Lielupe

> Robisss
Nosaukumu neatceros, ir 2,5 benzīnieki, domājams, rīt laivas būs, brauc un sarunāsi. Cenas ir OK.
7.augusts 2020, 22:29 | links
 
Kāds zin kā sauc laivu nomu bāzi pie kalnciema tilta?
Un vai ir arī elektromotori?

RobiSsss, 7.augusts 2020, 13:10



https://www.waterskis.lv/makskerniekiem/ (Netalu no tilta)
7.augusts 2020, 14:42 | links
 
Kāds zin kā sauc laivu nomu bāzi pie kalnciema tilta?
Un vai ir arī elektromotori?
7.augusts 2020, 13:10 | links
 
14:00-18:00 Baltās kāpas rajons aktīvs , asars pie krasta , viens zandarta bērns trāpījās un breksis. Atvadas sistēma.
6.augusts 2020, 20:07 | links
 

Šod.Lielupe no 4-9...žanīc pustumsā pagrāba!50cm :)uz velci ap 3m.dziļumā.
Vēlāk viens šņāpīts un līdaciņa 52cm uz džerku...
5.augusts 2020, 14:02 | links
 

Šodien no pus pieciem pamētāju no krasta. Sākums pārsteidzoši cerīgs. Pirmā metienā copīte, tad atkal copīte. Pēc tam nodilst asaris pusceļā, bet uzreiz pa grāba mēra zandartiņs. Nākamā metienā smuks asaris un tad vēl dažas copes. Tā pagāja pus h, sāka līt un ar to viss beidzās. Vai vainojams lietus, nezinu. Ap astoņiem sākās smuka straume, māsa cerība, ka kaut kas varētu sakustēties, bet nekā. Pus desmitos metu mieru, odi ēda nost. Principā nekas jauns
4.augusts 2020, 21:56 | links
 
_EKA [03.08.20]: Abavnieks [14:35]: Jamm.. Man ar nav ideju kas pēdējā laikā noticis. Bija mazs zandartu bums, kad varēja pasportot, bet tas ātri noplaka. Cik braukāts krasta copē pēc tam, švaki. Pa reizei izšauj kāds zemmērs, šogad ļoti daudz caurspīdīgo.. Stipri retāk no krasta pēdējā laikā kāds knaps mērs. Pēdējās reizes no laivas vienreiz uz stundu pavērās, izmērs smieklīgs, divi mēri, knapi. Sestdien no laivas uz zandartu pilnīgi 0... Eho vispār nerādīja neko, pat ne baltās zivis.
Asaris smalks. Itkā var salasīt kaut ko pannai, bet tas nav tas. Līdaku īsti neesmu mēģinājis šogad, tik cik katru laivas reizi kādu stundu iztwičot. Pa 3x neviena cope nav bijusi.

Bija mežene, bija breksis smuks bonusā uz ds. Bet kopējais fons pēdējā laikā drūms.

Cik dzirdu no paziņām, tuvu identiski rezultāti.
Un tāds info katru dienu ienāk.

Man personīgi liekas, ka šogad neierasti bieži lēkā straumes, varbūt tas ar to kādi saistīts. Vēl šķiet pamatīgi aizaudzis, tieši krastu zona.

Noteikti kādam izšauj, kāds dabū pavilkt un kāds teiks, ka muļķības un viss kārtībā.

Jāmēģina, jācīnās :Dviss lielais pusūdenī "karājas". un viņa ir diezgan daudz...ar lielo biju domājis tadu virs 3kg

svens76, 3.augusts 2020, 15:52
Ar ratliniem / VIBiem vispār kāds mēģina pusūdenī? Domāju varētu būt brīžiem labi rezultāti.
Biju sestdien Lielupē, copes praktiski tikai uz tailspinner, asaris ņēma augšējos ūdens slāņos, līdaka pie grunts.
4.augusts 2020, 12:56 | links
 
Kengurs24 [03.08.20]: svens76 [16:00]: Jurik [11m]: nav panoptiķa - nav zivtiņastā jau ar nav:)Rīt atbrauc uz Voleriem un izpēti,kas tur darās Daugavas dzelmē!;)Man jau zb pa tukšo tur dragāt!;D
Ne kas tur nedarās! Tas pats, kas Lielupē! Vietās, kur 2 nedēļas atpakaļ baltās zivis rādīja biezā slānī un žanis tās pieskatīja, pēdējā laikā gan Eholotē, gan copē tukšums.
Vakar pēcpusdienā biju ielaidies. Vienīgi asarus un asarīšus var labi padzenāt slepenās vietās.
3.augusts 2020, 18:40 | links
 
Abavnieks [14:35]: Jamm.. Man ar nav ideju kas pēdējā laikā noticis. Bija mazs zandartu bums, kad varēja pasportot, bet tas ātri noplaka. Cik braukāts krasta copē pēc tam, švaki. Pa reizei izšauj kāds zemmērs, šogad ļoti daudz caurspīdīgo.. Stipri retāk no krasta pēdējā laikā kāds knaps mērs. Pēdējās reizes no laivas vienreiz uz stundu pavērās, izmērs smieklīgs, divi mēri, knapi. Sestdien no laivas uz zandartu pilnīgi 0... Eho vispār nerādīja neko, pat ne baltās zivis.
Asaris smalks. Itkā var salasīt kaut ko pannai, bet tas nav tas. Līdaku īsti neesmu mēģinājis šogad, tik cik katru laivas reizi kādu stundu iztwičot. Pa 3x neviena cope nav bijusi.

Bija mežene, bija breksis smuks bonusā uz ds. Bet kopējais fons pēdējā laikā drūms.

Cik dzirdu no paziņām, tuvu identiski rezultāti.
Un tāds info katru dienu ienāk.

Man personīgi liekas, ka šogad neierasti bieži lēkā straumes, varbūt tas ar to kādi saistīts. Vēl šķiet pamatīgi aizaudzis, tieši krastu zona.

Noteikti kādam izšauj, kāds dabū pavilkt un kāds teiks, ka muļķības un viss kārtībā.

Jāmēģina, jācīnās :Dviss lielais pusūdenī "karājas". un viņa ir diezgan daudz...ar lielo biju domājis tadu virs 3kg

svens76, 3.augusts 2020, 15:52

Ar ratliniem / VIBiem vispār kāds mēģina pusūdenī? Domāju varētu būt brīžiem labi rezultāti.
3.augusts 2020, 16:42 | links
 
svens76 [03.08.20]: Jurik [11m]: nav panoptiķa - nav zivtiņastā jau ar nav:)
Rīt atbrauc uz Voleriem un izpēti,kas tur darās Daugavas dzelmē!;)Man jau zb pa tukšo tur dragāt!;D
3.augusts 2020, 16:13 | links
 
Jurik [03.08.20]: nav panoptiķa - nav zivtiņas
tā jau ar nav:)
3.augusts 2020, 16:00 | links
 
nav panoptiķa - nav zivtiņas
3.augusts 2020, 15:57 | links
 
Abavnieks [03.08.20]: Jamm.. Man ar nav ideju kas pēdējā laikā noticis. Bija mazs zandartu bums, kad varēja pasportot, bet tas ātri noplaka. Cik braukāts krasta copē pēc tam, švaki. Pa reizei izšauj kāds zemmērs, šogad ļoti daudz caurspīdīgo.. Stipri retāk no krasta pēdējā laikā kāds knaps mērs. Pēdējās reizes no laivas vienreiz uz stundu pavērās, izmērs smieklīgs, divi mēri, knapi. Sestdien no laivas uz zandartu pilnīgi 0... Eho vispār nerādīja neko, pat ne baltās zivis.
Asaris smalks. Itkā var salasīt kaut ko pannai, bet tas nav tas. Līdaku īsti neesmu mēģinājis šogad, tik cik katru laivas reizi kādu stundu iztwičot. Pa 3x neviena cope nav bijusi.

Bija mežene, bija breksis smuks bonusā uz ds. Bet kopējais fons pēdējā laikā drūms.

Cik dzirdu no paziņām, tuvu identiski rezultāti.
Un tāds info katru dienu ienāk.

Man personīgi liekas, ka šogad neierasti bieži lēkā straumes, varbūt tas ar to kādi saistīts. Vēl šķiet pamatīgi aizaudzis, tieši krastu zona.

Noteikti kādam izšauj, kāds dabū pavilkt un kāds teiks, ka muļķības un viss kārtībā.

Jāmēģina, jācīnās :D
viss lielais pusūdenī "karājas". un viņa ir diezgan daudz...ar lielo biju domājis tadu virs 3kg
3.augusts 2020, 15:52 | links
 
Jamm.. Man ar nav ideju kas pēdējā laikā noticis. Bija mazs zandartu bums, kad varēja pasportot, bet tas ātri noplaka. Cik braukāts krasta copē pēc tam, švaki. Pa reizei izšauj kāds zemmērs, šogad ļoti daudz caurspīdīgo.. Stipri retāk no krasta pēdējā laikā kāds knaps mērs. Pēdējās reizes no laivas vienreiz uz stundu pavērās, izmērs smieklīgs, divi mēri, knapi. Sestdien no laivas uz zandartu pilnīgi 0... Eho vispār nerādīja neko, pat ne baltās zivis.
Asaris smalks. Itkā var salasīt kaut ko pannai, bet tas nav tas. Līdaku īsti neesmu mēģinājis šogad, tik cik katru laivas reizi kādu stundu iztwičot. Pa 3x neviena cope nav bijusi.

Bija mežene, bija breksis smuks bonusā uz ds. Bet kopējais fons pēdējā laikā drūms.

Cik dzirdu no paziņām, tuvu identiski rezultāti.
Un tāds info katru dienu ienāk.

Man personīgi liekas, ka šogad neierasti bieži lēkā straumes, varbūt tas ar to kādi saistīts. Vēl šķiet pamatīgi aizaudzis, tieši krastu zona.

Noteikti kādam izšauj, kāds dabū pavilkt un kāds teiks, ka muļķības un viss kārtībā.

Jāmēģina, jācīnās :D
3.augusts 2020, 14:35 | links
 
Šod.no 5 -11 Lielupe Gāte....laiks prefekts līdakām,bet bij tikai viena ap 30cm...un žanis pirms saullēkta 47cm.
...man nav ko teikt,ja šādā laikā nav copes!!!

Kengurs24, 3.augusts 2020, 13:38


Man liekas - ka eholote ar tur tagad diezgan lielu tukšumu rādītu - ne brekšu, ne plēsoņu.
3.augusts 2020, 14:12 | links
 

Šod.no 5 -11 Lielupe Gāte....laiks prefekts līdakām,bet bij tikai viena ap 30cm...un žanis pirms saullēkta 47cm.
...man nav ko teikt,ja šādā laikā nav copes!!!
3.augusts 2020, 13:38 | links
 
Šodien no 5 līdz 12 Dubulti - Sloka viena zemmēra līdaciņa
2.augusts 2020, 22:06 | links
 
basks [27.07.20]: Lielupe brīvdienās pavisam nav devīga, līdakas un zandarti klusē, tikai strīpaiņi paretam trāpās un arī tur izmērs nekāds. Nevar saprast kas pie vainas tādam klusumam.

snitraM, 27.jūlijs 2020, 13:24
Elementāri, Vatson! - Vasras bula laiks, ja cielē uz lomu, jāgaida vismaz augusta beigas, ja grib pasauļoties un pavizināties, tad tagad ir labākais laiks.
Kāds tur Bula laiks (tādā tradicionālā LV izpratnē) .... Jūlijā vispār pēdējos gados ir mērens tropu klimats... Mans subjektīvais viedoklis, ka šogad lielās upes vispār biš citā plaknē izskatās, jo ledus periods izpalika.... Kaut gan ūdens uzsila lēnāk (vismaz par pāris nedēļām nobīde) kā iepriekšējos gados. Zāles vairāk (jo ledus nav izstūmis) utt..... Katru gadu jauni izaicinājumi. Vismaz upēs toč! :)
27.jūlijs 2020, 19:16 | links
 
Lielupe brīvdienās pavisam nav devīga, līdakas un zandarti klusē, tikai strīpaiņi paretam trāpās un arī tur izmērs nekāds. Nevar saprast kas pie vainas tādam klusumam.

snitraM, 27.jūlijs 2020, 13:24

Elementāri, Vatson! - Vasras bula laiks, ja cielē uz lomu, jāgaida vismaz augusta beigas, ja grib pasauļoties un pavizināties, tad tagad ir labākais laiks.
27.jūlijs 2020, 15:48 | links
 
Lielupe brīvdienās pavisam nav devīga, līdakas un zandarti klusē, tikai strīpaiņi paretam trāpās un arī tur izmērs nekāds. Nevar saprast kas pie vainas tādam klusumam.
27.jūlijs 2020, 13:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager