Lielupe

Cipuls [03.02.21]: Kolēģi, tad kā tur ir ar to ledu ap Majori-Dubulti? Un ar žani kā?
Žanis zinu, ka 2 nedēļas atpakaļ ienāca Vecdaugavā, paziņa 3nieku trofeju dabūja.
4.februāris 2021, 23:58 | links
 
picus [03.02.21]: Copmanis86 [Vakar]: Vispār ir liegums šobrīd lielāks, atrasties uz LV 4 lielākajām upēm Gauja visā garumā, Daugava no Kokneses līdz ietekai jūra un Lielupe Venta visā garumā, izņemot vietas kur konkrētā pašvaldība ieviesusi zaļo gaismu sektorā.Pirmo reizi dzirdu ka lielupi visā posmā var aiztaisīt
To pa TV teica kaut kāds raidījums vai nu Degpunkts vai Bez Tabu.
Es jau tad meklēju kādu rīkojumu par to, bet neko vairāk par Jelgavu gan neatradu.
Arī ar paziņu pašvaldībnieku runāju, viņš teica, ka esot ko tādu dzirdējis, bet tā neesot viņa kompetencē, tā kā par Daugavu zinu, ka ir, pats saskāros, bet par Lielupi bija tāda runa, bet kur ir kāds ofic. papīrs nezinu, mošk kaut kādi MK noteikumi, tiešām tas ir viss ko varu komentēt. Es biju uz Lielupes pirms + grādu nedēļas ap Volgundi, bet nevienu citu nemanījām, bet tagad tur nebraucu, negribās kādu idiotisku sodu maksāt.
4.februāris 2021, 23:56 | links
 
Kolēģi, tad kā tur ir ar to ledu ap Majori-Dubulti? Un ar žani kā?
3.februāris 2021, 14:02 | links
 
Copmanis86, lūdzu atsauci ???
3.februāris 2021, 06:52 | links
 
Copmanis86 [03.02.21]: Vispār ir liegums šobrīd lielāks, atrasties uz LV 4 lielākajām upēm Gauja visā garumā, Daugava no Kokneses līdz ietekai jūra un Lielupe Venta visā garumā, izņemot vietas kur konkrētā pašvaldība ieviesusi zaļo gaismu sektorā.
Pirmo reizi dzirdu ka lielupi visā posmā var aiztaisīt
3.februāris 2021, 01:43 | links
 
Vispār ir liegums šobrīd lielāks, atrasties uz LV 4 lielākajām upēm Gauja visā garumā, Daugava no Kokneses līdz ietekai jūra un Lielupe Venta visā garumā, izņemot vietas kur konkrētā pašvaldība ieviesusi zaļo gaismu sektorā.
3.februāris 2021, 00:22 | links
 
profdada, 2.februāris 2021, 21:25[/quote]


lai nu ko neesmu piedzīvojis un lasījis- to, ka internetā tirgo burvju gredzenus mācītājiem- to nu gan nebiju ne lasījis, nedzirdējis- kur tā lodīte veļās....:):):)
2.februāris 2021, 22:47 | links
 
Kads zin kads ledus ir slokas līcīti vai vispar var tik virsū?
31.janvāris 2021, 11:14 | links
 
Šodien Lielupē krasti dzelteni uzskaapt nevar,vis putraa, grimst iekšā.
30.janvāris 2021, 16:08 | links
 
Paldies ! par info

1965cv, 30.janvāris 2021, 15:00
30.janvāris 2021, 15:01 | links
 
Paldies !
30.janvāris 2021, 15:00 | links
 
.. nu laikam jau nekas nenotiek ! Pats tikko līdz Lielupei zem Jelgavas (ārpus Jelgavas administratīvās teritorijas, kur liegums) biju nobraucis, vienu vīriņu kreisajā krastā pie malas redzēju. Bet kā jau teicu iepriekš, man (110 kg) un pārbaudīt vai mans peldošais kostīms patiesi peld, negribas ! Tik ļoti man to kazragu nevajag :)
30.janvāris 2021, 13:52 | links
 
au zveinieki! Lielupē cik saprotu neviens nezvejo, vienīgā brīvdiena pagadiās šodien. Domaju aiziet ziemas makšķeri pa en... gadiem ālinģī paprovēt.Dievs lai zina copes forumā par Lielupi ne vārda bet kad mani ved uz darbu caur Jelgavu Jūrmalu līdz Rīgai simtiem sēž, visi laikam baidās savu vietu no tā pūla atklāt kur kazaragu nķēra?

1965cv, 30.janvāris 2021, 09:23

1965cv, 30.janvāris 2021, 09:25
30.janvāris 2021, 09:27 | links
 
au zveinieki! Lielupē cik saprotu neviens nezvejo, vienīgā brīvdiena pagadiās šodien. Domaju aiziet ziemas makšķeri pa en... gadiem ālinģī paprovēt.Dievs lai zina copes forumā par Lielupi ne vārda bet kad mani ved uz darbu caur Jelgavu Jūrmalu līdz Rīgai simtiem sēž, visi laikam baidās savu vietu no tā pūla atklāt kur kazaragu nķēra?

1965cv, 30.janvāris 2021, 09:23
30.janvāris 2021, 09:25 | links
 
au zveinieki! Lielupē cik saprotu neviens nezvejo, vienīgā brīvdiena pagadiās šodien. Domaju aiziet ziemas makšķeri pa en... gadiem ālinģī paprovēt.Dievs lai zina copes forumā par Lielupi ne vārda bet kad mani ved uz darbu caur Jelgavu Jūrmalu līdz Rīgai simtiem sēž, visi laikam baidās savu vietu no tā pūla atklāt kur kazaragu nķēra?
30.janvāris 2021, 09:23 | links
 
Jon-Hill [25.01.21]: Sestdien, uz Lielupi pat negāju, kaut arī vīreļi sēdēja,, man baile ar saviem 110. Pabraukāju pa apkārtnes karjeriem, nu tā, vietām ap 15 cm, vietām ūdens āliņģī cilājās. Ledus tāds čaugans, izmircis! Svētdien, pa slapjo nemaz negāju. Kaimiņš svētdien bija uz Driksas, kkur sava slepenaja vietā,, pusspaini kaķiem pieskaldijis !
Paldies, bet tagad esot liegums Jelgavas teritorijā atrasties uz ledus, zvanīju pašvaldības policijai, apstiprināja.
25.janvāris 2021, 16:13 | links
 
Sestdien, uz Lielupi pat negāju, kaut arī vīreļi sēdēja,, man baile ar saviem 110. Pabraukāju pa apkārtnes karjeriem, nu tā, vietām ap 15 cm, vietām ūdens āliņģī cilājās. Ledus tāds čaugans, izmircis! Svētdien, pa slapjo nemaz negāju. Kaimiņš svētdien bija uz Driksas, kkur sava slepenaja vietā,, pusspaini kaķiem pieskaldijis !
25.janvāris 2021, 14:40 | links
 
Sveiki. Kāds ir lietas kursā, kas ar ledu ap Jelgavu? paldies.
25.janvāris 2021, 10:49 | links
 
trokiis [22.01.21]: Atrašanās uz Jūrmalas pašvaldības publiskajām ūdenstilpnēm


Vai Lielupe (Varkaļi un tā apkārtne) ar tur skaitās?
Šosejas slūžu tiltam upes puse jā,ezera puse nē.
22.janvāris 2021, 23:03 | links
 
Atrašanās uz Jūrmalas pašvaldības publiskajām ūdenstilpnēm


Vai Lielupe (Varkaļi un tā apkārtne) ar tur skaitās?
22.janvāris 2021, 22:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager