Lielupe

Es ar šorīt izlaidu līkumu pa Lielupi...nekā prātīga.Neko vieglāku par 75gr.Wlilliju galā nekāru..pat mazais Otus šodien biju brīvdienā!.. daudz laika tur ākstīties man nebij...viens mērs Willijam ielika pa sāniem,bet šim ne silts ne augsts!Laivu neapturot līdacēns kļuva par šodienas fotosesijas galveno varoni!Kā balvu tas saņēma iespēju nosvinēt savu otro dzimšanas dienu!:D
Vēl viens sitiens bij pa pig shad,bet garām...
Zivīm pateicu,lai gaida!pēc Jāņiem būšu klāt!
20.jūnijs 2020, 14:04 | links
 

Vakar vakarā līdaciņas labi ņēma. Lielas gan nebija.
Šorīt asaris tīri aktīvs. Lielāki par 300gr nebija, bet skaitā daudz.
Zandarts uz ds 0. Uz tiogu 2.4c 2 knapmēri un viens smukulis pie laivas aizgāja. Kārtējo reizi sačoks nav līdz. ..
Karstums uz upes baigais. Līmenis zems, straume pret spalvu.
20.jūnijs 2020, 09:58 | links
 
Katru zivi ir jāmāk sagatavot
18.jūnijs 2020, 22:33 | links
 
osscar [18.06.20]: piekrītu - man zanders,asars, līdaka un vimba top zivis :D zutis un sams + karpveidīgie - pa treknu
Kas var būt neēdamāks par kūpinātu līdaku!?:)
18.jūnijs 2020, 20:58 | links
 
seedoo [18.06.20]: Abavniekss [19m]: Kengurs24 [8m]: Kūpināta meža vimba!Ļoti laba,sulīga un trekna!:))Šī ir jau kūpināta?! Tu viņu bez dūma kūpināji? Un vēl šitā steikos sagriezis! Zivi, kūpināšanai..! Nu nez. Man šķiet, ka šoreiz tu esi esi reālu lažu nolaidis, kengur!Noķer un dari kā gribi!:)man nav liela pieredze ar tādiem izmēriem!vienk.testa kūpiņš!

Kengurs24, 18.jūnijs 2020, 20:10
Normāli.... ne jau visiem tā žļurga(tauki) garšo......
Ne jau žļurga! Vnk zivtiņa tā ir daudz sulīgāka. Bet auksta, nakamajā dienā, kad tā "žļurga" ir sarecējusi..... kas var būt labāks par šo?!
18.jūnijs 2020, 20:47 | links
 
Abavniekss [18.06.20]: Kengurs24 [20m]: Abavniekss [6m]: Kengurs24 [8m]: Kūpināta meža vimba!Ļoti laba,sulīga un trekna!:))Šī ir jau kūpināta?! Tu viņu bez dūma kūpināji? Un vēl šitā steikos sagriezis! Zivi, kūpināšanai..! Nu nez. Man šķiet, ka šoreiz tu esi esi reālu lažu nolaidis, kengur!Noķer un dari kā gribi!:)man nav liela pieredze ar tādiem izmēriem!vienk.testa kūpiņš!Ja māki vistu nokūpināt, tad pārgriezt lielu zivi pa muguru un smuki nokūpināt arī nevajadzētu būt problēmām. Arī 6kg zivi.
Un kas tur var būt sulīgs, šādi kūpinot. Visa sula palika uz pannas, vis ticamāk!
Vienk.notici!Ja es ko daru, rezultāts būs perfekts!
...un ja gribi zināt,tevis zākātais Kurmis gatavo tādas zivis kādas tu pat sapņos neesi redzējis!
18.jūnijs 2020, 20:41 | links
 
nu un lucītis kūpināts smeķē labi :)
18.jūnijs 2020, 20:28 | links
 
piekrītu - man zanders,asars, līdaka un vimba top zivis :D zutis un sams + karpveidīgie - pa treknu
18.jūnijs 2020, 20:28 | links
 
Abavniekss [19m]: Kengurs24 [8m]: Kūpināta meža vimba!Ļoti laba,sulīga un trekna!:))Šī ir jau kūpināta?! Tu viņu bez dūma kūpināji? Un vēl šitā steikos sagriezis! Zivi, kūpināšanai..! Nu nez. Man šķiet, ka šoreiz tu esi esi reālu lažu nolaidis, kengur!Noķer un dari kā gribi!:)man nav liela pieredze ar tādiem izmēriem!vienk.testa kūpiņš!

Kengurs24, 18.jūnijs 2020, 20:10

Normāli.... ne jau visiem tā žļurga(tauki) garšo......
18.jūnijs 2020, 20:25 | links
 
Kengurs24 [18.06.20]: Abavniekss [6m]: Kengurs24 [8m]: Kūpināta meža vimba!Ļoti laba,sulīga un trekna!:))Šī ir jau kūpināta?! Tu viņu bez dūma kūpināji? Un vēl šitā steikos sagriezis! Zivi, kūpināšanai..! Nu nez. Man šķiet, ka šoreiz tu esi esi reālu lažu nolaidis, kengur!Noķer un dari kā gribi!:)man nav liela pieredze ar tādiem izmēriem!vienk.testa kūpiņš!
Ja māki vistu nokūpināt, tad pārgriezt lielu zivi pa muguru un smuki nokūpināt arī nevajadzētu būt problēmām. Arī 6kg zivi.
Un kas tur var būt sulīgs, šādi kūpinot. Visa sula palika uz pannas, vis ticamāk!
18.jūnijs 2020, 20:14 | links
 
Abavniekss [18.06.20]: Kengurs24 [8m]: Kūpināta meža vimba!Ļoti laba,sulīga un trekna!:))Šī ir jau kūpināta?! Tu viņu bez dūma kūpināji? Un vēl šitā steikos sagriezis! Zivi, kūpināšanai..! Nu nez. Man šķiet, ka šoreiz tu esi esi reālu lažu nolaidis, kengur!
Noķer un dari kā gribi!:)man nav liela pieredze ar tādiem izmēriem!vienk.testa kūpiņš!
18.jūnijs 2020, 20:10 | links
 
copis [18.06.20]: Veselu vajadzēja kūpināt...
Zinu,bet daudz draugu....šitā ērtāk uzcienāt!;)
18.jūnijs 2020, 20:06 | links
 
Kengurs24 [18.06.20]: Kūpināta meža vimba!Ļoti laba,sulīga un trekna!:))
Šī ir jau kūpināta?! Tu viņu bez dūma kūpināji? Un vēl šitā steikos sagriezis! Zivi, kūpināšanai..! Nu nez. Man šķiet, ka šoreiz tu esi esi reālu lažu nolaidis, kengur!
18.jūnijs 2020, 20:06 | links
 
Veselu vajadzēja kūpināt...
18.jūnijs 2020, 20:05 | links
 

Kūpināta meža vimba!Ļoti laba,sulīga un trekna!:))
18.jūnijs 2020, 19:58 | links
 
Būs puikam mani jāpatrenē likt cl bildes ddd
17.jūnijs 2020, 19:45 | links
 
elgreko [17.06.20]: Ķengur 24 ,braukšu uz Enguri 20.06.,jo visu laiku mocījos ar savu ekstrimitāti.ar to bilžu likšanu man ir kā ir.lai visiem ne asakas
Būs labi!:)Lai veicas! Un NE ASAKAS!
17.jūnijs 2020, 18:14 | links
 
Ķengur 24 ,braukšu uz Enguri 20.06.,jo visu laiku mocījos ar savu ekstrimitāti.ar to bilžu likšanu man ir kā ir.lai visiem ne asakas
17.jūnijs 2020, 17:36 | links
 
VilnisL [17.06.20]: Drīzāk negadījums. Man pirms pāris nedēļām Lielupē, arī tur netālu uz 3. nr. rotiņu pirmajā metienā paņēma mežene, nu stabili 3+. Diemžēl aizgāja, bet redzēju viņu un pat gandrīz iesmēlu sačokā. Bikses pillas.

Ar tiem pirmajiem metieniem tā ir....vismaz sešas tā esmu dabujis!lielākā knaps mērs,pārējās mazās! Pēc tam mētā cik gribi,neņem!nu bet šodien bij "krasava"
17.jūnijs 2020, 14:12 | links
 
Drīzāk negadījums. Man pirms pāris nedēļām Lielupē, arī tur netālu uz 3. nr. rotiņu pirmajā metienā paņēma mežene, nu stabili 3+. Diemžēl aizgāja, bet redzēju viņu un pat gandrīz iesmēlu sačokā. Bikses pillas.
17.jūnijs 2020, 14:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager