Lielupe

Muudzis [27.06.20]: sintuxme [3:06]: Sveicināti. Kur Jūrmalā no krasta var normāli paspiningot un reāli dabūt kaut ko?Visreālākais ir Majori — Dubulti, no betoniem, bet jārēķinās ar daudz zacepiem, lomā līdakas, zandarti, asari. Pēc tam vēl vari mēģināt Varkaļu kanāla rajonā, bet jārēķinās, ka tilta rajonā jāpērk licenci, apmēram līdz augstsprieguma vadiem, tālāk nevajag. Un vēl, Varkaļu kanālā Babītes ezera pusē (Babītes kanālā), līdz stingrā lieguma zonai. Ja piestrādā, bez līdakas nepaliksi.
Esmu tur bijis tikai 1 reizi. Tieši pie Majoru stacijas. Tik daudz tik īsā laikā nekur nebiju mānekļus norāvis. Tur vajag stiprus nervus vai seklos mānekļus.
27.jūnijs 2020, 18:34 | links
 
ZMA [27.06.20]: Labdien, mežavimbas profesionāliem ! Vai nepateiksiet uz ko labāk mēģināt noķert mv? Uz vobleriem vai kastmastieriem vai rotiņiem ? Vai vienkārši mēģināt visu kas ir somā?
Specss neesmu,bet man liekas,ka svarīgs ir laiks,kad to darīt!:))izbesīt tā zivs māk!
27.jūnijs 2020, 17:38 | links
 
Labdien, mežavimbas profesionāliem ! Vai nepateiksiet uz ko labāk mēģināt noķert mv? Uz vobleriem vai kastmastieriem vai rotiņiem ? Vai vienkārši mēģināt visu kas ir somā?
27.jūnijs 2020, 17:30 | links
 
sintuxme [27.06.20]: Sveicināti. Kur Jūrmalā no krasta var normāli paspiningot un reāli dabūt kaut ko?
Visreālākais ir Majori — Dubulti, no betoniem, bet jārēķinās ar daudz zacepiem, lomā līdakas, zandarti, asari. Pēc tam vēl vari mēģināt Varkaļu kanāla rajonā, bet jārēķinās, ka tilta rajonā jāpērk licenci, apmēram līdz augstsprieguma vadiem, tālāk nevajag. Un vēl, Varkaļu kanālā Babītes ezera pusē (Babītes kanālā), līdz stingrā lieguma zonai. Ja piestrādā, bez līdakas nepaliksi.
27.jūnijs 2020, 11:20 | links
 
KurmisZ [27.06.20]: Kengurs24 [8:40]: Vakars uz Lielupes...labs veids kā pārciest karstumu!
Laivā normāli-peldbiksēs!:))Līmenis zems,ūdens kā piens,cerība maza... bet ap deviņiem viena 3kg tomēr ievēroja Rapala Peto fifīgo asti un ātri vien bij laivā!Pirmā pieredze ar BB kātu!:)Bomis ir bomis!:D Lidina jau labi!
...meženes ārdās visās malās,sit tā,ka mailes lido pa gaisu!
Īpaši necentos,bet ja piestrādāt,gan jau kādu dabūtu!:)Kas var būt labāks par kūpinātu un nepārsālītu meženi. :))))
Nu tak jā!...velc ārā savus smalkos štrumus,brauc uz
upi un tur tupi!;D
Un ja zivju Dievs būs labs
Kūpiņš mazsālīts tad taps
Klāt vēl alus mucu vienu
Jautri pavadīsim dienu
Tad jau Pētreri būs klāt
Klausi mani!Tavu māt!;DDD
27.jūnijs 2020, 10:10 | links
 
Kengurs24 [27.06.20]: Vakars uz Lielupes...labs veids kā pārciest karstumu!
Laivā normāli-peldbiksēs!:))Līmenis zems,ūdens kā piens,cerība maza... bet ap deviņiem viena 3kg tomēr ievēroja Rapala Peto fifīgo asti un ātri vien bij laivā!Pirmā pieredze ar BB kātu!:)Bomis ir bomis!:D Lidina jau labi!
...meženes ārdās visās malās,sit tā,ka mailes lido pa gaisu!
Īpaši necentos,bet ja piestrādāt,gan jau kādu dabūtu!:)
Kas var būt labāks par kūpinātu un nepārsālītu meženi. :))))
27.jūnijs 2020, 09:18 | links
 

Vakars uz Lielupes...labs veids kā pārciest karstumu!
Laivā normāli-peldbiksēs!:))Līmenis zems,ūdens kā piens,cerība maza... bet ap deviņiem viena 3kg tomēr ievēroja Rapala Peto fifīgo asti un ātri vien bij laivā!Pirmā pieredze ar BB kātu!:)Bomis ir bomis!:D Lidina jau labi!
...meženes ārdās visās malās,sit tā,ka mailes lido pa gaisu!
Īpaši necentos,bet ja piestrādāt,gan jau kādu dabūtu!:)
27.jūnijs 2020, 08:40 | links
 
Sveicināti. Kur Jūrmalā no krasta var normāli paspiningot un reāli dabūt kaut ko?
27.jūnijs 2020, 03:06 | links
 
Es tak teicu Ķengurs ir maisters,apsveicu
22.jūnijs 2020, 20:19 | links
 
KurmisZ [22.06.20]: Kengurs24 [17:49]: Tikko!metrs!Nelielies, man bija metrs UN divi centimetri. :DDD
Bet protams, pelnīti.Tav
Tavai vienkārši garāks purns!;D
22.jūnijs 2020, 19:55 | links
 
Kengurs24 [22.06.20]: Tikko!metrs!
Nelielies, man bija metrs UN divi centimetri. :DDD
Bet protams, pelnīti.
22.jūnijs 2020, 19:35 | links
 
Nu ja, malacis, būs izravējis visas mazās, tagad kārta lielajām. Pēc tam bērniem stāstīs zini kā bija agāk, wow, tad gan bija zivis, tikai nez kur palika.
22.jūnijs 2020, 19:12 | links
 
Tikko!metrs!

Kengurs24, 22.jūnijs 2020, 17:49

Trofeja pēc trofejas :) Apsveicu!
22.jūnijs 2020, 18:23 | links
 
Kengurs24 [22.06.20]: Tikko!metrs!
Malacom, apsveicu! Priecīgus svētkus!
22.jūnijs 2020, 17:52 | links
 

Tikko!metrs!
22.jūnijs 2020, 17:49 | links
 
Kengurs24 [20.06.20]: Abavnieks [9:58]: Vakar vakarā līdaciņas labi ņēma. Lielas gan nebija.
Šorīt asaris tīri aktīvs. Lielāki par 300gr nebija, bet skaitā daudz.
Zandarts uz ds 0. Uz tiogu 2.4c 2 knapmēri un viens smukulis pie laivas aizgāja. Kārtējo reizi sačoks nav līdz. ..
Karstums uz upes baigais. Līmenis zems, straume pret spalvu.Bilde super! Mazais "haļavščiks"vizinās!;D
Pērn bija 7 mazie, šogad 2 tikai. Jāsargā taču :D
20.jūnijs 2020, 19:43 | links
 
Abavnieks [20.06.20]: Vakar vakarā līdaciņas labi ņēma. Lielas gan nebija.
Šorīt asaris tīri aktīvs. Lielāki par 300gr nebija, bet skaitā daudz.
Zandarts uz ds 0. Uz tiogu 2.4c 2 knapmēri un viens smukulis pie laivas aizgāja. Kārtējo reizi sačoks nav līdz. ..
Karstums uz upes baigais. Līmenis zems, straume pret spalvu.
Bilde super! Mazais "haļavščiks"vizinās!;D
20.jūnijs 2020, 18:46 | links
 

Es ar šorīt izlaidu līkumu pa Lielupi...nekā prātīga.Neko vieglāku par 75gr.Wlilliju galā nekāru..pat mazais Otus šodien biju brīvdienā!.. daudz laika tur ākstīties man nebij...viens mērs Willijam ielika pa sāniem,bet šim ne silts ne augsts!Laivu neapturot līdacēns kļuva par šodienas fotosesijas galveno varoni!Kā balvu tas saņēma iespēju nosvinēt savu otro dzimšanas dienu!:D
Vēl viens sitiens bij pa pig shad,bet garām...
Zivīm pateicu,lai gaida!pēc Jāņiem būšu klāt!
20.jūnijs 2020, 14:04 | links
 

Vakar vakarā līdaciņas labi ņēma. Lielas gan nebija.
Šorīt asaris tīri aktīvs. Lielāki par 300gr nebija, bet skaitā daudz.
Zandarts uz ds 0. Uz tiogu 2.4c 2 knapmēri un viens smukulis pie laivas aizgāja. Kārtējo reizi sačoks nav līdz. ..
Karstums uz upes baigais. Līmenis zems, straume pret spalvu.
20.jūnijs 2020, 09:58 | links
 
Katru zivi ir jāmāk sagatavot
18.jūnijs 2020, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager