ja runājam par Lielupi tad jelgavas pašvaldība savā administratīvajā teritorijā !
Katrā ziņā Jelgavas novadam tāda lieguma nav. nezinu par Jūrmalu, Bausku uc, jo nav aktuāli,, kad būs meklēšu infu.
Ruks arī ļjapnul, un tika pieņemts kā norma, kaut juristi to atspēko,,bet neviens īsti nav ieinsēts kasīties un ir kā ir,, reāli stulbuma kalngals... es ar kaimiņu uz ojektu varu braukt vienā mašīnā, bet uz copi varu atrauties sodu !!!! IPIO ???

Jon-Hill, 5.februāris 2021, 07:31

Jelgavas teritorijā atrasties uz ledus ir aizliegts. Nemāni tautu. tas, ka veči sēž nenozīmē, ka drīkst.
5.februāris 2021, 12:05 | links
 
Diemžēl, pie mums tā notiek, kad nekompetenti cilēki, kko komentē,, krieviski ir tāds vārds - ļjapnul,, te tas pats. Liegumu nosaka konkrēta pašvaldība. Ja runājam par Lielupi tad jelgavas pašvaldība savā administratīvajā teritorijā !
Katrā ziņā Jelgavas novadam tāda lieguma nav. nezinu par Jūrmalu, Bausku uc, jo nav aktuāli,, kad būs meklēšu infu.
Ruks arī ļjapnul, un tika pieņemts kā norma, kaut juristi to atspēko,,bet neviens īsti nav ieinsēts kasīties un ir kā ir,, reāli stulbuma kalngals... es ar kaimiņu uz ojektu varu braukt vienā mašīnā, bet uz copi varu atrauties sodu !!!! IPIO ???

Jon-Hill, 5.februāris 2021, 07:31


Tak policija jau informēja, ka tās ir viltus ziņas par sodiem braucot vienā mašīnā no dažādām mājsaimniecībām. Neviens sods nav uzlikts, nevienu protokolu "cietušie" uzrādīt nevar.
5.februāris 2021, 12:02 | links
 
Diemžēl, pie mums tā notiek, kad nekompetenti cilēki, kko komentē,, krieviski ir tāds vārds - ļjapnul,, te tas pats. Liegumu nosaka konkrēta pašvaldība. Ja runājam par Lielupi tad jelgavas pašvaldība savā administratīvajā teritorijā !
Katrā ziņā Jelgavas novadam tāda lieguma nav. nezinu par Jūrmalu, Bausku uc, jo nav aktuāli,, kad būs meklēšu infu.
Ruks arī ļjapnul, un tika pieņemts kā norma, kaut juristi to atspēko,,bet neviens īsti nav ieinsēts kasīties un ir kā ir,, reāli stulbuma kalngals... es ar kaimiņu uz ojektu varu braukt vienā mašīnā, bet uz copi varu atrauties sodu !!!! IPIO ???
5.februāris 2021, 07:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager