Lielupe

Jā, tiešām jāpāriet uz kaut ko citu, jo tad varēs atsijāt tos ar novirzēm.
22.aprīlis 2020, 16:33 | links
 
Uldzja [25m]: Vimbu watsap čats

https://chat.whatsapp.com/K7OX0vVO5d2HjTMTVl7QrzLaba ideja, es arī pievienojos un atbalstu. Šeit pēdējā laikā vienas ķengas un zākāšanās vien.

Tapēc jau arī izveidoju, jo te jau vairs normālam cilvēkam neko rakstīt negribās.

Muudzis, 22.aprīlis 2020, 15:51
22.aprīlis 2020, 15:55 | links
 
Uldzja [22.04.20]: Vimbu watsap čats

https://chat.whatsapp.com/K7OX0vVO5d2HjTMTVl7Qrz
Laba ideja, es arī pievienojos un atbalstu. Šeit pēdējā laikā vienas ķengas un zākāšanās vien.
22.aprīlis 2020, 15:51 | links
 
Vimbu watsap čats

https://chat.whatsapp.com/K7OX0vVO5d2HjTMTVl7Qrz
22.aprīlis 2020, 15:30 | links
 
Tā kā Varkalī licences deficīts- sold out, tad biju 9.00- 12.00 Jūrmalas tilta rajonā ar fīderi- nulle absolūtā. 100 metros bijām 4 ar fīderi- visiem identiski, gandrīz kā pēc komandas ap 12 savācām paunas. Kaut kas zivij nepatīk- ne ta ziemelis, ne ta aukstums, ne ta spiediens
21.aprīlis 2020, 21:27 | links
 
Jā šeit trūkst tikai Žigimanta Krēsliņa
21.aprīlis 2020, 15:07 | links
 
Kas notiek Tetele kāds zin?
21.aprīlis 2020, 14:54 | links
 
Zorge07 [20.04.20]: Artx2 [19:31]: jurciks66 [18:58]: @Artx2: tieši tāda pieredze ir ne tikai man, bet arī daudziem citiem, tikai parasti ar to plātās tikai iesācēji (jā, arī man ir tāds periods bijis :))). Ar laiku jau saproti, ka tur nekā tāda īpaša nav un, ja vien izpildi fīderēšanas pamatlietas (kas nemaz nav tik grūti vai dārgi), tad bez loma šinī laikā nepalikt. Visnesaprotamākie man ir tie dīvaiņi, kas atbrauc pieklājīgā džipā, bet žēlo pāris eiro barības pakai. Pēc tam nāk klāt un prasa kāpēc man ķeras, vai motuli lietoju. Bet pie tā visa jau esmu pieradis un vienkārši neņemu galvā.Es jau nevis lai plātītos! Es jau tik lai oponētu tiem, kas gudri raksta un muld par kaut kādām bezcerīgām rīta copēm utt.
Un.....Es pat iedomāties nevaru, kas ir jādara, lai no vakardienas 22.00 virs Teteles uz trijiem būtu 3, 2 un 1 vimba!:))))Pats kaut reiz aizbrauc uz upi tad zināsi, savādāk tik tāds tukšpļūtītājs bez reāliem pierādījumiem un faktiem. :DDDDDD RIKTĪGS KŪTSPAKAĻAS EKSPERTS.
Luter,
Man tak ir ļooooooti dziļi poooo uz tevi un tavu viedokli! Man ne vienam ne kas nav jāpierāda. Jo sevišķi CL lielākajam ākstam, netīrelim un idiotam- luteram! Runāju ko zinu. Copēt braucu vidēji 2-3x nedēļā.
Tu, BOMĀR, labāk ieliec pierādījumus savai basu copei amerikā! Citadi tu, šķiet, esi tāds RIKTĪGS KŪTSPAKAĻAS DIRSĒJS un MELIS!:)
20.aprīlis 2020, 20:49 | links
 
Artx2 [20.04.20]: jurciks66 [18:58]: @Artx2: tieši tāda pieredze ir ne tikai man, bet arī daudziem citiem, tikai parasti ar to plātās tikai iesācēji (jā, arī man ir tāds periods bijis :))). Ar laiku jau saproti, ka tur nekā tāda īpaša nav un, ja vien izpildi fīderēšanas pamatlietas (kas nemaz nav tik grūti vai dārgi), tad bez loma šinī laikā nepalikt. Visnesaprotamākie man ir tie dīvaiņi, kas atbrauc pieklājīgā džipā, bet žēlo pāris eiro barības pakai. Pēc tam nāk klāt un prasa kāpēc man ķeras, vai motuli lietoju. Bet pie tā visa jau esmu pieradis un vienkārši neņemu galvā.Es jau nevis lai plātītos! Es jau tik lai oponētu tiem, kas gudri raksta un muld par kaut kādām bezcerīgām rīta copēm utt.
Un.....Es pat iedomāties nevaru, kas ir jādara, lai no vakardienas 22.00 virs Teteles uz trijiem būtu 3, 2 un 1 vimba!:))))
Pats kaut reiz aizbrauc uz upi tad zināsi, savādāk tik tāds tukšpļūtītājs bez reāliem pierādījumiem un faktiem. :DDDDDD RIKTĪGS KŪTSPAKAĻAS EKSPERTS.
20.aprīlis 2020, 20:30 | links
 
Fideresana esmu tiesam iesacejs un tikai macos! Vimbu sen atpakal kad dzivoju Mezotne keram tikai uz pluda!Labprat pamacitos no kada profina saja sfera -klatiene Tetele vai Garoza! Ja kads pieredzejis fideretajs varetu paradit ka lietas daramas pareizi,butu loti priecigs un pateicigs!
20.aprīlis 2020, 20:26 | links
 
Nav jau tā,ka visur vienā reģionā vienādi viņas ķeras,Katrā līkumā ,katrā sērītē var būt dažādi dziļumi un straumes plūsmas..Tas kas ir atradis zivju ceļu,tas arī velk....
20.aprīlis 2020, 20:01 | links
 
jurciks66 [20.04.20]: @Artx2: tieši tāda pieredze ir ne tikai man, bet arī daudziem citiem, tikai parasti ar to plātās tikai iesācēji (jā, arī man ir tāds periods bijis :))). Ar laiku jau saproti, ka tur nekā tāda īpaša nav un, ja vien izpildi fīderēšanas pamatlietas (kas nemaz nav tik grūti vai dārgi), tad bez loma šinī laikā nepalikt. Visnesaprotamākie man ir tie dīvaiņi, kas atbrauc pieklājīgā džipā, bet žēlo pāris eiro barības pakai. Pēc tam nāk klāt un prasa kāpēc man ķeras, vai motuli lietoju. Bet pie tā visa jau esmu pieradis un vienkārši neņemu galvā.
Es jau nevis lai plātītos! Es jau tik lai oponētu tiem, kas gudri raksta un muld par kaut kādām bezcerīgām rīta copēm utt.
Un.....Es pat iedomāties nevaru, kas ir jādara, lai no vakardienas 22.00 virs Teteles uz trijiem būtu 3, 2 un 1 vimba!:))))
20.aprīlis 2020, 19:31 | links
 
Jon-Hill [20.04.20]: Nedalīšos, jo - nekā unikāla ! Ne zelta āķu, ne Rapunceles matu pavada, ne esmas, ko Romas pāvests iezvētijis :)
Tad kamdēļ te raksti?
Un ne ko, no tevis nosauktā, nevajag, lai šajā periodā veiksmīgi saķeru vimbas! Vajag tikai gribēšanu un, kā Jurčiks pareizi raksta, elementāras pamatzināšanas fīderēšanā.
Un es pat skops, nevis divas pakas barību, bet vienu izlietoju copes reizē, sajaucot 1:2 ar kurmi! Vot! :)
20.aprīlis 2020, 19:24 | links
 
Nedalīšos, jo - nekā unikāla ! Ne zelta āķu, ne Rapunceles matu pavada, ne esmas, ko Romas pāvests iezvētijis :)
20.aprīlis 2020, 19:13 | links
 
@Artx2: tieši tāda pieredze ir ne tikai man, bet arī daudziem citiem, tikai parasti ar to plātās tikai iesācēji (jā, arī man ir tāds periods bijis :))). Ar laiku jau saproti, ka tur nekā tāda īpaša nav un, ja vien izpildi fīderēšanas pamatlietas (kas nemaz nav tik grūti vai dārgi), tad bez loma šinī laikā nepalikt. Visnesaprotamākie man ir tie dīvaiņi, kas atbrauc pieklājīgā džipā, bet žēlo pāris eiro barības pakai. Pēc tam nāk klāt un prasa kāpēc man ķeras, vai motuli lietoju. Bet pie tā visa jau esmu pieradis un vienkārši neņemu galvā.
20.aprīlis 2020, 18:58 | links
 
Draugs pašlaik pie upes, Garozā. Apm 2h. Pirmā stunda tukša, tagat jau 4 krastā un vēl divas aizmuka. Viss notiek!
20.aprīlis 2020, 18:44 | links
 
Jon-Hill [20.04.20]: Uzrakstiju tieši tik, cik uzskatu par vajadzīgu !
Vimbas copēju, agrāk, tagad un arī domājams arī turpmāk, un ne virs Jelgavas. Par lomiem nesūdzos, manai ģimenei atliektiem galiem. Pieredzē nedalīšos, nekā unikāla.
Esmu vien PRET šeit lasāmo: es lūk tas pareizais,, māku,, māku, bet tie citi nepareizie, lohi utt :)
Nu stipri dīvaini! Vienā savā komentā raksti, ka šeit jādalās pieredzē un tikai, bet tg raksti, ka savā pieredzē nedalīsies!:))) Pretruna!
Un par "māku māku"... es, personīgi nesaku, ka baigi māku, bet vienai lielai daļai parādīt, kā var tikt pie laba vimbu loma, noteikti varu! Daudzi tālāk par to, ka nopirkuši fīderkātus, nav tikuši. Principiāli turas pie sava pļentaka un milzīgiem ēsmas kušķiem uz āķiem vai arī uzpilda barotavu un ieplivina kaut kur, un sēž gaida lielo lomu!:)
Un mani ļoooti uzjautrina viņu reakcija, kad es nosacīti blakus velku vimbas vienu pēc otras. Protams, vienmēr man ir "paveicies" ar vietas izvēli. Tur noteikti ir kāda bedrīte vai kas tamlīdzīgs, tā pēc man ķeras un viņiem nē!:)))
20.aprīlis 2020, 18:23 | links
 
Uzrakstiju tieši tik, cik uzskatu par vajadzīgu !
Vimbas copēju, agrāk, tagad un arī domājams arī turpmāk, un ne virs Jelgavas. Par lomiem nesūdzos, manai ģimenei atliektiem galiem. Pieredzē nedalīšos, nekā unikāla.
Esmu vien PRET šeit lasāmo: es lūk tas pareizais,, māku,, māku, bet tie citi nepareizie, lohi utt :)
20.aprīlis 2020, 17:58 | links
 
Tetele vimba neaktiva! Divas nabadzites piekodas un klusums! Kaimini neredzu ka kaut ko vilktu

krishja2302, 20.aprīlis 2020, 09:07


Nezinu kā šodien, bet jau vairāk nekā 2 nedēļas veči tur slopē nemaņā. Pats viju 3 reizes. Pirmajā - norma līdz plkst.7 (tas par agro rīta necopi), otrajā kopā ar puiku divas normas līdz plkst.7 (tas par agro rīta copi). Pēdējo reizi biju aizvadītajā sestdienā. Cope daudz interesantāka, knapi pieduras, daudzas nodila pusceļā. Norma līdz plkst.8. Sestdien vīriem uz priekš un pakaļ, bija pašvakāk, bet pa kādai vilka. Es ceru, ka lielais kāpiens būs pāri un tas slaktiņš beigsies. Savu azartu esmu nositis. Varbūt pabraukšu uz augšu uz mierīgākām vietām. Citādi drusku nomoka celties plkst.3 naktī lai tiktu pie brīva copes roba :) Naktī veči turpina ķert...
20.aprīlis 2020, 17:30 | links
 
Protams, piekrītu, lai katrs makšķerē kā grib un kā prot, bet tad lai nedirš, ka vimbu nav, ka agrā rīta copē nav ko darīt, ka vimba nav jābaro, ka vimbai pofig ko un kā pasniegt, ka murdi Buļupē traucē utt! Tad lai samierinās ar savu tupumu un nemācēšanu un nebārstās te ar glupiem apgalvojumiem!
Par labu samaksu kādu no tiem, kam vimbas jau ir beigušās vai vnk neņem, varu aizvest, nosēdinat blakus un parādīt, kā vimba "neņem"!:))))
20.aprīlis 2020, 17:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager