Lielupe

Sveiki!meteo.lv pēdējie dati par ūdens līmeni Lielupe-Sloka ir 04.09.2020. plkst.15:15. Kurš vainīgs, varbūt Kengurs24 velcējot būs kaut ko nolauzis?

Friks, 7.septembris 2020, 09:31

Var jau paskatīties Lielupes grīvas datus - aptuveni tas pats vien būs. Līdz turienei Kengurs24 vēl nav ticis. Līmenis ir mazliet pakāpies.
7.septembris 2020, 11:23 | links
 
Sveiki!meteo.lv pēdējie dati par ūdens līmeni Lielupe-Sloka ir 04.09.2020. plkst.15:15. Kurš vainīgs, varbūt Kengurs24 velcējot būs kaut ko nolauzis?
7.septembris 2020, 09:31 | links
 
Šorīt lielupē pie jūras vimba mazaktīva, 3gab, breksēni līdz kg un raudas biezā slānī, pūta gan baisi :)
5.septembris 2020, 18:41 | links
 
elgreko [05.09.20]: AndrisL [56m]: Šorīt Baltās kāpas rajons- 6.00-12.00. Uz fīderi 3 labas vimbas un kāds kilo sīkuļu, divas labas zivis nodila pie krasta zālēm līdz ar 0.12 pavadiņu un mikroāķīti. Cope intensīva- vimbas copēja kā pavasarī mežonīgiem stiepieniem, uz pinkiem. Daudz tautas- visur, kur paskaties, kāds copē. Kad sāka nēsāties kuteri un vējš sacēlās, tad cope apsīka. NO rīta tumsā ar velo braucu pa veloceļiņu- skatos- man pretim pa vidu starp abām joslām nesas divas sarkanas acis:):) šādā situācijā vienīgā doma, ka lai tik nebūtu begemots- tam mazas actiņas, bet rumpis tumsā būtu pa visu veloceliņu- gribi vei negribi, ieskriešu:) Tad acis apstājas- paliek veloceliņa vidū- piebraucu tuvāk- tup ruds lapsēns un ziņkārīgi lūr:):):):) Pēc metriem 200 vēl apdzinu ezi bez aizmugurējiem lukturiem- nebij laika ziņot kur vajag par klaju satiksmes noteikumu pārkāpšanu....:):):)
:)))
5.septembris 2020, 18:19 | links
 
MT9 [05.09.20]: Zvēri naktīs ganās....šorīt pēc četriem uz Kalnc.šos.pirms Dušeļiem viens bij buku nonesis...laikam MT9 steidzās uz mačiem!:)

Kengurs24, 5.septembris 2020, 18:05
Jā, es arī redzēju to nabaga dzīvnieciņu, atzīmēju Waze. Tfu, tfu, tfu, es nebiju pie vainas :P
Nu tad Anrdis ar veļuku!:D
5.septembris 2020, 18:18 | links
 
AndrisL [05.09.20]: Šorīt Baltās kāpas rajons- 6.00-12.00. Uz fīderi 3 labas vimbas un kāds kilo sīkuļu, divas labas zivis nodila pie krasta zālēm līdz ar 0.12 pavadiņu un mikroāķīti. Cope intensīva- vimbas copēja kā pavasarī mežonīgiem stiepieniem, uz pinkiem. Daudz tautas- visur, kur paskaties, kāds copē. Kad sāka nēsāties kuteri un vējš sacēlās, tad cope apsīka. NO rīta tumsā ar velo braucu pa veloceļiņu- skatos- man pretim pa vidu starp abām joslām nesas divas sarkanas acis:):) šādā situācijā vienīgā doma, ka lai tik nebūtu begemots- tam mazas actiņas, bet rumpis tumsā būtu pa visu veloceliņu- gribi vei negribi, ieskriešu:) Tad acis apstājas- paliek veloceliņa vidū- piebraucu tuvāk- tup ruds lapsēns un ziņkārīgi lūr:):):):) Pēc metriem 200 vēl apdzinu ezi bez aizmugurējiem lukturiem- nebij laika ziņot kur vajag par klaju satiksmes noteikumu pārkāpšanu....
:):):)
5.septembris 2020, 18:15 | links
 
Zvēri naktīs ganās....šorīt pēc četriem uz Kalnc.šos.pirms Dušeļiem viens bij buku nonesis...laikam MT9 steidzās uz mačiem!:)

Kengurs24, 5.septembris 2020, 18:05

Jā, es arī redzēju to nabaga dzīvnieciņu, atzīmēju Waze. Tfu, tfu, tfu, es nebiju pie vainas :P
5.septembris 2020, 18:07 | links
 
AndrisL [05.09.20]: Šorīt Baltās kāpas rajons- 6.00-12.00. Uz fīderi 3 labas vimbas un kāds kilo sīkuļu, divas labas zivis nodila pie krasta zālēm līdz ar 0.12 pavadiņu un mikroāķīti. Cope intensīva- vimbas copēja kā pavasarī mežonīgiem stiepieniem, uz pinkiem. Daudz tautas- visur, kur paskaties, kāds copē. Kad sāka nēsāties kuteri un vējš sacēlās, tad cope apsīka. NO rīta tumsā ar velo braucu pa veloceļiņu- skatos- man pretim pa vidu starp abām joslām nesas divas sarkanas acis:):) šādā situācijā vienīgā doma, ka lai tik nebūtu begemots- tam mazas actiņas, bet rumpis tumsā būtu pa visu veloceliņu- gribi vei negribi, ieskriešu:) Tad acis apstājas- paliek veloceliņa vidū- piebraucu tuvāk- tup ruds lapsēns un ziņkārīgi lūr:):):):) Pēc metriem 200 vēl apdzinu ezi bez aizmugurējiem lukturiem- nebij laika ziņot kur vajag par klaju satiksmes noteikumu pārkāpšanu....
Zvēri naktīs ganās....šorīt pēc četriem uz Kalnc.šos.pirms Dušeļiem viens bij buku nonesis...laikam MT9 steidzās uz mačiem!:)
5.septembris 2020, 18:05 | links
 
Šorīt Baltās kāpas rajons- 6.00-12.00. Uz fīderi 3 labas vimbas un kāds kilo sīkuļu, divas labas zivis nodila pie krasta zālēm līdz ar 0.12 pavadiņu un mikroāķīti. Cope intensīva- vimbas copēja kā pavasarī mežonīgiem stiepieniem, uz pinkiem. Daudz tautas- visur, kur paskaties, kāds copē. Kad sāka nēsāties kuteri un vējš sacēlās, tad cope apsīka. NO rīta tumsā ar velo braucu pa veloceļiņu- skatos- man pretim pa vidu starp abām joslām nesas divas sarkanas acis:):) šādā situācijā vienīgā doma, ka lai tik nebūtu begemots- tam mazas actiņas, bet rumpis tumsā būtu pa visu veloceliņu- gribi vei negribi, ieskriešu:) Tad acis apstājas- paliek veloceliņa vidū- piebraucu tuvāk- tup ruds lapsēns un ziņkārīgi lūr:):):):) Pēc metriem 200 vēl apdzinu ezi bez aizmugurējiem lukturiem- nebij laika ziņot kur vajag par klaju satiksmes noteikumu pārkāpšanu....
5.septembris 2020, 17:24 | links
 
Kengurs24 [04.09.20]: Jon-Hill [Vakar]: Kengur, iistās esi pārtulkojis Bruno tekstu,,, dikti gribētos saprast šamā vēstījumu !!!
Lūdzu !!Man ir savs Bruno!;D
Labi barots! :)))) Uzreiz redzams, ka ar zandarta filejām tiek lutināts. ;)
5.septembris 2020, 12:09 | links
 

Šod.Lielupe....gluha,bet vienu žani 3,1kg variējot ar krāsām uz velci tomēr izmānīju!Līdaka neņem ne traka!paēdu brokastis un pēc 9.00 metu mieru! jo uznāca miegs!:)
5.septembris 2020, 11:53 | links
 
Jon-Hill [04.09.20]: Kengur, iistās esi pārtulkojis Bruno tekstu,,, dikti gribētos saprast šamā vēstījumu !!!
Lūdzu !!

Man ir savs Bruno!;D
4.septembris 2020, 21:24 | links
 
Jon-Hill [04.09.20]: Kengur, iistās esi pārtulkojis Bruno tekstu,,, dikti gribētos saprast šamā vēstījumu !!!
Lūdzu !!
...jā!gandrīz pusi!;DDD
4.septembris 2020, 21:20 | links
 
Kengur, iistās esi pārtulkojis Bruno tekstu,,, dikti gribētos saprast šamā vēstījumu !!!
Lūdzu !!
4.septembris 2020, 21:18 | links
 
BrunoL [04.09.20]: Kengur, kāds voblerim nosaukums?

whoops, 4.septembris 2020, 12:43
Ja pa nakti rokās peles pisī, pisī netaisīs, to vobleri var izmest! Un kurš vēl zin, uz kura pirksta no rīta jātrāpa?!
Man Seedoo ieteica kādus 50 ļoti labus voblerus!nešaubos, ka katrs no tiem agri, vai vēlu nostrādās!:)
Man ir Rapala, uz kàdu paziņa 2reiz pa metram noķēra...es uz to esmu dabujis 25cm žanīti!:)
4.septembris 2020, 18:41 | links
 
Kengur, kāds voblerim nosaukums?

whoops, 4.septembris 2020, 12:43

Ja pa nakti rokās peles pisī, pisī netaisīs, to vobleri var izmest! Un kurš vēl zin, uz kura pirksta no rīta jātrāpa?!
4.septembris 2020, 17:08 | links
 
pienef [04.09.20]: Kengur, kāds voblerim nosaukums?

whoops, 4.septembris 2020, 12:43

scatter rap husky 130
Apstiprinu!;))
4.septembris 2020, 15:50 | links
 
Kengur, kāds voblerim nosaukums?

whoops, 4.septembris 2020, 12:43


scatter rap husky 130
4.septembris 2020, 13:24 | links
 
Kengur, kāds voblerim nosaukums?
4.septembris 2020, 12:43 | links
 
Vai Slokā Kuteru ielā var ielaist laivu,
3.septembris 2020, 18:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager